Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J. w Gdynia

Ola

Ja pracowałam na sprzataniu klatek ogólnie praca do łatwych nie należy bo trzeba się fizycznie wysilić, ale zachowanie kierowniczki masakra. Juz na początku nie wydała kluczy do klatek... wyskoczyła z tekstem ze mam od tego domofon do ludzi a w spółdzielni nie ma ... Następnie umowa zlecenie podpisana na 3/4 etatu a siedzisz 7 h od 6 do 13 ... odśnieżanie w zimę światek piątek na telefon , dzwoni np w sobotę o 6 rano... Podsumują to wszystko jaka firma takie podejscie ludzi

Lidia
@kierowca CB

Serio? Przecież to podstawy. Nie dało się tego gdzieś wyżej zgłosić? Może jakby wszyscy pracownicy wyrazili swoją niechęć do przyniosłoby to jakieś skutki? Wie ktoś czy to jest aktualnie dalej problemem w firmie?

Siemka. Widzę, że kosiarza potrzebują. Piszą o zarobkach od 4 700 do 5 800 zł, więc chce w góry wiedzieć na ile ten górny próg jest w ogóle osiągalny, wiecie? do tego jak oceniacie warunki w tym roku, bo bym może aplikował?

Angelka Nowy wpis

Powie ktoś, ile osób liczy zespół? Jeśli nie wiecie, o co pytam, to chodzi mi o to ogłoszenie Specjalista ds. nadzoru, które się pojawiło. Bardzo mnie interesuje ta praca, chociaż nigdy nie pracowałam w jakimś dużym zespole. Dlatego nie wiem, czy dam radę, ale chciałabym spróbować.

Men Nowy wpis
@Angelka

Te ogłoszenie pojawia się co jakiś czas. Sam kiedyś chciałem ale zrezygnowalem Wymagań sporo a zarobki Niestety Słabe No i chyba praca od godz 6. (Także nie każdemu pasuje).

Na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia jakie są te obydwa podejścia, czy możesz je wiec opisać? chciałem się dowiedzieć czy za kolko jeszcze przyjmujecie, bo wiem, że kiedyś na kat C wystawiana była oferta, aktualnej nie udało mi się jednak wyłapać. Jakie auto teraz dają? I jak praca kierowcy wygląda tak organizacyjnie?

tom Nowy wpis

Ogłoszenie o pracę znajdziesz na serwisie GoWork... Poczytaj wszystkie opinie na temat tej firmy, i te obydwa podejścia powinny się rozjaśnić.

Ola

Teresa
@Ola

Nie ma tutaj ustalonego grafiku? Tylko trzeba być na telefon?

@Teresa

Praca na śmieciarze nie jest zła jak się chodzi do pracy i wykonuje swoje obowiązki to nikt się nie czepia jak ktoś się spóźnia notorycznie i pije w pracy proste że nie bd zarabiać tyle ile by chciał a warunki sanitarne są spoko ludzie co piszą jak mi źle zygać się HCE kierownik M spoko gościu zawsze jak poprosiłem czy mogę rękawice zawsze wydawał czy płyn do dezynfekcji pozdrawiam Mimo że czasami było różnie

Ewelina
@Michał

Ale skoro pracujesz na śmieciarze, to skąd możesz wiedzieć, że Ola niesłusznie narzeka na sprzątanie klatek? :0 No i to, że kierownik Ci wydaje płyn, to chyba obowiązek, nie przysługa extra? Tu jest miejsce na pisanie, co Ty masz z tej pracy, a nie praca z Ciebie :)

@Michał

Napisz Michał jak często pracownicy mieli mydło w szatni? Też dostawali na życzenie? Odpowiem Ci: mydła częściej nie było niż było :)

@Michał

Jeszcze opowiedz całą prawdę o rękawicach, co kazał twój ulubiony kierownik Michaś: otóż michaś powiedział, że rękawice dostaniesz nowe tylko wtedy jak stare będą miały dużą dziurę, całe zatłuszczone. I żeby dostać nowe to musisz w biurze okazać stare. A jeśli były mokre to można wyprać i wysuszyć. A jak powiedzieliście Michasiowi że w Pro-Zero codziennie widzicie jak pracownicy śmieciarki wyrzucają na szadułkach stare rękawice to dowiedzieliście się, że możecie się ... zatrudnić w Pro Zero jak wam źle :)

kierowca CB
@Ewelina

Jak pracowałem, to wiem, że mydło w łazience, czy rękawice to jest z tym problem.

Lidia
@kierowca CB

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bożena

Pani w czarnych włosach i okularach wyżywa sie na kasjerkach w sklepie myśląc, że są one odpowiedzialne za wszystko co dzieję sie na sklepie. Po poinformowaniu Pani, że kasjerka zgłosi problem, Pani zaczęła agresywnie zadać natychmiastowego działania, krzycząc i wyzywając kierownika. Myślę, że bezczelność wobec osób, które w spokoju pracującą pokazuje tylko jakim jest człowiekiem, co za tym idzie bałabym się pracować w takiej firmie. Jeśli tak traktuje obcych to strach myśleć co będzie z pracownikami

miastowy

Już ta firma nie obsługuje kontenerów z Hali Targowej w Gdyni. Straciło się dobrych kilka wywozów w tygodniu, no i kasy pewnie też.

Antoni
@miastowy

Halę Targową obsługuje teraz firma "Sanipor". Mają lepsze zlecenie niż Cleanbud- mają 2 kontenery i jeden prasokontener a jak był Clean to był prasokontener i kontener.

OBECNY PRACOWNIK - BAZA GDYNIA

JAK CZYTAM TO (usunięte przez administratora) LUDZI CO DO PIENIĘDZY JAKIE DOSTAWALI W "CLEAN-BUD" ALBO ŻE KIEROWICY BĄDŹ KIEROWNICZKI ROBÓT SĄ DO (usunięte przez administratora) ZA PRZEPROSZENIEM TO MAM AŻ CHĘĆ (usunięte przez administratora) JEDNEMU Z DRUGIM ZA SIANIE (usunięte przez administratora) FARMAZONÓW. BYŁO CHODZIĆ NORMALNIE DO PRACY I PRACOWAĆ. I KASA BY SIĘ ZGADZAŁA I WSZYSTKO BY BYŁO OK. NO ALE JAK #HRABIA# MA (usunięte przez administratora) TO POWODZENIA. OBECNE *KIEROWNICTWO ROBÓT* JEŻELI CHODZI O BAZĘ W GDYNI JEST BARDZO DOBRE. A CI CO TEGO NIE USZANUJĄ TO (usunięte przez administratora) WAM WSZYSTKIM DO (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM GRUBAS

Były pracownik 2
@OBECNY PRACOWNIK - BAZA GDYNIA

Właśnie ludzie Twojego pokroju jedynie się tam utrzymają, bo nikt z wysoką kulturą osobistą i ambicją nigdy tam nie zostanie na dłużej. W clean bud widzę że nic się nie zmienia ????

byly pracownik

pracowalem swego czasu i na nockach i dzien w waszych wypowiedziach jest troche prawdy ale po pierwsze kasa jest na czas po drugie jesli jestes (usunięte przez administratora) wart to masz problem po trzecie jesli nieutargujesz swojego to masz pecha a po czwarte sprubuj w kom bis to jest (usunięte przez administratora)

Wielka
@byly pracownik

Dlatego myślimy online :) kurde wy tak na poważne

Były pracownik 2
@byly pracownik

Głupoty piszesz w tej firmie nic kupy się nie trzyma i wywalczyć jedyne co możesz to swoje własne zwolnienie, bo to będzie pierwszy krok ku lepszemu

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

Admin

Przyjdź, zapytaj.

@Gutek

Czasami nie możemy wszystkiego mówić, bo zostaje to między daną ekipą np. 4-osobową. Zdradzenie tajemnicy prawdopodobnie skończy się nienawiścią ze strony innych pracowników. Ogólnie atmosfera jest mega luźna, można pogadać o czym się chce, mając przerwę np. w trasie można podejść lub podjechać do pobliskiego sklepu. Nim pracownik się przyzwyczai to ma wrażenie że panuje jeden, wielki chaos. No może to też kwestia "bazy", w każdej jest inaczej.

młody
@Gutek

jak nie zawahasz się użyć pięści do obrony swojego interesu między pracownikami to się nadajesz

Damian

Może ktoś z pracowników Clean-Bud powie mi czy warto tu aplikować i jak wygląda atmosfera wewnątrz zespołu? To zawsze ważny czynnik, stąd moje pytanie. Powiecie jakie są plusy z zatrudnienia tutaj?

@Damian

Widzę ofertę pracy na osobę sprzątająca - był ktoś może na rekrutacji? Jakie warunki? Długo taka rozmowa trwa?

Atmosfera między pracownikami pozabiurowymi często przypomina atmosferę osadzonych w więzieniu- dlatego pracownik Sasza jak go się czepiają mówi: Może wyjdziemy za bramę? To tylko pomaga. Poza tym, niby pracujesz na umowie o pracę a jak co to obcinają godziny i każą iść do domu.

Ona

Z tego co mi wiadomo to w zeszłym tygodniu odesłania do domu pracownika z podejrzeniem korona vieusa. Człowiek ten miał kontakt z innymi pracownikami A po mimo to nie nie został przebadane pod tym kontem. Pracownicy są traktowani jak poświęci.

Urszula
@Ona

Napisałeś, że jakiś czas temu mieliście w pracy podejrzenia koronawirusa u pracownika. A jakie środki bezpieczeństwa ogólnie podjęła firma Clean-Bud, żeby nie dochodziło do zakażeń?

Kierownik robót

Pracowałem tu pół roku jako kierownik robót. W całej mojej historii zawodowej nie spotkałem się z bardzie (usunięte przez administratora) firmą. Kiedy wydawałem pracownikom ubrania robocze (nowe) zawsze dostawałem burę, bo powinienem najpierw wydać te stare. Kto niby by chciał nosić używane ciuchy. Dodatkowo przy wydawaniu rękawiczek ochronnych musieliśmy brać te stare(zużyte) żebyśmy mogli wydać nowe. Często pracownicy zgłaszali, że potrzebują jakichś narzędzi, a ja pomimo moich dobrych chęci oczywiście też dostawałem za to bury, bo "niby oni wszystko mają". Jedyne co pracownicy mieli zapewnione to środki czystości, chociaż tu też często słyszałem, że za dużo wydaję im towaru. Mimo moich godzin pracy 6-14 zawsze zostawałem dłużej i oczywiście nikt mi za to dodatkowo(usunięte przez administratora),ani nawet nie podziękował, ponieważ miałem nienormowany czas pracy. (usunięte przez administratora)Uderzyłem przez przypadek służbowym autem w inne auto firmowe. Zostałem wtedy zmuszony do podpisania oświadczenia o szkodzie z mojej winy, z mojego PRYWATNEGO ubezpieczenia. (usunięte przez administratora) Współpracę na szczęście z tym (usunięte przez administratora)pracodawcą zerwałem, natomiast do tej pory do mnie dzwonią i straszą , żebym zapłacił im za szkody, bo mój ubezpieczyciel raczej nie wypłaci im odszkodowania.(usunięte przez administratora) Po kontakcie z kadrową dowiedziałem się, że muszę osobiście podejść do biura i odebrać kasę (usunięte przez administratora). A osobiście miałem się tam zgłosić po odbiór mojej wypłaty, bo podobno ktoś jeszcze miał do mnie jakąś sprawę. Nie muszę chyba dodawać, że oczywiście w terminie zapisanym na umowie nie dostałem tych pieniędzy(usunięte przez administratora) Jak zobaczyłem szatnie pracowników to się przeżegnałem. (usunięte przez administratora) Szafki zardzewiałe i z reguły nie ma do nich kluczyków. W toalecie nie ma ani papieru, ani mydła, ani ręczników. Prysznice też w stanie tragicznym. (usunięte przez administratora) Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tej pożal się Panie Boże firmie.

Tomasz
@Kierownik robót

Na czym polegała Twoja praca ? Jeździłeś samochodem po Trójmieście ? Zastanawiałem się nad tą pracą ale też szukam opinii na ten temat.

...
@Tomasz

Praca polega głównie na rozdysponowaniu ludzi na ,,roboty", na które umowy posiadała firma, no i oczywiście wywiązywaniu się z nich. Wiadomo dochodzi do tego kontrola pracowników i szukanie nowych osób( z czym jest ciężko). Praca głównie w terenie, (trójmiasto)więc powinienieś dostać auto, ale radzę nie liczyć na luksusy... Więększoćść opisana w ogłoszeniu. Zarobki porównywalne do kasjera w biedronce. Obowiązki niestety nie.

xyz
@...

Pracowałem kilka miesięcy jako kierownik, wszystko co powyzej opisane to prawda. Zero szacunku do pracowników, wręcz wymaga się bluzgania ich za byle co. Dochodzi do rękoczynów. Praca dla niewyżytych ludzi. Szef owija w bawełne, niczego się nie dowiesz od innych pracowników, ja miałem koordynatora który mnie bluzgał gdy o coś go zapytałem. Urok tej firmy :) Pewnie gdyby nie stare uklady w miescie to by padła. Doświadczenie wartościowe.

Pracownicy mogli by dostawac wieksze wynagrodzenie a nie jakias marna jałmużnę. (usunięte przez administratora)

Zapewne są to osoby, które z przyczyn prywatnych nienawidzą tej firmy a nigdy tam nie pracowali, albo to takie osoby, które poddały się już pierwszego dnia. No bywa.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Zainteresowany

Wybacz że odpisuje po dwóch latach, lecz ta informacja może przydać sie również nowym, szukającym pracy. Rekrutacje cały czas są prowadzone, znajdź spółkę w swoim mieście i tam się udaj. Wystarczy zapytać się jakiegoś kierownika ok 5:30 bo potem może go nie być, a pracę zaczynają o 6:00 rano.

Ile jest zmian w Clean-Bud?

Jedna zmiana od 06:00 do 15tej, czasami kończy się już i 14:20 i zapisujesz jako praca do 15:00. Jeśli trafisz w niewłaściwą ekipę to istnieje szansa że taką ekipe wyslą nawet do 22:00 ale to mało prawdopodobne.

Ulka

Jeśli w firmie mają miejsce takie nieprawidłowości to dlaczego nie rozmawiacie z szefostwem?

Jarkoslaw
@Ulka

Bo szef na obiekty nie jeździ ma to gdzieś chyba

Jarkoslaw

Dwie ale nie polecam tej firmy dowiesz się w praniu

Ggg

Jeszcze troszke .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J. - Gdynia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J.?

Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J.

Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J.