Opinie o VRG S.A. Luboń i marce Vistula

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie VRG S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VRG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRG S.A. w Luboń

Kasiula

Praca za najnizsza krajowa CH. Riviera w Gdyni. Nie polecam

Tomasz
@Kasiula

Czy do zarobków, o których wspominasz można doliczyć premie lub inne benefity? Czasem takie dodatki mogą podnieść wysokość wypłaty, więc chętnie się dowiem jak to wygląda w firmie.

małopolskie

Żenująca rozmowa kwalifikacyjna, a raczej coś na jej kształt. Zadzwoniła Pani z pytaniem czy jest zainteresowanie pracą na stanowisku, na które wpłynęła aplikacja. - Oczywiście - To ile chce Pani zarabiać? zapytała prosto z mostu - A czy mogłybyśmy się spotkać i porozmawiać? Pytam.. - Dobra to inaczej... ja mam widełki od... do... - odburknęła Naprawdę? Tak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne? Bez jakiejkolwiek merytoryki do działów, które te wymagają? I to jeszcze w sposób na zasadzie.. dobra nie mam czasu, ale zadzwonię bo nie ma innych ofert, a jeszcze sobie poużywam pokazując kto tu rządzi? Trochę mnie to zaskoczyło i doszłam do wniosku, że jeśli tak ma wyglądać ewentualna współpraca jak ta rozmowa to dziękuję.

Helena
@małopolskie

Każdy pracodawca w nieco inny sposób przeprowadza rekrutację. I oczywiście rozumiem, że ta w VRG mogła Ci się nie spodobać. Jak jednak zrozumiałam - Pani, z którą rozmawiałaś wskazała Ci, ile mogłabyś potencjalnie zarobić. Czy wobec tego zdradzisz nam, jakie mniej więcej stawki Ci zaproponowano? Takie informacje mogą się tu bardzo przydać.

Kujawsko-pomorski murzyn

(usunięte przez administratora) Brak możliwości rozwoju . Najniższa pensja . Brak możliwości wyrabiania planów w salonie . Niebotyczne ceny do zapłaty po inwentaryzacji - po najwyższych cenach (już klient ma możliwość zakupu w niższEj). Beznadziejny regionalny z zezem (kuj-pom). Kompletnie nie nadaje się do pracy z ludźmi -terrorysta . Nie szanuje ludzi. Fałszywy i demotywujący. Uwielbia jak mu się trzyma przysłowiowe palce w tylnej części ciała . Firma pomimo swojego rozwoju nie docenia pracowników , szczędzi na nich . Oczywiście góra minimum raz w roku wyjeżdża poza granice państwa na wycieczki „służbowe” i wysyła pozdrowienia dla zwykłych(usunięte przez administratora). Pracujesz od 9 do 21 ale przychodzisz przed 9 robić za sprzątaczkę i to za darmo . Praca stojąca 12h bez możliwości siedzenia (chyba , Że w toalecie publicznej -co obrzydza ). Pracownicy już podejmowali próby strajku jednak zagrożone one zostały zwolnieniami .

Byla 95
@Kujawsko-pomorski murzyn

Rzeczywiście Pan regionalny (usunięte przez administratora)fałszywy niestety. Poza tym nie ma on pojęcia o systemie. Pracowałam rok temu i nasza kierowniczka starała się jak mogła, a (usunięte przez administratora) wciąż było mało i źle,zamiast pomocy i wsparcia wytykał błędy z miną zarządzającą ludzi

BYŁA
@Kujawsko-pomorski murzyn

Ten sam regionalny. Byłam sprzedawcą. On pojechał na urlop zostawiając w kryzysie sklep,a ona pracowała po 12h. Przyjechał po urlopie, ona nadgodzin jak za cały etat,zrobił zdjęcia, zrąbał i pojechał. Nasza ekipa nie pracuje. Nowi kierownicy słabo szkolenie,a starzy nie chcą pomagać, bo mają swoje problemy. Prestiż na zewnątrz, a w środku (usunięte przez administratora) Kierownik nie była idealna ,ale premii nie ma do tej pory takich jak za jej czasów. Wszystkie swoje utargi nabijala na nas,mówiła, że nie będzie okradać pracowników z ich zasłużonych pieniądzy. Wszystkie firmy tego typu mają w głowach miazgę. Prestiż srestiz

Bolo

Zawsze można zmienić pracę jeśli komuś tak ciężko. Ja nie narzekam bo firma spoko i tyle!

RL9
@Bolo

Takie jest właśnie podejście kierownictwa do pracowników niższego szczebla "jak Ci się nie podoba, to zmień pracę"...

aaaa
@RL9

Może faktycznie warto zastanowić się nad zmianą w końcu mniej nigdzie nie zarobię, a jest szansa, że gdzieś indziej ktoś Cię doceni i zacznie szanować.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy VRG S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent/Asystentka Kupca. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zadowolona pracownica

Boże ludzie ja nie wiem co wy wypisujecie..pracuje ponad rok w tej firmie, super atmosfera, co miesiąc wyrabiamy plany, grafik ustalany tak żeby każdemu pasowało i zawsze sprawiedliwie..masz ochotę zjeść to idziesz zjeść, chcesz się wysikac to idziesz. Nawet szybko idzie awansować:)))) urlop bierzesz kiedy chcesz a nadgodziny normalnie płacone albo masz mniej w kolejnym miesiacu..ludzie co tu wypisują te głupoty pewnie by chcieli zarobić a się nie orobic. Współczuję takich pracowników..

kjafjhsf

ale sie usmialem :)

Buuu
@Zadowolona pracownica

Co miesiąc wyrabiacie plany ???? śmiechu warte.

@Buuu

zdradź, w którym sklepie pracujesz,? bo chętnie się przeniesiemy :-) u nas premię widziałyśmy pół roku temu, plany kosmiczne (to mówi samo za siebie)

pracujaca w vst od dluuugiego
@Zadowolona pracownica

ja sie zgadzam z " zadowolona pracownica" u nas tak samo. plany wyrabiane, super klimat na sklepie:) oczywiscie ze mogliby wiecej placic, ale teraz zmienil sie troche system premiowania , wiec zawsze jakis plus

MalaMi

To jesteś może na FR? :)

@Zadowolona pracownica

Jakie nadgodziny wypłacane ...nie kompromituj się, albo je wybierzesz albo przepadają . ..

Szp
@Zadowolona pracownica

Zabawne, za długo pracuje w tej firmie, żeby wierzyć w te brednie. Twoja wypowiedź jest dla jaj, czy Pani D. kazała?

KaMilA
@Zadowolona pracownica

Wow! To gdzie ta sielanka??? Pewnie nie macie za regionalnego p. Pawła? Bo inaczej byś śpiewał.

@Zadowolona pracownica

A możliwość przerwy to coś niecodziennego? :DDD

@Zadowolona pracownica

Jakie nadgodziny płatne? Galeria otwarta jest od 10-22. A Ty musisz przyjść na 9:30 żeby zdążyć posprzątać i przyjąć dostawę. Chyba nie muszę dodawać, że za te pół h wolontariatu nie płacą?

Kompletnie nie polecam pracy w tej firmie, brak szacunku dla pracownika, kierownictwo uważa się za lepszych i wyższych i myśli, że może tobą pomiatać. Zarobki tragiczne (na tak świetnie prosperującą firmę), plany wręcz nierealne i ciągły wyścig szczurów, bo do premii liczy się plan sklepu a także indywidualny (gdzie w obecnym czasie większość sklepów z tego zrezygnowało aby uniknąć niezdrowej rywalizacji między pracownikami). Śmiech na sali, nie polecam

xyz

Kierownicy nie mają odgórnie nałożonego planu indywidualnego - uważam to za błąd. W założeniu, jeśli doradca klienta ma do wyrobienia w miesiącu 90 tysięcy, niech Kierownik wyrobi min. 45 tysięcy - 50%. A tak siedzą wiecznie zmęczeni 8 h na zapleczu, 8 h wlepiając w oczy w kamery i czasem raporty, których wypełnienie zajmuje max 1h dziennie. Oczywiście, są odpowiedzialni za plan całego zespołu, ale co z tego skoro nic od siebie nie wnoszą?

Pracawolczanka

Słabo... W umowie zarobki najniższa krajowa obowiązująca w danym roku ( uwaga w 2019 to netto 12.70) lecz dostaje się 11.70 na rękę. Mówimy tu o zleceniowce oczywiście bo w Wolczance na inną formę umowy nie przyjmują :) plus oczywiście 12h w pracy przerwa to chwila pomiędzy klientem a klientem jak jest się samym na salonie. Zawiodlam się na tak dobrej firmie. No ale dla studentki to dobra zapchaj dziura gdy nie ma się możliwości pracy na cały etat w biurze.

Tragedia

Plany nierealne, za 100 tysięcy zl utargu indywidualnego, przy niewykonalnym planie W 80%, PODKREŚLĘ 80% bo o 100 to można pomarzyć, dostajesz gola pensje???? No kur.a śmiech. Zapie..alasz cały miesiąc jak głupi i tak Cię firma wynagradza. Mało tego! Jeszcze Cię obciąża za inwentaryzacje. Mocno nie polecam, a przepracowałam 4 lata. Od 2018 roku firma narzuca jakieś kosmiczne plany i myślą ze ludzie będą tam siedzieć za grosze. Moje sugestie dla Vistula Group S.A.: Zatrudnijcie sobie Ukraińców

@Tragedia

Piszesz, że w firmie Vistula Group trudno o uzyskanie premii. Dlaczego uważasz, że plany sprzedażowe są nierealne? Inne osoby wypowiadające się w tym wątku były zadowolone z wynagrodzenia. Przybliż proszę, na jakiej umowie o pracę pracowałeś? Czy pracodawca oferował stabilne zatrudnienie i długoterminowe kontrakty?

MoKo

Pracowałam w Vistuli ponad 6 lat i z ręką na sercu mogę powiedzieć że praca jest rewelacyjna. Grafik zawsze sprawiedliwy zarobki ok oraz super atmosfera. Polecam każdemu.

Aneta

@Zadowolona pracownica, długo już pracujesz w Vistula Group? Przypominam, że wątek dotyczy pracy w Luboniu. @kjafjhsf , masz inne zdanie na temat pracy w tym miejscu? Dlaczego? Możesz napisać coś więcej? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Vistula Group? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Zadowolona pracownica
@Aneta

Pracuje od początku roku 2017. Ludzie piszą takie głupoty, że aż oczy bolą. Poniżej 2 koła się nie zarabia :)

P.
@Zadowolona pracownica

Pracowalam ponad rok. Tylko raz miałam 2k wypłaty.;-)

P.
@P.

zapomniałam dodać! miałam to 2k, bo PO kierownika nie wiedziała, że ma wyrobić tyle planu ile my, a nie jak kierownik - mniej, przez co ona planu nie wyrobiła a my z koleżanką wyrobiłyśmy dużo więcej.;) to był jeden, jedyny raz, kiedy tyle dostałam wyplaty.

Melaa

Witam Spotkanie rekrutacyjne Kraków Galeria Bronowice Spotkanie w kawiarni Sowa, inwestuję 5 zł za wodę min:-) Rozmowa Gdzie pani wcześniej pracowała Jaki jest pani system sprzedaży Mocne i słabe strony Ci pani wie o historii Wólczanki? Czy była pani kiedyś w naszym sklepie coś kupić?:-):-) No cóż gdybym była to raczej nie byłoby mnie na tej rozmowie:-D Nagle pani straciła zainteresowanie rozmową ze mną i zaczyna się rozglądać po sklepie... Ok, na koniec pani pyta czy mam jakiś pytania? No ba w końcu jestem na rozmowie o PRACĘ więc PYTAM jakie są zarobki,. 1590 zł pl na rękę....o kurcze Koszula w Wólczance kosztuje min 220 zł No cóż, na koniec pytam ja kiedy otrzymam odpowiedź ws rekrutacji ...yy w piątek. Minął piątek i sobota cisza. Nie otrzymałam odpowiedzi odmownej ani na email, sms ani telefon. A ja poświęciłam swój czas, 5 zł i chęci ,a pani rekrutantka nawet nie raczyła zebrać się na wiadomość zwrotną, chociaż się umówiliśmy. Brak szacunku Wólczanki dla ludzi. Szczerze odradzam .

Rafał
@Melaa

Jesteś po prostu głupiutka, to wszystko w temacie.

@Rafał

Mało inteligentna twoja odpowiedź Rafale, a może Rafallalo????????????

Pati
@Melaa

Brednie i głupstwa.

@Pati

Po przeczytaniu epopei stwierdzam, że Pani jest nieszczęśliwa i w dodatku zakompleksiona.

Zuzia

Jeśli młody pracownik pracuje dobrze to ja również myślę, że zarabiać powinni podobnie.

@Zuzia

Normalną sprawą jest, że docenia się pracownika który poświęca swoje lata życia dla jednej firmy. Nie trzeba go szkolić i buduje on dłuższym stażem relacje ze stałymi klientami. Uważam , że jest to niesprawiedliwe, że pracownik z miesięcznym stażem zarabia tyle co ktoś kto pracuje kilka lat. Dla stałego pracownika to znak, że nie jest dla danej firmy kimś wartościowym i najzwyczajniej w świecie jest to przykre.

@Zuzia

Młody pracowniku pamiętaj, że wizja, że możesz dostać podwyżkę płacy po 1 roku, 3 latach, 5 czy 10 w danej firmie będzie to dla Ciebie powód, aby związać swoja przyszłość z tym miejscem pracy, a nie innym.

Smutny pracownik
@Megi

Czy pracujesz rok czy też 5 lat taka sama kasa 2100 brutto plus premia widmo bo plany nierealne do wykonania.Były szefie zatrudnij sie jako doradca na miesiąc tylko i zobacz jakie mankamenty dostrzerzesz.Wtedy inaczej plany naliczysz.

Angielka
@Zuzia

Nie polecam pracy w tej firmie.Zarobki tragicznnie niskie premia mrzonka plany nierealne do wyrobienia. Trzy razy NIE!!!!

Aneta

@Iga, rozumiem, że Twoje niezadowolenie wynika z poziomu zarobków w firmie Vistula Group. Czy podejmując pracę w tej firmie, zostałaś poinformowana o wysokości wynagrodzenia? Może warto było porozmawiać na ten temat z przełożonym? Może wraz ze wzrostem doświadczenia pracownika, można liczyć na jakąś podwyżkę? Jeżeli udowodnisz, że jesteś wartościowym pracownikiem firmy, to będzie Ci łatwiej w negocjacjach. Co o tym myślisz?

Edwin
@Aneta

Jakie podwyżki???? Nikt mnie nie poinformował że zrobki kiepskie i za złodzieji z marnej pensji musze wyłożyc cwaniacy z szefostwa dadza ci do podpisania odpowiedzialność materialna i maja w (usunięte przez administratora) reszte.Zero kamer a (usunięte przez administratora) grasuje i inwentaryzacja zawsze na zero bo płaca za braki pracownicy .Najlepiej na karte pracownicza bo dyro liczy braki w cenie sprzedaży. A jak sie postawisz to wilczy bilet.Żałosna ta firma.

Zuza

Początki pracy zawodowej zawsze są trudne. Małe zarobki ale trzeba pokazać, że potrafimy pracować a firma doceni.

@Zuza

I po okresie próbnym nadal ochłapy zero podwyżki. czyli 2100 brutto czyli 1530 netto dzielone przez 176 godzin czyli 8.69 za godzine masz i jeszcze odpowiedzialność materialną.Lepiej być na zleceniu 13.70zł brutto za godzine to ci wychodzi 11 zeta z hakiem i zero odpowiedzialności.Robisz swoje i niczym sie nie przejmujesz.Inwetaryzacja cie nie dotyczy nie musisz płacic za złodzieji któych jest pełno.Zanim sie zatrudnisz lepiej przeczytaj i zastanów sie dwa razy.Plany do wyrobienia ciężkie , więc i szansa na jakąkolwiek premie marna.

Nie polecam, zarobki żenujące w stosunku do wykonywanych obowiązków

Życzliwaaaaaa

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie dość że niskie zarobki, to obowiązki które trzeba wykonywać nic się mają do wynagrodzenia. Na każdej rozmowie kwalifikacyjnej zapewniają o premiach od wyrobionego planu, owszem tylko szkoda że to tylko puste słowa. Dają takie plany że rzadko co salon je może zrealizować. Pracownik traktowany jest w tej firmie jak niewolnik a przede wszystkim jest wykorzystywany na każdym kroku. Jeśli już pracownik wyrobił swój plan to i tak nie otrzyma tyle pieniążków ile powinien. Odkąd pamiętam to zawsze nie wypłacali tyle ile się należało. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Dawid

Jeśli ludzie wykonują te same proste czynności to dlaczego młody ma zarabiać mniej?

Smutny pracownik
@Dawid

Ludzie omijajcie vistulę , nie warto tu pracować.

Arkadiusz

Czytam, czytam i czytam i wielka szkoda bo można z opinii udzielanych wywnioskować, że również w Vistuli jest jak w większości firm w tym kraju, czyli totalna lipa pod każdym względem. Szkoda, smutne, przykre, rozczarowujące. Jestem klientem Vistuli od wielu lat i nigdy jeszcze w żadnym ze sklepów rozrzuconych po całym kraju nie spotkałem obsługi z entuzjazmem w sercu. Drodzy państwo w zarządzie Vistuli... Klimat serca pracownika naprawdę się wyczuwa, choćby uśmiechał się przez cały dzień bez przerwy. Niezadowolenia, rozterek nie da się ukryć. Niewolno pozwolić ludziom pracować za wynagrodzenie poniżej ludzkiej godności. Dajcie tym ludziom zarobić choć te 800 euro miesięcznie i godnie pozwolić im żyć, a wówczas i wizyty w sklepie klientów będą bogatsze w zakupy. Klimat sprzedaje towar, nie wyuczone regułki grzecznościowe i sztuczne uśmiechy. Kiedyś jedna z Pań zwanych doradcą zapytała mnie, czy chciałbym przyjść do nich do pracy, po tym jak zrobiłem show przymierzając ubrania, paradując w nich, rozmawiając również z klientami, żartując, uśmiechając się i śmiejąc. Przez to naturalne, zwyczajne lecz przyjazne zachowanie wzbudziłem zainteresowanie przechodzących holem potencjalnych klientów. Ludzie wchodzili do salonu z ciekawości. Na pytanie odpowiedziałem, że nie jestem tani :-) Na co Pani doradca z uśmiecham odpowiedziała, że bardzo szkoda i cofa pytanie. Od tej pory chodzą mi myśli po głowie o pracy w grupie Vistula. Tylko nie mam pojęcia kogo szukacie, czy osobowości, czy tylko pracownika i czy chcecie dobrze zapłacić za osobowość. Podziękujcie udawaczom, podlizusom i wszystkim tym, którzy nie szanują innych ludzi. Doceńcie pracę, a sprzedaż wzrośnie sama, jak samograj... Pozdrawiam, Arkadiusz - klient. P.S. Uwielbiam "wasze" garnitury i koszule :-)

Arkadiusz
@Arkadiusz

Drugi raz P.S. Czytałem wypowiedź Pani Katarzyny Dubiel. Proszę wybaczyć, ale czytałem wyuczony schemat wypowiedzi, szablon pijarowca i dyplomaty. Pani Katarzyno, zapraszam w Polskę na zakupy do salonów. Przekona się Pani, że szkolenia z obsługi i wiedza to nie wszystko, to tylko 1/4 sukcesu, reszta to ludzie - osobowości, których wam brakuje. A i sam Lewandowski "z pustego nie naleje". Pozdrawiam.

Iga
@Arkadiusz

Trudno być osobowością za 1500 miesięcznie, z wiecznie niezadowolony menadżerem /gdyby ktoś chciał pracować inaczej niż w ustalonych schematach/ i z nadmiarem obowiązków. Ta firma niestety nie ceni pracowników -żadnych, a tym bardziej tych którzy chcieliby wprowadzić powiew świeżości w skostniałe ramy narzuconych odgórnie schematów.Przykre to ale niestety prawdziwe.

Iga
@Iga

Powiem krótko jeśli masz dwie oferty pracy to wybierz tą drugą. Podstawa najniższa krajowa gdzie w wielu innych sieciówkach jest 1700 netto, a co do planów sprzedażowych, to niestety są tak wysokie, że 100 % może 1- 2 razy do roku udaję się wykonać, a 80 % to z 4-5 razy. Nie będę się wgłębiać w szczegóły, ale za 80 % planu to sobie auto zatankujesz nic więcej. Pracownicy którzy pracują nawet po 8 lat, bo i tacy bywają mają takie same wynagrodzenie co ktoś kto pracuje 3 miesiące. To chyba mówi wszystko za siebie.

Jerzy

Taka cisza na forum to ewidentnie świadczy o dobrej pracy!!

POLAK

bardzo niskie zarobki w czasie gdy operator wózka widłowego (bez wykształcenia, ledwo posługujący się jęz Polskim zarabia 3000 zł netto) jeszcze 3 miesiące i właściciele tej całej firemki sami będą sprzedawać - życzę POWODZENIA

Zostaw merytoryczną opinię o VRG S.A. - Luboń

• Jak się pracuje w VRG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VRG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VRG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VRG S.A.