Opinie o Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie w Lublin

Rada Nowy wpis

Jeśli chcesz aby Twoje zdrowie psychiczne nie ucierpiało i nie chcesz czuć się jak śmieć. Omijaj to miejsce szerokim łukiem. Nie polecam stażu i współpracy u p.Sylwii.

Mateusz Nowy wpis

@KTT nie ma żadnych plusów ?

KKT Nowy wpis

OIC to istna katorga dla pracowników. Beznadziejna atmosfera wśród współpracowników, jeden drugiego tłamsi i obrabia cztery litery za plecami. Zarządzanie też na beznadziejnym poziomie, ale oczywiście jak to bywa w takich sytuacjach szefowie nie mają sobie niż do zarzucenia i uważają się z bogów. W rzeczywistości nie mają pojęcia o tym co robią.

Tymek

@Xxx Możesz dodać więcej konkretnych informacji?

Xxx
@Tymek

Toksyczna praca, zła atmosfera

Jacek Nowy wpis
@Xxx

Co Twoim zdaniem powinno się zmienić w Polskiej Fundacji Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland, aby atmosfera się poprawiła? Czy są jakieś perspektywy na zmianę sytuacji o której mówisz? Liczę na Twoją odpowiedź.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Hej! Jak się pracuje w tej firmie, jak atmosfera w tym momencie ?

okuliga

To co było kilka lat temu to nijak sie ma do rzeczywistości. Firma ma dobre opinie i jest to miejsce dla chcących pracować.

jknk

co racja to racja,pieknie siebie opisuja,a prawda jest taka ze pieniedzy nigdy nie ma na czas,wieczne opoznienia.

Kamila

@book38, czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Jeśli miałeś zastrzeżenia to czy zgłaszałeś swoje uwagi do kierownictwa? Zawsze warto rozmawiać by spróbować realnie rozwiązać dany problem. Może kwestia opóźnionych zapłat jest spowodowana przejściowymi problemami w firmie?

Mario

Dno dno dno, niczego nie pilnuja biora kase za szkolenia bezrobotnych i tyle nie wyrejestrowuja ludzi (nie zglaszaja bezrobotnych do zus)ktorzy pozniej maja gigantyczne klopoty. Ja chcialem wyjechac do RFN potrzebny mi byl dokument z zus niestety przez 9 lat OIC mnie nie wyrejestrowala i zus nie dal mi zaswiadczenia by podjac legalna prace. Same szkolenia tez, sama sztuka dla sztuki, nic po nich sie nie ma.

book38
@Mario

dokładnie dno szkolenia robią i nie płacą za szkolenie,kto w ogóle daje im kasę na to czy ktoś sprawdza taką fundację,??masakra 8 tygodni i nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy będą płacić,a tak pięknie siebie opisują ,nic nie jest prawdą co piszą na swoim profilu,masakra i kłamstwo,dno ,dno,dno

lukas

fundacja bardzo fajnie działa.. :) "Od 1990r. Fundacja dostarcza firmom, instytucjom oraz organizacjom, kompleksowych, efektywnych i przyjaznych rozwiązań w zakresie rozwoju zasobów ludzkich.". Zarobki niskie być nie mogą, mają wysokie dofinansowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie - Lublin

• Jak się pracuje w Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gospodarcza 26
    20-213 Lublin