Opinie o GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA w Police

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA w Police

Renata

Wiem, że to już starsze ogłoszenie, co wisi, ale ogółem to spoko się pracuje jako Operator Produkcji? Może sobie zaaplikuje jak będzie jeszcze wakat. Normy są do wyrobienia w zakładzie?

Edyta
@Marcin

Dlaczego niebezpieczny? Ma to coś wspólnego z przepisami bhp? Może firma płaci na tych stanowiskach jakieś szkodliwe?

xxx Nowy wpis

Specjalista ds. IT wygląda na dobrą posadkę z opisu, pod warunkiem, że zgadzają się PLN. Grupa może tego nie wiedzieć, ale przyjęło się, że w ofertach IT podaje się widełki :3 Tymczasem może ktoś z branży podpowie, czy to dobre miejsce i ile płacą? (plus premie kwartalne?)

Blebleble Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam! Mam pytanie czy pracowal badz pracujr ktos na bieli w zch police i jest wstanie sie wypowiedziec czy oplaca sie w ogole tam isc jak warunki pracy??

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA zatrudnia studentów?

Czarek Nowy wpis

SZKODA TRACIC CZAS NA DZIEN DZISIEJSZY W ZCP. PRACUJE TAM ROK CZASU.. INSTALACJA DZIALA MOZE 10 RAZY, PRZEWAZNIE W OKOLICACH ŚWIAT... BRYGADZISTA DALWJ MYSLI ZE ZYJEMY W CZASACH BEZPRAWIA I (usunięte przez administratora) DALEJ RZĄDZI... GDZIE PRACOWNIK NIE MA PRAWA GLOSU. A CO DO SAMEJ KONSTRUKCJI WEWNATRZ... TO TRZEBA NAPRAWDE UWAZAC.. BRAK KASKU NA DOLNYCH POZIOMACH JEST JAK ROSYJSKA RULETKA, PONIEWAZ POZIOM WYZEJ SA TASMY GDZIE SA BLOKOWANE ZEBY NIE SCHODIZLY NA BOK ELEMENTAMI OD RUSZTOWANIA... ZAGRAZAJAC LUDZIOM, KTÓRZY SA POZIOM NIZEJ.. WSZYSTKO JEST ZEPSOTE PRZERDZEWIAŁE I PRZEWILGOCONE.... NIE TRAĆCIE TAM CZASU... DO TEGO KASA MARNA ZA WCHODZENIE W JAKIEŚ ZABŁOCONE GAZOWE RUROCIAGI I WYCIAGANIE BŁOTA Z NICH WIADREM ZNALEZIONYM NA ŚMIETNIKU.. ŁOPAT NAWET PORZADNYCH NIE MA... DO TEGO ELITA PRACOWNIKÓW... MASAKRA.. STRACIŁEM TAM ROK CZASU...

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Wiecie czy nadal szukają ludzi do pracy na produkcji? Na stronie jest oferta pracy, ale opublikowali ją w styczniu. Zostały jakieś wakaty do obsadzenia? Na forum już pisaliście, że proponują minimalną i jakieś dodatki. To stawka dla nowo przyjętej osoby, czy każdy zarabia tyle samo, nawet pracownicy z większym stażem? Jaka jest rotacja wśród pracowników produkcyjnych? No i jak tam nastroje, dogadujecie się jakoś, atmosfera na plus, czy nie zawsze?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Z reguły jeden, ale mogą być dwa. To zależy od stanowiska. Na Aparatowego tylko jeden. Czeka się około 2 tygodnie, ale to różnie.

@Ania

A jak długo się czeka na odzew jak się wyśle CV? Odzywają się w miare szybko jeśli chcą zaprosić na rozmowę? W ogóle to jak przebiega taka rozmowa?

Nowa

Cześć, zastanawiam się nad złożeniem CV na pracownika produkcji, ale nigdzie nie ma podanych zarobków. Co za tym idzie - jeżeli zarobki są niskie, to nie ma sensu nawet wysyłać. Mógłby ktoś napisać jak one mniej więcej wyglądają ?

Ukasz
@Nowa

Minimalna krajowa brutto, plus premie kwartalne, co 3 miesiące;) karty Sodexo lunch pass;) dodatki na święta boże narodzenie i Wielkanoc. Doopy nie urywa, jeśli pracujesz np. od 6-14/00 i 14/00 do 22/00

@Ukasz

Za co dostaje się tę premię kwartalną? I w jakieś wysokości ona jest? Co do dodatków na święta, to na jaką kwotę można liczyć? ;) Napisz, jeśli to nie problem.

Słuchajcie, 12 stycznia wrzucili u siebie na stronie ogłoszenie z pracą na produkcji. Kto wie, na jakim to wydziale będzie, bo nic nie napisane? W obowiązkach jest uruchamianie, zatrzymywanie, kontrola pomp, urządzenia nalewcze itd. Wy tu chetnie ostrzegacie przez wydziałami, np. produkcją bieli, ale zdajcie sobie sprawę, że człowiek czyta i nie wie, na jaki wydział szukają. Gdzie teraz jest wakat?

Kalina

Specjalista ds. Zabezpieczeń i Windykacji Biuro Finansowe - jest jeszcze takie stanowisko może? Tak jak szukali, bo mi się wyswietliło, w czerwcu 2021 roku, szkoda że takie już archiwalne tylko znalazłam.... powie ktoś coś o obowiązkach, tak ta praca wygląda teraz, jakie godziny? Bo nie można nic przeczytać w tych starszych.

Jakie zarobki na stanowisku starszego mistrza ?

Renata

@Renata

Zależy na jaki wydział trafisz. Np. NPK nawozy, biel - (usunięte przez administratora) straszny i niebezpieczny. Trzeba przygotować się na naukę.

Edyta

Jurek

Rekrutacja w grupie Azoty-strata czasu.

Robert
@Jurek

Dlaczego to strata czasu? Nie odpowiedzieli ci? Opowiedz o co ci chodzi.

Kiero
@Jurek

Dziś bez zawodówki nie ma się do starac.. Mam uprawnienia, praktykę i doświadczenie mimo to odrzuca się moje prośby gdzie takich osób na zakladzie bez wykształcenia jest tu od groma. Lepszy młody, bo nie płacą podatku nie odzywa się i za wiele nie wymaga. Tylko Ci młodzi znaja ten ładny zakład spod bramy a to nie odzwierciedla tego co ich tam w srodku spotka. Powodzenia.

aleyaya

zobaczyłeś ogłoszenie o pracę na pracuj.pl lub olx ? jeśli ci się poszczęści na co masz około 10% szansy, to trafisz na fajny wydział i spoko ludzi na zmianie - jednak uprzedzam, zastanów się 3 razy czy aby na pewno chcesz tu pracować.... ponieważ masz 90% szans na to, że trafisz na wydział, gdzie będzie ogromny pył, okropny zapach, szkodliwe opary, stare instalacje, brak przyszłości, brak rozwoju itd.. pomyśl, poznajesz swoją wytwórnię, potrafisz obsługiwać wszystkie stanowiska, ale masz ambicje, chciałbyś zmienić wydział, lub po prostu twój brygadzista każe ci sprzątać ulice, uwziął się akurat właśnie na ciebie i na siłę szuka dla ciebie pracy, obraża cię i obgaduje gdy tylko zamkną się drzwi sterowni, a może każe ci wchodzić do zbiorników bez żadnych zabezpieczeń, pracować niesprawną pompą i wykonywać prace niezgodne z przepisami BHP, a ty boisz się z nim walczyć w obawie o utratę pracy, i w głębi duszy po prostu chciałbyś zmienić wydział, żeby nie mieć z nim nic do czynienia ? nic bardziej mylnego, zostaniesz, zostaniesz na swoim stanowisku, nic się nie zmieni, wszyscy będą rzucali ci kłody pod nogi, począwszy od mistrza, kierownika, dyrektora, kadry będą cię zwodzić przez dłuższy czas mówiąc, że jest szansa na zmianę wydziału, że może coś się uda i wtedy nastanie cisza.. twoja brygada, gdzie była garstka naprawdę w porządku osób się rozsypuje, ponieważ wszyscy zwalniają się jeden po drugim widząc co się dzieje i nie chcą by ich spotkało to samo, a ty zostajesz, nie przychodzisz do pracy z radością, z myślą, że będzie udana współpraca bo wszyscy będą sobie pomagać i wszystko pójdzie sprawnie, tylko przychodzisz bo musisz, więc zastanów się, czy na pewno tego chcesz. Jeśli są tu osoby z zakładów, którzy doświadczyli lub doświadczają podobnie jak jak ja... trzymajcie się

Wesley
@aleyaya

No to takie sprawy chłopie załatwiaj w działach kadr to by cię przenieśli gdziekolwiek, mówisz, że niby byłeś, ja byłem bo mistrz robił problemy, a w biurowcu wysłuchali i przenieśli bez problemu bo wszędzie potrzebują ludzi. Na odchodne trzeba było postawić stolca na sterowni dla brygadzisty thebilla

Belzeb
@aleyaya

Tak jest sam tego doświadczam jak tylko będę mógł zmieniam brygadę bo to niema sensu. Obrażanie pracownika to standard z podkładaniem kłód pod nogi z ludźmi dupowłazami i podpierdzielaczy jakich mało. Przynajmniej na moim stanowisku o rozsypującej się instalacji to mały pikuś co chwilę awaria za awarią

Ron Jeremy

Najgorsza praca w życiu.

Daniel
@Ron Jeremy

Pewnie że najgorsza jak ktoś nie chce pracować, albo się zupełnie nie nadaje do pracy. Każdy oczekuje miliony wynagrodzenia, niestety kokosów nie ma.

Halina
@Daniel

To na jakiej zasadzie w końcu tutaj jest zatrudnienie? Bo z tego jak to opisałeś zabrzmiało poniekąd jakby miał być akord

Dobre miejsce pracy

ON

starałem się dostać do firmy, ogólnie na koniec przypadkiem dowiedziałem się, że w momencie złożenia dokumentacji już osoba była "wskazana" na miejsce. Procedura jednak wymaga aby przeprowadzić rekrutację. W skrócie - "RODZINA NA SWOIM" . Szkoda paliwa by jeździć na rozmowy....

niemożliwe
@ON

A na jakie stanowisko starałeś się dostać?

Olga
@ON

przykra historia, a czy dowiedziałeś się o tym już po jakimś etapie rekrutacji np. rozmowie, spotkaniu czy zadanie rekrutacyjnym? czy to staranie to było tylko złożenie dokumentów ?

Jakubek

Witam mam pytanie jak wygląda praca przy produkcji moczniku jakie są zarobki na start a ile np po roku czasu?

Zyta
@Jakubek

Najniższa krajowa plus zmianowe czyli niewiele

@Zyta

A umowa jaka? Zlecenie czy nie?

Gwiazda

Umowa o pracę

Prezes Walczarek

Powiem tak, jak wam się nie podoba jednemu z drugim to do widzenia, jest dziesięciu chętnych na wasze miejsce! Inżynier Kierdzibiński fikał, fikał i co?! I się dofikał! Zwolniłem delikwenta w trybie noga (usunięte przez administratora) brama! Będzie mi tu terkotał paszczęką gnój jeden! On o podwyżkę szczekał frędzel (usunięte przez administratora) haha, a wooont! Przyjąłem znajomego, nic chujoza nie umie ale najważniejsze że siedzi cicho i nawet nie (usunięte przez administratora) i o oto chodzi

Mirek
@Prezes Walczarek

Zwykły pajac jesteś,za bramą lepiej się oglądaj

W ZCH Police na start 3000 brutto plus zmianowe, czyli taki osobnik ma tylko 150zł mniej niż pracownik który przyjął się około 3 lata temu. ( 3 lata temu: 2600 brutto + 100 + 100 + te ostatnie 350. Dajcie spokój. Na kasie w Biedronce zarabia się lepiej. W biurowcu wszyscy z klucza partyjnego.(usunięte przez administratora)Dali mu 7 średnich krajowych. Koleżanka mówiła, że gość napierdala w pasjansa ciągle i wozi go kierowca S-klasą z do Szczecina. Nie ma zielnego pojęcia o niczym. Ważne, że zna kogo trzeba.(usunięte przez administratora)

adikus

ile zarabia aparatowy i co to za praca

Abc
@adikus

Kolo 3 na łapę ze wszystkim plus co kwartal premia i karty na swieta. Daje to sumarycznie koło 3.3 na lape.

Dawid
@adikus

Zależy od działu, ale generalnie praca fizyczna przy ciężkiej chemii która nie jest obojętna dla zdrowia lub ewentualnie przy załadunku tirów.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA - Police

• Jak się pracuje w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kuźnicka 1
    72-010 Police