GRUPA AZOTY "PUŁAWY"

Adres: Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy

NIP: 7160001822 KRS: 0000011737

GRUPA AZOTY "PUŁAWY"

Opinie o GRUPA AZOTY "PUŁAWY"

Ilona

https://rekrutacja.grupaazoty.com/167-oferty-pracy/lang/pl-PL/default.aspx Tutaj znajdują się aktualne oferty pracy, czy ktoś z Was ostatnio aplikował i byłby w stanie opisać przebieg rekrutacji? @nepotyzm, czy byłeś lub jesteś pracownikiem Grupa Azoty Puławy? Możesz bardziej rzetelnie przedstawić sytuację w firmie? Jakie dostrzegasz wady i zalety? To, o czym wspominasz w komentarzu, wydaje mi się nieprawdopodobne. Opinie na forum powinny być prawdziwe.

nepotyzm

Pracownicy maja w umowach ze na ich miejsce ma przyjsc czlonek rodziny. O czym mowa.

Możecie opisać aktualną sytuację GRUPA AZOTY "PUŁAWY"? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

pracujący

Wysyłałem 5-6 razy CV przez strone napisałem zapytanie o pracę na adres grzecznosciowo zero odp.a po ukladach tam PRZYJMUJĄ totalna porażka PiS może by się zainteresował lewizną tam.

ooooooo
@pracujący 11.02.2018 17:27

nie warto tam pracować tylko będziesz żałował.... zatrudniony jest tam niejaki PO - w związku z tym nie polecam współpracy.

bbbb

Zatrudnienie PO to porażka...

bbbb

Zatrudnienie PO to porażka.....

khg

hej! posuzkują osoby na stanowisko Kierownik Sekcji Rozrachunków w Dziale Księgowości Finansowej !

Zostaw opinię o GRUPA AZOTY "PUŁAWY" - Puławy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA AZOTY "PUŁAWY"