POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH

Opinie o POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH

Marcin

W biurze można liczyć na godne traktowanie a na produkcji jedynie na uszczerbek na zdrowiu

Iza
użytkownik zarejestrowany

@nick czy są aż takie różnice pomiędzy tym, jak wygląda praca i jej warunki pomiędzy działami w firmie? A czy w działach poza księgowością również można liczyć na szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji?

Iza
użytkownik zarejestrowany

@Podziękujezawspółpracęrzeczywiście, jeśli tak wyglądała właśnie rozmowa, to mogła mocno wpłynąć na Twoją opinię o firmie. Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia?

Podziękujezawspółpracę

Kultura Pani zajmującej się rekrutacją na bardzo niskim poziomie. Dostałam telefon w godzinach pracy w sprawie wysłanej aplikacji. Pani zapytała czy może teraz zadać 3 pytania. Odpowiedziałam, że nie mam za bardzo możliwości rozmowy w tym momencie, ponieważ jestem w pracy. W odpowiedzi usłyszałam "Ja też jestem w pracy. To nie będę więcej dzwonić. Szuka Pani tej pracy? To kiedy mam dzwonić (...)". Gdy odpowiedziałam "Dobrze, słucham" jedyną rzeczą jaką usłyszałam było oschłe "Dowidzenia" po którym Pani w ekspresowym tempie się rozłączyła. Brak szacunku do drugiej osoby nie wróży niczego dobrego w tej firmie. A skoro jest tak od początku, to się już nie zmieni.

dziubasek88

Nie chce mi się wierzyć w to co czytam. Pracowałam dwa lata w Polbruku i do tej pory bardzo dobrze wspominam firmę. Miła atmosfera i zarobki całkiem niczego sobie. Myęlę nawet o powrocie.

totmorhen

masz racje --10 letni pracownik tej firmy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiesz

totmorhen

masz racje --10 letni pracownik tej firmy

kolds

Słaby pracodawca. Nic dodać, nic ująć.

kameleon

Słaba praca = słaba płaca. Odwrotnie też tak to działa. Tyle w temacie.

pok
użytkownik zarejestrowany

Nie dziwię, że są teraz tak popularni, bo w końcu każdy może liczyć na odpowiedni socjal, a przynajmniej tak słyszałem. @Filip może to była tylko jednorazowa sytuacja, atmosfera przecież gra

taktujest

Dno...

Dan

Mam pytanie czy nadal jest takie zastraszanie pracowników o którym ktoś wcześniej napisał?

kamil

Głodowe... Nigdzie tak mało mi nie zaproponowali jak tam...

Oo

brak szacunku głodowe pensje

Nigdy_w_życiu

Odradzam/masakra/Powinni wziąć się za tą firmę/ Przeszedłem do ich największego konkurenta tam przynajmniej w miarę traktuja ludzi

kostka

Panie Wojtuś, pierwszy byles na wszystkie nadgodziny soboty itp.

wm

wszystkich byłych pracowników tej firmy którzy byli zastraszani i zostali pokrzywdzeni po wypadku w pracy czy tez w drodze do pracy proszę o kontakt wojciech210@wp.pl

PARODIA

sobota 10godzin ?? i 2500zl to ty chyba tam bandujesz i segregujesz i dostałes 150 procent premi . kierownik zmainy (w obowiaskach nie na pismie) 10 lat pracy w firmie 2800 zl o zimie juz nie mowie te same obowiazki i ci powie ze nie ma czym dzielic hehehe parodia i zgodze sie z kolega wyzej

wm
@PARODIA 14.09.2015, 23:59

proszę o kontakt

życzliwy 2

Ja pracuje w Pruszkowie i sobie chwalę. Mam stawke 15 zł, jak przyjdę w sobotę na 10 godzin, to z nadgodzinami i premią wychodzi mi 250 zeta do ręki, wszystko na legalu. Nie słyszałem, żeby komuś nie płacili za nadgodziny i żeby ktoś pracował na zlecenie.

w m
@życzliwy 2 25.04.2015, 09:36

to policz sobie godziny dodatki a nadgodziny i premie czy ci się zgadza bo w Gdańsku jak ktoś ma powyżej 250 godz to premie zamiast podwyższyć to jeszcze pomniejszają i co masz do wypłaty za nadgodziny nic czy robisz 180 godz czy 300 i tak masz tyle samo zapłacone

WM

Ten Pan który pisał opinnie wyżej ma racje ja jestem pracownikiem Polbruk SA w Pażdzierniku 2014 roku miałem wypadek w pracy obcięło mi palca kierownictwo zakładu próbowało zataić mój wypadek szantaże że jak zgłoszę to mnie zwolnią fałszywe oświadczenia pruba przekupstwa mój pełnomocnik złożył już pozwy do sadu pracy i prokuratury.Pracownicy są zastraszani zmuszani do pracy w sobotę i w niedziele jeśli nie przyjdą to grożba zwolnienia dla nich liczą się metry nic innego wszystkie wypadki pracowników są tuszowane a pracownicy zastraszani ponadto podwyżka 50 groszy po 15 latach pracy oszukiwane wynagrodzenie proszę pana który pisał wyżej o kontakt wojciech210@wp.pl

życzliwy

To wszystko jest prawdą. Pracowalem w pruszkowskim zakladzie i wszystko wyglada tak samo. jestes traktowany jak smiec wazne sa tylko metry i metry. pracownik tam musi byc jak robot praca po 11, 12 godzin dziennie + soboty bez mozliwosci wyboru bo jak ktos wspomnial wczesniej uslyszysz ze na twoje miejsce jest 100 innych. urlop w sezonie wakacyjnym ciezko do osiagniecia. zarobki moze i dobre ale tylko w sezonie wakacyjnym i oczywiscie jak z jakiegos (niewyjaśnionego) powodu nie dadza premii która jest polowa wyplaty. zatrudniaja teraz w oparciu o umowę zlecenie oczywiscie z przerwami zimowymi i bez wiekszych stawek nadgodzinowych bo wazna jest oszczednść. Szczerze odradzam wszystkim ten zaklad pracy i nie wierzcie, że tam jest dobrze bo nikt poza kierownictwem i dyrekcja dobrze sie nie wypowie o tym zakładzie

alfa i omega

lepiej napisz ze cie zwolnili , i chcesz wyladowac swa frustracje :)

zdegustowana

Pracownicy są zastraszani , nie maja prawa wyboru albo pracujesz albo są inni na twoje miejsce, nawet jeśli jesteś długoletnim pracownikiem firmy. Podwyżka - raz na kilka lat 40 - 50 groszy brutto!!! Czyste szaleństwo. Umowa najlepiej - zlecenie , jest najtaniej dla pracodawcy. Warunki pracy - jak w Gruzji. Żadne normy nie są przestrzegane.

jest super
@zdegustowana 21.04.2014, 14:04

bzdury piszesz , umowa o prace i podwyzki po 2-3zl w skali roku

zdegustowana
@jest super 21.04.2014, 14:21
bzdury piszesz , umowa o prace i podwyzki po 2-3zl w skali roku

Od razu widać, że kierownik pisze. 2-3 złote!!! Jasne ! W skali roku to się zgadza, zapomniałeś dopisać , że jest ta kwota do podziału na 20 - 30 pracowników i na dodatek brutto. A na produkcji chłopaki pracowali na umowę zlecenie, po 12 godzin dziennie od poniedziałku do soboty włącznie i do wypłaty .... lepiej nie pisać.... a może jednak napisać :)

Zostaw opinię o POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH