Levi Strauss

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Levi Strauss

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Levi Strauss

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawcy do pracy w Warszawie. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom aplikującym na to stanowisko? Jak wygląda praca w Levi Strauss w charakterze sprzedawcy? Na jakie benefity mogą oni liczyć? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

romek

jak szukacie troche ciekawszych ofert pracy to jest jedna jako Zastępca Kierownika Sklepu i stawki są naparwde wysokie, nawet czasami do kilku tysiecy dochodzą.

anonim

(usunięte przez administratora)

typ z levisa

Pracuje w outlecie Levisa, więc mogę coś skrobnąć. Nie jest lekko. Sklep jest spory, towaru od groma, a co raz przyjeżdża kolejny rzut. Czujesz się jak żołnierz Wehrmachtu na plażach Normandii. Są bestsellery, które szybko schodzą i często uzupełnia się półki, są i takie rzeczy, które tworzą tłok, a mimo tego przychodzą kolejne sztuki. Niestety, góra regionalna, zwłaszcza ta od zapoatrzenia nie do końca wie co mamy na sklepie, przez co towar jest zamawiany na zasadzie ostrzału Katiusz - nie celność, a kilometry kwadratowe. Każdy pracownik jest podliczany indywidualnie z wyników niczym grubasek na bieżni w czasie lekcji WFu. Góra jest tak odrealniona w swoich "jobach" za wyniki, iż idzie walić barana w ścianę z niemocy. Sama praca jest różna, bo zależy od etatu. Inaczej godziny rozkładają się na pół, 3/4 i cały ale nie unikniesz maratonów po 9 czy 10 godzin dzień w dzień. Polecam dni gdy otwierasz i zamykasz sklep - nic tylko płakać ze zmęczenia podczas powrotu. Model pracy przypomina model polowania rekina - atakujesz klienta i musisz go ugryźć, byle jak najwięcej kupił. Jak Ci nie idzie, to pogadanka z kierownikiem o wynikach. Na umowie mam zapisane 11 zł netto, co dla studenta ostatecznie zatrzymuje się przy 10 zł. Owszem, są premię ale tylko wtedy gdy cała ekipa wyrobi plan miesięczny. Jedna osoba nie da rady i dupsko. Tak na prawdę jest to kolejna, taka sama praca jakich wiele w sieciach odzieżowych.

kkk

A jak wyglada praca account managera do multi ? Moze ktos podpowie ? wynagrodzenie, auto itp

Anonim

zielona - 2009-10-09 08:05:56 jest naprawdę w porządku. biorąc pod uwagę jakie widzi się praktyki na rynku, ja osobiście nie mam zastrzeżeń. Oczywiście wymagająca, praca, czasem dłuższe godziny, ale płacą w porządku i mają ciekawy pakiet świadczeń dodatkowych. atmosfera jest fajna, czasem są oczywiście gorsze dni ale one zdarzają się wszędzie. Na początek 8zł za godzinę brutto...potem możesz dostać kilkanaście. Za taką harówę to wręcz śmieszne. W dodatku kierownictwo to [usunięte przez moderatora], którzy mają Cię za kompletnego idiotę. Nie możesz wyrazić swojego zdania, że coś Ci się nie podoba, bo Cię zwolnią przy najbliższej nadarzającej się okazji, a 'pamiętliwi' są bardzo. Natomiast mile widziane jest wazeliniarstwo pod każdą postacią. Wtedy masz szansę na przedłużenie umowy, znajduje się jakaś praca dla Ciebie, nawet gdy inni mają 'postój' i tracą na tym finansowo.

zielona

jest naprawdę w porządku. biorąc pod uwagę jakie widzi się praktyki na rynku, ja osobiście nie mam zastrzeżeń. Oczywiście wymagająca, praca, czasem dłuższe godziny, ale płacą w porządku i mają ciekawy pakiet świadczeń dodatkowych. atmosfera jest fajna, czasem są oczywiście gorsze dni ale one zdarzają się wszędzie.

anonim

Poszukuję informacji na temat firmy Levi Strauss, będę wdzięczny za wszelkie opinie na jej temat. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Levi Strauss - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Levi Strauss