Opinie o Ecol - Unicon w Ruda Śląska Równa 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ecol - Unicon, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ecol - Unicon o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecol - Unicon w Ruda Śląska Równa 2

Krzychu
Kandydat

Siema! Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Mam nadzieję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Rudy Śląskiej. Mam prośbę, opiszcie jak pracuje się w firmie Ecol - Unicon? Czy warunki pracy są dobre? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Krzychu

Krzychu
Kandydat

Piotr
@Krzychu

Spytaj Lizonia ;) on Ci odpowie !

Magda
@Krzychu

Dzień dobry Krzyśku. Nie będę narzekać na warunki pracy. Płaca dobrze i na czas, nie zmuszają do nadgodzin. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to doradzam firmę Metalweld Fiprom z Sosnowiec. Zatrudnieni (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To chyba najlepszy benefit jaki tam mają. Bo jest dla każdego. Powodzenia! Magda.

Robert
@Magda

Szanowna Pani Magdo. Zainteresowała mnie Państwa dyskusja i czuję chęć sprostowania kilku informacji. Firma Metalweld Fiprom, której nazwę Pani napisała korzysta z systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

BrakMiSłów
Klient
@Krzychu

Krzychu czy ty jesteś normalny czy tylko takiego udajesz? Ty szukasz pracy czy stołówki? To obiadów kolacji oraz innych posiłków tez nie robisz sobie bo mieszkasz sam i nie będziesz ich robić tak?

Tom Nowy wpis
Klient
@Magda

Witam chciałem się dowiedzieć Jakie jest wynagrodzenie brutto na okresie próbnym i po okresie próbnym jako pracownik produkcji bo chciałbym CV złożyć Pozdrawiam serdecznie

Paulina Nowy wpis
@Tom

Ha, przecież te osoby, oprócz @BrakMiSłów to reklama szeptana kateringu :)) Raczej nic o kasie na produkcji Ci nie powie :D A wgl skąd wiesz, czy przyjmują na produkcję? Mój facet chce iść, ale też nie wiemy jak finansowo, a teraz w PL to się głównie liczy, a nie tam co jeść dają.

Tom Nowy wpis
@Paulina

No dokładnie nie wiadomo jak to wygląda finansowo i wogole jak tam praca wygląda i atmosfera wiss pozdrawiom

Pytanie Nowy wpis

Czy w Ecol - Unicon możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy Ecol - Unicon organizuje staże dla studentów?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ecol - Unicon odbywa się również w języku angielskim?

logo firmy Mechanik
Ruda Śląska
Lambertz Polonia Sp. z.o.o.
(1587 opinii)
logo firmy OFERTA PRACY/ OBSŁUGA KLIENTA
Ruda Śląska
Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. sp.k.
(104 opinii)
logo firmy Project Administrator
Ayesa Polska sp z o.o.
(15 opinii)
logo firmy Operator prasy krawędziowej
Ruda Śląska
Jt Stal Serwis Sp. z o.o.
(11 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kamil

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. EU ma problemy jak inne firmy, poczytajcie posty pod innymi firmami. Firma płaci na czas i są przestrzegane prawa pracownicze. Szanujecie pracodawce.

@Kamil

Potwierdzam, że opinie napisane na gowork.pl są zakłamane i nie powinno się na ich podstawie oceniać żadnego pracodawcy

xyz
@Kamil

Szanujecie pracodawce , jak On szanuje Ciebie po latach....

Tymon

Może brakuje niektórym chęci do pracy bez względu na firmę? Wówczas żadna nie będzie dobra!

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Ecol - Unicon. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Tomek

Jakie zarobki dla pracownika produkcji? Mam uprawnienia na wózki widłowe i suwnice

Logistyk
@Tomek

Około 3000 brutto, w zależności od stażu plus premie i nagdodziny

wiarygodny
@Logistyk

kłamstwo!!!, mój znajomy pracował w ecol-unicon i po pięciu latach pracy nie osiągnął takiej stawki. Dodam że pracował na zewnątrz w ciężkich warunkach(np.zima -20)

@anonymous Skoro masz takie wątpliwości to może lepiej zastanów się żebyś później nie marudził! Firma jest spoko i tyle w temacie

anonymous

a czy nie będziecie w upadłości bo takie słychy chodzą na rynku ze względu na kiepską jakość i przeciekające zbiorniki

Pracodawca

@anonymous

Dzień dobry! Dziękujemy za Twój komentarz i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Potwierdzeniem Jakości produktów Ecol-Unicon Sp. z o.o. są uzyskane Krajowe Oceny Techniczne oraz Aprobaty Techniczne, w szczególności dotycząca Modułowych Zbiorników Żelbetowych. Stałe udoskonalamy produkty, dzięki współpracy z uczelniami wyższymi, Instytutami Badawczymi oraz niezależnymi jednostkami badawczymi. Opracowany, wdrożony i przede wszystkim funkcjonujący System Zakładowej Kontroli Produkcji pozwala na zapewnienie naszym produktom zgodności z wymaganiami, jakie stawiają nie tylko normy, ale przede wszystkim nasi klienci. Dzięki gruntownym ulepszeniom w zakresie technologii produkcji oraz montażu uzyskaliśmy skuteczne rozwiązania, dające pewność i bezpieczeństwo. Najważniejsze jest jednak ciągłe doskonalenie naszej organizacji, jej wyrobów i usług w celu spełnienia wymagań, potrzeb i oczekiwań kontrahentów. Pozdrawiamy Zespół Ecol-Unicon

Zuzanna

@były co masz na myśli mówiąc szkodliwe? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym? @Pablo co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie Ecol - Unicon? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy?

Pablo

firma na zmiany przy produkcji prefabrykatów betonowych. Załoga w porzo i z przełożonymi też da się wytrzymać. Polecam

były
@Pablo

zapomniałeś dodać : - warunki bardzo szkodliwe - pensja marna nie polecam

Zuzanna

Ecol - Unicon poszukuje obecnie osób na stanowisko Pracownik Produkcji. Co możecie powiedzieć osobom zainteresowanym pracą właśnie w tym dziale firmy? Czego mogą spodziewać się po rozpoczęciu pracy?

Zuzanna

@Zick jak długo jesteś już pracownikiem Ecol - Unicon? Co możesz powiedzieć na temat benefitów, które zapewnia pracodawca? Chętnie też poznamy co uważasz za największy plus pracy w firmie.

Zick

Borys a jakie konkretnie produkty kiepskie? Z tego co sie orientuje to tysiące urządzeń Ecola wbudowanych pracuje od wielu lat... Chyba kolego juz nie pracujesz, kryptoreklamę siejesz albo nie wiedz co piszesz. W firmie jak w każdej raz lepiej raz gorzej ale marka w Polsce jedna z najmocniejszych o ile nie najmocniejsza w branży...

grzegorz
@Zick

Marka jest mocna, ale firma mocno spuściła z jakości. Nie jest to nic czego nie można odtworzyć, tylko trzeba pochylić sie nad problemem.

Roki

Firma od wielu lat sprzedaje ogromne ilości urządzeń, to mówi samo za siebie.

Borys

Firma to przerost formy nad treścią. Kiepskie produkty za wysoką cenę.

zz

Myślę, że niedługo zamienią drzwi wejściowe na obrotowe - łatwiej będzie wymieniać delikwentów

Tom

Witam wszystkich :-) Jestem zadowolony. Firmę polecam - rodzinna atmosfera (nie jesteś anonimowym trybikiem) oraz wszystkie benefity: karta sportowa, prywatna przychodnia i prezenty na Święta.

Kamil

W firmie jest okres przejściowy, trzeba to przetrzymać, za jakiś czas będzie normalnie.

ark
@Kamil

a to dobre Ten okres przejściowy trwa już od kilku lat :)

Simon
@ark

Kamil teraz chyba jest ogólnie kryzys na rynku, nie tylko w Ecolu. Rozejrzyj się i popytaj znajomych. Kto nie narzeka na pracę?? Może i ktoś odszedł nie kończąc próbnego - tego nie wiem. Ale pomyśl - jest sens trzymać kogoś kto się nie sprawdza? Moim zdaniem nie. Są ludzie, którzy tu spędzili pół życia. Dla mnie świadczy to o tym, że jest to bezpieczne miejsce dla dobrych pracowników :-) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ecol - Unicon - Ruda Śląska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ecol - Unicon?

Zobacz opinie na temat firmy Ecol - Unicon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecol - Unicon?

Kandydaci do pracy w Ecol - Unicon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecol - Unicon
2.1/5 Na podstawie 330 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Ecol - Unicon