Polska Giełda Pracy sp zoo

Lublin

Opinie o Polska Giełda Pracy sp zoo

Aneta

@Pracownik co możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z pracy w Polska Giełda Pracy? Na jakim stanowisku pracowałeś? Piszesz, że byłeś związany z firmą 5 lat. Jakie w tym okresie możliwości rozwoju umożliwiła Ci firma?

inkognito

Dzień dobry. Czy jest ktoś kto pracował w Polskiej Giełdzie Pracy i nie dostał jakieś pieniądze?

Edyta

@rety czy to chodzi o te premie od wygranych wniosków, które obiecują i nigdy nie wypłacają ?

Anka
@Edyta 30.03.2017 16:47

Nie ma takiej rzeczy ,której nie obieca Ci prezes a na koniec gest Kozakiewicza.

rety

Dobrze, że jest szansa u nich na odpowiednie premie do podstawy zarobków, bo to znacnze umila zatrudnienie u nich. A wypłata jaka jest teraz? Pozdrawiam

DOROTA

Ja pracowałam z Polską Giełdą Pracy przez 1,5 roku i polecam. Wymagania duże, ale napewno zdobyłam dużo wiedzy i nauczyłam się organizacj pracy. Prezes bardzo wymagający ale też bardzo twórczy. Polecam

włodek

Współpraca z prezesem tej firmy kończy się terapia w szpitalu psychiatrycznym

Kasia

Bzdury. Jak ktoś się nie nadaje do pracy to go zwalniają. Ja pracowałam tam ponad 4 lata i wcale nie narzekam. Prezes wymagający ale jaki powinien być ? Ma płacić za nic nie robienie ? Robią wiele ciekawych rzeczy. Polecam firmę. Ale z zaznaczeniem nie dla nierobów i idiotów jest tam praca.

Gonia

Zdecydowanie nie polecam. Rotacja pracowników jest ogromna, to wiele mówi o firmie. Co do rekrutacji... Już chyba od roku pojawiają się te same ogłoszenia o pracę: menager ds staży zagranicznych, informatyk, specjalista ds szkoleń itp. Wszystkie ogłoszenia to fikcja - chcą w necie wyglądać na firmę, która cały czas rekrutuje, że to niby taka giełda pracy na poważnie. Zarobki przeciętne, finansowane z projektów, więc nie ze swojego dają. Ale prawdą jest, że kontakt z prezesem jest bardzo ciężki. Zdecydowanie lepiej z dyrektorką. Ogólnie polecam tylko dla tych, którzy chcą zdobyć doświadczenie lub dla tych, którzy akurat nie mają alternatywy.

Magda
@Gonia 14.01.2016 19:28

Jak nie znasz realiów projektowych to się nie wypowiadaj. Wiesz dobrze skoro pracowałaś w projektach, że to urzędy ustalają stawki i nikt nie będzie dopłacał do dotacji i tak jest w każdej firmie. Pracowałam siedem lat i wiem jak wygląda praca w tej firmie i relacje. Rzeczywiście nikt lubi symulantów i nierobów a takich widziałam - to nic dziwnego,że nikt nie chce takich pracowników. Pracowałam wcześnie w Londynie i wiem jak wygląda praca tam jak udajesz ,że pracujesz to natychmiast cie zwalniają i to nikogo nie dziwi.

the

Przerost ambicji nad treścią. Nie polecam.

pmgk

Ta firma i praca dla nich to porażka

abc

Pracowałem miesiąc w tej firmie. Umowa zlecenie. Niskie zarobki. Brak rozwoju. Brak motywacji. Z prezesem trudno się współpracuje. Odradzam pracę dla tej firmy. Nie potrafią docenić dobrego pracownika.

xyz

Polska Giełda Pracy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści! Nie polecam tej firmy!

Zdecydowanie nie polecam współpracy z Polską Giełdą Pracy. Pracowałam dla PGP jako Kierownik przez rok czasu. Do momentu podpisania umowy kontakt z Panem Prezesem jest bardzo dobry, co jest niestety mylne w odniesieniu do późniejszych relacji. Tuż po podpisaniu umowy, Pan Prezes nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, wszystko stara się załatwić poprzez innych pracowników. Pracownicy z centrali próbują spychać swoje zadania na pracowników w innych jednostkach. Czasami wypłata jest regularnie, a czasami kiedy nie spodoba się Lublinowi Twoje zdanie, wynagrodzenie jest wypłacane z opóźnieniem, a pracownicy z centrali udają, że zaginął Twój rachunek albo że jeszcze nie doszła do nich poczta. O wszystko trzeba się prosić tygodniami, poczynając od znaczków, po papier do drukarki czy jej serwis. Bardzo często sprawy załatwiane są za plecami pracowników bez ich wiedzy. Zdecydowanie odradzam pracę dla tej firmy, chyba, że chcesz się męczyć i nabawić nerwicy.

Robert
@Jolka 10.03.2017 17:12
A teraz po 5 latach pracy w PGP piszę bo właśnie uwolnili mi ręce z kaftana bezpieczeństwa . Pozdrawiam z Abramowic ....

Jak miałaś tak to dlaczego pracowałaś 5 lat ? Dopiero po pięciu latach dostrzegłaś minusy brawo co za opóźnienie w postrzeganiu. Mogłaś odjejść od razu.

Kasia
@Robert 21.09.2017 12:12

@robert ;-) z tym człowiekiem w tym mieście i województwie nikt nie chce współpracować. Nie wspominając o członkach rodziny a dlaczego ?

Zostaw opinię o Polska Giełda Pracy sp zoo - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Giełda Pracy sp zoo