Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J. w Gdynia

Damian Nowy wpis

Może ktoś z pracowników Clean-Bud powie mi czy warto tu aplikować i jak wygląda atmosfera wewnątrz zespołu? To zawsze ważny czynnik, stąd moje pytanie. Powiecie jakie są plusy z zatrudnienia tutaj?

byly pracownik Nowy wpis

pracowalem swego czasu i na nockach i dzien w waszych wypowiedziach jest troche prawdy ale po pierwsze kasa jest na czas po drugie jesli jestes (usunięte przez administratora) wart to masz problem po trzecie jesli nieutargujesz swojego to masz pecha a po czwarte sprubuj w kom bis to jest (usunięte przez administratora)

Wielka Nowy wpis
@byly pracownik

Dlatego myślimy online :) kurde wy tak na poważne

OBECNY PRACOWNIK - BAZA GDYNIA Nowy wpis

JAK CZYTAM TO (usunięte przez administratora) LUDZI CO DO PIENIĘDZY JAKIE DOSTAWALI W "CLEAN-BUD" ALBO ŻE KIEROWICY BĄDŹ KIEROWNICZKI ROBÓT SĄ DO (usunięte przez administratora) ZA PRZEPROSZENIEM TO MAM AŻ CHĘĆ (usunięte przez administratora) JEDNEMU Z DRUGIM ZA SIANIE (usunięte przez administratora) FARMAZONÓW. BYŁO CHODZIĆ NORMALNIE DO PRACY I PRACOWAĆ. I KASA BY SIĘ ZGADZAŁA I WSZYSTKO BY BYŁO OK. NO ALE JAK #HRABIA# MA (usunięte przez administratora) TO POWODZENIA. OBECNE *KIEROWNICTWO ROBÓT* JEŻELI CHODZI O BAZĘ W GDYNI JEST BARDZO DOBRE. A CI CO TEGO NIE USZANUJĄ TO (usunięte przez administratora) WAM WSZYSTKIM DO (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM GRUBAS

Ona

Z tego co mi wiadomo to w zeszłym tygodniu odesłania do domu pracownika z podejrzeniem korona vieusa. Człowiek ten miał kontakt z innymi pracownikami A po mimo to nie nie został przebadane pod tym kontem. Pracownicy są traktowani jak poświęci.

Urszula
@Ona

Napisałeś, że jakiś czas temu mieliście w pracy podejrzenia koronawirusa u pracownika. A jakie środki bezpieczeństwa ogólnie podjęła firma Clean-Bud, żeby nie dochodziło do zakażeń?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kierownik robót

Pracowałem tu pół roku jako kierownik robót. W całej mojej historii zawodowej nie spotkałem się z bardzie pop.... firmą. Kiedy wydawałem pracownikom ubrania robocze (nowe) zawsze dostawałem burę, bo powinienem najpierw wydać te stare. Kto niby by chciał nosić używane ciuchy. Dodatkowo przy wydawaniu rękawiczek ochronnych musieliśmy brać te stare(zużyte) żebyśmy mogli wydać nowe. Często pracownicy zgłaszali, że potrzebują jakichś narzędzi, a ja pomimo moich dobrych chęci oczywiście też dostawałem za to bury, bo "niby oni wszystko mają". Jedyne co pracownicy mieli zapewnione to środki czystości, chociaż tu też często słyszałem, że za dużo wydaję im towaru. Mimo moich godzin pracy 6-14 zawsze zostawałem dłużej i oczywiście nikt mi za to dodatkowo(usunięte przez administratora),ani nawet nie podziękował, ponieważ miałem nienormowany czas pracy. (usunięte przez administratora)Uderzyłem przez przypadek służbowym autem w inne auto firmowe. Zostałem wtedy zmuszony do podpisania oświadczenia o szkodzie z mojej winy, z mojego PRYWATNEGO ubezpieczenia. Próbowali też wymusić ode mnie gotówkę. Współpracę na szczęście z tym chorym pracodawcą zerwałem, natomiast do tej pory do mnie dzwonią i straszą , żebym zapłacił im za szkody, bo mój ubezpieczyciel raczej nie wypłaci im odszkodowania. Żeby tego było mało nie otrzymałem wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy. Po kontakcie z kadrową dowiedziałem się, że muszę osobiście podejść do biura i odebrać kasę pomimo, że składałem dyspozycję, żeby wypłata była przelewana na moje konto ( z PIPu dowiedziałem się , że jest to działanie bezprawne). A osobiście miałem się tam zgłosić po odbiór mojej wypłaty, bo podobno ktoś jeszcze miał do mnie jakąś sprawę. Nie muszę chyba dodawać, że oczywiście w terminie zapisanym na umowie nie dostałem tych pieniędzy (póki co nadal ich nie otrzymałem). Jak zobaczyłem szatnie pracowników to się przeżegnałem. Warunki BHP chyba nigdy nie były tam zachowane. Szafki zardzewiałe i z reguły nie ma do nich kluczyków. W toalecie nie ma ani papieru, ani mydła, ani ręczników. Prysznice też w stanie tragicznym. Przy dyszach prysznicowych znajdują się włączone żarówki, tylko czekać na wypadek. Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tej pożal się Panie Boże firmie.

Tomasz
@Kierownik robót

Na czym polegała Twoja praca ? Jeździłeś samochodem po Trójmieście ? Zastanawiałem się nad tą pracą ale też szukam opinii na ten temat.

...
@Tomasz

Praca polega głównie na rozdysponowaniu ludzi na ,,roboty", na które umowy posiadała firma, no i oczywiście wywiązywaniu się z nich. Wiadomo dochodzi do tego kontrola pracowników i szukanie nowych osób( z czym jest ciężko). Praca głównie w terenie, (trójmiasto)więc powinienieś dostać auto, ale radzę nie liczyć na luksusy... Więększoćść opisana w ogłoszeniu. Zarobki porównywalne do kasjera w biedronce. Obowiązki niestety nie.

xyz
@...

Pracowałem kilka miesięcy jako kierownik, wszystko co powyzej opisane to prawda. Zero szacunku do pracowników, wręcz wymaga się bluzgania ich za byle co. Dochodzi do rękoczynów. Praca dla niewyżytych ludzi. Szef owija w bawełne, niczego się nie dowiesz od innych pracowników, ja miałem koordynatora który mnie bluzgał gdy o coś go zapytałem. Urok tej firmy :) Pewnie gdyby nie stare uklady w miescie to by padła. Doświadczenie wartościowe.

Pracownicy mogli by dostawac wieksze wynagrodzenie a nie jakias marna jałmużnę. (usunięte przez administratora)

@Były pracownik

Zapewne są to osoby, które z przyczyn prywatnych nienawidzą tej firmy a nigdy tam nie pracowali, albo to takie osoby, które poddały się już pierwszego dnia. No bywa.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

@Gutek

Przyjdź, zapytaj.

@Gutek

Czasami nie możemy wszystkiego mówić, bo zostaje to między daną ekipą np. 4-osobową. Zdradzenie tajemnicy prawdopodobnie skończy się nienawiścią ze strony innych pracowników. Ogólnie atmosfera jest mega luźna, można pogadać o czym się chce, mając przerwę np. w trasie można podejść lub podjechać do pobliskiego sklepu. Nim pracownik się przyzwyczai to ma wrażenie że panuje jeden, wielki chaos. No może to też kwestia "bazy", w każdej jest inaczej.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Zainteresowany

Wybacz że odpisuje po dwóch latach, lecz ta informacja może przydać sie również nowym, szukającym pracy. Rekrutacje cały czas są prowadzone, znajdź spółkę w swoim mieście i tam się udaj. Wystarczy zapytać się jakiegoś kierownika ok 5:30 bo potem może go nie być, a pracę zaczynają o 6:00 rano.

Ile jest zmian w Clean-Bud?

@Pytanie

Jedna zmiana od 06:00 do 15tej, czasami kończy się już i 14:20 i zapisujesz jako praca do 15:00. Jeśli trafisz w niewłaściwą ekipę to istnieje szansa że taką ekipe wyslą nawet do 22:00 ale to mało prawdopodobne.

Ulka

Jeśli w firmie mają miejsce takie nieprawidłowości to dlaczego nie rozmawiacie z szefostwem?

Jarkoslaw
@Ulka

Bo szef na obiekty nie jeździ ma to gdzieś chyba

Jarkoslaw
 Rekomendacja

Dwie ale nie polecam tej firmy dowiesz się w praniu

Jeszcze troszke .

Igor

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

Justyna

@Gutek, pytałeś o atmosferę i rekrutacje, wnoszę więc, że jesteś zainteresowany pracą w clean-bud w Gdańsku. Aplikowałeś już? Jeśli tak to napisz proszę, jak przebiegał Twój proces rekrutacyjny. @Radek, i jak, zdecydowałeś się starać o pracę w clean-bud? Jak oceniasz tego pracodawcę? @zawiedziona, rozumiem, że możesz mieć negatywny stosunek do clean-bud, ale wypowiadając się na forum nie obrażaj proszę innych osób. Długo pracowałaś w clean-bud?

@Justyna

(usunięte przez administratora) Szkoda pisać trzeba tam być w środku żeby zrozumieć.

@Ggg

Zawiedziona by powinna sprawe złożyć w sądzie pracy .

@Ggg

(usunięte przez administratora)Dostajesz szansę, by zmienić coś w swoim życiu. Albo z niej skorzystasz i staniesz na nogi, albo dalej pozostaniesz jedynie swoim cieniem.

Admin

Prawda jest taka, że ludzie nie potrafią rozmawiać, pytać, upominać się o swoje. Nikt nikomu nie zabroni zadzwonić, przyjść do biura i porozmawiać z szefem. Najtrudniej jest się odezwać, spojrzeć w oczy i powiedzieć wprost, czego się oczekuje, co jest nie tak. Najłatwiej jest mówić na boku, narzekać i wystawić negatywną opinię.. ANONIMOWO! Łatwo jest się unieść, krzyczeć, strzelić tzw focha i użalać się nad sobą, jaki to znowu jestem poszkodowany. Stawkę jaką sobie na początku wynegocjujesz na takiej pracujesz. Chcesz więcej? to przyjdź, negocjuj ale wcześniej pomyśl czy na to więcej Cię stać, daj też coś od siebie. Jeśli uważasz że tyrasz, a masz marne grosze - dlaczego boisz się o tym rozmawiać? Inaczej nigdy nic się nie zmieni.

Justyna

@Ggg, Każdy, kto dodaję opinie w serwisie gowork powinien pamiętać, iż należy stosować kulturę wypowiedzi oraz przestrzegać zasad regulaminu forum. Jeśli ktoś z Was wie coś w temacie aktualnych rekrutacji w firmie Clean-Bud, to zachęcam go do podzielenia się tu nowymi informacjami. Nowe wieści będą w tym wątku pomocne dla innych użytkowników!

Radek

Muszę się tam zgłosić. Praca administracyjno biurowa. Oni tam przyjmują chętnie? Bo ja bym nie chciał

Byly pracownik

Znam ten ból pracowalem na kaczych brygadzistka po wyroku za mobing szmaci ludzi a kierownik niby nic nie widzi poprostu koszmar

Wera
@Byly pracownik

Z tego co mi wiadomo żadna z brygadzistek na kaczych nie miała wyroku za mobing. Czyli poprostu sciemniasz. Też pracowałam na kaczych w 2017 i nie czułam się zaszczuta ale nie należe do osób które jak im się zwróci uwagę to walą focha

Były Pracownik

Jako iż jestem byłym pracownikiem tej firmy, której nawet nazwy nie mam zamiaru wymienić mam prawo powiedzieć, że nic innego jak cała ta firma czy spółka jest pazerna na pieniądze i nastawiona na najmniejsze wydatki. Nie dość, że stawki to po prostu strzał prosto w serce to jeszcze kierownictwo, które każdego ranka dawało chęć przyjścia do tej najwspanialszej pracy! Kiedy już przyszedłem niechętnie do roboty wiedząc co mnie czeka, a dokładnie odprawa na której zawsze było sprawdzanie alkomatem, nie mam nic do tego, (usunięte przez administratora)dostawaliśmy my, pracownicy. Każdego ranka miał swoją "Poranną ofiarę", którą zamiast jak przyzwoity kierownik wziąć na bok i na spokojnie wytłumaczyć co zrobił źle to publicznie przy wszystkich wymienia po imieniu/nazwisku, bierze na środek po czym ubliża oraz upokarza lekceważąc to co owa osoba miałaby do powiedzenia w swojej obronie, zwyczajnie nie daję dojść do głosu. Postawa perfekcyjna, ale to nie koniec co mam do zarzucenia tej fenomenalnej firmie. Niekiedy kierownikom podpadał pewien pracownik to następnego dnia nie był wysyłany wraz ze swoimi towarzyszami, lecz zwyczajnie dostawał (usunięte przez administratora)idąc na najgorszą robotę w dodatku samotnie. Podpisana przeze mnie umowa zobowiązywała mnie do pracy unormowanej w postaci godzin, niestety obeszłoby się bez tego, ponieważ nie obowiązywało mnie to co było na umowie tylko to jak kierownictwo miało humor i kiedy potrzeba było rąk do brudnej roboty nie mówiąc o pracy na godziny, które wydłużały się z ośmiu do dwunastu czy jeszcze dłużej. Musieliśmy chodzić jak w zegarku, ponieważ w każdej chwili można byłoby zostać wezwanym. Brak życia prywatnego ani możliwości spędzenia czasu z rodziną. Niekiedy sam wracałem po kilku godzinach jak powinienem. Kończąc o kierownictwie każdego miesiąca w dniu wypłat zawsze znalazło się coś aby (usunięte przez administratora) zabierając premię, której nawet dostawać nie dostawaliśmy chyba, że umownie. Dopowiedziałbym o wiele więcej, ale obawiam się, że zabraknie mi słów na pojedynczą opinię. Czas powiedzieć o marionetkach kierowników (inaczej kretach), czyli osobach, które za drobne pieniądze (usunięte przez administratora) innych aby nie dostawać kar czy zostać ulubieńcami. Mogła być to osoba, którą wydaję się, że znasz dobrze, a następnego dnia znikąd ktoś ma o Tobie cynk, że śmietnik stał dwa metry dalej. Wręcz zabawne. Wszystkim pracującym do tej pory polecam nie wchodzić w większe znajomości poza (kolega z pracy), ponieważ można się przejechać na tym. Miejcie szeroko otwarte oczy i wyraźny słuch. Nie będę wymieniał imionami, bo trochę by mi na tym zeszło czasu, a chcę napisać krótką oraz zwięzłą opinie zawierająca jak najwięcej komplementów, ale niestety powoli będę kończył całe wychwalanie firmy. Każdemu kto chcę się zatrudnić w takowej firmie natychmiastowo odradzam, Ci którzy są zainteresowani tą ofertą pracy powtarzam to samo. NAPRAWDĘ NIE WARTO PRACOWAĆ W TEJ OKROPNEJ FIRMIE. Jedno z moich najgorszych przeżyć będącym pracownikiem. Jak mówią, człowiek uczy się na błędach, a one przychodzą i odchodzą. Szczęście, że u mnie już odeszły wraz z Tą firmą. Pozdrawiam osoby czytające, a kierownictwo serdecznie żegnam w stylu (Było miło was nie znać).

Ona

O matko! Kto tam pracuje? W życiu na profilu żadnej innej firmy nie widziałam tylu opinii napisanych z takimi błędami ortograficznymi!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J.
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.
Przedsiębiorstwo Usługowe "CLEAN-BUD" Sp. J.