Opinie o Wodrol Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wodrol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wodrol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wodrol Sp. z o.o. w Lublin

@ pracodawca Nowy wpis

w latach 1989-1994 byłem dyrektorem WODROLU /135 osób zatrudnionych/,czasy dla profilu robót firmy były trudne bo była wielka konkurencja,na przetargi na nowe roboty stawało z reguły kilkanascie firm. W tej sytuacji zdecydowałałem o przekształcaniu wodrolu w przedsiebiorstwo eksploatacyjne wodociagowe ktore funkcjonuje na rynku do dzś .Jako ze byłem bardzo znany w branży i w różnych urzedach to uruchomiłem swoje różne kontakty i życzliwi mi funkcyjni decyzyjni ludzie pomogli mi na początek pozyskać do eksploatacji przez wodrol wodociągi we wsiach Jabłonna, Głusk Skrzynice ,Chmiel Piotrkow Ćmiłów ,Głuszczyzna ,Wilczopole i jeszcze inne których nazw już nie pamiętam. I taka jest historia wodrolu,,,gdy by nie moje jego przekształcenie w dawnych latach to firma by nie istniała tak jak nie istnieją stare firmy z branży budowlano-instalacyjnej..Nie było by na czym zakładać póżniej wodrolu spółka z oo.Z wodrolem rozstałem się bo działaczom związkowym i solidarności nie pobobał się mój kierunek funkcjonowania przedsiębiorstwa.Na pierwszych umowach o eksploatację wodociągow w miejscowościach ktore wymieniłem widnieje mój podpis.Jestem dumny że wodrol ktoremu wytyczyłem kierunek i poświęciłem 10 lat pracy jako kierownik budów i dyrektor istnieje do tej pory, P(usunięte przez administratora)

Mariusz

Czy praca w firmie Wodrol jest pracą stabilną? W dzisiejszych czasach to ważny aspekt, dlatego z chęcią dowiedziałbym się, jak wygląda tam zatrudnienie. Będzie mi miło ustalić ten fakt. Czy znajdzie się w wątku osoba, która zechce wyrazić swoje zdanie bądź inny rodzaj informacji o tym pracodawcy? Tego właśnie szukam i mocno na Was liczę.

On Nowy wpis
@Mariusz

Wśród pracowników fizycznych niewielka rotacja. Jeśli ktoś chce pracować to może i do emerytury.

Maja Nowy wpis

Znaleźliśmy ze znajomym ogłoszenie o pracę dla operatora koparki w Wodrol, ktoś coś słyszał o tej firmie? Czy pracował tam ktoś lub nadal pracuje i może podzielić się swoją opinią? Mają tam jakieś szczególne wymagania, czy raczej biorą każdego chętnego? Z góry dziękujemy za odpowiedzi

Nick Nowy wpis
@Maja

Wymagania są w ogłoszeniu.

Mariusz

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wodrol Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Lubelska firma budowlana zatrudni monterów wodno-kanalizacyj?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Krzysztof

@Jacek Firma to dobry pracodawca i z całą pewnością nie pozwoliłaby sobie na takie działania

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Wodrol Sp. z o.o.?

Jacek

Zeby ludzie nie szly do tej firmy do pracy bo trzeba czekac na wyplate i nad godziny to jest chora firma nie radze nikomu tam pracowac

Podwykonawca

Robią wszystko aby nie płacić podwykonawcom, mimo podpisanych umów , protokołów odbioru i faktur. Kaucje gwarancyjne , które zatrzymują uważają już za swoje pieniądze , a to jest moim zdaniem lewy nieopodatkowany dochód - należy to dać do prokuratury i kontroli skarbowej Gdzieś mają prawo.

Het
@Podwykonawca

Podwykonawca Poinformuj ich,ze Mietek zza Grobu się pyta , kiedy ma ich odwiedzić. Tak spytaj , jak się zaśmieją, to ja ich odwiedzę. Mietka sie bali, teraz będą srali.

@Het

Proszę Cię, żebyś nie używał w komentarzach nieeleganckich słów. Język polski jest bogaty i każdą myśl da się sformułować w sposób zgodny z zasadami kultury. Ponadto, forum służy do wymieniania opinii na temat firmy pod kątem tego, jakim jest pracodawcą. Jeżeli jesteś, lub byłeś zatrudniony w Wodrol, to proszę Cię żebyś napisał, jakie jest Twoje zdanie na ten temat. Każda opinia napisana przez zorientowaną w realiach osobę, jest dla nas bardzo cenna.

Windykacja terenowa

Jeżeli masz problem z płatnościami, zadzwoń. Windykacja na koszt dłużnika ! Skuteczna ! 500-467-204

sddd

trzeba być ostrożnym

Irek

Pracuje tam jeszcze taki kiero Tomek niski?

x

Nie moge sie doczekac kiedy wam sie dobierze do dupy pis za te wasze przekrety

Pomagamy odzyskać należności od Firmy Wodrol Sp z o. o.. Kancelaria 14 670 41 26, adamlancelaria@poczta.fm

BB
@Adam

Witam Od maja mam problem z odebraniem pieniędzy od firmy Wodrol. Ignorancja, zakłamanie i bezczelność ludzi a w szczególności osób decyzyjnych nie zna granic.

@BB

Witam, pieniądze są do odzyskania, prowadzę aktualnie postępowania, proszę o kontakt tel. 14 670 41 26, mail adamkancelaria@poczta.fm

maniek

Tragedia , nikt normalny tam nie wytrzyma . Nawet umów i szmat do roboty nie dadzą .[usunięte przez moderatora]

bolesław

szczególnie miły jest taki co wodomierze spisuje taki czarny cygan gdzieś z pod Lublina taki natręt wprasza się i opowiada jakieś głupie historie zamiast spisać licznik i iść dalej ale jemu nigdy się nie śpieszy nie wiem za co mu płacą taki chłopek roztropek;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Wodrol Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Wodrol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wodrol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wodrol Sp. z o.o.
  • Misjonarska 20