Opinie o Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. w Kraków

Myślicie, że na recepcji będzie przyjemniejsza atmosfera niż na tym magazynie, do którego ktoś nawiązał z parę miesięcy temu? wcześniej była dostępna oferta właśnie dla recepcjonistki i mnie zainteresowała, ponieważ szukam zatrudnienia po Dębnikach. Myślicie, że będzie jeszcze dostępna? Czy to praca zmianowa?

Pracownik Nowy wpis

Praca na recepcji jest jednozmianowa - na rano. Recepcje są trzy, każda ma trochę inne zadania ale ściśle współpracują ze sobą. Praca jest bardzo przyjemna , ludzie sympatyczni i pomocni włączając Kadry Zarządzające. Szczerze polecam spróbować swoich sił!

Dzień dobry. :) a czy w tej recepcji można się zmieniać stanowiskami skoro wypełnia się nieco inne obowiązki? Zastanawiam się czy praca nie bywa monotonna po prostu. bo jeśli o wynagrodzenie chodzi to wszędzie będzie takie samo?

Ktoś Nowy wpis

Jeśli ktoś szuka pracy na produkcji i jako magazynier(usunięte przez administratora)nie zarobisz w tej firmie max.3500 netto,które mogą ci zaoferować. Wykorzystują ddo cna, a potem rozwiązuja z Tobą kontrakt od tak,bez powodu. I następnego biorą. Szkoda czasu i nerwów. Chyba że lubicie być poniżani za każdą złotówkę!

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

JCI

Rekrutacja w JCI jest zawsze wieloetapowa. Procesy rekrutacyjne w różnych działach mogą się od siebie nieznacznie różnić. Wynika to z różnorodności stanowisk, na które rekrutujemy oraz ze specyfiki pracy na danym stanowisku. Jednak najogólniej rzecz ujmując w JCI całość rekrutacji zamyka się w 5 etapach: zbieranie i selekcja aplikacji, wybór kandydatów, rozmowy rekrutacyjne (w tym możliwa rekrutacja telefoniczna/online), decyzja oraz informacja zwrotna.

Mira
@JCI

Ok, a ile czasu może trwać taki proces? Po jakim czasie do rozmowy dostaje się informację zwrotną?? I czy to mail od firmy czy telefoniczna odpowiedź??

Alicja

Pracował ktoś tutaj? Szczególnie na posadzie Technik produkcji? Rekrutują właśnie i jestem tu po więcej informacji. Mile widziana u kandydatów jest znajomość standardów Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Co to właściwie jest? Bo nie wiem, czy na te znajomość trzeba miec jakiś certyfikat znajomości?

@Alicja

GMP to zestaw standardów stosowanych w produkcji przemysłowej, zwłaszcza w branży farmaceutycznej, spożywczej. W ramach szkoleń w zakresie GMP są wystawiane certyfikaty. W nawiązaniu do obecnej rekrutacji na stanowisko Technika Produkcji nie jest wymagany certyfikat. Wiedza w tym zakresie jest mile widziana. Nie jest to podstawowe wymaganie.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Rejestratorka / Recepcjonistka?

Pracujesz w firmie Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

JCI

W JCI zwierane są zarówno umowy o pracę, jak również umowy o świadczenie usług.

Pat

Atmosfera jest ok, raczej sympatycznie. Niestety niewielkie możliwości rozwoju kariery, szczególnie jeśli nie ma się dr przed nazwiskiem. Dużym minusem pracy w tym miejscu jest wysokość wynagrodzenia oraz możliwość jego negocjacji wraz ze stażem pracy / zwiększeniem zakresu obowiązków / zmienieniem.

W Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Jagiellońskie Centrum Innowacj

Rekrutacja na Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego została zakończona ponad miesiąc temu.

Jaki dress code obowiązuje w Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.?

JCI

To zależy od stanowiska, ale można przyjąć, że ogólnie w firmie obowiązuje business casual. Oczywiście można się tego dowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej od swojego przyszłego przełożonego.

Rafał

Ocena Centrum Badań Klinicznych JCI, nie całej jednostki. Miałem zrobione dwa badania. Tomografię zatok i rezonans głowy. Same badania wyszły ok. Co prawda termin ponad 2 tygodnie był długi ale akceptowalny. Do tego kontakt z rejestracją i wszystko przed - bardzo dobry. Problem jednak dotyczy zabiegu podania kontrastu i pracy pielęgniarki. Wenflon został wbity w okolice nadgarstka, gdzie został naruszony nerw palca wskazującego. Po 3 dniach od zabiegu napisałem skargę na usługę pielęgniarki. Pani dyrektor, po jednostronnym wywiadzie odrzuciła skargę, że wyszedłem bez objawów, że nie było błędów, że nie chciałem plastra na owłosioną rękę. Słabe. Na moje odwołanie nie mam odpowiedzi przez 3 tygodnie. Widać że mnie olewają. A nie dodałem że nerw mnie pobolewa i mam z tego zabiegu dolegliwości palca lewej ręki. Popsuli mi rękę a nie chcą naprawić. Mam leczenie i badania robione przez prywatną firmę z moim abonamentem, ale sprawa ciągnie się już 2 miesiące i nic nie daje. Uważajcie na zabiegi i proces reklamacyjny !

@Rafał

Panie Rafale naprawdę traktujemy Pana skargę z pełną powagą. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić Pana sprawę co wymaga czasu. Najmocniej przepraszamy, że ma Pan poczucie, że o Panu zapomnieliśmy. Postaramy się zachować większą ciągłość korespondencji z Panem, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła. Proszę mieć na uwadze, że cała sprawa miała miejsce w okresie sezonu urlopowego, a co więcej w naszej firmie obowiązuje praca zmianowa przez co pewne procedury zabierają więcej czasu. Pozostaniemy z Panem w kontakcie i niebawem się odezwiemy. Jeszcze raz przepraszamy za zwłokę w naszej odpowiedzi.

nick

Niestety tylko po znajomości dostaniesz odpowiednią wypłatę... Reszta nie ma na co liczyć, by godziwie zarobić :( Ale niestety takie mamy realia w tych czasach. Nie warto tracić czasu i nerwów na tę firmę oraz stresować się humorkami innych...

@nick

Regulamin wynagrodzenia pracowników w Jagiellońskim Centrum Innowacji jest ustalony na podstawie obowiązującego prawa, czyli art. 77(2) ustawy z 26.06.1974 Kodeksu pracy (Dz.U. 1974 nr 24, poz. 141, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 1040, ze zm.). Co więcej, wysokość wynagrodzenia nowego pracownika ustalana jest zgodnie z polityką wynagradzania firmy i mieści się w ustalonych przedziałach dla konkretnego poziomu zaszeregowania danego stanowiska oraz doświadczenia i wykształcenia nowego pracownika.

Co wchodzi w socjal Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.?

Jagiellońskie Centrum Innowacj

Jeśli masz na myśli dodatkowe benefity to: karta Multi Sport, dopłata do posiłków, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i pakiet medyczny w Luxmed. Są jeszcze zniżki na badania w Centrum Badań Klinicznych JCI i jeśli posiada się dziecko to na Przedszkole JCI. To są te główne ale w bonusów jest więcej i o wszystkich można się dowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Katarzyna

Jak wygląda rekrutacja w Jagiellońskim Centrum Innowacji? Czy jest wieloetapowa? Czy może składa się jedynie z rozmowy kwalifikacyjnej? Jak to wszystko tutaj przebiega?

@Katarzyna

Pani Katarzyno wszystko zależy od tego, do którego działu stara się Pani dostać. Jeśli chce Pani złożyć swoje CV na konkretne stanowisko to najlepiej zadzwonić do Dyrektora tego działu i o wszystko wypytać.

Jak długo czekaliście na odzew z Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Re: Pytanie

Ale odzew na jakie pytanie?

JCI

Proszę napisać do nas bezpośrednio lub zadzwonić.

Mikael
@Re: Pytanie

Ja skladalem skargę na pracownika i zero odzewu.

Alfa

Dale 1 ze względu na Jedrucha.

Alfa

Ten cały Jedruch to kto? Niezbyt ma opinie, słyszałem że nierownowazony.

Madzia

Czy centrum działa w weekendy?

JCIadmin
@Madzia

Większość aktywności firmowej w weekendy jest wygaszona. Działa ochrona oraz niektórzy najemcy Life Science Parku.

Rufi

Mam nadzieję, że taki spokój na forum dla pracowników to musi być efekt zadowolenia z pracy w firmie?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Rafał Szkaradek

W tym roku Wigilia jest dniem wolnym od pracy (za Święto 26 grudnia 2020r. które w tym roku wypada w sobotę).

Stefano

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś i czy warto w ogóle składać dokumenty?

specjalista

Prawda jest taka, że JCI to kilka różnych biznesów w jednym, więc inaczej wygląda pewnie praca i atmosfera w laboratoriach inaczej w administracji, Przedszkolu czy CBK. Ja pracuje tu od kilku lat i to co w mojej ocenie istotne, to przede wszystkim atmosfera i podejście pro-pracownicze. Kasa może nie jest najlepsza, ale nie jest źle (zależy co dla kogo jest ważne, dla mnie to przede wszystkim elastyczność i taktowanie fair - to tutaj znajduje).

Zostaw merytoryczną opinię o Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.?

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.
  • Bobrzyńskiego 14
    30-348 Kraków

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.