Brydex-B Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa Jan Burzyński

Chocznia

Opinie o Brydex-B Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa Jan Burzyński

Klient

Wiecie piszemy dobre i złe opinie o Brydexie-B i co to da nic to nie zmieni. Pani Prezes powinna iść do szkoły i trochę się pod uczyć na temat prowadzenia firmy, na temat rozmowy z pracownikami i ogólnie powinna iść się leczyć na nerwicę bo źle skończą jak tak będą robić. Firma faktycznie fajne maszyny robi mają pomysł na biznes tylko żeby to zrobić trzeba mieć ludzi a nie garstkę ludzi i trzeba dbać o to żeby ci ludzie byli zadowoleni a nie kłamać wiecznie i drzeć się po nich ale zostawiam to do namysłu dla szefostwa bo rotacja w firmie jest duża bo co chwilę nowi ludzie była Pani w biurze z którą wszystko szło załatwić już jej nie ma a była miła szybka uśmiechnięta i dokładna, druga pani taka starsza studnia wiedzy w każdej prawie sprawie, trzecia Pani chyba Daria ma na imię fajna laska i też pomocna i dokładna ale ta Pani co pośrodku siedzi to kurde nic w ząb nie umie zawsze woła o szefa lub konstruktora. Ludzie obok sąsiedzi to chociaż znają się na rzeczy a termin rzecz święta uczcie się od młodszych.

Zadowolony Klient:)

Wspaniałych fachowców w szczególności konstruktorów ha ha ha to jest komedia. Paru pracowników jest faktycznie ok a w firmie sama rodzinka i kumcium z baciarami nieterminowi, niedokładni, kłamią, partacze jakich mało ale o kasę umieją wołać a zrobić w terminie to nic się nie da bo wiecznie cały rok urlopy są zgadzam się z Koparka CAT. Brydex a Brydex-B i Pani Prezes żenada totalna. Zastanówcie się. A biedne są te kobiety z biura nieraz słyszałem jak się Pani Prezes wozi po nich w biurze przy klientach. Porażka.

Karol

Firma ma wspaniałych fachowców, produkują maszyny na każde zamówienie ,starają się pomóc gdy klient ma problem bo inne Firmy nie potrafią go rozwiązać .

Koparka CAT

Partacze, kłamcy itp jak termin na styczeń może w lipcu będzie jak części będą dobrze zamówione i jak ludzie z urlopów wrócą bo tam wiecznie ludzie na urlopach. Już obok lepiej z terminami i jakością Brydex a Brydex-B to dwie różne firmy mimo że rodzina.Polecam Brydex .

KOT

RODZINA JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU

Szkoda że tomasz i Janusz to jedna osoba bo styl wypowiedzi ten sam trzeba być trochę bardziej inteligentnym:)

Tomasz

Nie zgadzam sie z powyższa wypowiedzą. Polecam serdecznie ta firmie, wszystko idealnie wykonane i bez żadnych kłopotów

Kamil

Nie wierze jak ludzie mogą wyrażać taka fałszywa opinie. Ja osobiście jestem za ta firma.

Janusz

Polecam bardzo serdecznie ta firmę. Obsługa bardzo miła i przyjazna.

Borsuk

Zgadzam się z opinia że dla swoich jest się dobrym a dla innych jest poniewierka i tylko wymagania a żeby zapłacić godziwie za pracę to nie ma. A z terminami zawsze tak było jest i będzie więc nie ma co liczyć że będzie w terminie

sa

jak się dostaje na lewo do kieszeni żeby ino robić to pewnie że opinie ok. Panie Januszu przypuszczam że pan reprezentuje AGH. Rączka rączkę myje.

kpk

Stosują mobbing, nerwową atmosferę, beznadziejnie traktuja proacowników ( poza swoją rodziną ).

Tomasz

Brydexb to firma z dobrymi fachowcami a zwłaszcza konstruktorami ocena +5 Polecam

Krzysztof

Podziwiam Brydexb że potrafią wykonać maszyny odlewnicze , prasy i wiele innych a z Taką opinią się nie zgadzam to kłamstwo a może i zazdrość

Mendax

hehe Klient ma troche racji ale ogólnie firma robi ciekawe maszyny maja doświadczenie, byyznes rodzinny z tego co wiem wiec trzeba uważać na kompetencje niektórych "kuzynów ciotki szwagra", jak to w takim byyyznesie swoim płacą a reszta..zapierdala :x

Jakub

W Firmie Brydex-B zamawiałem kokilarkę i jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania, ceny i terminu reliazcji. Jak najbardziej mogę polecić tą firmę. My już współpracujemy kilka lat.

janusz

Polecam wszystkim. Super serwis i firma.

Janusz

Jestem bardzo zadowolony z wykonania i dostarczenia pras hydraulicznych. Można na firmę liczyć. Bardzo dobry zespół.

Klient

Większych partaczy i wyzyskiwaczy ciężko znaleźć, nie dość że zamówione maszyny dostarczają kilka tygodni/miesięcy po terminie to jeszcze nigdy nie są sprawne.... Później kilka wizyt reparacyjnych i ciągle nowe wymówki, szczerze odradzam.

sa

Z daleka od tej firmy...

Zostaw opinię o Brydex-B Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa Jan Burzyński - Chocznia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brydex-B Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa Jan Burzyński