Opinie o Żagiel SA w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żagiel SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Żagiel SA o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żagiel SA w Lublin

klient Nowy wpis

Nie polecam. Firma zdecydowanie lekceważąca klientów.

Złty

Hahaha zabawna firma najlepiej było by gdybyś płacił im za to że możesz u nich pracować - żagielek figielek, omijać bajek na rozmowach nie słuchać, wchodzisz na własną odpowiedzialność.

Justyna Nowy wpis
@Złty

Możesz powiedzieć, co to za bajki na rozmowie? Chodzi o pensję, wymiar pracy, zakres obowiązków czy jeszcze coś innego?

Bo Nowy wpis
@Złty

Mowa piękna na rozmowie a w trakcie pracy brak szacunku. Lojalność jednostronna.

sotirow Nowy wpis

Niedawno kupiliśmy nową Skodę Kamiq w salonie przy ul. Roztocze. Całą transakcję prowadził Pan Tomasz Nowak. Za mało jest powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Tomasz, mimo swojego młodego wieku, okazał się bardzo doświadczonym fachowcem, bardzo kompetentnym, o dużej wiedzy merytorycznej na temat oferowanych produktów, do tego, bardzo inteligentny, kulturalny i pomocny. Jesteśmy pod wrażeniem takiej miłej obsługi, dlatego w imieniu swoim i małżonki chciałbym podziękować serdecznie Panu Tomaszowi, a kierownictwu salonu pogratulować takiego pracownika.

Jaki jest wkład kierownictwa Żagiel SA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Szczerze jak tylko można radzę unikać. Na rozmowie wmawiają że podstawa najniższa krajowa a kilka % od przerobu idzie dla cb a tak na prawdę dostajesz z tego grosze. Nie polecam, pracownicy biedronki więcej zarabiają.

Wkład kierownictwa w budowanie wizerunku oraz relacji nie istnieje w tym przypadku.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Żagiel SA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Taki

Skoda Żagiel byłoby ok gdyby nie zarobki poniżej standardów i średniej w branży, podstawa najniższa jaka jest możliwa i musisz ją odpracować ....

aaa
@Taki

Panie to lubelska bieda. Płacą tyle co na rynku. Jak się chce więcej zarabiać to trzeba szukać pracy na zachodzie Polski

Henryk

@Ludwik Jaki związek ma taki wpis z opinią o pracy w firmie? To forum pracownicze!

Ludwik

Nie polecam tej firmy. Niesolidni w sprzedaży części.

Stella

Czy dobrze dzieje się w firmie po zmianach?

Sejm

Wiesz co, no zmienił barwy, ale nie wiem czy od razu gdzieś należy w końcu trudno interpretować wszystkotylko po stronie www, co przeciez nie jest niczego wyznacznikiem @hopsik więc nie wiem naprawdę.

hopsik

U mnie normalnie otwiera się ich strona internetowa i pokazuje się " Zagiel zmienił barwy i dołączył do grupy Santander" A jak wiem Santander to duża firma. Dobrze jednak, że tak się stało a nie że firma upadła. Wiecie co się stało z pracownikami ? Czy pracują oni nadal w tej firmie pod nowym szyldem ?

janka

Ciekawe, czy to połązcenie się sprawdza. Chyba wynika z tego, ze Zagiel jako taki już nie istnieje, bo na stronie chcąc cokolwiek sporawdzić to przekierowują na stronę Santander. Ciekawe, czy to zmieniło coś w strukturach firmi i wqśród pracowników. Ktoś mógłby powiedzieć jak to teraz wygląda - coś sie zmieniło?

ter76

hej a co w tej firmie jest nie tak ? Jakie będą moje obowiązki i odpowiedzialność? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników?Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma?Co wyróżnia tę firmę od innych? Jaki jest pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników? dziekuje bardzo za odpowiedz pozdrawiam serdecznie.

nikon
@ter76

4 stycznia 2013 r. nastąpiło prawne połączenie Żagiel S.A. i Santander Consumer Finanse S.A. pod nazwą i danymi rejestrowymi Santander Consumer Finanse S.A. 1 września 2013 r. Santander Consumer Bank S.A. nabył przedsiębiorstwo oraz wierzytelności z tytułów umów kredytowych zawartych z Santander Consumer Finanse S.A.

Irek

W 2010 roku spłaciłem kartę Multipla oraz kredyt gotówkowy,10 stycznia 2013 roku zwróciłem się telefonicznie do biura obsługi o wydanie stosownego zaświadczenia.Otrzymałem informację że taka usługa kosztuje 20 złotych,kwotę powyższą przelałem na konto,została zaksięgowana na koncie Banku w tym samym dniu tj.10.01.2013 roku.Poprosiłem Panią konsultantkę,w związku z tym,że poinformowano mnie o14 dniowym terminie załatwienia w/w sprawy,aby potraktować ją jako pilną,o czym zostałem zapewniony.W dniu 20.01 2013 r zadzwoniłem ponownie aby zorientować sie co z moją sprawą ,otrzymałem informacje ,że Bank ma 14 dni od momentu zaksięgowania opłaty i sprawa jest w trakcie załatwiania(pismo jeszcze nie zostało wysłane).W dniu 23.01.2013 r a więc w 13 dniu od momentu zaksięgowania opłaty zadzwoniłem ponownie i znowu otrzymałem taką samą informację jak poprzednio.Dzisiaj mamy 26.01.2013 rok,a więc 16 dzień od momentu zaksięgowania opłaty za zaświadczenie a ja dalej nie otrzymałem go.Jestem zbulwersowany sposobem załatwienia sprawy przez pracowników Banku,są nieuprzejmi,mający petenta, w głębokim poważaniu.NIGDY WIĘCEJ ŻADNYCH KONTAKTÓW Z TYMI LUDŻMI Z TYM BANKIEM.Rozważam złożenie skargi do odpowiednich instytucji.

Skończmy tą dyskusję. ŻAGIEL BĘDZIE ZLIKWIDOWANY DO KOŃCA TEGO ROKU!!!! Firmę przejął Santander, były już oficjalne spotkania że nie potrzebują do niczego pracowników Żagla, wszyscy wylacą na bruk do końca paździr\ernika. Szkoda ludzi, biedny Lublin

Dorota360

Witam. Pracuje w Zaglu jako doradca klienta i dostaje co miesiac premie powyzej 1000zl a zdarza sie ze 2000zł lub wiecej, jestem na najnizszej krajowej, ale łacznie z premia nie jest zle

...

Ha ja wam powiem jeszcze lepszy hit. teraz w tej firmie większość osób leci na najniższej czyli 1500 brutto. Dalej szukają naiwniaków do pracy.... Mimo,że wiedzą iż ich kres nadchodzi końcem roku albo i wcześniej.... Nowo przyjętym obiecują złote góry możesz zrobić nawet 2000 premii... Ładny kit. Lepiej można zarobić pracując w call-center niż w tej badziewnej firmie. Firma nie powinna się nazywać Żagiel SA tylko Żal SA.

ktosiasamosia

o proszę bosów już wywalają,choć mój był ok i firma kiedyś była ok,teraz dno.....a z jakiego regionu dyro poleciał?tak z ciekawości pytam,bo 5 lat pracy i sentyment pozostał

zgadzam się, to co wyczyniają z pracownikami to jakaś masakra, pracuje już od jakiegoś czasu tutaj, ale już od dawna szukam czegoś "normalnego", tutaj nie mozna wyzyć z pencji 1200zł netto!!!!!!ale całe szczęście teraz ta cała poj.....centrala zaczęła się brac za tyłki kierowników i dyrektorów, mój dyrek wyleciał z hukiem 2 tyg. bez żadnego uprzedzenia, jeszcze podobno nieźle go zgnoili, ale zasłużył sobie, wcale tego nie żałuje, wyżywał się na pracownikach to samego go spotkało nieszczeście, przechwalał się i robił sobie żarty w zywe oczy nazywając nas jeszcze, tak jak to zacytuje z jego maila "robotnikami"!!!!!!bez przesady żegnaj gościu

gfsyc

---"Praca w tej firmie to istny koszmar. Szefostwo pastwi się nad pracownikami, kłamie. Wszędzie tajemnice - wszystkiego człowiek dowiaduje się z plotek. Wszyscy kryją się za różnego typu \"dupochronami\". Nikomu nie można ufać, gdyż nie wiadomo kto donosi. Jest grono \"gwiazd\", które nie wiele potrafią ale mają \"chody\" na samej górze. Totalny bałagan. Ta praca to totalna porażka. Omijajcie szerokim łukiem, chyba, że na prawdę nie macie wyboru"--- POZWOLILAM SOBIE ZACYTOWAC POPRZEDNIKA PONIEWAZ JEGO WYPOWIEDZ JEST IDEALNIE PASUJĄCA DO DZIALU FIRMY ŻAGIEL JAKIM JEST - PREWENCJA. Kiedys byl tam lad i sklad, byla porzadna kadra kierownicza ktora tworzyla ten dzial i ktorej zalezalo na ludziach. Niestety osoby te odeszly zostawiajac zespol na pastwe losu i wtedy dopiero sie zaczal koszmar. ''Władze objely osoby calkowicie nieodpowiednie" ktore kiedy nazwano ich mianem "teamlider" nagle zdaje im sie ze sa niewiadomo kim. Ludzie zaczeli byc traktowani nie jak pracownicy-partnerzy tylko jak nizsi rzedem parobkowie. To kto teraz rzadzi prewencja i jakie plotki i skusy tam powstaja to MASAKRA. Kiedys byl to dzial w ktorym kazdy chcial pracowac dzis jest to istne SZAMBO!!!

Praca w tej firmie to istny koszmar. Szefostwo pastwi się nad pracownikami, kłamie. Wszędzie tajemnice - wszystkiego człowiek dowiaduje się z plotek. Nadgodziny są nieformalne i niepłatne - to jeszcze zależy od działu i szefa. Wszyscy kryją się za różnego typu "dupochronami". Nikomu nie można ufać, gdyż nie wiadomo kto donosi. Jest grono "gwiazd", które nie wiele potrafią ale mają "chody" na samej górze. Totalny bałagan. Ta praca to totalna porażka. Omijajcie szerokim łukiem, chyba, że na prawdę nie macie wyboru.

Zostaw merytoryczną opinię o Żagiel SA - Lublin

• Jak się pracuje w Żagiel SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żagiel SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żagiel SA?

Żagiel SA