Opinie o KappAhl Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KappAhl Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KappAhl Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KappAhl Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Paula wawa

Witam mam taka ogromną prośbę do osób które pracują w kappahl Bardzo bym prosiła czy ktoś by mogl mnie poratować swoją zniżka pracownicza Ponieważ kupię ubranka dla dzieci ale czasami SS takie ceny że mnie nie stać na nie :( A są extra moim dzieciom się podobają a ja czasami muszę odmówić ze względu finansowym a jak bym miała taka znizke to mogę sobie pozwolić Kto będzie taki miły i sympatyczny i mi użyczy takiego kodu lib zniżki :) będziemy bardzo wdzięczni a może nawet kupimy coś słodkiego:) Proszę napisać na mojego maila dziękuję Pauliska2008@wp.pl

Maryśka

Czy to oznacza, że nie ma żadnych zniżek dla rodziny i znajomych? A dla samych siebie jakie teraz przysługują osobom zatrudnionym? Czy od nowego roku weszły jeszcze jakieś inne benefity?

Judyta Nowy wpis

Hej, na stronie są teraz trzy dostępne oferty dla sprzedawców. Jedna z nich jest do nas do stolicy i właśnie ją rozważam. w tym roku jakie wychodzą stawki? I czy w ogóle możliwe są podwyżki?

Aaa Nowy wpis
@Judyta

W stolicy kasjer 4600 brutto

Ogólnie jako firma, jestem bardzo na tak. Benefity ok, zarobki też. Pracowałam w salonie w Elblągu i jedyny minus to zespół. Fałsz, fałsz, fałsz. Najgorsze środowisko w jakim pracowałam, (usunięte przez administratora)

Anka Nowy wpis
@@Pracownik

Co oznaczają spoko zarobki? Możesz podać kwotę?

Paula wawa

Maryśka Nowy wpis

Na zespół to tu i tak wpływu mieć nie będziesz? Chodzi mi o te ostatnia opinie, gdzie Pani pisała o spoko kasie i ogólnie warunkach tylko chyba cos z ekipa nie mogła się dogadać. Pracodawca nie zwraca na to większej uwagi? Nie ma jeszcze żadnych integracji i tym podobnych organizowanych odgórnie? A są pomysły na podobne benefity?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie KappAhl Polska Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Kierownik ds. ekspansji powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

KappAhl Polska Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Sprzedawca. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6000 ?

nowy

witam startuje do pracy i jakie macie zarobki? najniższa krajowa czy coś więcej?

xyz

Czy polecacie pracę w KappAhl w Atrium Promenada? Czy początkowa płaca to najniższa krajowa czy może wygląda to inaczej? Czy zespół jest w porządku?

Zoe

Pytanie: jak pracuje się w salonie w Warszawie Wola Park? Czy z zespołem i kadrą można się dogadać?

Xyz11122234

Kappahl Magnolia omijajcie szeroko... kierowniczka masakra.

ktos
@Xyz11122234

zgadzam sie

@ktos

No to jak już się zgadzasz to napisz o co z nią chodzi, bo brzmi nieprzychylnie ale jakoś mało z tego wynika. :(

Roma
@ktos

A może coś więcej....Właśnie złożyłam tam CV....:)

@Roma

nie było niczego więcej ale za to widzę, że parę miesięcy minęło... jak rozmowa przebiegła i co z efektem? zweryfikowałaś to co pisali kiedyś? prawdę pisali czy niekoniecznie? jaką atmosferę teraz tam mają?

Xyzzzzz
@Edyta

Autorytarne rządy pani kierownik, a samo kierownictwo fałszywe, magnolia park to fatalne miejsce pracy

@Xyzzzzz

piszesz, że samo kierownictwo takie jest, oceniasz każdego z osobna i podsumowujesz czy to już taka ogólna opinia wyrobiona? pytam, bo zastanawiam się co w przypadku gdybym aspirowała na takie stanowisko. podlegli pracownicy z góry mieliby co do mnie niechęć? jak zmotywować taki zespół i czy łatwo jest dostać mimo wszystko awans?

Były Pracownik

Praca w Posnani W Poznaniu to coś z czym się jeszcze nie spotkałam! Nowy pracownik wykorzystywany na Maxa na rzecz stałych pracownik żeby mogli odpocząć. Męczą Cię pracą tak ze padniesz psychicznie i fizycznie i zrezygnujesz,A stała ekipa odpoczywa w tym czasie . Co za polityka. Pracuję też tam starszą Pani po 50 bardzo konfliktów i fałszywa.Boi się o siebie więc robi z nowych osób gorszych ...coś okropnego.

@Były Pracownik

Żeby mogli odpocząć? A od czego tak konkretnie? Na papierze mają identyczny zakres obowiązków czy nieco się różni? jakie warunki zatrudnienia im przysługują po dłuższym stażu?

Diamentowa

Gdyby nie (usunięte przez administratora)w Poznaniu pewnie dłużej bym pracowała, a i trzeba jeszcze wspomnieć, że nadgodziny w Kappahl NIE są płatne.

Róża
@Diamentowa

W którym salonie pracowałaś?

@Róża

W Poznaniu

@Róża

Wolę nie wymieniać nazwy, żeby pozostać anonimową, wiem że ktoś mógłby się zemścić.....

Xyz
@Diamentowa

Pracuje jakoś od ponad roku i nie przypominam sobie żebym nie miała zapłaconych nadgodzin ☺️

As
@Xyz

Bo też jestem pracownikiem i potwierdzam tą opinie

Katarzyna
@Xyz

No właśnie wydawało mi się to dziwne. Kto zgodziłby się na niepłatne nadgodziny? Dużo jest takich dodatkowych godzin w miesiącu, czy sporadycznie wypadają? :)

Lidia
@As

O, to jak już w temacie nadgodzin jesteśmy, fajnie ze płaca za nie, ale czy jakoś po lepszej stawce?

@Lidia

Nie wiem jak to wygląda w innych salonach. Może jest lepiej. U mnie przełożeni kazali mi zostawać dłużej mimo ustalonych godzin pracy, kiedy raz wyszłam o planowanej godzinie. Dostałam sporą reprymendę oraz kierownika regionalny pojawił się następnego dnia w salonie. Niestety za cały mój czas pozostany dłużej w pracy nie miałam nic zapłacone, ale możliwe,że po prostu kierownik nigdy nie przekazywał tego dalej, bo w ewidencji godzin nie miałam wpisanych nadgodzin. To było przemilczene nikt z kadr o tym nie wiedział, więc nawet nie mieli jak mi wypłacić, a ja nikomu nie mówiłam, bo bardzo potrzebowałam pracy. Tak więc, zostawałam dłużej, a wpisane miałam mniej godzin niż było naprawdę.

Danuta
@Xyz

No to widzisz. Ile ludzi tyle opinii. A ogólnie to ile płacą za nadgodziny?

Zofia

powiecie w którym oddziale w Wawie firmy najlepiej się pracuje, jest najlepsza atmosfera?

Arek

Witam. W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie KappAhl? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Arek

Paulina
@Arek

Dzień dobry Arku. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Jeśli idzie o jedzenie w pracy to zwracam uwagę na firmę Lesaffre z Warszawy. Pracownicy (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Paulina.

Robert
@Paulina

Witam Pani Paulino. Przyglądam się rozmowie pomiędzy Państwem i czuję że powinienem dołączyć. Firma Lesaffre, o której Pani wspomina zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Urszula
@Paulina

Zwolnili Cię , czy sama się zwolniłaś ? Co było przyczyną twojego odejścia z pracy? Na jakie zarobki można liczyć? Dodatki w postaci jedzonka myśle ze są git :)

Reklamujący

Szanowni Państwo! Jestem Waszym klientem od kilku ładnych lat, ale to jak zostałam potraktowana w sklepie Kappahl w Galerii Północnej w Warszawie jest nie do przyjęcia. :/ W środę 8 grudnia w godzinach popołudniowych (ok 17-18) udałam się ów sklepu w celu złożenia reklamacji na spodnie, które od kilku lat kupuję u Państwa regularnie. Niestety egzemplarz, który zakupiłam w listopadzie 2020 roku okazał się niezwykle wadliwy, ponieważ zaczęły "wychodzić gumki". Spodnie prane były zgodnie ze wskazówkami na etykiecie, w płynie do prania czarnych tkanin. Niestety w sklepie spotkała mnie przykra sytuacja, nie dość, że Pani która mnie obsługiwała nie wiedziała co z tym zrobić ( oczywiście to rozumiem, Pani mogła być nowa i mogła nie mieć do czynienia z taką reklamacją) poprosiła więc o pomoc inna Panią, podejrzewam, że była to kierownik zmiany. Pani kierownik zmiany( tak ją nazwijmy) od początku była nastawiona negatywnie do mojej reklamacji, w sposób natarczywy dopytywała w jaki sposób prałam spodnie, w jakich środkach chemicznych, sugerując, że na pewno prałam je źle, a teraz chce je reklamować, następnie Pani zasugerowała, że spodnie były na mnie za małe i to na pewno nie był odpowiedni rozmiar dla mnie, skoro te gumki wyszły (zaznaczę, że wyszły w okolicach krocza). Kiedy potwierdziłam, że spodnie należą do mnie i na pewno jest to odpowiedni rozmiar, Pani zaczęła poważać moje zdanie. Szanowni Państwo, doskonale wiem jak wyglądam i doskonale wiem jaki rozmiar ubrań powinnam nosić, zaznaczę, że noszę rozmiar 36 i nigdy nie spotkałam się z takich zachowaniem. Zaznaczę również, że sytuacja miała miejsce, w chwili kiedy stałam przed kasą, a inni kupujący stali w kolejce, co było dla mnie sytuacją bardzo krępującą. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że jeśli taki komentarz trafiłby do osoby w rozmiarze 46? Czy taka Pani w rozmiarze 46 poczułaby się dobrze, jeśli ktoś przy innych Klientach zasugerowałby, że jest za gruba i dlatego wyszły jej gumki w okolicach krocza? Zdecydowane nie sądzę!!! Ja również nie poczułam się dobrze w tej sytuacji, zwłaszcza, że Pani dała mi do zrozumienia, że nie uzna tej reklamacji, bo tak, dla zasady, bo widocznie miała zły dzień, a ja akurat przyszłam z reklamacją spodni. Proszę o zdecydowaną reakcję w tej sprawie, w innym przypadku będę zmuszony do rezygnacji z zakupów w Państwa sklepach.

Nati

Elbląg i niedawno otwarty salon. Omijajcie szerokim łukiem! Kierownictwo jest jedną wielką porażką, dziewczyny traktowane jak własność - mają wykonywać rozkazy i nie dyskutować. Dostajesz opr za np. zbyt długie (ich zdaniem) tłumaczenie czegoś nowej osobie! Na porządku dziennym jest ustawianie dziewczyn przy klientach. Żenujące...

Barbara
@Nati

A do jakiego stanowiska pracy w KappAhl się konkretnie odnosisz? Mnie akurat interesują zarobki. Czy na ich temat możesz się wypowiedzieć? Jaka na stawka na start i czy możliwe są podwyżki? :P

Mati
@Nati

Tak to prawda. Jedna wielka porażka! Kierownictwo do wymiany! Pozytyw dla pracownika o imieniu Magda (bardzo miła, pomocna i pracowita) zasługuje na EXTRA premię.

Jakie narzędzia pracy zapewnia KappAhl Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Mania

Na jakim stanowisku?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w KappAhl Polska Sp. z o.o.?

Random

Na jakie stanowisko konkretnie?

Tina

Jeśli chodzi o starszego sprzedawcę lub zastępcę kierownika można awansować jak zwolni się miejsce, a na dekoratora trzeba mieć doświadczenie, nawet jeśli pracuje się długo w Kappahl to nie ma awansu na dekoratora bez doświadczenia w inyym sklepie.

Barbara
@Tina

A ile osób wtedy mniej więcej się stara o takie wyższe stanowisko? :D Co jest brane pod uwagę przy ocenie pracowników w KappAhl? Jak należy się wykazać i kto ma największe szanse? Czy pracownicy starsi stażem mają pierwszeństwo czy nie ma to większego znaczenia? Pytam o starszego sprzedawcę lub zastępcę kierownika :)

Były Pracownik

Praca w Poznaniu w Posnani to jeden wielki fałsz że strony pracowników. Osoba nowa zostanie wykorzystana totalnie 5 osób na salonie a nowy pracownik za wszystkich pracuje i jest wykończony. Pracuję tam starszą Pani ,blondynka wysoka ok 60 lat,która chyba tak boi się o swoje stanowisko że zrobi wszystko jeżeli nowy będzie lepszy od Niej ,kłamie,manipuluje po prostu coś Okropnego.Mozna się wykończyć po miesiącu pracy.W sobotę gdzie dużo jest klientów starsi pracownicy stoją w kółku i plotkuja a nowy pracownik odnosi ubrania podaje ,doradza ,kasuje na koniec dnia wszystko sam układa-a salon jest naprawde duży. Plotki ,fałsz i wyzysk że strony pracowników starszych.Prosi się o pomstę do nieba.Po takiej miesiecznej pracy trzeba odpoczac psychicznie i fizycznie co najmniej pół roku.Zycze żeby te osoby zostały kiedyś tak potraktowane.Smutne.

Iza
@Były Pracownik

Cześć, dzięki za opinie, na pewno bardzo pomocna. Mogłabyś jednak opowiedzieć coś więcej o zarobkach i ewentualnych nadgodzinach w KappAhl? Jak są rozliczane?

Kobieta
@Były Pracownik

Absolutnie obrzydliwe miejsce dla nowego pracownika - trzaśnij drzwiami i wyjdź, a docenisz każdy dzień jakbyś się urodził na nowo. Kraków, o zgrozo jest przykładem wszystkich rzeczy, jakich można doświadczyć w źle zarządzanym oddziale. Wyzysk przez starszych pracowników do granic ( sami wymykają się zapleczem na papieroski i wycieczki po galerii ). Wieczne siedzenie na zapleczu i picie kawek berbeluszek, a nowy pracownik - obsługuje, kasuje, układa, robi cenówki i inne rzeczy, które są w planie dnia. Fałsz, sarkazm, głupota, smród potu, brak higieny na sklepie u niektórych pań , pyskówki do klientów ( funkcyjna wiedzie prym ), chimeryczno - depresyjne zachowania kierowniczki i wiele innych spraw, o których wstyd pisać, bo wstyd pracować z tymi " paniami " w Krakowie. Jeżeli komuś zależy na normalnym, wartościowym życiu z pasjami, to zwyczajnie trzaśnij drzwiami i nigdy nie wracaj do oparów szamba. Każdy kto odszedł zaczął nowe, wartościowe życie. Wstydź się KappAhl za wielu swoich wieloletnich pracowników, którzy tworzą taką brzydką rzeczywistość.

Berbetka
@Kobieta

Hej Kobieto :) z ciekawości ile czasu tam przepracowałaś?

Kobieta
@Kobieta

Wystarczająco długo, aby poznać, zdziwić się, przemyśleć, zrozumieć i poczuć ciary żenady środowiska karierowiczek i palaczek. Wstydem by było identyfikować się z tymi ludźmi i miejscem.

Iza

Wymieńcie plusy i minusy pracy w KappAhl. Zastanawiam się również, czy zaczynając od pracy w sklepie stacjonarnym można awansować do biura? Znacie takie przypadki?

Nowa

Hej Dziewczyny wiecie może ile zarabia się na stanowisku asystent kierownika ???

Zostaw merytoryczną opinię o KappAhl Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w KappAhl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KappAhl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KappAhl Polska Sp. z o.o.?

KappAhl Polska Sp. z o.o.