Opinie o Lubelskie Hospicjum Dla Dzieci Im. Małego Księcia w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lubelskie Hospicjum Dla Dzieci Im. Małego Księcia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lubelskie Hospicjum Dla Dzieci Im. Małego Księcia o rekrutacji.


Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubelskie Hospicjum Dla Dzieci Im. Małego Księcia w Lublin

Aga Nowy wpis
Inne

Czemu to zarządzanie ?kierownika? bardzo przeszkadza w pracy? Interesuje mnie praca jako pielęgniarka tutaj

Normalny Nowy wpis

Wszystko by było fajnie, oprócz tego, że zarządza tym Hospicjum, duchowny furiat!

Normalna Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Normalny

Mogłabym prosić o rozwinięcie? Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Hospicjum

marcin

witam jestem ojcem córki Madzi, która przez pewien okres znajdowała się pod opieką tego hospicjum. w czasie opieki nad moją córką nie miałem żadnych zastrzeżeń co do podejścia opiekunów i lekarzy za co bardzo im dziękuję. Po dziewięciu miesiącach opieki nad naszą córką hospicjum stwierdziło, że nasza córka jest w zbyt dobrym stanie aby się nią zajmować i co najważniejsze znajdujemy się zbyt daleko od siedziby hospicjum, i aby zgłosić się do nich gdy stan Madzi ulegnie znacznemu pogorszeniu ( muszę zaznaczyć, że choroba mojej córki była chorobą regresywną, genetyczną, nieuleczalną). Madzie była naszą drugą córką. Pierwsza jest zdrowa. Nasza trzecia córka jest niestety chora na tą samą chorobę co Madzia i w momencie kiedy obie były w kiepskim stanie moja Żona która wszystkim się zajmowała poprosiła o pomoc hospicjum. Ku naszemu zaskoczeniu hospicjum odmówiło nam pomocy. Madzia zmarła 15.03 2015 . Nie obwiniam o jej śmierć hospicjum, tylko pytanie brzmi : kiedy ten stan był na tyle odpowiedni aby hospicjum w końcu zaopiekowało się naszą córeczką. Po pewnym czasie po pogrzebie Madzi okazało się, że moja żona jest w ciąży. Urodziła nam się córeczka Hania. Niestety okazało się, że jest również chora. Bóg nie chciał aby przebywała z nami zbyt długo 26.05.2017 umarła. Nawet nie zastanawialiśmy się czy zgłosić się do hospicjum, ponieważ znaliśmy odpowiedź z góry. Na szczęście jest z nami pierwsza, zdrowa córka, i jej siostra chora na chorobę o której mówię od początku, a jest to choroba canavan. Jeśli pytacie czy zgłosimy ją do hospicjum odpowiadam nie. dlaczego? okazało się , że jeśli chore dziecko jest medialne odległość nie ma znaczenia a jeżeli jesteś anonimowy to już ma . Czy potrzebujemy pomocy? Na dzień dzisiejszy nie. Czy piszę to w gniewie i odwecie ? Nie! Po prostu stwierdzam fakty. Nie podaję swojej tożsamości bo nie interesuję mnie nic poza tym co powiedziałem. Dlaczego to piszę? Ponieważ oczekuję refleksji ze strony osób decydujących w tej fundacji. Czy fundacja pomaga dzieciom? TAK! Mamy takie szczęście, że trafiliśmy na osoby, które świetnie się zajmują naszą córeczką. W tym wpisie kieruję im najserdeczniejsze podziękowania, osobom zajmującym się obecnie jak i wcześniej naszą córeczką. Konkludując pomagajcie dzieciom potrzebującym pomocy .Argument odległości upadł właśnie w ostatnich dniach. pytanie dla was brzmi: czy medialność - czy powołanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Lubelskie Hospicjum Dla Dzieci Im. Małego Księcia - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Lubelskie Hospicjum Dla Dzieci Im. Małego Księcia
2/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Lędzian 49
    20-828 Lublin
  • NIP: 7122347978 KRS: 0000004522
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Lubelskie Hospicjum Dla Dzieci Im. Małego Księcia
Przejdź do nowych opinii