Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Unii Lubelskiej

Lublin

Opinie o Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Unii Lubelskiej

Daga

Nie polecam zaciagania krdytow w tum SKOKu sa niekorzystne i bardzo drogie. O ile obsluga w oddzialach jest mila o tyle nie polecam kontaktow z Pania vce prezes. Osoba niewiarygodna i pozbawiona skrupulow. Stwarzanie pozorow zrozumeinia w konsekwencji polityka PiS. Klamstwa, manipulacje i intrygi. Pamiętajcie ze wspieracie PiS

Klient SKOK Unii L.

Ja korzystam od kilkunastu lat i nigdy nie miałem zastrzeżeń. Kolejek nie ma, zatem i obsługa sprawna. Obecnie SKOK Unii L. ma gwarancje skarbu państwa, zatem pieniądze są chyba bezpieczne.

dango

jeśli chodzi o zaufanie pracowników na wyższych stanowiskach u pracowników na tych niższych to niestety, ale w żadnej firmie nie stoi ono na wysokim poziomie

złośnica

szkoda ze nie jest już prezesem wywalić trzeba tą viceprezes

kropka

ludzie tu nie dostaniecie pomocy a w szczególności bez serca jest pani vicepreses

.....

Praca za najniższą krajową,[usunięte przez moderatora] Robisz jak wół aby centrala dostała premię.Kierownicy regionalni-śmiech na sali.Jest jedna taka gruba co wie mniej niż praconicy na oddziale!!!!!Trzeba jej test zrobić!!!!! zresztą pół centrali nie ma pojęcia o robocie!!!!!

Zostaw opinię o Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Unii Lubelskiej - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Unii Lubelskiej