Opinie o Famor S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Famor S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Famor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famor S.A. w Bydgoszcz

Kobi

Wszystko ok. Ludzie niesamowici. Bardzo fajna ekpia.

Ali

Polecam, choć trudno sie tam dostać.

Chwieju

Potwierdzam

Alojzy
@Chwieju

Ja również.

????

@Ali

Bo to firma z przyszloscia

Poziomka
@Adolf

A to jest fakt i niech sobie trole troluja. Na nic się to zda.

Adolf

Kolejny troll. Serio nie dostałeś wynagrodzenia? Zmień doktora!

nick

Czy ktokolwiek orientuje się co dzieje się z naszymi wypłatami ? Ktoś zajął w tej kwestii jakieś oficjalne stanowisko ?! Nie rozumiem tego, nie ma kasy, kolejny dzień, a "życie" toczy się jakby nic się nie działo. Czy ktokolwiek tam u góry ma świadomość tego, że każdy ma jakieś zobowiązania (mieszkanie, rachunki, dzieciaki, jedzenie... zbliżają się wakacje...) ??? Przecież pensje to nie jest jakiś "niezaplanowany" wydatek? Bardzo dziwna sytuacja... ., jeżeli ktokolwiek ma jakieś informacje w tej sprawie to proszę o komentarz... A wydawało się, że gorzej być już nie może.. .. jedna wielka tragedia...

C. K
@nick

Przecież wypłaty wpłynęły na konto.

Moby
@nick

Wypłaty wpłynęły na konta. Z konkurencji jesteś czy dekiel.

Bandyta
@nick

Jezeli jest jakis problem z Twoja wyplata (chociaz nie sadze) to idz do Zarzadu, wyjasnij co się dzieje i nie wypisuj bzdur na forum, do ktorego dostep maja klienci, dostawcy, konkurencja- chyba, ze jestes z konkurencji. Nie rozumiesz, ze takimi wpisami szkodzisz swojemu pracodawcy a tym samym sobie? Ile trzeba ksiazek przeczytac, zeby tak oczywiste rzeczy wiedziec. Wracaj do szkoly!!!

majster
@Moby

Na produkcji tak, biurowi nie dostali tyle w temacie, przerabialiśmy to i jak się skończyło prawie wszyscy wiedzą.

JFK
@majster

Smieszne rzeczy opowiadasz. Ja dostałem. W ogóle co to za bzdury z tymi wyplatami. Trole won stąd!!!

majster
@JFK

Nie dostali pewne info. Nie wierzysz to idz i sie dowiedź.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Famor S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MONTER TABLIC ROZDZIELCZYCH (NR 2782)?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pustynna Burza

Wszystko ok. Warunki dobre. Firma się rozwija. Nie ma powodów do narzekania.

Basior
@Pustynna Burza

Nie (usunięte przez administratora)ludzi. Ludzi poszukują pracy aby zarobić na rodziny i robić to w przyzwoitych warunkach. Trzeba być "pustynną (usunięte przez administratora) aby tak kłamać.

Asia

Zmień warunki pracy. Zadzwoń(usunięte przez administratora) Będziesz lepiej traktowany. Poprawa zarobków.

Bandyta
@Asia

Sama sobie zmień. Gdzie niby będzie lepiej?

Maestro

Famor ma się coraz lepiej. Takie są fakty. Ci co wypisują głupoty mogą odejść. Tylko żeby później nie żałowac!!! Bo na wasze stanowiska będzie 200 chętnych. Ludzie wracają do Famoru i to jest również fakt. Kto ma oczy i rozum, widzi, że idzie w dobrym kierunku.

maestro II
@Maestro

Jak wraca to znaczy, ze nie poszło mu w innym miejscu. Poza tym tylko w Famorze można pić alkohol i palić papierosy w pracy.

@maestro II

Co to znaczy można..... ? Na samym wejściu do firmy wisi tabliczka z zakazami. Więc jak możesz pisać, że mozna? Nie można!!! A jeżeli dochodzi do jakichś incydentalnych przypadków, których nie zauważyłem, to zostaną wykryte.

n
@Maestro

Juz widze tlumy fachowcow skladajacych aplikacje do pracy za najnizsza krajowa

Basior
@Maestro

Sklejaj dalej samolociki. Niewiele rozumiesz z tego co tu się dzieje.

P
@Maestro

A kto wraca emeryci masakra i tak nic nie robią a kasa leci no i ci co lubią wypić (usunięte przez administratora) szkoda

Ign

Dbają o pracowników. Złego słowa nie mogę powiedzieć na tego pracodawcę

P.t
@Ign

Dobry żart

Barney

Famor nie wypłacił pracownikom wypłaty na czas 10 minol a tu nie ma pieniędzy bo nie mają ponoc ale na wszystko jest tylko nie na pracowników !!!znów zaczyna się historia z przed lat traktują ludzi jak powietrze !!!!

Dylan
@Barney

Przestań siać panikę

Barney
@Dylan

Panika ? Piszę tylko prawdę że nie wypłacili wynagrodzenia ! !!

NC

Bardzo miła atmosfera pracy .

Michu
@NC

Tak to prawda. Szczególnie jak jest wóda i browar. Druga zmiana zachachmęci z portierem i dorobi parę groszy. Luziol

@Michu

Michu, nie rozumiem twojego wywodu. Kto zachachmeci i z czym i na czym dorobi? Pomroczność jasna cię dopadła?

Aleksander

Dobrze, że przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu się w Famorze nie dałem wiary tym bzdurom, które tu wypisuje -chyba konkurencja. Bardzo dobry pracodawca.

Jacoś

Padlina nie firma.

@Jacoś

Głupoty opowiadasz. Byłem tam dzisiaj i produkcja na pełnych obrotach.

Jacoś
@Nicolai

Ważny jest efekt a nie stukot maszyn. Brak przyszłości.

Aleksander
@Jacoś

O przyszłość Famoru się nie martw.

Czechu

Nie płacą bo zatrudniają armię nierobow. Poza tym obrabiają proste blaszki i ewentualnie je lakierują. Na tym nie da się zarobić. Bedzie coraz gorzej.

@Czechu

Czechu. Ty chyba byłeś nierobem i dlatego wyleciałes z Famoru. Nierobów sie już tam od dawna nie trzyma. Produkcja w Famorze jest wysoce wyspecjalizowana. Zdobywane nowe, niełatwe rynki.

Jasia

Podobno bedzie 200, 300 a nawet 400 chętnych na jedno stanowiska.

Remik

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania tych bzdur?

@Remik

Też myślę, że to działanie konkurencji. Pracuje w firmie i jak czytam te bzdury jak to jest źle to śmiech mnie ogarnia.

Dostawca

Wiecie co tam się dzieje. Nie płacą dostawcom na czas. Prosimy o info.

Były kontrahent
@Dostawca

A co się może dziać, zwyczajnie nie mają pieniędzy. Przecież od 20lat wiadomo, że ten zakład jest nie wypłacalny. Termin płatności faktur to fikcja. Nigdy nie płacili dostawcom w terminie. Jedynie dopiero jak mają już nóż na gardle.

Kasik
@Dostawca

Wcale nie płacą. Ratują każdy dzień. Ale to koniec Nawet ich pracownicy o tym mówią

@Były kontrahent

Były kontrahencie . Za chwilę będziesz zabiegał o to, żeby ponownie być aktualnym kontrahentem Famoru. Już za momencik.

Ona1

Ludzie jak tak można pisać o formie w której się pracuję te wasze komentarze to są co nie które śmieszne kurczę nie podoba się to się zwalniam odchodzę i tyle a nie głupstwa wypisuje nosz krew mnie zalewa

@Ona1

Właśnie. Jakim trzeba być człowiekiem żeby robić we własne gniazdo. Nie podoba się czego tam siedzisz. Idź do innej firmy jeden z drugim. Zobaczymy czy wasze zachowania będą tam tolerowane.

Honey

Tak psioczycie na famor a jednak ludki wracają . nie sztuka jest pracować w firmie.sztuką jest ją tworzyć. Pracujemy dla idei wtedy dla idei teraz dla idei zawsze !!!nasz kochany marszałek !z tego da się wyżyć. UWIERZCIE!!!! Wiara czyni cuda i krowo-kaczorowe +.Itak nam starali .mózgi .wszyscy zadowoleni.

Zbychu

Ta firma to dramat. Sytuacja coraz gorsza. A wyjścia brak. Szkoda uwagi.

Maniek

Jak nam nie zapłacą w tym tygodniu składamy wniosek o upadłość.

Zostaw merytoryczną opinię o Famor S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Famor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Famor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Famor S.A.