Lublin

Opinie o Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie

Kamila

@book38, czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Jeśli miałeś zastrzeżenia to czy zgłaszałeś swoje uwagi do kierownictwa? Zawsze warto rozmawiać by spróbować realnie rozwiązać dany problem. Może kwestia opóźnionych zapłat jest spowodowana przejściowymi problemami w firmie?

Mario

Dno dno dno, niczego nie pilnuja biora kase za szkolenia bezrobotnych i tyle nie wyrejestrowuja ludzi (nie zglaszaja bezrobotnych do zus)ktorzy pozniej maja gigantyczne klopoty. Ja chcialem wyjechac do RFN potrzebny mi byl dokument z zus niestety przez 9 lat OIC mnie nie wyrejestrowala i zus nie dal mi zaswiadczenia by podjac legalna prace. Same szkolenia tez, sama sztuka dla sztuki, nic po nich sie nie ma.

book38
@Mario 28.08.2015 20:06

dokładnie dno szkolenia robią i nie płacą za szkolenie,kto w ogóle daje im kasę na to czy ktoś sprawdza taką fundację,??masakra 8 tygodni i nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy będą płacić,a tak pięknie siebie opisują ,nic nie jest prawdą co piszą na swoim profilu,masakra i kłamstwo,dno ,dno,dno

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Oic Poland Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

lukas

fundacja bardzo fajnie działa.. :) "Od 1990r. Fundacja dostarcza firmom, instytucjom oraz organizacjom, kompleksowych, efektywnych i przyjaznych rozwiązań w zakresie rozwoju zasobów ludzkich.". Zarobki niskie być nie mogą, mają wysokie dofinansowania.

magda

Trudno powiedzieć cokolwiek dobrego o firmie od kiedy prezesem została Ewelina Iwanek. Osoba zupełnie nie kompetentna do zajmowanego stanowiska. Na każdym kroku udowadnia w niewybredny sposób kto rządzi. Potrafi publicznie na zebraniach ośmieszać pracowników wytykając ich pomyłki, czy niedociągnięcia. Od kiedy została prezesem pracownicy masowo rezygnują z pracy i przechodzą do konkurencji.

Zostaw opinię o Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie