Opinie o GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O. w Janowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O. w Janowiec

ja Nowy wpis

Mam pytanie czy na początku pracy pracownik przechodzi szkolenia produktowe i jest wdrażany w działalność firmy?

Jaka jest kultura pracy w GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O.?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O.? Chętnie zatrudniają?

Kajsa Nowy wpis

Zależy, co student studiuje. To mała firma, więc nie ma tak wiele do zaoferowania jak koncerny. Ale swego czasu był np. student marketingu z duńskiej uczelni na Erasmusie w Polsce. Była też współpraca z osobami piszącymi prace magisterskie i doktorskie.

Feliks

GREENLAND TECHNOLOGIA EM ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy aplikować?

haha
@Feliks

Jak chcesz miec zszarpane nerwy i stracic kilka miesiecy pracy to aplikuj. Najgorszemu wrogowi nie polecam. Teraz na rynku pracy jest wiele lepszych alternatyw.

Grażyna
@haha

A w którym dziale Greenland pracujesz? Jaką masz opinie o produkcji? Też nie polecasz?

Qqqwerty
@Grażyna

Na produkcji. Jedna na drugą za plecami gada, aby o swoje zadbać, sprzedawczyki.

Taktoja
@Feliks

Nie ma dobrej opinii. Odkąd nastała nowa dyrektor sprzedaży lepiej nie aplikować.

Mistek
@Taktoja

Ciekawy jestem, skąd u klienta taka wiedza... Zapewne od niezadowolonego handlowca, który został zagoniony przez nowego szefa wreszcie do roboty albo może musiał pożegnać się z firmą, bo skończyła się rola znajomego królika:).

Taktoja
@Mistek

To bardzo proste - świat jest bardzo mały :) Ciekawość jest tu wskazana - do wiadomości zarządu, warto wiedzieć, co się o firmie i pani 'goniącej pracowników do roboty' mówi w branży. Radzę popytać w terenie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno

Jak się pracuje z ludźmi z GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O.?

Weteran

Ludzie jak wszędzie różni ale generalnie dobrze. W dziale handlowym bardzo dużo się zmieniło na plus.Nie ma już bałaganu. Wymagania są,ale prawda jest taka że sa wszędzie więc nie ma się co dziwić. Pieniądze w dziale handlowym też można wypracować bardzo dobre, ale nie ma ich za darmo. Można i jest z kim pogadać o problemach, poszukać rozwiązań.

nie sądzę
@Weteran

zrobił się porządek? nie sądzę. możesz porozmawiać o problemach? jak zgłaszasz problem, to masz problem.

Czarek

Wystarczy być dobrym pracownikiem a praca w dobrej firmie będzie czystą przyjemnością.

jednak nie
@Czarek

Czarku, nie znasz tej firmy. Doprawdy, nie wystarczy.

juz nie pracownik
@Czarek

Dobrze napisane Czaro. Niestety to nie jest dobra firma !!! Dobra firma szkoli pracownika i pomaga mu w rozwoju swojego stanowiska - ta niestety nie. Dobra firma rozmawia z pracownikiem i stara sie znalezc rozwiazanie - w tej firmie snuja spiskowe teorie i juz przyklejaja latke zlodzieja. Jak firma nie ufa pracownikom to klienci nie beda ufac firmie. Trzeba byc dobrym czlowiekiem zeby prowadzic taka firme a nie bedzie tyle wpisow negatywnyc

Obserwująca

Miałam aplikować do firmy. Szczerze po przeczytaniu powyższej dyskusji i jej poziomu zastanawiam się. Coś w tym musi być, że te powyższe opinie są takie. Jeśli w internecie straszy się jakimiś paragrafami itp to samo za siebie świadczyć może w takim razie, co spotyka pracowników w firmie.

UciekajOdTejFirmy
@Obserwująca

nie radze aplikowac. hamstwo

Jak długo trwa proces awansu w GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O.?

tensam

krotko. jak sie dasz wciagnac w sekte to od razu biora.

Feniks

Miejmy nadzieje że zaistnieje !!!

Jak jest z pakietem medycznym w GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O.? Można dołączyć rodzinę?

Jak

Tam na bieżącą rodzina jest dołączana do ekipy, w końcu to firma rodzinna ????

Lepsza technologia lepsi inżynierowie...

Qqqwerty

Tak! Nadgodziny które nie są obowiązkowe, ale jak nie robisz to wielkie ale nie wiadomo do kogo i o co...

Hehe

Naprawdę? Narzekanie, że jest nacisk na wynik sprzedażowy? Taka jest specyfika pracy wynikowej i zadaniem pracownika jest przynieść pieniądze do firmy. Luzik można mieć na wakacjach, ewentualnie w pracy za najniższą krajową. Wszystko, co powyżej wiąże się z wymaganiami, i dotyczy to każdej firmy.

haha
@Hehe

akurat w tej firmie to praca jest za troche wiecej niz najnizsza krajowa. Jezeli firma nie ma pieniedzy aby zainwestowac w pracownika i dopiero wymagac to nie jest to godny pracodawca. Tutaj nie ma nacisku na wynik sprzedazowy tylko jak Ci nie wychodzi to spadaj bo jestes nie przydatny. Nikt nie pomaga, nie szkoli. Na prawde z kilku pracodawcow ktorych mialem ten byl najgorszy - nawet czlowiek nie przypuszczal w jakie (usunięte przez administratora) sie pakuje.

Admin

Słyszałem wiele, widziałem jeszcze więcej, ale nigdy nie słyszałem o takiej firemce. Pracowałem tam krótko,ale tego co się nasłuchałem i napatrzyłem wystarczy mi na całe życie, naprawdę uwierzcie. Dobrą komedie science fiction by z tego nakręcił z nominacjami do Oscara i to nie w jednej kategorii... Pozdrawiam i wytrwałości życzę.

Kupujacy ale już konkurencję.

Szanowny kolego z Greenlandu. To miejsce to nie forum na udowadnianie za ile powinno się pracować. Oczywiscie każda firma żyje z sprzedaży. Jednak jak można wypominać poziom wynagrodzenia jeśli na "święconej" wodzie zarabia się krocie. Jak można wypominać za ile powinno się pracować jeśli nie dba się o pracownika. Jego poziom przygotowania i zwiazanie z firmą. Za najniższą to teraz i sprzątaczka nie pracuje. Szacunek dla wszystkich sprzataczek. Jeśli firma stawia na swój marny wizerunek w postaci zdjęć z 2 panami z parasolami (poniekąd dziwnie to wygląda) lub "cizią" na balkonie zamiast na merytorykę to i opinię ma taką jaką ma. Produkt może i jest ok jednak otoczka wiedzy na jego temat, fachowe podejscie do tematu i elastyczność dostosowania się do sytuacji rynkowej - fatalna. Gdzie jakieś dane o skuteczności. Polskie dane z jednostek naukowych a nie pana Japończyka. Ciekawe czy w ogóle ma jakiś tytuł. Facebook to nie miejsce do promocji produktu. Marna reklama jeśli umieszczamy tylko fotki rodem z wakacji. Gdzie fotki i dane z doświadczeń. Pracownika traktuje się jak zło konieczne. Atmosfera - wyścigu szczurów. Zero własnego zdania. Zero wsparcia przełożonych. Zero decyzyjnosci. Jedyne słuszne posiada "wszechwiedzacy" Jabun i jego giermkowie. W oczy się uśmiechają poza życzą najgorszego. Samemu zarzadowi polecałbym bliżej przyjrzeć się poczynaniom. Opinia bardzo slaba w terenie. Sklepy wściekłe na brak decyzyjnosci i ciągle zmiany. Zarabia się owszem na prowizjach ale i na kombinacjach. Na prawdę są ciekawsze i bardziej pro pracownicze firmy z dużo większą wiedzą.

Hehe
@Kupujacy ale już konkurencję.

Haha, uderz w stół, a nożyce same przemówią. Kupujesz konkurencję, a tak kompleksowo wypowiadasz się na temat firmy? Mega podejrzane i ściemę czuć na kilometr.

Kupujacy ale już konkurencję.
@Hehe

Lubię znać firmę z która współpracuje (współpracowałem). Znajomość zasad w niej obowiązujących nie wymaga wielkiego wysyłki. Wystarczy kontakt z kilkoma PH a sami chętnie się wysypują z plotkami na temat wlasnej firmy. To pokazuje jaka lojalność pracownika obowiązuje w tej firmie.

Hehe
@Kupujacy ale już konkurencję.

twoją postawę nazwę obsesyjną ciekawością - to już prawie stalking. naprawdę, nikt cię nie zmusza do kupowania produktów firmy - kupuj konkurencję, ciesz się, jeśli produkt działa, bądź szczęśliwy i nie pogrążaj się swoją zajadłością i desperacją. nie warto też stosować pomówień wobec pracowników firmy, bo na takie działanie jest stosowny paragraf. w internecie nikt nie jest anonimowy, dobrze o tym pamiętać.

em

Ja stosuję od lat. Działa. A przedstawiciele są bardzo pomocni, pozdrawiam.

agro

Heh, widzę, że konkurencja ciśnie po Greenland. Pozdrawiam, ja jestem zadowolony z produktu. U mnie działa :D

mm
@agro

Wiadomo kto pisze ????, nie pisz że działa jak nie stosujesz. Masz racje Malwina z tą sekta, współczucie dla reszty przedstawicieli...

AniwlaM

Popieram poprzedników,firma Greenland jest bez zasad,tylko liczą się sprzedaże,obroty a nie pracownik.Co w rodzaju "Sekty".

Klient
@AniwlaM

Sekta to mało powiedziane ! Jak ci produkt nie działa to wmawiaja że dziala. Gorzej niż świadkowie jehowy bo tamtych się psem poszczuje i uciekają.

E

Przede wszystkim brak poszanowania dla pracownika. Kodeks pracy i przepisy BHP mają gdzieś.

em

obiecanki cacanki a głupiemu radość. sodoma i gomora!

Zostaw merytoryczną opinię o GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O. - Janowiec

• Jak się pracuje w GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O.?

GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP.ZO.O.