Pytanie Nowy wpis

Czy w GRUPA AZOTY "PUŁAWY" odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Aefekt Nowy wpis
Klient

Dyrektor Handlowy Piotr Z. daje ‚Poliszom‘ lepsze ceny za Saletry niz nam Dystrybutorom... smutna prawda

Kostek Nowy wpis

Liczyłem, że na forum znajdę aktualne informacje o firmie i pracy w firmie. Mam zamiar aplikować może ktoś podzieli się wiedzą?

Krystian Nowy wpis
Klient

Czy ktoś wie co dzieje się w zakładzie Fosfory w Gdańsku? Dlaczego nie płacą wykonawcom za wykonane roboty na instalacjach? Czy zakład upada?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ryszard

Zanim napisze ktoś tak poważne zarzutu może warto zastanowić się czy to prawda? Oskarżać jest łatwo gorzej naprawić straty!

nepotyzm

Pracownicy maja w umowach ze na ich miejsce ma przyjsc czlonek rodziny. O czym mowa.

Robert
@nepotyzm

Wzięcie pod uwagę w procesie rekrutacyjnym na stanowiska fizyczne kosztuje 20.000 zł jeżeli wiesz do kogo trzeba się zgłosić.

Ilona

https://rekrutacja.grupaazoty.com/167-oferty-pracy/lang/pl-PL/default.aspx Tutaj znajdują się aktualne oferty pracy, czy ktoś z Was ostatnio aplikował i byłby w stanie opisać przebieg rekrutacji? @nepotyzm, czy byłeś lub jesteś pracownikiem Grupa Azoty Puławy? Możesz bardziej rzetelnie przedstawić sytuację w firmie? Jakie dostrzegasz wady i zalety? To, o czym wspominasz w komentarzu, wydaje mi się nieprawdopodobne. Opinie na forum powinny być prawdziwe.

Możecie opisać aktualną sytuację GRUPA AZOTY "PUŁAWY"? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

pracujący

Wysyłałem 5-6 razy CV przez strone napisałem zapytanie o pracę na adres grzecznosciowo zero odp.a po ukladach tam PRZYJMUJĄ totalna porażka PiS może by się zainteresował lewizną tam.

ooooooo
@pracujący

nie warto tam pracować tylko będziesz żałował.... zatrudniony jest tam niejaki PO - w związku z tym nie polecam współpracy.

bbbb

Zatrudnienie PO to porażka...

bbbb

Zatrudnienie PO to porażka.....

khg

hej! posuzkują osoby na stanowisko Kierownik Sekcji Rozrachunków w Dziale Księgowości Finansowej !

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA AZOTY "PUŁAWY" - Puławy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GRUPA AZOTY "PUŁAWY"
1/5 Na podstawie 8 ocen.