Famor
counter
1 332 350 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy Famor oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

TakNie11
famor Nowy wpis
@Pytanie

W famorze oferują umowę o prace :)

Tak2Nie11
Zenek Nowy wpis

Mimo koronowirusa i bezpieczeństwa pracowników zatrudniani są pracownicy z Ukrainy ludzie boją się ale prezesa to nie interesuje ktoś powinien zgłosić Sanepidowi

Tak16Nie

Jak się pracuje z ludźmi z Famor?

Tak6Nie22
w1n
@Pytanie

Bardzo dobrze

Tak5Nie17
Irena Nowy wpis
@w1n

@w1n bardzo lakonicznie odpisujesz. Może dopiszesz, co Ci się podoba w Famorze? Widziałam w sieci świeże ogłoszenie o pracę dla operatora krawędziarki, niestety bez podanych warunków, pensji. Pomógłbyś?

TakNie5
Natalia

Czy wypłaty są zawsze na czas w firmie?

Tak2Nie18

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kandydat

Czy sytuacja w Famorze się poprawiła?

TakNie16
P-4
@Kandydat

Tragedii nie ma.Nie jest zle

Tak3Nie11
Były
Nazwa działu: Produkcja

I co biedaki dalej w famorze no tak bo innej perspektywy nie macie to tam siedzicie A Zalewski dalej odpady z wykrawarki zabiera?

Tak16Nie
Byly

Ja polecialem?! Sam się zwolilem ja nie będę jak (usunięte przez administratora) na wodzie co tydzień piasek wyciagac ani z kretynami pracowac teraz zarabiam po 5 6 tyś na miesiąc A wy tam ledwo 2 tyś na rękę macie hahaha nawet mi was nie żal

Tak6Nie2
mysiek
Nazwa działu: Handlowy

simps nie czepiaj się gościa. Przecież ma racje.

Tak6Nie
ja
Nazwa działu: Handlowy

Firma nie ma kasy. Dawno powinni zgłosic upadłowść.Pensje to dramat. Warunki pracy skandaliczne.

Tak9Nie
@ja

Kolego, a masz świadomość tego, że za wypisywanie bzdur na forum można ponieść odpowiedzialność odszkodowawcza? Masz świadomość tego że w sieci nie jesteś anonimowy? Miłego dnia.

Tak1Nie6
kazek
Nazwa działu: Handlowy

Podobno maaaaarne szanse jak co miesiąc.

Tak1Nie4
Dylan
@kazek

Po co śmiejesz ferment wypłaty są już na kontach.

@kazek

A tak poza tym to co, kolega się ośmieszył. Jak To jest się ośmieszyć? Może się podzielisz z nami wrażeniami. Może jeszcze napiszesz jakąs durnote. Kazek- marne szanse to sa na to, żebyś zmadrzal. Nie wiem po co w ogóle marnuje czas na kogoś takiego jak Ty.

Navy

Firma rośnie w sile, Jestem zadowolony z warunków pracy.

Tak3Nie10
Ines

Czy ktoś się orientuje czy jutro wpłynie cała wypłata na konta ?

Tak1Nie
Fryc

Przeczytałem komentarze wszystko o pensjach prawda niskie i nie w całości większość załogi to osoby po 50 i przed emeryturami i z nimi dlatego kazdy sie cieszy ze pracuje a jak za wiele to po kielichu i bedzie dobrze zero szacunku dla pracowników

Ja
@Fryc

Pensje ok zakład ma kryzys ale dlaczego prezesi nie potrafią powiedzieć że będzie połowa wypłaty żałosne. Tym bardziej że co chwile Zatrudniają obcokrajowców. Przecież to wszystko widać i ludzie się wkurzają co do picia w pracy No cóż kielich pomaga trzeba żyć

Fryc
@Ja

Co do wysokości pensji to są pracownicy co mają najniższą krajową po 30 latach pracy w zakładzie a większość od stycznia bedzie miała najniższą krajową

Tak5Nie
Biedak z famoru

Czy ktoś powie kiedy będzie druga część wypłaty bo bam zobowiązania na koncie .A podobno miała być na drugi dzień do dzisiaj nie mam.

Tak6Nie
Ja
@Biedak z famoru

I co nikt nie wie ?

Irena
@Ja

@Ja Możesz mi rozjaśnić kwestię wynagrodzenia w Famor? Z tego co dobrze zrozumiałam jest ona placona w dwóch częściach?

Nazwa działu: Marketing
@Irena

wynagrodzenia mają być wypłacane w jednej racie. Ale firma nie ma kasy dlatego takie sytuacje. Tak jest od miesięcy

Navy

Kolego Barney. Twoje wpisy są tak słabe, że tego nawet nikt komentować już nie chce. Potrzeba zaistnienia w swiecie wirtualnym sięga zenitu. Brak zainteresowań I życia towarzyskiego przeradza się w frustrację. Ulewasz tu swoją żółć, licząc na zainteresowanie innych. Słabo, słabo. Może spróbuj swoich sił w polityce.

Tak1Nie5
@Navy

Ale piszę prawdę że zakład nie wypłaca wynagrodzenia tylko połowę wypłaty i to już tak jest od jakiegoś czasu więc ludzie mają pracować za co wypłatę na raty ??? Żaden zakład tak nie prosperuje nie stać na utrzymanie pracowników to czas najwyższy zamknąć i zgłosić upadłość każdy tak twierdzi tylko boi się odezwać !!!!

Tak7Nie1
@Navy

Tak, Barney to wyjątkowy tchórz , lala taka I nieudacznik. Mężczyzny w nim zero I w dodatku każdy w firmie wie kto to jest.

TakNie4
@Navy

A ty chyba lubisz pracować i nie wiedzieć kiedy i ile wypłaty masz na koncie. No chyba,że tobie zarząd inaczej wypłaca...

jk
Nazwa działu: Handlowy

Jest szansa na wypłate ? Czy jak zawsze ?

Jutro się okaże!

Irena
@Barney

Właśnie przeczytałam niżej, że wynagrodzenia w Famor nie są na czas. Dajcie, proszę, jutro znać, czy wypłata będzie w terminie. Poza tym nie znalazłam żadnych informacji co do możliwości otrzymania jakiś dodatkowych pieniędzy oprócz podstawy. Przyznają w ogóle jakieś premie?

Tak1Nie1
@Irena

Tylko połowa wypłaty wpłynęła na konta !!!żarty jakieś !!!

P12

No i się okazało.

@Irena

Wypłata wpłynęła w połowie, druga część nie wiadomo kiedy...

Tak2Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 275 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Famor są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

\czechu
Nazwa działu: Produkcja

Odchodzą kolejni pracownicy. Chyba czas najwyższy.

Marek
@\czechu

Mógłbyś napisać z jakiego powodu pracownicy się zwalniają. Co sprawiło, że masz takie zdanie o firmie? Napisz jakie aspekty zatrudnienia chciałbyś zmienić lub poprawić, tak żeby można było poznać realne warunki pracy.

Barney

Znów powtórka z rozrywki co do wynagrodzenia !!!

TakNie3
Stary
@Barney

Niestety kasy na czas raczej nie będzie

Tak1Nie1
jk
@Stary

Na targach sie wystawiaja to zabrakło

P-4
@jk

Ty masz leb.Co mają targi do wypłaty.Dzieki targom moze beda szanse na utrzymanie sie.Pomysl zanim cos napiszesz

Tak5Nie3
@jk

Być może ale już który raz z rzędu tak jest ....????

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Może dowiem się jakie zarobki można wyciągnąć?

TakNie1
Hehe
@Gutek

Najnizsza krajowa i dobrze jakbys byl z Ukrainy

Tak2Nie2
Marek
@Hehe

Skoro pracodawca zatrudnia na podstawie umowy ze stawką najniższą krajową, to napisz, proszę, czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na ewentualne dodatki? Często jest tak, że dodatki znacząco zwiększają wynagrodzenie końcowe.

Hehe
@Marek

Dodatel na swieta i to wszystko

TakNie1
Alojzy

Wszystko ok. Ponizej Sonie, Barneje i inne szkodniki wypisuja bzdury. Bredzą!!!

Tak5Nie5
Jk
@Alojzy

Powiedz że jest ok pracownikom którzy do dziś nie dostali drugiej połowy wynagrodzenia za czerwiec. Nie kłam że jest ok bo nie jest i wszyscy to wiedzą.

Tak7Nie
@Jk

Jk. Nie dostałeś calej wyplaty?

Tak3Nie1
Jk
@Alojzy

biurowi nadal nie dostało. I co na to powiesz?

Tak4Nie
@Jk

Biurowi nadal nie dostało??? A Ty jesteś biurowi???

Tak3Nie3
Stary
@Alojzy

A czy to ważne czy biurowy? Istotne jest to że nie wszyscy dostali wypłaty !!!!

Tak5Nie
@Stary

Stary!!! znowu zmieniłeś Nick?

Zostaw merytoryczną opinię o Famor - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.