GRUPA AZOTY "PUŁAWY"

Puławy

Opinie o GRUPA AZOTY "PUŁAWY"

Możecie opisać aktualną sytuację GRUPA AZOTY "PUŁAWY"? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

pracujący

Wysyłałem 5-6 razy CV przez strone napisałem zapytanie o pracę na adres grzecznosciowo zero odp.a po ukladach tam PRZYJMUJĄ totalna porażka PiS może by się zainteresował lewizną tam.

ooooooo
@pracujący 11.02.2018 17:27

nie warto tam pracować tylko będziesz żałował.... zatrudniony jest tam niejaki PO - w związku z tym nie polecam współpracy.

bbbb

Zatrudnienie PO to porażka...

bbbb

Zatrudnienie PO to porażka.....

khg

hej! posuzkują osoby na stanowisko Kierownik Sekcji Rozrachunków w Dziale Księgowości Finansowej !

Zostaw opinię o GRUPA AZOTY "PUŁAWY" - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA AZOTY "PUŁAWY"