Opinie o Famor S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Famor S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Famor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famor S.A. w Bydgoszcz

Zabel

Firma radzi sobie całkiem nieźle. W sumie ciekawie i rozwojowo.

Abc

Produkcja dostaje wypłaty w terminie a biurowi z długimi opóźnieniami i na raty.

@Abc

Z czego to wynika? Pytaliście o to? Myślisz, że coś się polepszy w niedługim czasie i wypłaty będą terminowe i w całości?

Jösef
@Halina

Proszę zapytać prezesów dlaczego nie płaca terminowo

Honorata
@Jösef

A myślisz że oni odpowiedzą? Może na zakładzie coś ludzie więcej mogą powiedzieć? Może ktoś się zna z kadrową i coś słyszał, nie ma na ten temat jakiś informacji?

Jaras
@Halina

Nie polepszy się bo jest gorzej i gorzej. Teraz płacą fizycznym bo ich bardziej potrzebują. Umusłowych odstrzelą. Oni obrabiają blachę, nic mądrego nie produkują.

@Jaras

Kolego, może pracujesz w jakimś innym Famorze, Nie pisz bzdur .

Malibu

Polecam tę firmę wszystkim zainteresowanym ludkom. Dobrze się pracuje.

@Malibu

Co masz przez to na myśli? Atmosfera w firmie jest w porządku? No i czy zarobki stoją na dobrym poziomie?

Janusz

Mają być premie świąteczne. Ciekawe czy tylko dla zarządu czy też dla pracowników ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Famor S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MONTER TABLIC ROZDZIELCZYCH (NR 2782)?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Tam tak ludzie palą na zakładzie aż na raka umierają(krzyś) Stasiu dalej wióry podbiera z wykrawarki?

Robert

Były pracowniku. Dobrze, że cię już nie ma w naszym zespole. Nie masz nawet odwagi sie chociaż imieniem podpisać pod swoim postem.

@Robert

Bo nie chce mieć kontaktu z takimi jak ty.

Marian

Dobre warunki, praca rozwojowa.

Iza
@Marian

Możesz napisać o tych dobrych warunkach? A skoro praca rozwojowa to czy to znaczy że i awansować można?

Mariaan
@Iza

Jakie dobre warunki ? Minimalne wynagrodzenie. Firma bez własnych produktów. Wszędzie brud, odpadający tynk. Oszukujący zarząd. W koszach na (usunięte przez administratora) puste puszki po piwie i butelki po alkoholu. Palenie przy pracy to standard. Omijajcie to (usunięte przez administratora) dużym łukiem.

@Mariaan

Jak Ci nie wstyd tak klamac? Urazona duma?

Mysiek
@Robert

Synuś ! Nie oszukuj ludzi, którzy chcą pracować dal dobra własnych rodzin. Prawda jest w opisach ludzi . Nie twoich.

Messi
@Mysiek

Zgadzam się. Ludzie tu spokojnie pracują dla dobra swoich rodzin a taki jeden z drugim, wypisuja te kłamstwa.

Jaro

Wynagrodzenia słabe. Wiele osób szuka nowej pracy. Perspektywy marne. Warunki z lat pięćdziesiątych. Szkoda czasu i wysiłku.

Michu
@Jaro

W pełni się zgadzam. Praca w muzeum za marne grosze.

Jaruś
@Michu

Zgadzam si z Jaro i Michu. Mnie odrzuca jak jade w okolicy. Przypomina się ten brud i bałagan na każdym kroku. Nigdy więcej.

Zibi

Praxuje się tu dobrze, nie można narzekac.

Rado

Wynagrodzenia nienajgorsze, warunki Ok, ciekawe projekty, perspektywy Ok.

Mnie się udało rozpocząć tu pracę rok temu i nie zamierzam zmieniać pracodawcy.

Xd
@Marta

Hahah żadna marta w firmie nie pracuje

Moby
@Xd

Z pewnością Xd pracuje.

Aleksandra
@Moby

haha, super riposta :D a przecież tu można pisać anonimowo więc nic wam te kłótnie nie dadzą :)

Xxx46
@Marta

Hej.jaka pracę wykonujesz w tym zakładzie ? Jaka to.jest praca dla kobiet ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Zagłębie Ruhry

Jeśli praca w dobrej firmie jaką jest Famor S.A. nie odpowiada, to można ją zmienić.

Halina

To dużo osób chce odejsć?

messi

nie polecam, nauka obrabiarek CNC na profilu technik Informatyk

Leonard

Co byście tu nie napisali to wiadome jest jedno, że mamy dobrego pracodawcę i szanujmy to bo czas jest tak niespokojny , że nikt nie czuje się bezpieczny.

Gabriela
@Leonard

Dobry pracodawca, a podasz szczegóły? Co konkretnie jest dobrego w nim?

Jak wygląda kwestia awansu w Famor S.A.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska brak?

P4

Masz jakiś problem gamoniu?

P4

Może face to face staniesz?

P 4

Awans dla (usunięte przez administratora) synusiów, żon, córek kierowników z nazwiskiem z podwójnym f i podwójnym n. Dlatego ta kadra jest tak słaba. Pewno usuną ten wpis jak wiele innych.

Xxx

Czy praca dla kobiet tutaj jest w firmie?

Zosia
@Xxx

jest.

Xxx
@Zosia

A można wiedzieć jaka prace wykonują kobiety?

Kamila
@Xxx

A to jest praca specjalnie dla kobiet? :P myślałam ze w 2022 to każda może już pracować gdzie chce a nie gdzie faceci jej wskażą palcem

Taa
@Kamila

Tak ci się tylko wydaje. W kopalniach was nie widać

Barbara
@Taa

No ja też jakoś faceta, który robiły innym paznokcie to nie widzę. Ale wiesz jej o takie skrajności to raczej nie chodziło, wiadomo kto gdzie ma jakie predyspozycje. Czyli tutaj jak z tymi stanowiskami dla dziewczyn jest?

Ciekawa

Jaka pracę wykonują kobiety w tym zakładzie?

Jaro

Papier w toaletach pojawia się jak ma przyjechać ktoś z wizytą. Poza tym brak.

Wuj Matt w podróży
@Jaro

Kolejna osoba, która ma gorszy dzień. Papier w toaletach jest zawsze.

Renata
@Wuj Matt w podróży

To nie wiesz, dlaczego tak wymyślają na tę firmę, skoro to jest nieprawda?

Kazik

Zarząd tej firmy dba tylko o własny (usunięte przez administratora) Pracownicy ba najniższym - to standard. Omijajcie szerokim łukiem to muzeum bez przyszłości.

Kucharczyk
@Kazik

Kazik, nikt cię tu na siłę nie trzyma.

Bogdan
@Kazik

Co masz na myśli pisząc o muzeum. Stary sprzęt?

Wiechu
@Bogdan

Stare budynki, wszędzie syf, stare maszyny i myślenie rodem z lat pięćdziesiątych.

@Wiechu

Pań Wiechu bredzi. Firma inwestuje w srodki produkcji a nie w fasady. Widać Wiexhu chciałby chodzić po marmurach i nic nie robić.

@Robert

Ta nie inwestuje w fasady - tynk odpada, drzewa w rynnach rosną, wszędzie brud, nawet korytarz koło zarządu cały zakurzony. Co innego zadbać a co innego inwestować.

Marian

Super praca. Ludzie pozytywni i uśmiechnięci, bardzo pomocni w trudniejszych sytuacjach na produkcji. Mistrzowie mili i dobrze traktujący swoich ludzi.

Radosław

Pracowałem w Famor niecały rok. Życie skierowało mnie w inny rejon Polski i tylko dlatego pożegnałem się z tą firmą. Trochę żal było żegnać się z poznanymi tam ludźmi, którzy są naprawdę super. Przy okazji gorąco pozdrawiam :) Pracowało mi się dobrze, atmosfera była całkiem niezła.

Renata
@Radosław

Coś więcej jesteś w stanie opowiedzieć o tej atmosferze? :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Famor S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Famor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Famor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Famor S.A.