Opinie o Famor S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Famor S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Famor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famor S.A. w Bydgoszcz

Rudy

Witam. Chciałbym zapytać się o zarobki w Waszej firmie. Aplikuje na stanowisko kontrolera jakosci. Jaka stawka na godzinę, jaka premia itp. Czy gra warta jest świeczki czy praca jest stala i z przyszłością ?

@Rudy

Przeczytaj wpisy poniżej i będziesz wszystko wiedzial.

Rysiu

A zamkną , zamkną. Podobno cały czas jesteśmy na wielkich stratach.

Honey

Wszystkiego najlepszego w dniu mężczyzn. Dbajcie o siebie i o innych. Jak zamkną nasz zakład to wielu ludzików się nie pozbiera. Niech się tam życie toczy swoim biegiem. Kiedyś w domu miałem chleb,ale chciałem bułki. Dziś nie mam nic.

Jarek

\chłopaki w pesie potrzebują praconików. Chodźcie do nas.\lepsza praaca i kasa. \czas podziękować za ten (usunięte przez administratora)

@Jarek

Masz rację. Właśnie wysłałem cv do pesy i trzech innych firm.

Mak
@Rysiu

Ja też.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Famor S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MONTER TABLIC ROZDZIELCZYCH (NR 2782)?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
mak

Mało ważne jest co kto robi jeden młody starał sie robił co mógł i pracował ślusarz spawacz szlifierz robil ile sie dalo zostawal dłużej i polecial bo pani B . i pAnu S tak kazała: ( to ludzie którzy zaraz ida na emeryture troche powinni byc na recie juz....

@mak

To się nazywa poszczucie kogoś kto więcej potrafi zrobić od starych.Mam nadzieję że wróci.

@mak

Miej następnym razem na uwadze, że tutaj staramy się nie posługiwać żadnymi danymi personalnymi - w tym samymi inicjałami. Przeczytasz o tym w regulaminie GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Trzeba powiedzieć, że Twój post jest trochę niezrozumiały. Pewnie jesteś zatrudniony w firmie Famor. Wiesz może zatem, jakie stanowiska pracy mają teraz wolne?

@mak

I już nie wróci.RIP MATEUSZ.

@P-4

Chyba każdy z użytkowników forum przyzna mi rację, że Twoja odpowiedź nijak się ma do zadanego przeze mnie pytania. Jeszcze raz zatem proszę, żeby Twoje wypowiedzi oscylowały wokół kwestii, które są ściśle związane z warunkami pracy w firmie Famor. Czy w związku z tym powiesz nam, czy potrzebują tam aktualnie nowych pracowników? Będziemy Ci za to bardzo wdzięczni.

Młody

Moja decyzja na Nowy Rok. Czas odejść z tąd. Nie można pracować za takie pieniądze i w takich warunkach. Innym też życzę takich decyzji. Niech ten od sklejania samolocików sam stanie za maszyną a nie obraża pracowników.

Stary
@Młody

Skoro uciekasz, to kasa musi być marna. Szepniesz słówko na ten temat?

Młody
@Stary

Nie mogę powiedzieć. Wstyd mi, że ty pracowałe.

Bolo
@Młody

Nawet się nie zastanawiaj. Ja odszedłem i pracuję w małej firmie. Spoko praca i leposza kasa. W dużo leszych warunkach. Pesa szuka ludzi. Nie myśl bo tracisz kaskę.

Gdzie ta wyplata?

Wypłata 10 a nie 9.Ogarnij główkę gościu albo nie pij

Ogarnij łeb

@P-4

Łeb to ty masz bo tam pracujesz.

Spadówka z forum łbie

P-4 bo cie dojade w robocie

Zibi

Otworzyli facetowi szafke.rozwalili jego klodke.ukradli mu sluchawki i okulary ochronne,a pilniki dali nowemu.facet dzis przyszedl,a glupi brygadzista rafal s.powiedzial,ze da mu inne.no co za (usunięte przez administratora) z niego.zachowywal sie jakby nic sie nie stalo.

Adam22
@Zibi

A kierownictwo co zrobiło z tym faktem?

Maniek
@Adam22

Nic. To nie pierwsza kradzież. Zarząd to akceptuje. Taka ciekawostka. Podobnie jak odpadające tynki na pracujące osoby.

Kjk
@Adam22

Nic.zostal ten fakt zgłoszony heniowi.a facet rozliczyl sie firma

Kjk

Pracownicy na P2 to poprostu (usunięte przez administratora).nie szanuja cudzej wlasnosci.

Zbychu

Szkoda czasu na ten (usunięte przez administratora)

@Zbychu

Na pewno sam przyznasz mi rację, że Twój wpis tak naprawdę nie wnosi zbyt wiele do tej dyskusji. Jest po prostu lakoniczny. Wnioskuję jednak, że jesteś obecnym albo byłym pracownikiem firmy Famor. Może chociaż powiesz Nam, za co jesteś w niej odpowiedzialny? Jakbyś dodatkowo zechciał opisać atmosferę, panująca między jej pracownikami, to bylibyśmy Ci szczególnie wdzięczni.

Czarek
@Agnieszka

Ja na atmosferę nie narzekam. Zawsze każdy był pomocny, jeśli potrzebowałem.

Zbychu
@Agnieszka

Agnieszko, dlaczego wykreśliłaś słowo "(usunięte przez administratora)". To nie jest obraźliwe a oddaje obraz zarządzania i stanu tej firmy. Będzie bardzo pomocne dla tych co chcą wiedzieć o pracy tutaj. Przeczytaj wpisy poniżej i zauważysz, że nie jest to tylko moja opinia.

Doś

Prawda jest taka że mlodziez jest wykańczana przez starych srednio zdrowych pracowników. Młodzież albo zwalnia sie sama albo jest zwalniana z powodu że ktos na nią donosi ( w większości bezzasadnie). Osoby ktore wspieraja młodzież są postrzegane jako wróg i maja problemy . Praca młodzieży nie ma znaczenia bez wzgledu na wynikili liczbe nadggodzin i efekt koncowy wazne jest tylko to co powie sygnalista\ska. taka sygnalowa pracowac niemusi ważne ze donos a co wezmie w rece to robi metodą chybił trafil i ciagle trzeba cos poprawiać. Zasady i reguły z PRL pozdrawiam Famor

Bh

Ile daja na święta?

@Bh

Poruszasz niewątpliwie bardzo ważną kwestię. Na pewno ten aspekt interesuje tu wiele osób - zarówno obecnych pracowników, jak i tych, którzy dopiero zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy Famor. Miejmy nadzieję, że ktoś przekaże Nam te informacje. A jak opiszesz atmosferę między pracownikami tej firmy?

w1n
@Bh

Zależy od dochodu do 600 zł

Siwy
@Agnieszka

Atmosfera zależy od ludzi z działu. Mi pasuje.

w1n
@Agnieszka

Jak na moje atmosfera jest fajna, aczkolwiek jak wszędzie znajdą się ludzie którzy ją psują, ale na szczęście nie dużo ich jest :-)

Piter

Maciek dalej pije wódkę za gilotyna? A zbychu ślusarz dalej z (usunięte przez administratora) nic nie robi i chodzi w obsranych majtkach?

Kudłacz
@Piter

Skąd wiesz że ma obrane majtki? Robiliście coś razem?

Rt

Dostaliscie wyplate za listopad?

JM

Mm
@Rt

Wypłata jest 10 haha

@Mm

Mam nadzieję, że dostałeś już swoje należne wynagrodzenie. Skoro postanowiłeś wziąć udział w dyskusji na temat Famor jako pracodawcy, to powinieneś przekazać Nam trochę więcej szczegółów o nim. Ale możesz zacznij od atmosfery: czy ta, panująca w tej firmie jest korzystna?

Nk

Firma nie wyplaca chorobowego.

Jerzy
@Nk

Dosyć niepokojące jest to stwierdzenie. Dobrze zatem, że postanowiłeś podzielić się z innymi użytkownikami forum tą informacją. Powiedz, jak długo i na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w przedsiębiorstwie Famor. A jak przedstawia się tam wysokość wynagrodzenia podstawowego - jest już na godnym poziomie?

Pan z P2
@Nk

Co to za bzdura? Firma wypłaca normalnie chorobowe.

Jerzy
@Pan z P2

Być może użytkownik @Nk ma nieco inne doświadczenia z firmą niż Ty. Dlatego bardzo Cię proszę, żebyś starał się tu nie generalizować. Powiedz, czy Famor zatrudnia osoby, które dopiero nabywają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe?

Kh

Najlepszy jest wiechu.dostal nowego i ten za niego (usunięte przez administratora)

Wiktoria

I to cale p2.zenada

Maniek5

Dno totalne.kiepska wspolpraca.debil brygadzista.kasa mala

Maniu

Co ty pieprzysz ? Przecież to się sypie w oczach. Jest tylko pytanie kiedy będzie pierwszy wniosek o upadłość o której tak wiele razy mówili chłopcy z zarządu.

Zel

Firma to dno jak ich mało to już lepiej iść do biedronki pracować niż tam

Zostaw merytoryczną opinię o Famor S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Famor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Famor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Famor S.A.