Opinie o Famor S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Famor S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Famor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famor S.A. w Bydgoszcz

Miras

Druga część wypłaty "jeszcze" nie wpłyneła na konto, podobnie jak socjal świąteczny, dokładnie jak ktoś wyżej napisał porażka a ludzie mają raty i kredyty...

Xd
@Miras

Niestety pieniędzy nie ma i pewnie szybko nie będzie . Wypłaty w ratach trwają już kilka lat

Zibi

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Famorze. Obowiązuje tu świetna zasada. Sila w zespole

@Zibi

Z pracy może tak bo tu się nic nie robi a kasa leci tyle że na raty i najniższa krajowa zero socjalu.Ale to już koniec firmy Agonia ????????????

Siri

Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak że wypłata od września jest w dwóch ratach, co roku na święta był Socjal, teraz były obiecane że będą po świętach ale ani widu ani słuchu dla mnie porażka

Siri

Czytaj ze zrozumieniem, nie napisałam "źle" o pracodawcy tylko jak to wygląda obecnie czyli prawdę, więc Ty czegoś tutaj nie rozumiesz, o zarobkach nic nie napisałam że jest mi mało tylko że jest na dwie raty i najniższa krajowa oraz że socjalu nie dostaliśmy

Stefan

Wedarz
@Stefan

Tak zostanie zauważony jak jest pijany to go zwolnią a potem znów go zatrudnią ???????? bo tu nikt nie przyjdzie normalny...

Maria Nowy wpis

Znalazłem w necie: Gowork naturalnie nie cieszy się dobrą opinią wśród pracodawców. Anonimowe opinie pozwalają z jednej strony wyrazić opinię o pracodawcy bez narażania się na negatywne konsekwencje, z drugiej jednak umożliwiają publikowanie treści, które nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.21 mar 2022

Stefan

@Stefan

Ja szukam właśnie info o firmie, bo szukam nowego zajęcia. I ta opcja rozwojowa mnie zaciekawiła. Jak ktoś zaczyna od posad juniorskich, to po jakim czasie może dostać awans na pozycję mida? I czy do awansowania konieczne sa dodatkowe szkolenia, czy wystarczy staż pracy w firmie i wypracowane doświadczenie?

Wedarz Nowy wpis

Zibi

Halina
@Zibi

Ta zasada obowiązuje bez względu na dział w którym się pracuje? W ogóle zarobki równie zadowalające co i sama praca? Można się tutaj rozwijać? :)

Ja Nowy wpis
@Zibi

Chcę, aby opowiedział ktoś o posadzie młodszego technologa. Widzę tu jakieś wpisy, że kasa jest niepłacona na czas, no a ja chciałam wysłać cv. W sieci było ogłoszenie, ale chciałabym dopytać się, czy opóźnienia w kasie tyczą się pracowników fizycznych, czy osoby z biura też mają takie kłopoty z pensją na koncie?

Olo

Kasa jest na czas.

Krzysiu

Cześć, prawda jest taka że od września wypłata jest w ratach(nie ważne czy jesteś pracownikiem fizycznym czy umysłowym) , najpierw był odstęp 2-3dni potem ok tygodnia a teraz od 8 marca mija 12dni i nie wiadomo kiedy będzie a socjal to obiecanki

@Krzysiu

Uuuu słabo. Ja tez jestem właśnie ciekawa tej pracy młodszego technologa. I co do tego opóźnienia w kasie, to czy firma wysyła jakieś info, że właśnie jest problem z terminowością, jakiekolwiek wyjaśnienia i kiedy pensja będzie na kontach? Czy to jest totalna cisza od kierownictwa?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Famor S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MONTER TABLIC ROZDZIELCZYCH (NR 2782)?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
XXX pracownik

Nic nowego. Drugiej części wypłaty za luty 2024 roku nie ma już 19 DNI. Bank by naliczył odsetki. Może zainteresować tymi nielegalnymi praktykami Inspekcję Pracy? Nie wiem, aby były aneksy do umowy o wypłatach poborów w ratach. mowa była o nadgodzinach. Ile jeszcze będzie trwało takie degeneracyjne zarządzanie firmą, może czas zmienić zarząd?

Krzysiu

Którzy pracownicy się opierniczają - Ci którzy mimo że nie dostali drugiej części wypłaty za "poprzedni miesiąc" a mimo to nadal przyjeżdżają do pracy?

Ud

Wiadomo kiedy będzie wypłata to że w ratach to standard . A wiadomo kiedy wypłaca socjal świąteczny za 2023r ?

@Ud

W ilu ratach zwykle wypłacana jest pensja? Można zauważyć jakąś regularność, że przykładowo wypłacają kasę raz w tygodniu? O ten socjal to chodzi Ci o premie świąteczne, ile przyznali na jedną osobę?

Robert

Jeśli szukasz pracy w sympatycznym zespole i jednocześnie z możliwością kształcenia się w różnych branżach przemysłu i technologii, to jest praca dla Ciebie.

Mario

Miałem okazję odbyć praktyki w firmie. Dużo ciekawej pracy, firma o dużych możliwościach. Miło i pożytecznie wykorzystany czas praktyk, panuje przyjemna atmosfera. W przyszłości chętnie podjąłbym pracę w tej firmie.

Miras

Xd
@Miras

@Siri

W umowie o pracę masz zaznaczone, że będziesz otrzymywał wynagrodzenie w dwóch ratach? Z czego to wynika i jakie tu są zarobki na tę chwilę?

@Siri

A ile zawsze dostawaliście na te święta? Każdy zawsze dostawał tyle samo? Wypłacali Wam to w grudniu czy dopiero z wypłatą styczniową? Firma jakoś uzasadnia to, że nie dali żadnego socjalu?

Siri

Jak jest z pakietem medycznym w Famor S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Zauważyłem, że pisano o podwyżkach wynagrodzeń w kwietniu, a trochę wcześniej wyjaśniano, że sama praca jest na jedną zmianę, a do tego umowa o pracę. Mieszkam w bloku z którego widać zakład, miałbym więc tu jak rzut beretem. Szkopuł tylko, że nie pracowałem jeszcze na produkcji. Czy są tu więc jakieś stanowiska, na które mógłbym się dostać i ile, jako nowemu, by mi płacono? Co do ogłoszeń to wiszą dwa aktualne w sieci. Jedno dla spawacza TIG/MAG, a drugie dla technologa - mechanika.

Siwy

Jakie sa zarobki w tej firmie

Kazek

Dali pierwsze podwyżki "inflacyjne". Kto dostał ?

Elżbieta
@Kazek

Pisałeś to już parę miesięcy temu, ale jakie kwoty był tych podwyżek? Czy od tamtego czasu oprócz podwyżek inflacyjnych dali coś jeszcze, bo mamy już prawie koniec roku?

Bronek

Firma jest rozwojowa i jeśli ktoś chce pracować to na pewno zostanie zauważony. Opinie są różne i każdy ma prawo je wyrażać, ale w wielu przypadkach jest to po prostu wylanie złości na forum.

Renata
@Bronek

A trzeba jakoś się wykazać czy sobie zasłużyć żeby firma chciała inwestować w pracownika? Jakie szkolenia firma oferuje ? Nadgodziny też można popracować żeby sobie więcej dorobić?

Damian

Czy firma szuka w tej chwili ludzi

Kamil

Jest coraz mniej pracy. Słuchy chodzą, że będzie jej coraz mniej.

@Kamil

Posłuchaj Kamil. Nie wiem jak ty ale ja się z robotą nie wyrabiam i widzę że jest jej coraz więcej. Jeśli masz mało pracy to mi pomóż albo przestań się obijać.

Helena
@Kamil

Skąd masz informacje, że pracy jest coraz mniej? Inne osoby piszą że mają co robić i że się nie wyrabiają. Skąd ta informacja i czy jest ona potwierdzona? Czy mniejsza ilość pracy może się przyczynić do zwolnień pracowników?

Damian Woźniak

Ludzie co wy tak opisujecie firma ok fajna atmosfera może troche chemii w takich zakładach najlepiej się pracuje niestety nie chciało mi się badań dwa dni robić nie widziałem żeby tam coś ciężkiego z pracy było jedną zmiana umowa o prace co mnie finanse układy interesują chociaż podpisujcie się

Damian

Nieźle ludzi zatrudniają a pensjach opóźnienia dobrze wiedzieć

@Damian

Pensje są na czas panie

Halina
@Robert

No właśnie widzę, że na ten temat zdania są tutaj podzielone. Z jakich powodów zdarzają się czasem opóźnienia? Firma chociaz informuje o takich sytuacjach wcześniej? Czy teraz może już sie unormowało wszystko?

jarasek

Tak to dobra firma. Dla tych co nie potrzebują wynagrodzenia na czas.

Iza
@jarasek

Często jest problem z wynagrodzeniem? Jak długie są te poślizgi z wypłatami, kwestia dni czy tygodni?

Mackiew
@jarasek

Ja pracuję w Famorze i wynagrodzenie jest wypłacane na czas. Jakiś (usunięte przez administratora) zatruwa tu powietrze swoimi wpisami.

Zostaw merytoryczną opinię o Famor S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Famor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Famor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 26 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Famor S.A.