Laboratoria Natury

Lublin

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Laboratoria Natury
1 1 6 1

Opinie o Laboratoria Natury

Motyl

Dziwię się że jeszcze prosperują. Najgorzej jak c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo dostanie się do władzy. Nie wyciągają wniosków z porażek. Chyba są na to za głupi lub za wygodni by coś zmienić. Każdy ucieka jak się zrozumie co tam się dzieje. Szkoda każdej osoby która tam przyjdzie. A zdolnych ludzi nigdy nie docenią. Zapatrzeni tylko w siebie i cyfry. Wygodny szybki dochód, bez większych nakładów kosztem pracowników - na nich sa największe oszczędności. Zabawa w firmę.

Zostaw opinię o Laboratoria Natury - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratoria Natury