ZAKŁADY CHEMICZNE ALWERNIA S.A

Toruń

Opinie o ZAKŁADY CHEMICZNE ALWERNIA S.A

Mirek

Zakłady chemiczne w Alwernii to ogłoszenie co miesiąc na kierowcę zarządu, marketing i na produkcję. Dlaczego? Można się domyślić.

Katarzyna

Dobrze że poruszasz temat ZCH Alwernia a teraz Alwernia SA jak kto woli. Zmieniła się nazwa i nic po za tym. Zarobki jak za PRL u .Wystawiony nowy biurowiec w którym jest chyba tylko sprzątaczka żeby podlać kwiaty. Ludzie tam pracują z przyzwyczajenia albo co którzy mają dwa lata do emerytury bo na pewno nie dla zarobku :). Jeśli jesteś spoza miasteczka to zarobisz jedynie na dojazdy i jedzenie do pracy. Zresztą jakby było tak kolorowo to ogłoszenie o pracę nie wychodziło by co miesiąc. Idź popracuj to sama się dowiedz. Pozdrawiam

marta

jakie teraz są zarobki Z CH ALWERNIA bo podobno były bardzo dobre czy nadal są?

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy ZAKŁADY CHEMICZNE ALWERNIA S.A? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o ZAKŁADY CHEMICZNE ALWERNIA S.A - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁADY CHEMICZNE ALWERNIA S.A