"PONAR - Wadowice" S.A.

Wadowice

Opinie o "PONAR - Wadowice" S.A.

Operator

Z firmy uciekajä pracownicy w tym mc odeszło chyba z 6 fachowcòw nie ma mc zeby ktos nie odszedl ;) dobra firma do nauki zawodu uczä szkolä a potem odajä fachowca do firmy obok ;) bo kto bedzie robił za 2300 brutto na cnc? Nie te czasy! Sam zaraz zwieje ...

mariusz

zapomnij robie tu kilka lat zarobki max 1600 netto starzy co mają układy to ponad 2tyś lekko z sobotą biorą pozdro

ktoś

Witajcie przeszedłem proces rekrutacji w tej firmie i zastanawiaam sie czy zmienić obecną prace na firme ponar czy mozecie mi doradzic jaka atmosfera tam panuje jak z awansami i czy na ewentualne podwyżki można liczyć pozdrawiam

gregor0691

Jestem pracownikiem tej firmy od wielu lat i boli mnie brak docenienia naprawdę dobrze pracujacych ludzi!. Jak można pracować wydajnie gdy aby żyć trzeba dorabiać po godzinach a co za tym idzie jesteśmy coraz bardziej zmęczeni

Zostaw opinię o "PONAR - Wadowice" S.A. - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PONAR - Wadowice" S.A.