Opinie o SPIE Elbud Gdańsk S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SPIE Elbud Gdańsk S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPIE Elbud Gdańsk S.A. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPIE Elbud Gdańsk S.A. w Gdańsk

Hej. ;) mija trzeci miesiąc odkąd ktoś spytał o polaczenie z inna spółka a ja do teraz nie wiem jeszcze o co chodziło. Z jakich przyczyn miało do niego dojść i jaki jest efekt? Widziałam, że poszukują Specjalisty ds. BHP/HSE na kontrakt. jest to moja broszka więc myślę nad złożeniem dokumentów

Kaszebe Nowy wpis

Jak zapatrujecie na wieści o połączeniu z inną spółką?

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma SPIE Elbud Gdańsk S.A. poszukuje na stanowisko Specjalista ds. IT. Czy ktoś składa CV?

Patrząc po wpisach widzę, że ktoś interesował się pracą elektromontera ale jak widać bez odzewu... Czy o asystencie projektanta ktoś rozwinie jakoś temat? właśnie szukają na stacje elektroenergetyczne, jeszcze tydzień został do wygaśnięcia. Jest tu wiec może ktoś kto był na rozmowie i mógłby ocenić jej przebieg? Co jest sprawdzane?

Firma SPIE Elbud Gdańsk S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. IT. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jernej

Jaka jest atmosfera na stanowisku elektromonter jaka stawka czy terminowe wypłaty? Czy są jakieś dodatki wysokościowe prowadzenie pojazdu służbowego operatora koparki koparko ładowarki?

Czy SPIE Elbud Gdańsk S.A. organizuje staże dla studentów?

SPIE

Tak, organizujemy staże.

Edyta
@SPIE

Czy takie staże są płatne? Jest potem szansa na zatrudnienie?

Sisi
@Edyta

Tak, są płatne. Jest opcja żeby zostać jeśli się sprawdzasz.

Beata
@Sisi

Można prosić o szczegóły? Jak byłyby płatne i na co po przedłużeniu można liczyć? To już etap negocjacji jest?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SAG Elbud Gdańsk Holding S.A.?

Pracownik biurowca: Jako trzecia kolejna umowa (licząc umowę na czas próbny), ewentualnie jeżeli np. podpisze się umowę o podnoszenie kwalifikacji i związane z tym zobowiązanie o przepracowaniu pewnego czasu, to jeżeli ten czas zagwarantuje trzecią umowę (np. zawarcie trzeciej umowy przypadałoby za 1,5 roku a czas wynikający ze zobowiązania jest dłuższy) to od razu.

Ewelina
@123

Czy przy przechodzeniu z jednej umowy na drugą w firmie, można liczyć na wzrost wynagrodzenia? Czy raczej jest to odrębna kwestia, o którą można się ubiegać w jakiś inny sposób? Jeśli tak, to jakie są dokładnie warunki przyznawania podwyżek w SPIE?

@Ewelina

Przy przejściu z umowy próbnej na umowę na czas określony można doświadczyć podwyżki. Podwyżki przyznawane są na koniec roku lub kwartału zależnie od oceny pracowniczej. I oczywiście przy awansie.

krak

WItam, znalazłem ofertę na inż. rozruchu w tej firmie. Polecacie czy raczej radzicie omijać szerokim łukiem? Jak wyglądają kwestie finansowe w tej firmie? Dziękuje z góry za opinie

Robert

Czy SPIE zamierza zainteresować się firmą, którą kupił oraz pracującymi pracownikami. Już nie długo oprócz prezesa i dyrektorów nie będzie nikomu pracować. Proszę zweryfikować co działo się za prezesa żyły, jak firma prosperowała i co teraz się dzieje. Od 12 lat firma popada w ruinę. Jak 12 lat temu ktoś włączył autopilota tak firma się kula. Prezes swoimi działaniami doprowadza do jej ruiny. Miliony są marnotrawione a potem nie ma na podwyżki i premie dla pracowników. Kiedy SPIE pomyśli o rozwoju firmy. Czy dopiero jak wszyscy pracownicy się zwolnią. W firmie komunizm i despotyzm wciąż żywy. Kiedy będzie doceniana praca a nie lizuzostwo.

Henry

Czyżby ten spokój na forum to pokłosie zagrożenia epidemicznego?

Covid-19

Jak wyglada praca w dobie koronawirusa? Pracownicy sa zmuszani do pracy w biurze? Cze zwykly asystent ma możliwość pracy zdalnej? Czy moze tylko projektanci dostaja taka mozliwosc?

Ulka

@Maj Wystarczy poczytać trochę w internecie o firmie, a będziecie pewni, że firma warta żeby tu pracować.

Mariusz
@Ulka

To racja a poza tym mają bardzo długi staż i mega renomę

C

tutaj pracowalo mi sie dobrze ale praca miala wiele atutow dla mine ze względu na to że miałem blisko z domu,bardzo dobre relacje z przełożonym i zarabiałem dobre pieniadze. jest to dobra firma z tym ze trzeba tez wykazac sie zaangazowaniem ze swojej strony ogolnie polecam :-)

Czy zdarzają się nadgodziny w SAG Elbud Gdańsk Holding S.A.?

czarny

Wyrabiam zawsze normę więc nie ma potrzeby a swoje zarabiam i jestem zadowolony.

liil

Raczej zastrzeżeń nie mam. Warunki dobre. Ludzie z działu w porządku można było na nich liczyć

Maj

Dobra firma dająca fajne warunki pracy, a do tego wynagrodzenie zadowalające

Kamil

Czy firma aktualnie rekrutuje pracowników? Gdzie szukać otwartych wakatów? Na stronie internetowej, nie widzę żadnej zakładki z ofertami.

wojtek

Witam, może o pensjach macie rację, ale słyszałem że socjal mają bardzo duży: wysokie bony na święta, roczne podwyżki, 2 razy w roku premie - jedna na początku, druga na końcu roku i trzynastkę, są też wyjazdy integracyjne. Nie wiem na ile to prawda, ale kumpel mówił, że ponoć w ten najbliższy weekend mają wyjazd na narty z pracy w góry polskie czy Alpy, nie wiem... Skoro zakład to wszystko finansuje, to nieźle...

Bea
@wojtek

A kto Ci takich głupot nagadał? Pracuję w Elbudzie sporo lat. Trzynastek nie ma już od wielu lat czyli od czasu gdy weszliśmy w spółkę z Niemcem.(usunięte przez administratora) Premia dla wszystkich jest tylko raz w roku, kierownictwo oczywiście dostaje częściej. Są bony na Święta a socjal faktycznie jest duży. A ten wyjazd integracyjny na narty faktycznie był. Pojechało 7 osób na narty do Szczyrku w ramach zawodów dla Sag-ów.

inżynier
@wojtek

niestety to mity z czasów komunistycznych, trzynasta pensja ??? to chyba w za Gerka ! Wyjazdy integracyjne, tak na budowie z kaloszami !! Socjal, taki jak w biedronce tylko czasu masz miej bo siedzisz na budowie cały tydzień i na nic innego nie masz czasu ani szans

mc
@Bea

Hojność kierownictwa nie zna granic!!!!!

@mc

Nie wiem, jak odbierać Twój wpis. Mam jednak nadzieję, że nie ma od wydźwięku ironicznego, bo byłoby to tu zupełnie zbędne. Postanowiłam wejść na stronę firmy i wyczytałam, iż SAG Elbud Gdańsk Holding jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu. Powiedz, czy w firmie o takim profilu są stanowiska pracy dla osób bez większego doświadczenia w takiej branży?

Jacek
@Dorota

cyt"...wiodących europejskich dostawców usług i systemów ......sieci gazowych i wodnych" Kłamstwo! SAG Elbud GD. nigdy nie wykonał nawet przyłacza gazowego niskiego cisnienia do budynku wolnostojącego. Jest tam zatrudniony jeden Pan od gazu, ale tylko przyjęty. Dobry znajomy Pana Prezesa i tylko dlatego tam jest.

Dorota

Nie wiem czy na miejscu jest komentowanie jakości pracy swoich pracowników, ale skoro jak widać masz pojęcie o tej firmie to może napiszesz coś więcej na temat warunków jakie są tu oferowane pracownikom. Mogą liczyć na jakiś system premiowania?

PWŁ

Premie są, jak ŁH pozwoli

@PWŁ

A jakie warunki należy spełniać, żeby otrzymać premię? Czy są one trudne do spełnienia? Poza premią możecie liczyć na jakieś inne benefity?

Witek
@Dorota

Premia jest najpierw dla projektantow placona jak cos zostanie to moze dostaniesz 400zl. Brak 13 tylko premia swiateczna. W porównaniu do innych firm slaby socjal.

@Witek

I taka kwota jest dobra - zawsze to dodatkowy zastrzyk gotówki. Powiedziałeś, że w SAG Elbud jest "słaby socjal". Ale mam nadzieję, że pracodawca zapewnia Wam dostęp do bezpłatnej opieki lekarskiej?

Jakub

Twoja opinia na temat atmosfery w pracy nie jest zbyt pozytywna. Relacje z przełożonym wpływają na motywacje pracowników, a to przekłada się na wydajność, więc dobrze by było poprawić te stosunki. A jak oceniasz inne aspekty zatrudnienia? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o SPIE Elbud Gdańsk S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w SPIE Elbud Gdańsk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SPIE Elbud Gdańsk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPIE Elbud Gdańsk S.A.?

SPIE Elbud Gdańsk S.A.
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.

SPIE Elbud Gdańsk S.A.