Laboratoria Natury Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Katarzyna

Witam, polecam pracę w firmie Laboratoria Natury Sp.z o.o. Jeżeli chodzi oczywiście o produkcję. Mili i sympatyczni ludzie, pomocne osoby chętne do wytłumaczenia zasad pracy na produkcji. Oczywiście nie mówię o wszystkich zmianach. Ale pracowałam tam całe wakacje i byłam mile zaskoczona atmosferą panującą na produkcji. Polecam ;)

Irmina
Inne

Z czego to wynika? I co tak konkretniej się dzieje? Ktoś kto jeszcze nie był ma niepełny obraz sytuacji i nie wiadomo o czym piszecie. Teraz są jakiekolwiek przyjęcia? Na portalu gdzie sprawdzam niczego aktualnego nie widziałam, kiedy można spodziewać się naborów?

anonim Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. tu w zakładce „dołącz do nas” nie ma zbyt szeroko opisanych warunków pracy, w zasadzie są same stanowiska, a mnie interesuje zatrudnienie przy kontroli jakości, wiem że w zeszłym roku taka oferta widniała też w internecie. podkreślono w niej, że występuje podstawa i premia. Możecie je określić?

Były pracownik
Były pracownik

Nie polecam. Jak myślenie ludzi na „ górze” się nie zmieni, to na „dole” będzie cały czas to samo. Czyli kto w LN pracował w cyrku się nie śmieje. Załatwianie z pracownikiem wszystkiego na gębę, a potem gadanie że to nie moja wina, ja chciałem dobrze. Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało ;)

1
qwerty
Inne
@Były pracownik

No mnie pierwsza rzecz, która jest zastanawiająca, to perspektywa działu, z którego teraz piszesz? dasz znać? pisali ze na marketing ktoś jest potrzebny po prostu a nie odpisałeś koledze na zapytanie, czy to znaczy ze tam będzie ok?

qwerty1 Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Były pracownik

"Załatwianie z pracownikiem wszystkiego na gębę, a potem gadanie że to nie moja wina, ja chciałem dobrze" - co masz na myśli ? Czy płaca jest odpowiednia ? Pracuje się 5 dni w tygodniu ? Na jakich zmianach ? I jakie są relacje między ludźmi, jaka jest atmosfera ?

anonim Nowy wpis
Inne

Było to zapytanie o prace na kontrakcie, mnie jakoś w innych ofertach nic na jego temat nie rzuciło się w oczy. Teraz jak szukali na dział jakości to wpisana została UoP. swoją drogą jest teraz może jakiś okres próbny? Widzę ze oferty nie ma już trzeci miesiąc i ciekawi mnie czy właśnie tyle przypadkiem nie trwa?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Laboratoria Natury Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Laboratoria Natury Sp. z o.o. na stanowisko Marketing Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Alex
Inne

Cześć, od jakiegoś czasu nie widzę aktualnych opinii a na takim portalu właśnie widnieje oferta na stanowisko speca od marketingu cyfrowego. Czy ktoś pracował i miałby może zdanie na temat warunków? Widzę, że jest to chyba praca w 100% stacjonarna? Czemu nie ma możliwości przejścia na model hybrydowy? Chyba, że to po dłuższym stażu?

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Róża
Kandydat

Witam, co z jakaś elastycznością Pracodawcy? mam na myśli produkcję. Czy istnieje szansa, aby pod pewnymi warunkami można było pracować tylko o wybranych porach? Czy ktoś podejmował już ten temat?

Zadziwiona
Były pracownik

Pracowałam w firmie jako pracownik zewnętrzny. Bywałam tam bardzo często i za każdym razem byłam zadziwiona co tam się dzieje. Trafiłam kilka razy na zmianę starszej Pani z krótkimi włosami. Jej wyzwiska i przekleństwa przeplatały się z notoryczną złością i niechęcią w stosunku do ludzi. Myślałam, że ma problem tylko z pracownikami zewnętrznymi , ale bardzo się myliłam bo brak szacunku okazuje również pracownikom z którymi pracuje na codzień. Pobija to wszystko Pani koordynator która słysząc to wszystko nawet nie zwraca uwagi na ten brak szacunku mało tego sama propaguje nienawiść w tym samym stopniu. Jeśli próbujesz zapytać o przyziemne rzeczy o których nie wiesz bądź nie jesteś pewna to zaraz tekst "ile razy mam to mówić" nie każdy jest alfą i omegą żeby wszystko wiedzieć. Zero wyrozumiałości że ktoś jest nowy i nie wie co ma robić. Między stałymi pracownikami też słychać ciągle niezadowolenie i narzekanie. Mam nadzieję, że nie nigdy więcej tam nie trafię szczególnie na na zmianę tej Pani.

5
Katarzyna

Witam, polecam pracę w firmie Laboratoria Natury Sp.z o.o. Jeżeli chodzi oczywiście o produkcję. Mili i sympatyczni ludzie, pomocne osoby chętne do wytłumaczenia zasad pracy na produkcji. Oczywiście nie mówię o wszystkich zmianach. Ale pracowałam tam całe wakacje i byłam mile zaskoczona atmosferą panującą na produkcji. Polecam ;)

Anna
Inne
@Katarzyna

Dziękuję za Twoją opinię. Napisz proszę co sądzisz o pensji i czy uważasz ją za satysfakcjonującą? Nie ukrywam, że przydatna byłaby też wiedza o tym, czy spółka Laboratoria Natury prowadzi rekrutację pracowników na produkcję, bo nie udało mi się, niestety, znaleźć w sieci ofert pracy w tej firmie. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Katarzyna
@Anna

@Anna jeżeli chodzi o wynagrodzenie to myślę że jest odpowiednie do standardów w Lublinie. Wiadomo, że im dłużej się pracuję to pewnie zarobki są większe. Ja byłam zadowolona.

Anna
Były pracownik
@Katarzyna

Co za głupoty wypisujecie, mikt tam nie jest pomocny nikt nie tlumaczy tylko darcie ryja na ludzi,

Kamil
Inne
@Katarzyna

Odpowiednie do standardów? Tyle, że te standardy to dla każdego znaczą coś innego :D A tak konkretniej? Może podasz jakiś przedział i dasz znać czy można liczyć także na premię/dodatki?

Anna
Pracownik
@Kamil

Nie idź do tej firmy strata czasu, ludzie odchodzą po miesiącu. Pensja marna robisz wszystko.

Małgorzata
Inne
@Anna

Serio po miesiącu? Człowiek chyba nawet nie zdąży się po prostu wdrożyć w takim czasie. A co z innymi osobami, które są na dłużej? Średnio przez ile pracują? I piszesz, że wszystko się robi... Czyli co tak wgl?

Irmina
Inne

Z czego to wynika? I co tak konkretniej się dzieje? Ktoś kto jeszcze nie był ma niepełny obraz sytuacji i nie wiadomo o czym piszecie. Teraz są jakiekolwiek przyjęcia? Na portalu gdzie sprawdzam niczego aktualnego nie widziałam, kiedy można spodziewać się naborów?

Pytanie
 Pytanie

Czy urlop w Laboratoria Natury Sp. z o.o. jest płatny 100%?

1
Śmiech na sali
Były pracownik

Firma nie godna polecenia. Praca to ciezkie warunki płacowe, fizycznie nie jest super. Możliwość awansu =0 chyba, że masz znajomości, im większe znajomości tym lepsza kasa. Każdy zarabia inaczej, nie warte to zachodu, ale jak jesteś dupowlazem i lubisz klepanie po plecach przez wyższych rangą to masz możliwość awansu czy dostania kasy. Więcej rządzących niż pracujących. Praca w zależności od stanowiska, gdzie mimo wszyscy zarabiają porównywalnie. Ogólnie im więcej stanowisk tym mniej roboty, ciągle braki w materiałach do produkcji albo za duże straty, zawsze na czymś ucinają śmieszna premię. Zarządzający nie mają pojęcia o zarządzaniu o równym traktowaniu ludzi. Jeśli lubisz takie wyzwania to serdecznie polecam pracę w tej firmie.

Aneta
Inne
@Śmiech na sali

No dobra, to ile tej kasy dają? Jak nie znasz prawdziwej kwoty całej to jak masz ocenić czy ci pasuje

Mikołaj
Pracownik
@Śmiech na sali

Bo to jest prawda

Jakub
Inne
@Mikołaj

Co konkretnie? Nadal ucinają premie? Nawet jak są straty za które nie odpowiada pracownik? No niespecjalnie mi się to podoba.

Ivo
Pracownik
@Jakub

Nikomu się to nie podoba.

Renata
Inne
@Ivo

Pracownicy próbują jakoś działać w tej sprawie?

Sandra
Były pracownik
@Śmiech na sali

Zgadzam się w 100% Okropna atmosfera , człowiek przychodzi pierwszy dzień do pracy i nikt nic nie wytłumaczy ani nie pomoże.Każdy obgaduje za plecami i krzywo się patrzy. Nie polecam z całego serca tego miejsca :)

Natalia
Inne
@Sandra

Zupełnie nikogo nie obchodziło że jest nowa osoba? Zostalas tam na dłużej czy nie?

Sandra
Były pracownik
@Natalia

Przyszłam pierwszy dzień kierowniczka powiedziała co z tego że byłaś pierwszy raz . Bardzo nie przyjemna atmosfera.Pracownicy bardzo nie przyjemni , nie polecam tego miejsca

Małgorzata
Inne
@Sandra

Chyba trochę nie pojmuję tej sytuacji, gdzie jest wdrożenie? To co Ty tam robiłaś jak przyszłaś, bo aż ciekawa jestem

Pan Tadeusz
Były pracownik
@Śmiech na sali

Gadasz głupoty. Idź do „Biomed Lublin" to zobaczysz co to są małe zarobki....

Nie polecam

Pfff. Firma zatrudnia głównie stare baby. A to młodzi ludzie budują filar takich firm. Nie polecam, ludzi ma się za nic i mydli się im oczy na rekrutacji. Jak to jest super. Zatrudniają mało osób i ciagle przyjmują nowe mimo ze obsadę maja mała. Dlaczego? Bo warunki, pieniądze to dramat. Obiecują gruszki na wierzbie. Obiecują umowy o prace. Najpierw zlecenie a później wyjazd.

3

Pracodawca

@Nie polecam

Opublikowany przez Pana/ Panią komentarz ma mocno emocjonalny wydźwięk i jest krzywdzący zarówno dla Spółki jak i dla naszych Pracowników. Subiektywna uwaga dotycząca wieku naszych Pracowników jest co najmniej niestosowna i nie wnosi merytorycznej wartości do dalszej dyskusji. Warunki finansowe oferowane przez Spółkę nie odbiegają od powszechnie obowiązujących na rynku pracy. Natomiast opisana w ostatnich zdaniach sytuacja: „Obiecują gruszki na wierzbie. Obiecują umowy o prace. Najpierw zlecenie a później wyjazd.” nigdy nie miała miejsca. W prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i oferowania pracy wybranym Kandydatom, natomiast sam proces rekrutacji prowadzony jest w sposób całkowicie przejrzysty, otwarty i na równych zasadach. Ciężko nam określić czym kierował/a się Pan/ Pani publikując powyższy komentarz, niemniej jednak, nie usprawiedliwia to podawania bezpodstawnych informacji. Jeżeli ma Pan/ Pani merytoryczne uwagi dotyczące prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych zapraszam do bezpośredniego kontaktu: acygnarowicz@ln.com.pl.

anonim
Pracownik
@Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Opinia pracodawcy o sobie, że "warunki finansowe oferowane przez Spółkę nie odbiegają od powszechnie obowiązujących na rynku pracy" dyskwalifikuje system uczciwego wynagradzania w odniesieniu do wytwarzanej wartości na danym stanowisku pracy. Wartość konkretnej pracy nie ma odniesienia do otoczenia rynku pracy. Szkoda, że pracodawcy na lubelskim rynku pracy w większości zamknęli się w zaścianku personalnym.

Rafal
Kandydat
 Pytanie

Witam jak praca się ma na felinie ? Jak ludzie jakie warunki i praca?

Stuk puk
Kandydat

Pani rekruterka nie poinformowała mnie o wyniku rekrutacji, pomimo zapewnień, że taką informację dostanę. Pisałam do Pani e-mail, bez odzewu. Niepoważne zachowanie...

Pracodawca

@Stuk puk

W sytuacji, w której podczas procesu rekrutacyjnego Kandydat otrzymuje zapewnienie, że otrzyma informację zwrotną z procesu rekrutacji to na pewno taką informację otrzyma. Natomiast brak informacji o wyniku rekrutacji może wynikać z niezakończonego jeszcze procesu.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Kazimierz
Inne

Widzę że znasz Laboratoria Natury od środka, może jednak zamiast uciekać się do wycieczek personalnych, powiesz coś na temat samej pracy? Interesuje mnie ile można tu zarobić i jaki rodzaj umowy jest podpisywany na początku współpracy. Liczę na Twoją odpowiedź.

6
Gość:)
 Pytanie

Witam. Czy praca odbywa się na 3 zmianach pon.-pr.? Czy dochodzą do tego jeszcze weekendy? Jak wyglądają wynagrodzenia (podstawa plus premia) czy premie dostaje się co miesiąc??

Pracodawca

@Gość:)

Dzień dobry, jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Laboratoria Natury zapraszamy do zakładki „Oferty pracy”. Znajdziesz tam wszystkie aktualne oferty pracy. Szczegółowe informacje dotyczące systemu czasu pracy obowiązującego w Laboratoria Natury Sp. z o.o. otrzymasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Gość:)
@Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Rozmowy to jedno rzeczywistość drugie. Miałem nadzieję na wypowiedzenie się w tej sprawie jakiegoś pracownika. No cóż...

ziks
@Laboratoria Natury Sp. z o.o.

A ktoś może chciałby dowiedzieć się wcześniej bo może wcale nie jest zainteresowany pracą na 3 zmiany i tym samym zaoszczędzi czas Wasz i swój

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie i nie polecam. Zarobki beznadziejne, wyzysk maksymalny i zła atmosfera w pracy. Cieszę się, że ją zmieniłam.

1

Pracodawca

@Była pracownica

ciężko nam odnieść się do tak ogólnej i anonimowej opinii, jednocześnie pojawiające się w niej zarzuty są dla nas niepokojące. Kwestia zarobków, jest dość indywidualna, niemniej jednak warunki finansowe proponowane w naszej firmie nie odbiegają od rynkowych. Jeśli możesz bardziej szczegółowo przedstawić kwestie, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie naszej firmy, prosimy w tej sprawie o kontakt bezpośredni pod adres: acygnarowicz@ln.com.pl, tylko wtedy będziemy mogli dokładnie ustosunkować się do tych spraw oraz wyciągnąć ewentualne konsekwencje. Pozdrawiamy.

przedstawiciel farmaceutyczny
@Była pracownica

też odradzam pracę w LN. Pracowałem w tej firmie i wiecie jak zostałem zwolniony???? na kawie w Tesco!!! Przyjechał Robert do Bydgoszczy i zaprosił na kawę i wręczył wypowiedzenie umowy!!! Zabrali auto i pojechali. Poniżające podejście do pracowników!

Aksa
@Była pracownica

Możesz napisać czy wchodzi w tej firmie system 4ro brygadówka? Jak z weekendami?

Jagna
 Pytanie

Jak wygląda praca w laboratorium, chodzi mi o kontrolę jakości, jak często przychodzi się w soboty, a jak jest z niedziela?

Jagna
 Pytanie

Hej jak praca wygląda w laboratorium czy macie wolne weekendy? Czy często trzeba iść do pracy w sobotę? A jak z niedziela, proszę o szczere info bo jest to ważna informacja dla mnie

Ktosiu

Witam. Jak to jest z tym systemem 3 zmianowym na produkcji. Czy rzeczywiście praca odbywa się od poniedziałku do piątku? Jak często wprowadzana się weekendy pracujące oraz system 4 brygadowy? Oraz czy premia do wynagrodzenie jest przyznawana co miesiąc czy raczej nie?

Pracodawca

@Ktosiu

Dzień dobry Ktosiu, jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Laboratoria Natury zapraszamy do zakładki „Oferty pracy”. Znajdziesz tam wszystkie aktualne oferty pracy. Szczegółowe informacje dotyczące systemu czasu pracy obowiązującego w Laboratoria Natury Sp. z o.o. otrzymasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Jestem tam

Hehe probówki dalej sprawdzacie hahahah

3
Aleksandra
Inne
@Jestem tam

Bardzo chciałabym wiedzieć, do czego właściwie odnosi się Twój post - może zechcesz jeszcze to wyjaśnić. A może właśnie rozważasz aplikowanie do Laboratoriów Natury? Jeśli tak to odsyłam Cię jeden z wiodących portali z ofertami pracy - właśnie szukają Mechanika - Elektryka. Daj znać, co o tym sądzisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratoria Natury Sp. z o.o. - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Laboratoria Natury Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Laboratoria Natury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Laboratoria Natury Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii