Wikana S.A.

Lublin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 17 ocen.

Opinie o Wikana S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wikana S.A.

remik

rzeczywiście szukają do pracy w firmie Wikana na stanowisko specjalista ds. sprzedaży nieruchomości @aga. oferują szkolenia branżowe i stabilność zatrudnienia a także atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy

bywalec

Niestety nie polecam tej firmy. Jako były pracownik mogę powiedzieć, że zarobki są uzależnione nie od zdolności i umiejętności a tego z kim się znasz, bo zwykli ludzie z dobrym przygotowaniem mają zawsze najniższe stawki (może nie krajowe...), a roboty nieporównywalnie do innych, że nie wspomnę już o ciągłej rotacji personelu... No i koleżeństwo nie jest na wysokim poziomie, jako nowy pracownik musisz sobie radzić ze wszystkim samemu, bo nagle się okazuje, że nikt niczego nie wie, jakby jakaś amnezja...

Lokator

Wikana - osobiście nie polecam tego dewelopera, w punkcie sprzedaży wszystko niby pięknie opowiadają ale w rzeczywistości z mieszkaniem są same problemy. Ceny mieszkań maja kosmiczne w porównaniu z konkurencją a standard ten sam albo i gorszy. Na mieszkania nałożona jest HIPOTEKA banki nie chcą kredytować tych inwestycji.

Wierzyciel

Wikana nie płaci podwykonawcom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Wikana S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wikana S.A.