Stocznia "Remontowa"

Gdańsk

Opinie o Stocznia "Remontowa"

Hanna

@Nick nie ma możliwości, żeby powiększyły się te premie? Czy rozmawialiście z związkowcami na ten temat? @pracownik przypominam, że na tym forum jest regulamin, który wszyscy musi przestrzegać: https://www.gowork.pl/regulamin i jest w nim mowa o tym, że nie można nikogo tutaj obrażać, tak jak to Ty zrobiłeś. Twój wpis może zostać usunięty przez administratora. Swoje niezadowolenie można przekazać w sposób, który nikogo nie urazi.

Nick

Pracowałem w remontowej parę ładnych lat na silowniach, wynagrodzenie jest śmieszne w stosunku do pracy 2400 bez nadgodzin na rękę a podwyżki uzgadnianie prze ,,solidarnosc" raz na 2 lata 1zl brutto do godziny , pupile majstra na hali tańcuja normalni najlepiej żeby z krateru nie wychodzili . Robią co chcą podejście do pracownika dramatyczne majstrowe nie powinni mieć styczności z ludźmi ludzie są gnojeni u mistrzów O. U mistrza S. Jest trochę lepiej . Nie polecam ciesze się ze się zwolnił em jeśli możecie unikajcie jak możecie w1/2

Hanna

@spawacz co znaczy praca na dziko? Czyli bez umów? A co na to związek? To ważne, bo pewnie są osoby, które myślą o pracy w Stocznii "Remontowa".

spawacz

remontowa to szajs, bhp sa gojeni przez gore i scigaja fizoli a prawdziwych problemow nie widza bo nie wolno im robic we wlasne gniazdo, ochrona srodowiska to zasiadly stolek i teoria bo kanaly usyfione, majstrowie maja w tylku zasady i byle szybciej byle karte odbic bo kierownik kaze, byle pyrzan byl heppy, nie wazne ze robota na dziko. kasa nawet nie ma 3 tys z dodatkami za 8h.daj luz lepiej do armatora isc za 50 zl/h i robic w gdansku to samo ale wolniej i za 3x taka kase co remontowcy

Hanna

@Kadłubek to nie dobrze, że związek nie interesuje się pracownikami. Czy w takim wypadku próbowaliście negocjować stawki w Stoczni? Pracowałeś tam 13 lat, czy według Ciebie dużo się zmieniło na przestrzeni lat? Myślę, że osoby zainteresowane pracą zaciekawi Twoja perspektywa.

Wilhelm

Też się zastanawiałem czy nie szukać pracy w stoczni, ale spodziewałem się lepszych opinii. a tutaj http://pomorskie-praca.pl/praca-w-gdansku-rynek-pracownika/ piszą, że bezrobocie spada i coraz częściej mówi się o tym, że pojawia się rynek pracownika, a nie pracodawcy. Może lepiej poszukać pracy w innej branży?

kusy 007

Witam ja osobiscie pracowalem w REMONTOWEJ na wydziale W9 jest to wydzial elektryczny ale pracowalem tam jako MONTER WYPOSAZENIA OKRETOWEGO . Stawka jaka dostalem napoczatek to 19 brutto czyli na reke wychodzilo tyle co kot napłakał . Z nadgodzinami zarobilem gora 3 400zl a i byly takie miesiace ze nie bylo nadgodzin i zarobilem 2 400 odliczyc dojazdy bo nie jestem z gdanska i malo co zostawalo.Zarobki w porownaniu do ciezkiej pracy DRAMATYCZNE

kusy 007

Kadłubek

Pracje tam 13 lat i jest coraz bardziej beznadziejne. Zarobki w normalnych godz to 2360 jak się zrobi trzy weekendy to do 3500 sie dobije ale to prawie 50 nadgodzn w miesiacu. Solidarność to kpina maja wszystkich doslownie w d..ie. po wizycie u nich powiedzieli że tu pracować nie musze tak problemy rozwiązują. Bhp jest tylko tam gdzie jest im wygodnie. Robie jako monter kadłubów i czas zmienic prace bo obecne podwyżki to kpina.

Hanna

@Robol, a możesz powiedzieć kilka słów więcej o pracy w powyższej firmie? Jaką masz opinię?

Bolo

Mam pytanie czy coś się poprawiło na tej stoczni ,oczywiście z wynagrodzemiem .Pozdrawiam

alibaba

Czy ktoś się orientuje na jakie zarobki brutto może liczyć mistrz produkcji bezpośredniej oraz ile z tej kwoty stanowi zasadnicza pensja a ile ruchome dodatki?

romanek

Wiecie może czy jest szansa u nich na stabilne zarobki? W końcu dobrze że jest szansa u nich na dobre zatrudnienie, bo wypłata jest pewnie dość dobra. Dzięki

Robol
@romanek 29.09.2016 14:39

stabilne zarobki moze tak. Ale marne

Adolf Przywódca

Witam, jezeli chodzi o stawki dla pracownika fizycznego w remontowej to mieszcza sie one w granicach 16-28zl brutto, nie zaleznie czy pracujesz na rurowni, kadlubowni, elektryków czy silnikowców. Oczywiscie ta górna granica stawki jest zarezerwowana dla starych wyjadaczy i bardzo czesto pupilów majstrów , kierownikow. Nowi pracownicy z doswiadczeniem moga liczyc na stawke ok 18-23 zl brutto. Oczywiscie plusem jest ze wszystkie skladki sa odporowadzane od zarobionej kwoty i wypłata jest zawsze 10. Ja osobicie uwazam ze stawki sa za male do wykonywanej pracy, bo zeby spawacz czy monter zarabiał ok 3000netto bez nadgodzin to jest kpina. Ciekawe kiedy Solidarnosc w koncu cos z tym zrobi

Robol
@Adolf Przywódca 27.09.2016 13:48

Solidarność w remontówce to kpina. Błazny opłacane przez prezesa REMONTOWA

Kryzys

Chyba nie byłeś na remontowej i nie widziałeś 3 kontenerowcow i jednego na północnej

zainteresowany

Witam: Czy potrzebują w stoczni również operatorów wózków widłowych i jakie wynagrodzenie operator wózka widłowego otrzymuje?

kryzys

ale Remontowa będzie miała własną flotę o nazwie Remontowa Arctica Line bo chętnych nie widać pozdrowienia.

kk

czy ktoś się orientuje ile zarabiają tam tokarze bo mnie zaprosili tylko stawka nie wiadomo jaka

wujek

co to znaczy że stawki są dobre? naprawdę satysfakcjonuje Cię 3k netto ? moim zdaniem 5k to odpowiednia stawka na tym stanowisku.

nbjjh

najgorsza firma to Holm.prawdziwe dziady

moter kadlubow

Przestrzegam przed firma KAMEN znajdującą się na stoczni północnej. Firma jest nie wyplacalna.

Speedy

Najlepiej to wkręcić się do jakiejś firmy żeglugowej, która akurat remontuje swoje statki na tej stoczni, bo dostaniesz dobrą stawkę w zagranicznej walucie (dolar-euro). Jak nie jesteś z trójmiasta to opłacą hotel i dostaniesz darmowy posiłek. Tylko wtedy nie będzie takiego stanowiska jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;monter rur rurociągowych" tylko będziesz fitterem, czyli spawaczem i jak masz uprawnienia to na statku będziesz wszystko spawał. Do minusów to jeszcze praca 7 dni w tygodniu, ale jak masz stawkę godzinową w obcej walucie to inaczej się na to patrzy.

roko

ludzie to jeden wielki kołchoz. sami kapusie dookoła jeden drugiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a wcześniej się po plecach klepali. sami fuszeranci majacy o sobie wygórowane mniemanie na pr jest tragedia zarobic można ale jak natrzaskasz z 60 nadgodzin w miechu to te 3500 tysia będziesz miał może

spawacz z Remontowej

kolego bez znajomości nie dostaniesz się ani tam ani do remontowej :)

Stoczniowiec

Są małe teraz od działy stoczni typu 5 gwizkow holm. To są prywatne stocznie wykupiony teraz z północnej

loelk

Ja to myślałem że w Polsce już nie ma żadnej pastwowej stoczni i że stocznia "Remontowa" z Gdańska też jest dawno sprywatyzowana, a Ty Bongo piszesz że może dopiero być sprywatyzowana... nie wiem już co myśleć.. Czy my mamy jeszcze na wybrzerzu naszym coś Panśwtowego czy wszystkiego się pozbyliśmy sprzedajac.

marek

Jakie są stawki dla monterów kadłubów i spawaczy od do mógłby ktoś napisać bo to jest najważniejsze i czy są nadgodziny ile można miesięcznie nadgodzin przepracować Proszę o rzetelną odpowiedź w ostatnich latach pracowałem za granicą ale jest tam coraz gorzej stawki spadają rządzą pośrednicy, w Polsce z kolei w małych spółkach albo zapłacą albo nie zapłacą albo zapłacą połowę tego co powinni bez umów ubezpieczenia jest coraz gorzej więcej zarabiałem 6 lat temu a w telewizji mówią o zielonej wyspie jak to nasz kraj się szybko rozwija nie dodają tylko że kosztem ludzi najciężej pracujących kto ma dzisiaj umowy o pracę budżetowka a reszta niewolnictwo mogą cię zwolnić z dnia na dzień bez żadnej przyczyny pseudo demokracja za komuny pracownik miał prawo pracy i taryfikator stawek godzinowych dzisiaj mamy wolnoamerykanke jak powiedział L.W. : "OTAKE Polske walczyłem".

Czesio

Witam. Prosze o informacje jak wygląda obecnie praca w Remontowa Holding. Wszedzie pełno ogloszeń o rekrutacji na różne stanowiska. Jak wygladaja płace i jak obecnie traktuaj pracownikow? Czy dalej się znecają, czy jest duża presja? Prosze o rzxetelne inforamcje

red

Mo ze być

ten ktory tam bywał

ten ktory tam bywał - 2013-06-29 06:53:43 witam wszystkich czytajacych chce sie podzielic opinia na temat operatorow zurawi i poddzwigowych na terenie stoczni remontowej bylem tam jakis czas i wspolpracowalem z nimi co prawda sa miuli i boscy jak romawiasz z nimi jak stracisz ich z oczu sa opaskudni mysla ze sa najlepsi a tak naprawde sa denni nie potrafia wspolpracowac sa leniwi ni8e wspomne o intrygach jeden na drugiego donosi nie ma zgrania jednym slowem sa fałszywi jest takich dwoch starych co to jednego brat jest prezesem a drugi no wiecie z nad cisnienia czerwony na buzii mysla ze sa wielcy a tak naprawde sa nikim cale zycie w komunie kto do nich trafi jest juz zepsuty przekonajcie sie sam pozdrawiamdowiem sie czegos na temat operatorow zutawi odezwe sie cos juz tam słyszałem ale poczekam na wiecej pozdrawiam

ten ktory tam bywał

kacper2412931

Gdyby sanepid przyszedł i zasady bhp tam zobaczył to by zamknęli stocznie to nie mielibyśmy tam żadnej pracy bo by zamkneli stocznie.A pracownicy co tam pracują po 30 lat by już raczej nigdzie nie pracowali

Waldek
@kacper2412931 16.12.2012 18:22

Wiadomo już co się stało dzisiaj rano w stoczni? Młody chłopak dostał łańcuchem,do szpitala odwiózł go kierownik. Nikt nie zadzwonił nawet na pogotowie ratunkowe? Przecież to jest przestępstwo.

polak
@kacper2412931 16.12.2012 18:22

Nie tylko bhp a malowanie statków przy kei, piaskowanie kanał cały rudy i.t.p a gdzie jest ochrona środowiska.

Fakt. Ale nie tylko Stocznia Remontowa prowadzą tego typu politykę. Stocznia Północna , Gdańska jak i wiele podwykonawców. Kryzys nie tylko odbił się na naszych kieszeniach ale i na psychice.Kwestia finansowa pewnie z czasem się poprawi . Ale co z tego jak ludziom już dawno odbiło się to na psychice. Odczuła to większość pracowników jak i pewnie ich rodziny. Prośba do zarządu: Zróbcie coś z tym !!!

Zostaw opinię o Stocznia "Remontowa" - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stocznia "Remontowa"