FUO Rumia

Rumia

Opinie o FUO Rumia

Karolina

Wcześniej widzę, że komentarze na temat FUO Rumia były mieszane, @wydru pisałeś o nieprawidłowościach, a ty @jergo twierdziłeś, że aż tak źle nie jest. Ale to było rok temu, macie w takim razie aktualne informacje, na których można się oprzeć?

wydru

pracuje w remontowa lng czytam i wcale sie niedziwie komentarzom. niestety umowa o prace nadgodziny w premi. wychodza godzinowo w zl mniej niz zwykla godzinowka. monterzy oddaja ci cos do pracy przed fajrantem. kierownictwo narzedziownia planowanie kibel. na poczatek da sie przezyc a z czasem zauwazasz ze nie masz zycia jak jest robota bo musisz zyc FUO. jak lubisz nadgodziny to da sie z 250 h w miesiacu zrobic a oficiela masz 168 ;) takze albo ktos laskaw da ci premie albo nie, garbaty niech sie chowa z prezesem

jergo
@wydru 26.04.2016 08:38

@wydru nie wiem czym Ci się w FUO tak bardzo narazili ale nie wydaje mi się aby było tak źle tutaj jak to opisujesz

dsf

Kolego bądź koleżanko zarówno ja jak i przedmówcy opisali dokładnie miejsce pracy jak i atmosferę, i chyba było to na tyle wymowne że można wyciągnąć konstruktywne wnioski robota denna i tyle. Zresztą przekonaj się samemu.

Fiflaq

Pracowałem tam z kumplem jako konstruktor jeszcze jak firma miała w nazwie FUO Rumia. Powiem jedno większość zakładu jest wynajmowana innym firmom. Wszędzie brud i bałagan. Stare komputery upaćkane że aż się robi źle, oprogramowanie stare. Materiały takie jak normy itp w zasyfionych pokojach w rozpadających się szafach. korzystają ze starej dokumentacji cegielskiego z lat bodaj 70 już nie pamiętam, też zresztą rozpadającej się w rękach. W razie kopii dokumentacji trzeba udać się aż do Redy :] opisuję jak było naprawdę. Pensja= minimum krajowe + 100 zł brutto premii !! na początek :]. dział handlowy za byle pierdoły donosił do Prezesa. Jesteś po studiach i szukasz roboty to lepiej zahacz dorywczą i szukaj lepszej firmy bo tylko stracisz czas i nerwy.

Mag

Zmiany są na lepsze, prezes późno przychodzi i wcześnie wychodzi - chociaż jeden sobie poprawił.

Zibi

Ostatnio na stołek prezesa wrócił zesłany tu za nieudolność w stoczni wybitny polityk z coraz większym brzuchem. Atmosfera zeszła na psy.

Gościcu

Niema takiego działu . jest dział konstrukcyjny, technologiczy, handlowy, magazyn zaopatrzenie , produkcja. Jest super

Szeremietei

Dział logistyki ??? Działa bo go niema !!!!

wow

Bałagan w dokumentacji jest straszny, zero organizacji tylko zamieszanie. Zastanawiam się jak to w ogóle wszystko działa?! Sprzęt komputerowy i warunki socjalno- bytowe pamiętają Gierka! Ludzi kompletnie nie szanują! Szkoda nerwów i zdrowia!

orbitek

ciekawe dlaczego listy obecności nie posiadają rubryk na wpisanie wejścia i wyjścia ? Czyżby dla tego aby nie bylo dowodów na to iż ludzie robią po 120 nadgodzin w miesiącu ? Pracują non stop po 24 i więcej godzin na dobę a nadgodziny bez setek i piecdziesiatek wyplaca sie jako premie na zasadach których nikt nie dojdzie ?

rere

Działu logistyki już nie ma. Ludzie sami odchodzą ze stresu i nerwów. Pan prezes Irek i jego Mały doradca w ogóle nie szanują ludzi, ciągle są wyzwiska, darcie papy i poniżanie. To oni zepsuli relacje między pracownikami, każdy mówi szeptem i jeden na drugiego donosi. Zarząd zatrudnia swoją rodzinę np. pan informatyk i zajmują się tylko rekrutacją nowych pracowników – jeden wielki cyrk! Zarobki nieproporcjonalne do ilości wykonywanej pracy i odpowiedzialności. Dwa tysiące z premią bez premii najniższa krajowa (premie zabierają bardzo często). Zdecydowanie odradzam!

max

Tragedia,dzien pracy spawacza wyglada tak- cale 8 godzin chodzisz i sciemniasz gdy idzie kierownik produkcji odwraca glowe w druga strone,udajac ze cie nie widzi ,monterzy tak scciemniaja do godziny 14:30 po tej godzinie zabieraja sie za montaz,okolo 14:45przychodzi kierownik do spawacza i oznajmia mu ze ma zostac na nocke i wyspawac to co monterzy zlozyli spawacz zostaje i okazuje si ze monterzy zawijaja sie okolo 16:15 a spawaczowi zostawili dwa kotly do wyspawania co normalnie powinno zajac dwa dni,a wykonane ma byc w jedna noc.ale oczywiscie taki monporabany monter ma wieksza pensje od spawacza. Nie polecam szkoda nerwow i zdrowia .

ktosiu

Na początek to dobra praca. Przynajmniej każdą inną później można docenić. Całkiem ciekawi ludzie, niektórzy starzy wyjadacze trzymają firmę tak naprawdę w ryzach chociaż zarząd za bardzo nie ma o tym pojęcia. Plusem na pewno są wypłaty bez opóźnień. Co do wysokości - na wielu stanowiskach, z tego co wiem, nie było źle, chociaż dużą część stanowiła "stała premia" która mogła być ucięta w przypadku przewinienia. Czytając o 4 kadrowych w komentarzu powyżej nieźle się zdziwiłem - trochę się tam zmienia, widzę ;) Generalnie - na początek może być, trochę nerwów będzie, trochę się człowiek nauczy i później szukać czegoś lepszego. PS: Jeśli prezesem jest dalej pan Irek - to na każde spotkanie z nim polecam mieć uruchomiony dyktafon w kieszeni - tak na wszelki wypadek. Zawsze dobrze mieć nagrane jak ktoś nas wyzywa ;)

grd

Przez ostatnie 3 miesiące byly 4 kadrowe ,działu logistyki nie ma faktycznie , ludzie przychodzą i uciekają po 2 czasem po 1 dniu .Bluzgi i chamskie zachowanie prezesa to norma ,slyszalam ze przestali płacić dostawcą

losiu

Ok dzięki .

Baree

~łosiu~ Pracowałem tam. działu logistyki jako takiego nie ma. Pracuje się fatalnie ze względu na kompletny brak poszanowania pracowników i ogólny chaos. Stres jest ogromny bo i odpowiedzialność spora a czasu na wszystko brak. jeśli chodzi o zarobki to z premia podciagniesz pod 'dwojke' a jak Ci premie zabiora to masz niewiele wiecej niz najnizsza krajowa. zdecydowanie odradzam!

Łosiu

W dniu jutrzejszym moja dziewczyna idzie tam na rozmowę do działu logistyki . Czy ktoś może się wypowiedieć jak pracuje się w tym dziale ile można tam zarobić ? Czy praca jest stresująca i czy szanują pracownika ?

odt

Tak zmieniło :)rypiesz czasem po 24 godziny na dobę ,ogólny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nowy prezes niezrównoważony emocjonalnie kopie biurka i klnie jak menel pod sklepem na ostrym kacu ,jestes na chorobowym procujesz po nocach żebyś nie rzucał sie w oczy,dzieki ukrywaniu nadgodzin w premii w razie wypadku w pracy wegetacja

trailer

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i syf

Pawel

Nie polecam tej "Firmy", pozdrawiam wąsatego, malutkiego dyrektora finansowego Jureczka

MłodepieniądzePieniądzepieniądze

Piki . jesteś chyba pracownikiem tej smutnej firmy dlatego tak jej bronisz , jeżeli tak to współczuje ci bardzo :D

YoungMoneyCashMoney

Normalne to jest zarabiac 10 tysięcy miesięcznie sprzedając fury , a nie się wykańczac przy jakiś kotłach za 2 tysiące :D

youngmoney

Nie płacą nadgodzin ! Dają dni wolne za nadgodziny i to nie zawsze , a wiec moze byc tak ze bedziesz robil nadgodziny za darmo , w miesiącu nie zapłacą ci za więcej niz 168 godzin czyli 21 dni roboczych ,jezeli są w miesiącu 23 dni robocze to wychodzi na to ze 2 dni robocze robisz za darmo , proponuje nie zatrudniać się w tej ani zadnej innej firmie w Polsce , najlepiej otworzyc cos samemu !

ktoś

W dziale technologiczno-konstrukcyjnym ekipa nie ma doświadczenia. Należy unikać nijakiej (usunięte przez administratora) która jest koleżanką kierowniczki i bez względu na to czy ma racje czy nie, to i tak zrobi awanturę.

Gogo
@ktoś 04.12.2013 19:29

Potwierdzam. Do tego mogę dorzucić bałagan w dokumentacji. Komputery starsze od węgla. Szkoda nerwów.

ktoś

kolesiostwo

jan

nie skusić się na pracę w FUO,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o FUO Rumia - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUO Rumia