Argo-Hytos Polska Sp. z o.o.

Wadowice

Opinie o Argo-Hytos Polska Sp. z o.o.

fd

juz tych ofert zadnych niestety nie ma od nich @iakao

K

Ogłoszenie o pracę widniało przez prawie pół roku. Mój chłopak złożył podanie zanim firma zaczęła ogłaszać się w AGH, mieszka 2,5 km od jej siedziby, spełniał WSZYSTKIE wymagania na stanowisko konstruktora, chciał pracować za darmo (praktyki), nikt mu nie dał szansy. Nie dostał nawet maila "nie chcemy Cię", CV zostawiał osobiście i wysyłał mailowo. Przykro, że w ten sposób traktuje się młodych ludzi z rejonu Zatora i okolic. Potem władze się dziwią, że wyjeżdżają oni za granicę.

Zostaw opinię o Argo-Hytos Polska Sp. z o.o. - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argo-Hytos Polska Sp. z o.o.