Wodrol Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Wodrol Sp. z o.o.

x

Nie moge sie doczekac kiedy wam sie dobierze do dupy pis za te wasze przekrety

Adam

BB
@Adam 17.05.2016 11:28
Pomagamy odzyskać należności od Firmy Wodrol Sp z o. o.. Kancelaria 14 670 41 26, adamlancelaria@poczta.fm...

Witam Od maja mam problem z odebraniem pieniędzy od firmy Wodrol. Ignorancja, zakłamanie i bezczelność ludzi a w szczególności osób decyzyjnych nie zna granic.

Adam
@BB 10.10.2016 15:14

Witam, pieniądze są do odzyskania, prowadzę aktualnie postępowania, proszę o kontakt tel. 14 670 41 26, mail adamkancelaria@poczta.fm

maniek

Tragedia , nikt normalny tam nie wytrzyma . Nawet umów i szmat do roboty nie dadzą .[usunięte przez moderatora]

bolesław

szczególnie miły jest taki co wodomierze spisuje taki czarny cygan gdzieś z pod Lublina taki natręt wprasza się i opowiada jakieś głupie historie zamiast spisać licznik i iść dalej ale jemu nigdy się nie śpieszy nie wiem za co mu płacą taki chłopek roztropek;-)

Zostaw opinię o Wodrol Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wodrol Sp. z o.o.