Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Agnieszka

@lolek - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Laboratoria Natury Sp. z o.o.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy swoją opinię piszesz z perspektywy pracownika, czy kontrahenta LN? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

lolek

odradzam firmę. Inna firma przejęła Laboratoria ,ale ludzie pozostali ci sami. Słynny Rafałek, który wykorzystuje ludzi,nie szanuje ich oraz jego metody zwalniania ludzi są już znane w światku farmaceutycznym. Apteki też już wyrzucają ich towar z aptek. Nie wywiązują się z obietnic danym aptekom, zachowują się jakby mieli wyłaczność na aloes i inne preparaty. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byli i gówno,widzieli.

Agnieszka

A jak firma przedstawia się na dzień dzisiejszy? Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Jak od tego czasu zmieniła się firma? Jakie zmiany zaszły? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

kaktus
@Agnieszka 08.06.2017 13:40

Podpinam się, też chciałabym dowiedzieć się co nieco o firmie

beza

Wydaje mi się @fgc, że i tak nie ma szansy u nich na jakieś oferty pracy, ale najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.

były

i tutaj sie myslisz człowieku. Posiadam zdjecie pozwu przeciwko Laboratoria Natury.

@
@były 10.07.2016 21:31

skoro masz zdjęcie pozwu to i zapewne masz zdjęcie wyroku ... spodziewam się ,że rezultat nie był korzystny dla tego kolesia , cytuję poniżej: Jacek 2015-10-26 12:44:11 Spokojnie :-) sprawa jest w toku...czekam na termin rozprawy sadowej:-) dowody zebrane i swiadkowie gotowi :-)

@

temat sprawy w sądzie był już dawno temu poruszany i nagle się urwał , tak więc sądzę ,że jak zwykle było to tylko pisanie jakiegoś frustrata , którego wywalili z pracy :)

potwierdzam Twoje słowa Marku. Tchórz Robert P uciekł do Egis, Sylwia nie ma pojęcia co robi,a może czego nie robi. Firma ma coraz gorsze opinie na rynku aptecznym. Kierownik Rafałek jeździł po Polsce i zwalniał ludzi,gdy sam został zwolniony :-) Wiem,że były przedstawiciel skierował sprawę przeciwko firmie do Sądu.

Marek

Obserwujcie co się stało z tą firmą i wyciągajcie wnioski jak dwóch idi.otów potrafi doprowadzić firmę do upadku. Jeden to niejaki Robert P. a druga specjalistka ds. wynajmu powierzchni sprzedażowej w galeriach szanowna jej wysokość jaśnie oświecona Sylwia. Jedni z większych amatorów w branży z jakimi miałem styczność.

Roman

Firma ma nowego właściciela,firmę Nord Farm.Mają dobrze działający dział sprzedaży.Potrzebą tylko trochę czasu aby wszystko wróciło na odpowiednie "tory".

była pracownica

dajcie sobie spokój z pracą w Laboratoria. Masakryczna pani prezes,która ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoich pracowników.Firma nie wywiązuje się z obietnic wobec aptek.Firma jest żle postrzegana w aptekach i sklepach zielarskich.Słyszałam,że były pracownik podał firmę do Sądu.

Dyzma

Z Norda ???? Z "Nordfarmu" a to niby czemu mają oni to poskładać ...????

Rysiek

Chłopaki z Norda to poskładają:) Będzie dobrze.

przyjęcia będą... ale chyba tylko do marketingu :)

farmacja

Moze i branza ma sie dobrze ale duzo zalezy od szefostwa i kierownictwa ,a niestety w LN nie jest z tym najlepiej. Robert jak i Rafal ktorych juz nie ma w firmie wraz z prezesowa Sylwia doprowadzili firme niemal do upadku. Ale tak sie dzieje gdy firma nie szanuje swoich Klientow oklamujac ich i nie wywiazujac sie z umow. Caly czas twi w ich chorych glowach,ze maja monopol na Aloes.

sciema

Oni maja zawsze na swojej stronie info ze mozesz zlozyc cv ale juz nie szukaja bo beda zwalniac. Nie wiele osob zostalo

pf

dobry zart z ogłoszeniem -))))))))) podaj link

obecna

niestety firma nie bedzie zatrudniac ludzi,raczej zwalniac. Jesli nie wiemy o co chodzi-to chodzi o pieniadze. Z tym co napisała poprzedniczka o dyrektorku Robercie P. to prawda-namieszał i uciekł do innej firmy. Zal i tylko pani prezes,ze jest taka naiwna-chyba,ze tez ucieknie.

była pracownica

odradzam. Nie wierze,ze pojawią ogłoszenia że firma szuka ludzi do pracy.

słyszałem,że Robert P. uciekł do firmy Egis.Już im współczuję. Doprowadził Laboratoria Natury do stanu upadku i uciekł do innej firmy jak szczur. Zal mi Pani prezes Sylwi,że jest taką naiwną kobietką.

pf

jesli pojawi sie ogłoszenie na przedstawiciela farmaceutycznego to zdecydowanie odradzam!!!! firma nie wywiązuje się z obietnic danych aptekarzom i sklepom zielarskim. Firma źle postrzegana przez klientów.

do wert

farmaceuta - inżynier ? może spróbuj może do marketingu :)

do wert

dziewczyno podjedź do kilku aptek,sklepów zielarskich i zapytaj o opinie o firmie. Wszyscy odchodzą od Laboratoria Natury na rzecz konkurencji. Firma nie wywiązuje się z umów z aptekami i sklepami zielarskimi. Jak wejdziesz do LN to zaczniesz pracę od tłumaczenia się u Klientów dlaczego firma nie wywiązuje sie z umów.

Jacek

jacek

jakoś nie narzekam :-) sprawa w Sądzie z LN jest w toku :-) czekam na termin kolejnej rozprawy.

Do Jacek

zacząłeś pisać o tych sprawach w sądzie i jest tego jakiś wynik ? z firmami to chyba tak łatwo się nie wygrywa...

ex pracownik

ja pierdziele. Robercik trafił do firmy Egis. No to niech się firma boi, pewnie skończy jak LN.

śmiech

ja pierdziele! kto to pisał? oczywiscie najwięcej do powiedzenia maja osoby które nie mają pojęcia. Olka ogarnij się. Pewnie jestes młodą naiwną osobą. Ogłoszenia są celowo tak pisane żeby zachęcić do aplikowania.Pracuję nadal w LN i od dawna nie było ogłoszeń gdyż firma zwalnia ludzi,więc nie pieprz głupot.

były PF

potwierdzam. Unikajcie tego człowieka. Nauczyciel WF który udaje dyrektora. Najgorzej jak ktoś robi coś o czym nie ma pojęcia, a cierpią na tym inni i reputacja firmy. Popytajcie Klientów o opinie Laboratoria Natury od czasu kiedy dyrektorem został Robert P.

była pracownica

Zdecydowanie odradzam tego pana!!!! Rozpieprzył firmę.Przez niego zwolniono wiele osób,pogrążył firmę przez krótki okres. Nie wywiązywał się z obietnic danych Klientom-apteki-sklepy zielarskie. Przez jego działanie wielu Klientów zrezygnowało z zakupów w LN. Teraz jak szczur ucieka udając,że jego to nie dotyczy!!! Żenujący człowiek, który widzi tylko swój czubek nosa. Doprowadził do tego,że pracownicy oddają sprawy do Sądu.

zainteresowany

Witam, bardzo się cieszę iż te piękne forum istnieje. Jak już wiecie Pan R.P. w LN już pracuje. mamy przyjemność gościć zacnego Pana w naszych skromnych progach. Jak sami wiecie nasz rynek jest bardzo hermetyczny i jak sami piszecie informacje przedostają lotem błyskawicy. Obawiając się waszej historii i chcąc zapobiec powtórce z rozrywki chciałabym uchronić swój zespół przed podobną historią i w związku z tym proszę was czy bylibyście tak dobrzy aby podzielić się ze mną jakimiś twardymi dowodami na tego Pana?? jeżeli macie coś czym chcieli i moglibyście się podzielić to bardzo proszę o informacje.

no to powiem,że grubo. w firmie sraczka. Właściciele dowiedzieli się,że pracownicy podali firmę do Sądu o bezprawne zwolnienie. Oczywiście wiemy,że taki rozgłos nie jest nikomu potrzebny. Nie chcę myśleć co będzie gdy firma otrzyma wyrok. Jak wiemy internet ma wielką moc a krąg farmacji jest hermetyczny i zapewne lotem błyskawicy konkurencja i przedstawiciele innych firm wykorzysta tę wiadomość w rozmowie z Klientami.Jak zapewne wszyscy wiemy czyja to sprawka...mamy cichą nadzieję,że po wyroku skazującym Laboratoria Natury ...ten Pan wyleci z firmy.

sprawa sądowa nr 2

no i poszło....ciekawe kogo tymn razem Sąd "zaprosi" z LN na rozprawę sądową:)

miło mi Pani mecenas. Proszę o kontakt jacekalichniewicz@wp.pl

prawnik

Witam Pani Jacku.Z tej strony mecenas z Bydgoszczy. Specjalizuję się w Prawie Pracy i zawodowo pomagam skrzywdzonym pracownikom przez pracodawców: uzyskiwanie ekwiwalentu za godziny nadliczbowe,zadośćuczynienie za stosowanie mobbingu, odszkodowań za niesłuszne wypowiedzenie z pracy itp. Jeśli zechciałby Pan żebym reprezentowała Pana w Sądzie to służę swoją osobą. Proszę o kontakt do Pana celem rozmowy. Pozdrawiam

Olaa

Popieram inicjatywę pokrzywdzonego pracownika,który nagłaśnia tego typu działania firm i przełozonych, którzy widzą tylko swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie licząc się z swoim podwładnym. Tak to się zazwyczaj dzieje gdy ktoś kto ma kompleksy obejmuje stanowisko przełożonego. Też działam w branży farmaceutycznej i wiele widziałam,ale żeby zwolnić pracownika będącego na L4 to już chore. Mam nadzieję,że wygrasz z tymi bydlakami na drodze postępowania sądowego.Trzymam kciuki!!!

do jack

podpuszałaś/eś i nie dowiedziałaś/eś się tego na co liczyłaś/eś :-) nikt nie każe Tobie tego czytać.Chciałbym przestrzeć potencjalnych pracowników przed działaniem firmy LN,gdzie zwalniają ludzi będących na zwolnieniu lekarskim,którzy muszą udowadniać swoją rację w Sądzie pozywając Laboratoria Natury.

jack

A jaki był wynik sprawy która się odbyła? Wygrałeś jak chciałeś ?

Gość

to zależy, czy są stronami czy świadkami w sprawie, bo jeśli są oskarżonymi, to kłamanie jest prawem do obrony

jacek

sorki,że nie napisze szczegółów,gdyż nie chciałbym żeby pozwani na rozprawie sądowej byli przygotowani na odparcie zarzutów :-) Będzie totalne zaskoczenie,gdyż nie spodziewają się moich dowodów.Dlatego chciałem żeby składali zeznania pod przysięgą wiedząc jakie są konsekwencje krzywoprzysiestwa. Powiem szczerze,że nie poznałem tak zimnego przełozonego jakim jest Robert P. Nauczyciel który udaje Dyrektora. Wiele słyszałem ..niestety złego o dyrektorze ds.sprzedaży.

jacek

nie przyjąłem,nic nie podpisałem,więc oddałem sprawę do Sądu po tym gdy po 3 tyg otrzymałem świadectwo pracy gdzie zwolnienie uznali za ważne. Robert i Rafał kłamali pod przysiegą,więc złozyłem do Sądu pismo o krzywoprzysięstwie wręczając dowody.

była pracownica

Mam nadzieje,że Robercik dostanie za swoje. Opinia o firmie, że zwalnia ludzi będących na zwolnieniu lekarskim obiegła lotem błyskawicy. Wiem,że część aptek i sklepów zielarskich zrezygnowało z zakupów w LN. Firma kiedyś miała fajną opinię,a pod rządami Robercika straciła wiele,bardzo wiele.

Gość
@była pracownica 24.08.2015 20:55

Trzeba było nie przyjmować wypowiedzenia na zwolnieniu lekarskim

jacek

Jedna sprawa już się odbyła w Bydgoszczy,kolejna wkrótce. Mam dowody,świadków,że to co powiedział Rafał i robert to kłamstwo,a zeznawali pod przysięgą-tak chciałem.

nikt

...yes of course...tylko mielesz ozorem

jacek

witam wszystkich. chciałem sie podzielic nowymi newsami...w zeszłym tygodniu odbyła sie rozprawa sądowa gdzie zeznawał Robert i Rafał.Na ich nieszczescie zeznawali pod przysięgą. Mam dowód o krzywoprzysięstwie. Pewnie jak działali w LN tak i w Sądzie. Mam nadzieję,że po złożeniu dowodów w Sądzie otrzymają to na co zasłuzyli-do 3 lat pozbawienia wolności.

Była PM

wiecie dlaczego firma ma gigantyczne problemy finansowe? Powód jest prosty-zarządza nią Robert który nie ma pojęcia jak się zarządza firmą,gdyż jest...(można się śmiać) ;-) nauczycielem ha ha ha Jest gburem i chamem, ale mam nadzieję,że jego dni są policzone. Dziwi mnie podejscie prezesowej sylwi.

byly

wpis od "agatki" to chyba głos dyrektorka Robercika

dobrze poinformowany

Nie dajcie sie nabrac!!!! Firma ma straszne dlugi, kamowie kombinuja jak moga zeby byla wirtualna sprzedaz zeby zamydlic oczy Sylwuni

reforma

zanim nie zwolnią towarzysza Roberta to nie będzie lepiej. Ten człowiek pogrąża firmę LN. Trzeba będzie napisac do właścicieli co sie dzieje w Polsce

www

"pod względem szkoleń, więc część ludzi może w tej sposób zostanie zreformowana." nawet propaganda towarzysza bieruta lepiej brzmiała SZKOLENIA! JA JA

bzdura

szkolenia? śmiech :-)))))))) jeszcze kilka dni i wszystko się wyjasni.wyjdzie na jaw jakie wałki są robione w Laboratoria Natury

Zostaw opinię o Laboratoria Natury Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratoria Natury Sp. z o.o.