Opinie o Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o. w Tarnów

Wszystko na minus? Czy na każdym stanowisku można tak pomyśleć czy to jednak jeszcze zależy? po prostu ustawiacza szukają, a mam doświadczenie i zastanawiam się jak ciężko tu z robota idzie? Po lokalizacji zakładu mam w miarę blisko. Czy są jeszcze jakieś plusy, o których powinienem wiedzieć?

ABC Nowy wpis

Jeśli ktoś lubi jeździć w (usunięte przez administratora) to znajdzie tam swoje miejsce, lokomotywy zaniedbane i brudne. Kierownictwo, dyspozytura, kasa-wszystko na minus

Alutka Nowy wpis

Jakiś czas temu jeden Pan pytał o ofertę dla maszynistów. Po czym można stwierdzić, że sporo osób kandyduje? I co ze stanem maszyn? Jak aktualni pracownicy je oceniają? Pewien pasażer napisał, że chyba są dość stare. Jakie roczniki? i jak oceniacie pracę?

Sp6tvp Nowy wpis

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia sprzęt stare trupy pracownicy to emeryci albo krusowcy nie polecam ich do niczego

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Maszynista Pojazdów Trakcyjnych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
kat

Czy jest możliwość otrzymać pracę w Koltarze w biurze? Ostatnio składając dokumenty spełniałam wszystkie warunki (albo i lepiej) Nie zostałam nawet zaproszona na rozmowę... Czy wszystko musi być po znajomości i osoby z zewnątrz nie mają szans na otrzymanie pracy ?

W mieście Tarnów poszukiwano osób na stanowisko Dyrektor Sprzedaży. Złożyłeś tam swoją aplikację?

On

Bardzo dobry pracodawca. Dobrze płaci, jak na warunki Tarnowskie i atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Polecam

Jarek
@On

A jakie to są warunki Tarnowskie ?

@Jarek

Bardzo dobre pytanie. Trzeba przy tym doprecyzować jakie były 2 lata temu, bo do teraz mogły się zmienić? Jakieś konkretne stanowisko Cię interesuje czy dopiero ich obczajasz? ;p

Jarek
@Sylwia

Już nie obczajam, ponad 20 lat wystarczy w jednej firmie jako ustawiacz trzeba czegoś nowego w tych ciężkich czasach .albo dorobiła albo na stałe.

Nie
@On

Kiepska atmosfera kolesiostwo z kierownictwem i chamstwo na każdym kroku

Jak wygląda praca maszynisty w tej firmie? Jakie są realne godziny pracy? Jakie wynagrodzenie na początek?

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 9 grudnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Ustawiacz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Nie pchaj się w ten (usunięte przez administratora) szkoda twojego czasu. Nie bez powodu większość starszych pracowników uciekło lub ucieka. Pensja słaba, jesteś traktowany jak człowiek gorszego sortu. Prezeską jest kierownik z krusu która nie ma pojęcia o niczym. Szukaj czegoś innego

@Andrzej

Pensja słaba tzn ile mniej więcej wynosi? wiadomo z czego jej wysokość mogłaby wynikać, firma ma jakieś problemy finansowe?

@Sylwia

3100-3400 na rękę po autoryzacji

@Andrzej

aha, a za jaki konkretnie nakład pracy tyle dają? ile powinno według Ciebie być, żeby się do adekwatnie kalkulowało?

Nieprawdopodobnie nie stabilna firma. Szukają ale chyba księcia na białym koniu.Decyzje zmieniają w kilka sekund zatrudniamy lub nie zatrudniamy. Nie polecam Koltar Tarnów.

Czesław

Od trzech lat zero podwyżek. Jak w firmie się pracowało fajnie to teraz jest tragicznie. Pracodawca chce wydusić z ciebie wszystko co się da. Nic dziwnego że duża liczba pracowników uciekła i będzie uciekać. Pani prezes uważa że 3000 złotych na rękę to (usunięte przez administratora) szmalu i że w Tarnowie mniej zarabiają. Rada dla osób chcących się zatrudnić w tym (usunięte przez administratora) - nie róbcie tego.

Bożena
@Czesław

A tłumaczą jakoś brak podwyżek? Te 3 tysiące to max jaki można tu zarobić?

Nie polecam

Zarobki beznadziejne tylko ci wyżej zarabiają reszta po co ma dostawać??? Nie polecam słabizna nie firma

piotr
@Nie polecam

Jak na warunki Tarnowskie to zarobki są bardzo dobre.

Maszynista

Witam, czy wie ktoś kiedy rusza kurs na świadectwo maszynisty w Grupa Azoty Koltar? Jaka atmosfera panuje wewnątrz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o.?

Polak

Witam serdecznie, atmosfera jest dosyć napięta bo się pracuje z alkoholikami oraz megalomanami.Ale jak już się popracuje jakiś czas to można się przyzwyczaić.Tylko trzeba mieć bardzo mocny kręgosłup oraz końskie zdrowie bo czy to 40 stopni czy -20 cały czas się pracuje na zewnątrz.

Polak

Powiem tak praca nie jest zła ale są za i przeciw. Za dobra atmosfera w porządku kierownik andrzej. Przeciw praca w różnych warunkach atmosferycznych pod gołym niebem,uciążliwi ludzie czytaj prostacy.Alkoholicy a do tego jeszcze megalomani,każdy wszystko i wszystkich ma gdzieś a po kursach 3150 pierwsza wypłata w trzecim miesiącu.Nie polecam odpowiedzialność bardzo wysoka za bardzo małe pieniądze!

Gustaw

Tak fajnie, że maszyniści muszą dorabiać w obcych firmach jako rewidenci.

Maszynista

Chciałem sie zapytac na jakie zarobki moze liczyć maszynista w Koltarze ? Jezdzi sie w trasy, czy praca tylko na miejscu?

Ryszard

Powiedzcie czy firma wprowadziła jakieś obostrzenia sanitarne żeby pracowało się bezpieczniej?

Men

Cześć czytając wasze opinie aż mnie ciarki przechodzą myślałem o zrobieniu licencji i pracy ale za te pieniądze 2,5 na przyuczeniu to nie są duże pieniądze powinno być za jakieś 3500 a po zdobyciu karniej około 7 000 na rękę inaczej robienie uprawnień i zawracaj sobie tym głowy jest bez sensu w innych branżach lepsze pieniądze mniej uprawnień mniej odpowiedzialności Jestem zawiedziony takimi statkami

Dawid pracownik

Najgorsza firma z jaką miałem styczność , majstrowie bardzo nie mili , zarobki nie warte tej (usunięte przez administratora) roboty . W lato zime cały (usunięte przez administratora) ze smaru , zwalniam się stąd w (usunięte przez administratora)

Rew

Kto (usunięte przez administratora) się urodził kanarkiem nie zginie. Do piekarni jak się nie podoba

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o.?

Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • E.Kwiatkowskiego 8
    33-101 Tarnów
  • NIP: 9930177482 REGON: 851763093 KRS: 0000206663

Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o.