Młoda i Moda Salon Mody Ślubnej Joanna Mularczyk

Opinie o Młoda i Moda Salon Mody Ślubnej Joanna Mularczyk

nuna

Najlepszy salon w Warszawie!!! Pozostałe salony w centrum miasta muszą się jeszcze dużo nauczy by im dorównać.

wIKTORIA

sukien w salonie jest mnóstwo, wszystkie piękne. Ja byłam zachwycona po odwiedzeniu salonu. Wywarł na mnie większe wrażenie niz inne.

Justyna

kolekcje imponujące, Panie w salonie miłe i pomocne, polecam

Minia

salon spełnił moje oczekiwania. Duży wybór sukien, nowe kolekcje. Ja mogę polecić

Natalia

Wychodzę za mąż za nie całe dwa miesiące. Za suknią chodziłam przynajmniej z pół roku. W końcu ppostanowiłam pojechać na weekend do kuzynki do Warszawy. Wiedziałam, że mają tam wiele więcej salonów z sukniami ślubnymi niż w takiej małej mieścinie jak Toruń. Wybrałyśmy się na poszukiwania i trafiłysmy do salonu sukien mody slubnej Młoda i Moda. Natrafiłam tam na śliczne sukienki. Po 2h przymierzania znalazłam odpowiednią sukienkę. Mam nadzieję, że mój przyszły mąż padnie na zawał jak mnie zobaczy :D

Zuza

Jestem bardzo zadowolona z zakupu sukni ślubnej w salonie mody " Młoda i moda". Mają tam duzy wybór sukni, a profesjonalizm ekspedientek sprawia, ze jestes wyjątkową klientką. W mojej sukni czułam sie piekna co potwierdził mój mąż :)

Honorata

Wspaniały salon mody ślubnej, kupiłam w nim piękną sukienkę, panie tam pracujące pomogły mi w wyborze najlepszej sukni dobranej do mojej figury i charakteru, dzięki czemu przez całe wesele czułam się bardzo komfortowo, w niczym mi nie przeszkadzała moja sukienka. Jestem bardzo zadowolona że kupiłam ją w salonie Młoda i Moda

Zostaw opinię o Młoda i Moda Salon Mody Ślubnej Joanna Mularczyk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Młoda i Moda Salon Mody Ślubnej Joanna Mularczyk