Opinie o Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o. w Rumia

Jakie narzędzia pracy zapewnia Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jan Nowy wpis

(usunięte przez administratora) !! Zapłaciłam zaliczkę do dziś nie ma informacji kiedy będzie auto nie chcą oddać zaliczki sprawa już zgłoszona Panowie rodzeństwo którzy to prowadzą oszukuja

Jaki jest styl zarządzania w Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o.?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o.?

Peter

Żaden. Szczerze radzę unikać tego zakładu.

@Peter

Witaj Peter, szukam pracowników z fuo do remontów urządzeń. Remontujemy chłodnice, podgrzewacze i skraplacze, czy możesz kogoś polecić kto chciałby dorobić lub pracować na umowę o prace lub zlecenie? lookulus@gmail.com

Franek kłos
@Peter

A czy znacie może Sandrę Markowicz?

@Franek kłos

A co? Pracuje w firmie? Wiesz, że jest ochrona danych osobowych i nie można udzielać takich informacji. Może zatrudnij się w firmie i wtedy poznasz wszystkich pracowników :)

Stefan
@Michał

Nawet jak sie zatrudnisz to wszystkich ludzi nie poznasz.

Była
@Franek kłos

Jak pracowałam to ona też pracowała. Teraz nawet nie wiem czy tam jeszcze jest

Katarzyna
@Była

A o co wam z nią chodzi, że to sprawdzacie czy pracuje jeszcze czy nie?

Była Nowy wpis
@Katarzyna

Mi o nic. Nie ja o nią pytałam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
Saszka

@Anonim czyli dużo ploteczek i to tworzy konflikty ?

@Saszka

@Saszka chodzi o to, że nikt nie potrafi być dyskretny w tej firmie.. rozwalisz coś co można szybko i samodzielnie naprawić, a znajdzie się ktoś kto nakręci z tego taką aferę, że najlepiej wyjść i olać tą robotę

@Anonim

Witaj , szukam pracowników z fuo do remontów urządzeń. Remontujemy chłodnice, podgrzewacze i skraplacze, czymożesz kogoś polecic kto chciałby dorobic lub pracowac na umowę o prace lub zlecenie? lookulus@gmail.com

Olek 20
@LOOL

Gdzie ta praca pracowałem na chłodnicach, wymienniki itp.

Nie jest to miejsce do pracy.. niby rozmawiasz z współpracownikami normalnie a zaraz pół firmy wie co gadałeś.. zero dyskrecji. Najgorsze jest w tej firmie to że jeśli się nie pucujesz do swojego brygadzisty to jesteś tyrany jak pies (chodzi o pracę na produkcji). Przełożony Taborecik wymaga więcej niż sam potrafi, a wynosi z tej firmy więcej odpadów niż zarabia 10 pracowników na produkcji do tego potrafi jeszcze mieć do wszystkich pretensje że zlecenia się obsuwają i że nie będzie miał premii. Jeśli chodzi o kwestię nowoczesności to zakład wygląda jakby ktoś zamknął te hale i otworzył po 40 latach jedyne hale które jakoś wyglądają znajdują się zaraz obok drogi aby sprawiać pozór nowoczesnej firmy. Ogólnie to radziłbym omijać tą firmę ze względu na złe warunki pracy bo to naprawdę mordownia psychiczna i fizyczna.. szkoda nerwów

@Anonim

Witaj, szukam pracowników z fuo do remontów urządzeń. Remontujemy chłodnice, podgrzewacze i skraplacze, czymożesz kogoś polecic kto chciałby dorobic lub pracowac na umowę o prace lub zlecenie? lookulus@gmail.com

pomylony

Na myśl o tej firmie gromadzą się w mojej głowie same negatywne myśli, ale powiem tylko, że się strasznie zawiodłem. Jeżeli cenisz swój czas, masz jakieś ambicje w życiu i chcesz się nauczyć dobrych praktyk to stanowczo odradzam. Ta firma to postprlowski kwiatek na mapie Rumi, cała "góra" zapyziała, zarozumiała i wyzbyta z jakiejkolwiek empatii w stosunku do nowego pracownika. Zadania jakie dostaniesz mogą ciebie mocno zaskoczyć i dać tobie szansę wykazania się w tematach kompletnie niezwiązanych z twoim stanowiskiem. Na szczęście jestem już po tym smutnym incydencie. Zbierałem się blisko pół roku aby o tym wspomnieć.

@pomylony

Zatroskany

Czy pojawienie się nowego prezesa zwiastuje początek końca zakładu w Rumi? Czy są to tylko plotki? Bo nie wiem czy jest sens aplikować?

Jan
@Zatroskany

To się okaże. Usunięto najsłabsze ogniwo, co mógł zepsuć to zepsuł więc przed nowym prezesem trudne zadanie.

Kandydatka

Widziałam, że szukają Specjalisty ds. osobowych. ktoś wie dlaczego zwalnia się to stanowisko?

Jan
@Kandydatka

Firma pada więc ludzie zaczynają uciekać

Zatroskany
@Jan

Jan możesz rozszerzyć swoją wypowiedź na temat tzw upadku firmy? Czy to sprawdzona informacja i jakie są jej podstawy?

Jak wygląda rozmowa w Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier? Prowadzący rozmowę są w porządku? 22 czerwca pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

kajo

a praca dla kierownika magazynu, warto?

l
@kajo

absolutnie nie, już dwóch kierowników zostało zajechanych i wykończonych.

kajo
@l

a dokładnie co było nie tak, bo mam rozmowę kwalifikacyjną i teraz się boję?

An

Czy sa staze?

Aleksandra
@An

Teraz szukają do RLS technologa. Ale na normalny etat. O stażach nic mi nie wiadomo akurat.

Jak szefostwo w Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

szczerzy

wszystko zależy od szczebla kierownictwa; zarząd ma wszystkich za nic. nawet szanowna blondynka zapomniała, że kiedyś chodziła pośród szeregowych pracowników a teraz wyżej s.a niż d..e ma; dyrektorzy? przydupaski głównego - jego kumple, którzy mu donoszą. inne kierownictwo to brygadziści i osoby pełniące obowiązki - tu zaczyna się robić normalniej. na swoje nieszczęście są na tyle ślepi i głusi, że nie wiedzą, że ludzie i tak ze sobą rozmawiają. uprzedzając kolejne pytanie - na jakie stanowisko byś nie aplikował/a - nie rób sobie tego. biedronka rekrutuje. zarobki wyższe i atmosfera lepsza.

Lol suprise

Mordownia, zal mistrza Adama, jest w porzo,a Barana spalic zywcem,kawal obornika .Pracowalem tam od roku i nie polecam . Mobbing pelna geba. Lacznie z zarzadem .Od miesiaca jestem w konkurencji inne zycie mam . Zachecam do odejscia

Netflix
@Lol suprise

Zgadzam sie w 100proc. Pracoealem tam 3 lata .Baran to przechowalnia emerytow i lach i donisiciel kgory niszczy atmosfere, teraz w stoczni pracuje i mam spokoj z frustratem

Lol

(usunięte przez administratora) Jeśli chcecie pracować w biurze to odradzam. Prezes Piotr (usunięte przez administratora) zapatrzony, zakochany w sobie i myśląc, ze zjadł wszystkie rozumy, a jak co do czego przychodzi jak mu się przetrze oczy to udaje wielkiego oburzonego. Człowiek jest traktowany jak drugi sort. Tak jest bo miałem z nim kilka spin, a i tak nic do niego nie docierało dlatego sam odszedłem. Zero profesjonalnego podejścia. Reszta jak na baczność przy nim. Szczerze wyjebalbym go na zbity pysk. Zero perspektyw do rozwoju, a na rozmowie obiecane złote góry. A jeśli chodzi i produkcje myśle, ze śmiało można uderzyć biura odradzam :d

widłowy

Jedni zbieraja za nadgodziny wałesajac sie bez celu. Inni pracuja a nic nie mają, radzęs aprawdzić nadgodzinkowcow

Aleksandra

REMONTOWA LNG SYSTEMS jest energiczną firmą z dużą ilością szczytów, na które można się wspiąć. Znajdziesz u nich szanse zamiast granic. Ich pasją jest wystawianie na próbę starych sposobów myślenia, nieustannie je zmieniając i doskonaląc. Jeśli chcielibyście tam pracować, to bardzo zachęcam Was do aplikowania - mają jeszcze kilka wolnych wakatów: http://rls.rh.pl/Kariera/ I jak? Widzicie coś odpowiedniego dla siebie? Czekam niecierpliwie na Wasze opinie!

Pablo Escobar

Ja pracowałem tam 2 lata w dziale handlowym w czasie kiedy to firma chwytała się wszystkiego żeby przetrwać Przetrwaliśmy wyszliśmy na prosta, nawet jąkać nagrodę biznesu dostali... Jeżeli chodzi o docenienie pracownika jakaś premia była „nawet 5zl wykulalo się z koperty heh” ale to śmiech na sali dla osoby która zdobyła spora ilość pracy dla firmy. Jedno co fajnego to ludzie dobrze wspominam zespół, no może oprócz jednego niskiego zarozumiałego Pana z wąsem ????

Welder tig

Witam. Jak z zarobkami na spawacza?

Lubieplacki
@Welder tig

Dwa lata temu 23-25zl netto na umówię na rękę dawali. Praca w kratkę nie na dłuższy czas. Jak jej nie ma to zwalniają i zatrudniają jak maja jej duzo. Wtedy z grupy ludzi przyjętych został jeden domniemam najlepszy na dłużej :P generalnie zakład pracy wporzadku jak na polskie realia

Waldi

Zastanawiam się jak się tu pracuje? Rzadko piszecie a ludzie szukając pracy zaglądają na forum

Wcześniej widzę, że komentarze na temat FUO Rumia były mieszane, @wydru pisałeś o nieprawidłowościach, a ty @jergo twierdziłeś, że aż tak źle nie jest. Ale to było rok temu, macie w takim razie aktualne informacje, na których można się oprzeć?

Zostaw merytoryczną opinię o Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o. - Rumia

• Jak się pracuje w Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Remontowa LNG SYSTEMS Sp. z o.o.