Kappahl Polska

Opinie o Kappahl Polska

xxxxxxx

Witam, Odradzam prace w Kappahl Janki.(usunięte przez administratora) Jest to ich jedyny sposób na utrzymanie stanowiska. Kłamią na potęgę a jeżeli kogoś nie lubią to zmuszają do wypowiedzenia. Szerokim łukiem omijajcie ten sklep. Pozdrawiam

Lolo
@xxxxxxx 03.11.2017 10:02

Sama prawda, żeby tylko jeszcze ktoś z centrali to czytał i się zastanowił. Ale po co? Niewygodne tematy można schować do szafy, nie widzieć przekrętów jakie dzieją się w sklepie, ślepo wierzyć kierownicze A.ktora ma chyba profesurę z manipulacji. Nawet jak już powyrzucają wszystkich "niewygodnych" pracowników to i tak te "trupy" z szafy kiedyś wypadną. I co wtedy Panie Regionalny? Pani HRko? Pani Prezes? Przeprosicie ? Nigdy- do tego trzeba kierować się życiu zasadami i mieć klasę a tych cech trudno szukać u polskiej kadry zarządzającej w szwedzkiej firmie. Wstydźcie się!

Celka

Aplikowałam do Kappahl w Warszawie w Galerii Północnej. Moje wrażenia są takie, rozmowa kwalifikacyjna trwała 15min i odrazu przyjęto mnie do pracy. Co już powinno być sygnałem do zastanowienia. że nie zależy im na pracowniku. Pracowałam 2 tygodnie na douczeniu.. robiłam wydaje mi się wszystko na czas. Zawsze było posprzątane na moim dziale i jeszcze pomagałam klientom. Do tego pomagałam koleżance ktora nie wyrabiała się i robiłam jej pracę.. Zawsze na koniec dnia było u mnie posprzątane, kiedy to często po innych pracownicach rano był bałagan... Prawdopodobnie zwolniono mnie za to, że nie powiedziałam kierowniczce o cieknącej klimatyzacji. Była akurat z regionalnym licząc pieniądze. Nie można wtedy wchodzić. Kiedy regionalny wyszedł i zobaczył sprawę, kierowniczka została "oper...". Mnie następnego dnia zwolnili.... heheheh. Kierowniczka potraktowała mnie na koniec jak śmiecia = jak złodzieja. Kazała mi natychmiast opuścić sklep zabrać swoje rzeczy. Przy czym sprawdzono dokładnie czy nic nie zabrałam i nie uszkodziłam. Powiedziała, że nie chce mnie widzieć więcej. Że nie ma dobrego zdania i wręcz z uśmiechem mnie zwalniała. Nie wiem jakie oczekiwania mają w tej pracy z powyższym. Jeśli ktoś jest robotem i umie robić 5 rzeczy na raz i lubi chore sytuacje to pewnie jest to praca dla niego. Koleżanki w pracy są okej ale kierownictwo szkoda gadać.

ONA
@Celka 24.07.2017 09:30

Tak własnie pracuje się w KappAhl kierownicy nie mają odpowiedniego nadzoru, bo regionalni nie mają odpowiedniego nadzoru. Jedni i drudzy nie szanują pracowników. W Szwecji nie wiedza co sie w Polskich sklepach dzieje. Ufają za bardzo ufają ....niestety

EwaK
@ONA 06.09.2017 18:53

To dziwne co piszesz. Ptracowałam kiedyś w Kappahl I wygłądało to zupełnie inaczej. Co znaczy że nie ma nadzoru - nikt nie przyjeżdza do sklepów?

Pestka

Najgorszy sklep obecnie na polskim rynku. Do niedawna mój ulubiony, mam nawet kartę VIP-a, którą teraz mogą sobie wsadzić.... Kupiłam swojemu mężowi kurtkę z puchem, który zaczął wyłazić garściami z całej kurtki. Cena ogromna 230 zł. Niestety paragon, wyprałam razem ze swoimi spodniami, bo schowałam do tylnej kieszeni. Zrobiłam wydruk - potwierdzenie zakupu z banku i poszłam zgłosić reklamację. Niedouczona pani nie przyjęła mi tego potwierdzenia, które honorowane jest we wszystkich szanujących się firmach Mango, Zara, Parfois itp, ale nie w Kapphalu, które jak widać wzbogaca się na takich przypadkach. Chciałam jeszcze dodać, że nawet wystarczy świadek do potwierdzenia zakupu, ale oczywiście nie chce się szukać w systemie. Obecnie sprawę zgłosiłam do urzędu praw konsumenta. Żal po prostu...

K.
@biała 24.02.2015 12:51
a jak się pracuje w tej firme?pracowałas tam? ...sądzę że nie pracowałaś i po prostu starasz się robić czarny PR (jakież to pr...

Ha, niedouczona Pani, jakbyś sie znała na prawie moja Droga Pestko wiedziałabyś, ze robia wszytsko zgodnie z przepisami, polecam poczytać. Cała ta bujda ze świadkami zakupu i innymi wydrukami jest tylko poty abyśmy rzecznicy praw konsumenta mieli się czym podeprzeć i zasugerować ugodę, na która zawsze sklep idą bo nie maja czasu na tak drobne sprawy. Wiec, zanim sie coś powie, warto poczytać a nie wylewać publicznie żale. Tak sie składa, ze moja siostra pracowała w jednym z Kappahli i do tej pory sobie zachwalała, ale jest tak jak wszedzie, zalezy do jakich ludzi trafisz, firma firma, team teamem ;) Pozdrawiam, K

Nick
@Pestka 13.02.2015 18:41

Skoro Pani wie jak to wygląda w innych firmach to zapewne jest Pani w nich znana ze składania częstych reklamacji. To co mówią w Tv to niestety nie prawda, żaden świadek nie pomoże. A wydruk z terminala informuje tylko o tym w którym dniu dokonała Pani zakupu i za jaką kwotę. Sprzedawca nie wie czy była to jedna rzecz czy więcej. Skąd ma wiedzieć jaką kwotę ma Pani zwrócić??? Proszę doczytać... I trochę logiki na przyszłość. Paragon to dowód zakupu wydawany w konkretnym celu. Koniec kropka.

NieKappahl

Niestety od 3 lat firma leci w dół...,ktoś tu napisał o mobbingu, nekaniu etc..., nie kłamał..., góra to kółko wzajemnej adoracji, jeden kryje drugiego a głosy pracowników mają gdzieś. Zresztą ludziom zależy na pracy, większość siedzi cicho. Mam nadzieję, że jak to już padnie to nie znajdą pracy bo nikomu nie życzę takich miernych przełożonych...

Dominika

@ONA @Dorota czy jeśli mają miejsce sytuacje, o których wspominacie, to czy zgłaszacie je do firmy? Zawsze warto o takich kwestiach informować. Sygnalizuje to problem i docelowo pozwala na wprowadzenie jakichkolwiek zmian.

Dorota

To prawda co pisze @ONA. Firma zgubiła bezpowrotnie swoje skandynawskie zasady. Regionalni i biuro wolą zamieść sprawy pod dywan niż rozwiązywać trudne sprawy. W niektórych sklepach działania kierownika ocierają się o mobbing ale lepiej przymknąć oczy i udac, że nie ma tematu. Smutne to....

Dominika

@Celkaz tego co piszesz, bardzo dużo zależy od bezpośrednich przełożonych. Dlatego tak ważne jest, by jak najwięcej osób miało możliwość wypowiedzenia się. Każda dodatkowa informacja może być dla osób poszukujących pracy bardzo cenna.

Dominika

Do końca dnia można aplikować do pracy w Kappahl Polska jako Sprzedawca. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV w odpowiedzi na tą ofertę pracy? Od ostatniego komentarza minęło już trochę czasu. Czy coś się w międzyczasie zmieniło? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie.

edel

@siak wiadomo. Jak to na stanowisku przedstawiciela handlowego - wynagrodzenie składa się głównie z prowizji.

KATASTROFA

PANI KIEROWNIK Z SILESII BARDZO NIE MIŁA!! GDZIE PODZIAŁA SIĘ POPRZEDNIA??!!

stary but
@KATASTROFA 22.05.2016 22:57
PANI KIEROWNIK Z SILESII BARDZO NIE MIŁA!! GDZIE PODZIAŁA SIĘ POPRZEDNIA??!!

Zwolnili ją

essi

jak z zarobkami starszego sprzedawcy? essi.d.88@gmail.com

lucy

Na pewno w Warszawie będą inne stawki, tak było w poprzedniej firmie w której pracowałam. W jednym mieście zwolniło się stanowisko dekoratora i chciałabym na nie aplikować dlatego zastanawiam się jakie są zarobki???

lucy

Hej, a nie orientujecie się ile zarabia taki dekorator na sali sprzedaży?

xxx

Umowa o pracę,ale zwalniają z byle powodu.Pieniądze nie zbyt satysfakcjonujące. Bez szału...

xxx

Skandynawska kultura pracy, tak jak skandynawskie zarobki...

NIE

Nie polecam pracy w KappAhlu! Pracowałam wiele lat.Ciśnienie na wskazniki... o regionalnym nawet nie wspomnę... Ludzie uciekają z tej firmy,dlatego tyle osób potrzebują!

klient

KappAhl w Tarnowie, najlepsza obsługa z jaka się spotkałem. Szkoda tylko, że galeria postanowiła zniszczyć ten sklep i postawić tam Reserved. Pozdrawiam była ekpie!!!

moondark

Jeśli ktoś jest z Warszawy to polecam Arkadie. Super obsługa byłam tam Kilka razy i zawsze byłam miło zaskoczona, dużo uśmiechu i fachowe podejście do sprawy.. Pan Marek zawsze pomaga mi wybrać coś dla rodziny i każdy jest zadowolony . Pozdrawiam !

pł30

Najgorszy sklep pod względem obsługi , jakości towaru.

ania

Jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Czas zmienic pracę. KappAhl nie dba o pracownika, natomiast wymagania rosną. Nie damy rady psychicznie.

f

To też zależy od kierownika. Ale na tle innych sieciówek i tak jest na czele.

s

Jedna z lepszych sieciówek w jakich pracowałam.

bbb

ciśnienie na sprzedaż produktu dodatkowego, tajemniczego klienta i obsługi sięgnęło zenitu. firma się wali i nie utrzymuje już standardów dla pracowników. wszystko to rękami pracowników których jest coraz mniej. Nowy zarząd naciska na zwolnienia i tylko patrzeć jak się posypią. nikt nie jest pewny miejsca pracy. gdzieś wypisują o zamknięciu firmy w polsce. z czech zawineli 6 sklepów w 3 miesiące i nikt nawet głośno słowa nie powiedział. przyszłość niepewna a wymagania wciąż rosną. ja zmieniłam na czas i jestem zadowolona. w kappahl ponad 2 lata. w sklepie zatrudnionych 7 osób i nie wszystkie na pełne etaty. wiecie ile to pracy zeby taki sklep ogarnąć, a jeszcze klientom po palcu... zarobki zrównały się z innymi firmami, premi żadnych za gołą pensje ręce urabiasz po łokcie. pensje do dwóch tysięcy brutto dla sprzedawcy

d

I jak ktoś tez napisał, coraz bardziej nacisk na wskaźniki, a umówmy się jak masz klientów i dostawę, to masz to gdzieś bo nie ma na to czasu. A i ten tajemniczy klient - porażka!!!

d

Hej, to zależy od województwa. W warszawskich sklepach sprzedawca po okresie próbnym ma 2000-2100 brutto i oczywiście umowa o pracę. Socjal dobry - super zaplecze dla pracowników. Jak już ktoś napisał, co roku jest pula na podwyżki dla sklepu, które dzieli kierownik. A co do reszty, to już zależy od ludzi z którymi pracujesz. Ja nie narzekam, bo mam super babki w pracy :)A roboty jest, jak to w sklepie: jak nie dostawa, to na sklepie jest coś do zrobienia. Pracowałam wcześniej w kilku sklepach i bez porównania. I co do godzin pracy, to też zależy od ilości pracowników i kierownika. Zazwyczaj pracuje się po 8 godzin na zmiany, max przez 5 dni, ale też sa sklepy gdzie dziewczyny pracują 2x2 po 12h

Pan

nnn - 2013-04-27 14:03:21 Powiem tak, jeśli chodzi o socjal to naprawdę ok. Natomiast pensje to różnie. Co roku jest pula przeznaczona na podwyżki i to kierownik to dzieli. Co do premii i bonusów to coraz gorzej. Na Boże Narodzenie dostałyśmy bon 200 zł . I teraz zaczynają wymyślać odnośnie tajemniczego klienta i kart klubowych. Nigdzie nie ma takiego nacisku na te cholerne karty. Ludzie mają gdzieś, że raz na miesiąc dostaną kupon na jedną rzecz, a zwłaszcza że ciuchy są coraz gorszej jakości, co nie raz słyszałam od klientów. No i co do dekoratorów to fakt, ich status to cholerna pomyłka.a asystenka i kierownik sklepu jest ok ? czy tez lipa ;-(

nitk

żeby zostać kierownikiem w krakowie, najłatwiej być facetem bo mają fory i oczywiście zawsze są najlepsi:), regionalna singielka to skarb! firma tak ciśnie na karty i obsługę, że nie można wytrzymać. roboty bardzo dużo bo za mało osób pracuje w sklepach. średnio 6 do 8 osób na sklep. co daje po 2 osoby w pracy przez 12godz- cały dzień w ciągu tygodnia. godziny tak jak otwarta galeria. żadnych dodatków do pensji nie ma. dwa razy w roku ciuchy dają taniej kupić.

Pietruszka zielona

Na jednym z portal pojawiła się oferta pracy na stanowisko kierownika sklepu w Krakowie.Czy ktoś z osób pracujących w tej firmie mógłby podzielić sie informacja o ktory sklep chodzi? Mniej więcej ile osób pracuje w zespole wraz z kierownikiem i jakie widełli zarobkowe obowiazuja w tej firmie?

a

Jak juz pisaly dziewczyny warunki i socjal ok. Oczywiacie atmosfera zalezy od kierownika i zespolu. Umowa o prace, a zarobki to w zaleznosci od rejonu. Ja w wawie sprzedawca ma ok 1600 zl (mowie.na awoim przykladzie) i nie moze moze miec wiecej niz 2000 zl. Na pewno jeden z lepszych sklepow pod wzgledem pracownika. Co do dodatkow to nie.licz na cuda, bo wszedzie to ucinaja. I jal bede.szlolenoa to sie zglaszaj na nie :-)

wieza_2007

Właśnie staram się o pracę w kappahl w Radomiu .Czy ktoś może napisać mi o pracy w tej firmie ,zarobkach i.t.p. Pozdrawiam

kasikbc

A ja bardzo bym chciala nawiazac kontakt z kims kto tam pracuje:) chofzi o akcje rabatowe chcialabym podpytac o nie,prosze o msola (usunięte przez administratora)

nnn

g

Nie polecam pracy w CH Janki ze względu na dekoratorkę i starszego sprzedawce. Gówniary, które dopiero przekroczyły 20 lat i nie mają pojęcia o życiu, a robią z siebie wielkie damy!

nnn

w olsztynie jest ok. wszystko zgodnie z PP. praca ciężka jak wszędzie, ale ludzie i warunki spoko. byłam tam rok i mogę polecać. powodzenia na rekrutacji

szturmik

Hej. Ostatnio w KappAhl w Polsce tylko podwyżki cen odzieży i tak ostatnio na dziale męski spodnie poszły w górę z 149 zł na 159 zł koszule Redwood z 79,90 na 89,90 zł. Ucięte metki z ceną podaną w Polskiej walucie i naklejona nowa biała świadczą o podwyżce tzw. korekta cenowa. Ale to nie koniec podwyżek w KappAhl w Polsce zapowiadane są kolejne ze względu na trudną sytuację finansową.

mercu

Nie sugeruj się zamieszczonymi tu opiniami ludzi pracujących w KappAhl dłużej. Po pierwsze są rozgoryczeni - fakt były cięcia ale uczciwie trzeba powiedzieć, że socjal i tak pozostał duży. Po drugie są to osoby, które długo nie były na rynku pracy i śmiesznym dla mnie jest ich porównywanie KappAhl'a do innych firm z sieci odzieżowych o których snują bajki z serii mchu i paproci. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jest ok na tyle na ile może być i już. Najważniejsze, że jest przestrzegane PP i też ogarnia mnie zdziwienie jak czytam o jakichś nadgodzinach czy też wyzysku przez kierownika :). KappAhl do tej pory ma chyba ze wszystkich firm najbardziej miękkie podejście do pracowników nawet nazbyt miękkie w niektórych przypadkach. Idź i przekonaj się sama, a nie czytaj bzdur bo każdy będzie tu wylewać łży że jest beznadziejnie a może się okazać że fajna praca przeleci Ci koło nosa. Powodzenia!

xyz

Czytając te komentarze jestem troszkę zaskoczona.Myślałam,że Kappahl to dobra sieciówka. Słyszałam dużo dobrego o warunkach socjalnych, dla tego też niedawno złożyłam Cv. do Olsztyńskiego Kappahla. Czy ktoś mógłby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym sklepie.

agataaa

Jak tak to wszystko czytam to szczerze mówiąc mam wrażenie, że ja pracuje w zupełnie innym kappahlu.U mnie ekipa jest bardzo zgrana, wszyscy sie dogadują, przynajmniej na takim poziomie aby można było normalnie pracować. Nie ma gonitwy, każdy wie co ma robic. Teraz dostałam umowe na cały etat. Wiadomo, jest troche gorzej w porównaniu z innymi latami, jesli chodzi o jakieś premie. Nadal jednak są prezenty na święta, bony, ubrania, itp. Jak dla mnie nie ma co narzekać. Słysząc o opiniach o innych sieciówkach to mysle, że jest naprawde ok.

blebler5zet

Mierna firma. Pracuję tu od 6 lat i jest coraz gorzej.Typowa odzieżówka nastawiona na swoje śmieszne wskażniki sprzedażowe. I jeszcze ten tajemniczy klient. Firma eksploatuje na maksa nie dając nic w zamian. Masz się cieszyć, że masz pracę i koniec. Zero podwyżek, zero motywacji. Nie polecam nikomu!

To wyżej to zupełnie jak w 744. Dziwne że nikt nie reaguje na samowolkę 'kierowniczki'. Sprzedawcy traktowani są niby po koleżeńsku a tak naprawdę z pogardą. Upokarzani przy klientach i wyzywani w socjalu za plecami. Zatrudniani są młodzi ludzie żeby za bardzo nie zaszkodzić kierowniczce, która trzyma się posadki za wszelką cenę, myśląc że krętactwem i wchodzeniem (usunięte przez administratora) centrali zdobędzie order! (usunięte przez administratora) dwulicowość w każdym calu! Wszystko na pokaz... gdyby nie tak słaby rynek pracy w tym mieście to nie chciałby tam w takiej atmosferze pracować nikt. Mądrzejsi po prostu podziękowali za współpracę.

Niby nie dopuszczalne, ale niestety góra nie interesuje się poczynaniem kierowników sklepów. Jest coraz gorzej, złe traktowanie pracowników, pokazywanie kto jest ważniejszy, szybsze opuszczanie pracy mimo grafików. Żal, że osoby bez doświadczenia kierują sklepami. Szkoda tylko, że za kryzys odpowiadają pracownicy odebraniem bonów na ciuchy.

Ja jestem zaskoczony negatywnymi opiniami na temat pracy w kappahlu. Trzeba przyznac jedno - na tle innych sieciowek odziezowych, warunki pracy w kappahlu sa na prawde niezle, chcociaz wiele zalezy od tego gdzie traficie i na jakiego kierownika, ja mialem super kierowniczke, bardzo milo wspominam czas kiedy tam pracowalem. Wiadomo - mogliby wiecej placic, to jedyny minus ale nie jest tak zle jak na prace w odziezowce, gdzie w ogole sie marnie zarabia. No i jeszcze status dekoratora, zupelnie nieuzasadniony, ale generalnie - na prawde spoko!!!

Baśka

Powiem tak jeśli tam jest tak faktycznie to zgłoś to tam gdzie potrzeba.Jestem zdziwiona całą tą historią bo dla mnie osoby pracującej długo w tej firmie takie sytuacje są niedopuszczalne.

c

Sciema to nie jest, najgorsze jest to że kierownik jest bezkarny, zwalniaja kogos, jeszcze zanim ta osoba sie dowie juz do centrali w warezawie wysylany jest mail o tym ze znalazla inna prace. Bo czy normalne jest że po objęciu przez ta osobe stanowiska kierownika złożyło wymówienie w jednym tygodniu 5 osób?

Baśka

Oj ktoś tu jakąś sciemę wali bo w KappAhl bardzo przestrzegane jest Prawo Pracy.A jeżeli takie sytuacje miały miejsce to zgłoś to do PIP-u.Zbierz tylko swiadkow i pokrzywdzonych.

carmen

a mozesz powiedziec cos wiecej na temat kasy> sprzedawcy dekoratora czy kierownika??

c

Poznan Stary Browar jest jeszcze gorzej-mobbing jest wszechobecny, pracownicy sa słownie poniani przez kierowniczke. wyzysk swoja droga-konczysz wg grafiku o 21 ale i tak o wyjsciu o tej godzinie nawet nie ma co marzyc-rekord to 22,15- oczywiscie za darmo, nie ma stalej ekipy bo jest ciagla rotacja, byl przypadek ze jedna dziewczyna zlozyla wypowiedzenie po pierwszym dniu pracy. zagadywanie klienta nie wystarczy-trzeba byc wrecz nachalnym, jest pupilek ktory moze sie caly dzien obijac ale kabluje na reszte ekipy wiec jest nietykalna. placa ok wywiazuja sie z terminów ale te pieniadze nie sa warte takiego ciaglego upokarzania. TRZYMAJCIE SIE OD TEJ FIRMY Z DALEKA!!!

mm.

Nie mam zbyt dużo pozytywnych wrażeń. Bardzo eksploatują pracowników, dużo by chcieli, a płace nie są zbyt dobre. Nie podoba mi się status dekoratora w tej firmie- z niezrozumiałych powodów czują się oni lepsi od sprzedawców i wykorzystują ich do przygotowania sklepu i promocji. Kierownicy raz lub 2x w roku robią oceny pracowników -mówią co możesz robić lepiej, starają się cię zmotywować, BAJERUJĄ każdego możliwością awansu na zastępce lub dekoratora a szanse są znikome-ale ty masz się dalej bardzo starać. Kierownicy bardzo manipulują pracownikami otaczając ich pseudo przyjacielskimi relacjami. Prace na stanowisku sprzedawcy polecam tylko przeciętnie intelektualnie osobom, bo ci bardziej kumaci szybko wpadną we depresje. Plusem jest zaplecze gdzie można normalnie zjeść coś w ciągu 20min przerwy dziennej.

Zostaw opinię o Kappahl Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kappahl Polska