Opinie o Famor S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Famor S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Famor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famor S.A. w Bydgoszcz

Firma nie ma kasy. Dawno powinni zgłosic upadłowść.Pensje to dramat. Warunki pracy skandaliczne.

@ja

Kolego, a masz świadomość tego, że za wypisywanie bzdur na forum można ponieść odpowiedzialność odszkodowawcza? Masz świadomość tego że w sieci nie jesteś anonimowy? Miłego dnia.

kazek

Podobno maaaaarne szanse jak co miesiąc.

Dylan
@kazek

Po co śmiejesz ferment wypłaty są już na kontach.

@kazek

A tak poza tym to co, kolega się ośmieszył. Jak To jest się ośmieszyć? Może się podzielisz z nami wrażeniami. Może jeszcze napiszesz jakąs durnote. Kazek- marne szanse to sa na to, żebyś zmadrzal. Nie wiem po co w ogóle marnuje czas na kogoś takiego jak Ty.

Navy

Firma rośnie w sile, Jestem zadowolony z warunków pracy.

Ines

Czy ktoś się orientuje czy jutro wpłynie cała wypłata na konta ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Famor S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MONTER TABLIC ROZDZIELCZYCH (NR 2782)?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Fryc

Przeczytałem komentarze wszystko o pensjach prawda niskie i nie w całości większość załogi to osoby po 50 i przed emeryturami i z nimi dlatego kazdy sie cieszy ze pracuje a jak za wiele to po kielichu i bedzie dobrze zero szacunku dla pracowników

@Fryc

Pensje ok zakład ma kryzys ale dlaczego prezesi nie potrafią powiedzieć że będzie połowa wypłaty żałosne. Tym bardziej że co chwile Zatrudniają obcokrajowców. Przecież to wszystko widać i ludzie się wkurzają co do picia w pracy No cóż kielich pomaga trzeba żyć

Fryc

Co do wysokości pensji to są pracownicy co mają najniższą krajową po 30 latach pracy w zakładzie a większość od stycznia bedzie miała najniższą krajową

Biedak z famoru

Czy ktoś powie kiedy będzie druga część wypłaty bo bam zobowiązania na koncie .A podobno miała być na drugi dzień do dzisiaj nie mam.

@Biedak z famoru

I co nikt nie wie ?

Irena

@Ja Możesz mi rozjaśnić kwestię wynagrodzenia w Famor? Z tego co dobrze zrozumiałam jest ona placona w dwóch częściach?

@Irena

wynagrodzenia mają być wypłacane w jednej racie. Ale firma nie ma kasy dlatego takie sytuacje. Tak jest od miesięcy

Navy

Kolego Barney. Twoje wpisy są tak słabe, że tego nawet nikt komentować już nie chce. Potrzeba zaistnienia w swiecie wirtualnym sięga zenitu. Brak zainteresowań I życia towarzyskiego przeradza się w frustrację. Ulewasz tu swoją żółć, licząc na zainteresowanie innych. Słabo, słabo. Może spróbuj swoich sił w polityce.

@Navy

Ale piszę prawdę że zakład nie wypłaca wynagrodzenia tylko połowę wypłaty i to już tak jest od jakiegoś czasu więc ludzie mają pracować za co wypłatę na raty ??? Żaden zakład tak nie prosperuje nie stać na utrzymanie pracowników to czas najwyższy zamknąć i zgłosić upadłość każdy tak twierdzi tylko boi się odezwać !!!!

@Navy

Tak, Barney to wyjątkowy tchórz , lala taka I nieudacznik. Mężczyzny w nim zero I w dodatku każdy w firmie wie kto to jest.

@Navy

A ty chyba lubisz pracować i nie wiedzieć kiedy i ile wypłaty masz na koncie. No chyba,że tobie zarząd inaczej wypłaca...

jk

Jest szansa na wypłate ? Czy jak zawsze ?

Jutro się okaże!

Irena
@Barney

Właśnie przeczytałam niżej, że wynagrodzenia w Famor nie są na czas. Dajcie, proszę, jutro znać, czy wypłata będzie w terminie. Poza tym nie znalazłam żadnych informacji co do możliwości otrzymania jakiś dodatkowych pieniędzy oprócz podstawy. Przyznają w ogóle jakieś premie?

@Irena

Tylko połowa wypłaty wpłynęła na konta !!!żarty jakieś !!!

P12

No i się okazało.

@Irena

Wypłata wpłynęła w połowie, druga część nie wiadomo kiedy...

\czechu

Odchodzą kolejni pracownicy. Chyba czas najwyższy.

@\czechu

Mógłbyś napisać z jakiego powodu pracownicy się zwalniają. Co sprawiło, że masz takie zdanie o firmie? Napisz jakie aspekty zatrudnienia chciałbyś zmienić lub poprawić, tak żeby można było poznać realne warunki pracy.

Barney

Znów powtórka z rozrywki co do wynagrodzenia !!!

Stary
@Barney

Niestety kasy na czas raczej nie będzie

@Stary

Na targach sie wystawiaja to zabrakło

@jk

Ty masz leb.Co mają targi do wypłaty.Dzieki targom moze beda szanse na utrzymanie sie.Pomysl zanim cos napiszesz

@jk

Być może ale już który raz z rzędu tak jest ....????

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Może dowiem się jakie zarobki można wyciągnąć?

Hehe
@Gutek

Najnizsza krajowa i dobrze jakbys byl z Ukrainy

@Hehe

Skoro pracodawca zatrudnia na podstawie umowy ze stawką najniższą krajową, to napisz, proszę, czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na ewentualne dodatki? Często jest tak, że dodatki znacząco zwiększają wynagrodzenie końcowe.

Hehe
@Marek

Dodatel na swieta i to wszystko

Alojzy

Wszystko ok. Ponizej Sonie, Barneje i inne szkodniki wypisuja bzdury. Bredzą!!!

Jk
@Alojzy

Powiedz że jest ok pracownikom którzy do dziś nie dostali drugiej połowy wynagrodzenia za czerwiec. Nie kłam że jest ok bo nie jest i wszyscy to wiedzą.

@Jk

Jk. Nie dostałeś calej wyplaty?

Jk
@Alojzy

biurowi nadal nie dostało. I co na to powiesz?

@Jk

Biurowi nadal nie dostało??? A Ty jesteś biurowi???

Stary
@Alojzy

A czy to ważne czy biurowy? Istotne jest to że nie wszyscy dostali wypłaty !!!!

@Stary

Stary!!! znowu zmieniłeś Nick?

Sonia

Jak dobrze zrozumiałam, brak wynagrodzeń na czas, problemy z płatnościami dla dostawców, oszukiwanie pracowników, xzaległości w Zus. Ale atmosfera ok ? To się chyba wali z dnia na dzień.

@Sonia

Bredzisz Sonia

BO

Wszystko ok. Miła atmosfera pracy.

Jaruś

To prawda. Znowu oszukują. A synek byłefgo prezesia wypisuje, że jest coraz lepiej. Chyba wam. Bo pracownikom nie.

@Jaruś

Więc nic nie pozostało jak tylko ruszyć to gdzieś indziej !!! jaja sobie robią z wynagrodzeniem ludzie za darmo nie będą pracować mają rodziny i żyć muszą !!!

@Jaruś

Odwal się od (usunięte przez administratora).Co chcesz od niego?

Wagina
@P-4

(usunięte przez administratora) A co?

@Wagina

Bo to jest smieszne i dziecinne.Idz mu powiedz to w twarz.Ciekawe czy taki madry i odwazny bedziesz.Gosc jest spoko i tyle.Pozdrawiam

Agnieszka

Ostatnie wpisy są bardzo niepokojące. Piszecie o braku wypłat. A jak przedstawiają się warunki pracy ?

jk

Gdzie ci co mowili ze tak dobrze jest? połowa wyplaty im chyba starczyła, a z biur nie dostali nic. No odezwijcie sie

@jk

Porażka ????jak tu żyć ? Za co rachunki po płacić czy na życie trzymać ? Ręce opadają ciekawe kiedy będzie druga część wypłaty !??

Fujitsu

Pracowałem w kilku firmach ale dopiero praca w Famor S.A.w pełni mnie satysfkacjonuje.

On
@Fujitsu

To ty masz coś z głową jak chcesz pracować za darmo bo ja i inni chcą pieniądze za prace jak na dzień dzisiejszy to połowa wypłaty na koncie....

Fujitsu

Drogi Wilku. Bądź w koncu mężczyzna. Skoro tak ci źle to odejdz z Famoru. Odwagi chlopcze. Nie bój się zmian. Naprawdę nie są potrzebne do tego wielkie jaja.

Mysiek

Starając się opracę w jednej z firm bydgoskich śmiano się ze mnie, gdyż kiedyś firma ta zleciła lakierowanie w famorze i farba odpadała z blachy. O innych wpadkach pamiętają ludki z ślusarni. W rozmowie nie mówcie że pracowaliście w famorze.

Ali
@Mysiek

Mysiek. Przedstaw się z imienia i nazwiska. Za co wyleciales z Famoru?

Mysiek
@Ali

Na maszynach palą i piją. Za akceptacją dowództwa. Ślusarnia jak pracuje w nadgodzinach to bez kontroli. W śmieciach puste butelki po alkoholu. Ludzie wywożą co się da. Kto tu wyleciał ?

Sto
@Mysiek

Puste butle dziesiątki wszyscy z działów ciągle na bani aż dziw że jeszcze nikt nie ,zginął,,a zasady BHP nie ma czegoś takiego brak stołówek szatnie koszmarne , kierownictwo to sami emeryci tylko kawki piją snują się po korytarzach i halach jak można zatrudniać emerytów po takim czasie skandal a co do pensji to fakt już wpłynęła ale po terminie u niektórych jeden dzień później u innych dwa przykra prawda .

As
@Sto

Do wszystkich mniej mądrych. Każdy komputer, każde urządzenie mobilne z dostępem do sieci posiada indywidualny MAC address. Każdy użytkownik ma nadany identyfikator IP. Zanim wypijesz i zaczniesz pisać bzdury szkalujace pracodawcę obecnego lub bylego, nie myśl ze jesteś anonimowy - nawet jak podpiszesz się STO. Można sobie napykac biedy oj można.

Poziomka
@Mysiek

Mysiek, Jesteś pracownikiem Famor S.A.?

@As

Nie wiedzą o tym bo skąd?Srają we własne gniazdo.Brak słów.Jak nie pasuje to zmienić pracę.Tylko jak będą tak trollowac w innej firmie to może się nieprzyjemnie skończyć.Pozdro dla Famorowcow, normalnych oczywiście.

Gustlik
@P-4

Dokladnie. Nie kąsa się ręki, ktora karmi, chyba że jest się (usunięte przez administratora) i nierobem. Pozdrawiam również porządnych identyfikujących się z firmą Famorowcow.

Dylan
@Gustlik

Popieram Twoją opinię. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Famor S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Famor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Famor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Famor S.A.