Opinie o Bolteo Transport Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bolteo Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bolteo Transport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bolteo Transport Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Tobiasz

Pracuje w tej firmie od kilku lat. Jeżdżę za granicę Niemcy Belgia Anglia Włochy .na obrxygany samochód jeszcze nie trafiłem . To na jaki samochód się trafi to nie wina firmy tylko samych kierowców bo to oni zostawiaja syf. Kasa na czas. Bez problemu.jedziesz od A do b .. Nie rozumiem tych wyżej komentarzy Można dogadać się z szefem i Kierownikiem Tomkiem. Potrzeba szybciej kasy nie ma problemu jest i zaliczka. I z czystym sumieniem i sercem polecam

@Tobiasz

No może nie ich bezpośrednia wina ale czy oni nie powinni zadbać o to, żeby w razie czego tego (usunięte przez administratora) jednak nie było?

Haha Nowy wpis
@Tobiasz

Wiesz co Tomek jest tylko spedytorem jeździsz na kulkach z gwoździami tak zwanych więc za wiele nie wiesz . Szefa nigdy w życiu nie widziałeś .... Zaliczkę to może mogą ci obieac ale i tak mają cię w (usunięte przez administratora) i nie dostaniesz . A (usunięte przez administratora) w autach to fakt wina kierowców ale jak coś to biuro ma to w (usunięte przez administratora) tak samo jak z każdym problemem

Weronika Nowy wpis
@Haha

A to ciekawe, że spedytora tu za kierownika mają, ciekawe czy więcej osób tak sądzi? Bo faktycznie to uwidoczniło, że raczej co się tam w biurze dzieje to nie wiedzą. A z tą zaliczką to jak w końcu skoro on pisze, że normalnie się dogadywał?

PanXxx Nowy wpis
@Tobiasz

Tobiasz jestes prosty jak budowa gwożdzia - widze po wpisie chyba że to pierwsza i jedyna firma w której jezdzisz

PanXxx Nowy wpis

Najwiekszy minus- to wieczne zamiany aut-3-4 razy na trase to standard, ale normą jest też 3 auta w tygodniu . W podwójnej obsadzie jest co nosic i rozpakowywać na nowo - noc czy deszcz po 15 godz trasy żadna przyjemność. Kasa na czas 50-55 euro dniówki plus podstawa 2400zl , ale nikt wam nie powie że za wyjazd z Polski i za powrót to juz jest płacona połowa tej dniówki, Auta złomy . do tego wprowadzili gazowce - najmniejsze i najuboższe scanie - tankowanie najmniej 2 razy dziennie , ale zdarza sie ze 4-5 bo cos jest nie tak , do tego pomiescic sie w podwójnej obsadzie w takim aucie dramat klamoty w dzien na łóżku , a do spania z powrotem na fotele nieporozumienie . lodówka- wysuwana półka mieści niewiele. Żeby nie jazda pod fedexem , watpie żeby tam ktoś jeżdził,

Ł.BRODNICA

A dla normalnych kierowców Polecam szukać dalej a Tę Firmę Polecam Unikać ...

Zbigniew

Dziękuję bardzo za informację

@Zbigniew

Zastosujesz się do niej czy z dystansem podchodzisz do opinii rzucanych w necie?

Ł.BRODNICA

Trzeba powiedzieć prawdę...Jeżeli ktoś lubi jezdzić i wsiadać w Auta :Obsra..-Oszczan-Obrzyg i Brudne i itd...co jest Reklamą tej Firmy ...albo ktoś uwielbia przesiadać się z auta do ąuta po 4-5 razy w tygodniu- przeważnie w czasie trwania Pauzy i po Nocach...dodam że to są Podwójne obsady więc tego ładunku jest do prze rzucenia ...TO POLECAM...nad mienie że sprawcą tej sytuacji jest Biuro Bydgoszcz...Bo właściciel nie wie o 3/4 tego co Bydgoszcz czyli pani.K i jej zespół tam siedzący wyprawiają Pozdrawiam...

Pracownik roku
@Ł.BRODNICA

Witam . Jakim cudem mogą być przesiadki w trakcie trwania pauzy skoro w tym czasie nie można wyjąć karty ? A te auta osikala Pani K ? Myślę że kierowca powinien dbać o auta , jak to się mówi jak dbasz tak masz :)

@Pracownik roku

Dlaczego tak właściwie nie można wyciągnąć tej karty? Co do osikania to się nie ma chyba zbytnio co odnosić tak szczerze.

@Weronika

Jeździsz? Nie wiesz , że wyciągnięcie karty jest zerwaniem pauzy

@Ł.BRODNICA

Moja opinia została usunięta, dobrze, że nie pojechaliśmy, auta brudne, jak można tak ludzi traktować!!!! Ostrzegam każdego przed tąfirma a

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bolteo Transport Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Grażyna

Ktoś wie za co te sprawy w sądach konkretnie mają? Dalej taka lipa jeśli chodzi o traktowanie pracowników czy już trochę spokornieli?

J
@Grażyna

Jest dużo lepiej niż na początku pandemii. Robota jest poukładana, można się dogadać. Stawki nie zachwycają ale jak ktoś chce "w miarę" spokojnej pracy to warto.

Maria
@J

To jakie są te stawki? Bo zastanawia mnie to stwierdzenie, że nie są zachwycające

J
@Maria

2500 podstawy na ręke + 50 euro dniówki

Maria
@J

Dlaczego dostaje się jakieś euro? Z jakiej okazji to?

@Grażyna

Wyjazd w trasę, umowa zostawiona w sejfie.... cale szczęście, bo auto jakie dostaliśmy, totalna porządku z pomyłka , lanie wody , będzie super ???? szczerze odradzam , takiego (usunięte przez administratora) nie widzilismh nigdzie, brak szacunku totalny

@Martyna

Lol, tak to chaotycznie ujęłaś, że nie wiem czy połowy treści to sobie nie dopowiedziałam. xd A powiesz więcej o tym braku szacunku niby? Bo chyba sporą część Ci wycięło niestety

@Weronika

Brakiem szacunku jest to , że myślą, że wsiądziesz w taki (usunięte przez administratora) serio? Jak tobie pasuje , to możesz tak jeździć;) i nie wiem czego nie rozumiesz

Sylwia

Skąd Ty niby takie rzeczy wiesz, że ktoś ma haki na kogoś? Chyba sobie za bardzo wszystko interpretujesz.

Czekamy na Wasze opinie! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Bolteo Transport Sp. z o.o. w miejscowości Bydgoszcz? Wiesz jak wygląda tu praca? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Darek

Jestem chyba byłym pracownikiem, piszę "chyba" ponieważ nie mam kontaktu z firmą, nie odbierają telefonów ani ode mnie ani od mojej małżonki, za miesiąc wrzesień otrzymaliśmy po 260zl wypłaty, w domu jesteśmy trzymani od kwietnia, w między czasie była próba oddelegowania nas do pracy przy budowie drogi i to w czasie lock dawny, bez zaplecza hotelowego. Telefon firmowy został wyłączony, co jeszcze można dodać na temat takiego dzadtransa? Spraw w sądzie pracy mają już na pęczki, kolejne się im zbierają w sądach okręgowych z powództwa cywilnego, ja z małżonką będę chyba kolejny w kolejce, wszystko na to wskazuje. Nie tylko nie polecam pracy w tej firmie ale mam nadzieję że wszyscy skrzywdzeni znajdą siły aby dochodzić swoich praw przed sądami.

Kierowca

Banda nieudaczników. Królowie sms-ów. Niekompetencja bije od Katarzyny, Krzysztofa. Najlepszy z trójcy to najmłodszy Tomasz. Kasa na czas ale firma właśnie się konczy. O wszystkim dowiadujesz się na ostatnią chwilę. Busem po 1400km w 7 osób z tobołami. Odradzam. Właściciel z Jabłonowa wywalone ma na flotę i cała resztę.

(usunięte przez administratora) brak szacunku dla pracownika, nagle wypadanie ekip, nie zdziwcie się, jak się wam ten cyrk na kółkach rozpadnie, bo to co się tam (usunięte przez administratora) przechodzi ludzkie pojęcie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bolteo Transport Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bolteo Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bolteo Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bolteo Transport Sp. z o.o.?

Bolteo Transport Sp. z o.o.
  • Gdańska 163 lok. 126
    85-915 Bydgoszcz

Bolteo Transport Sp. z o.o.