Opinie o Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. w Kraków

baner wywiady
Ktoś Nowy wpis
Pracownik

Jeśli ktoś szuka pracy na produkcji i jako magazynier(usunięte przez administratora)nie zarobisz w tej firmie max.3500 netto,które mogą ci zaoferować. Wykorzystują ddo cna, a potem rozwiązuja z Tobą kontrakt od tak,bez powodu. I następnego biorą. Szkoda czasu i nerwów. Chyba że lubicie być poniżani za każdą złotówkę!

Małgosia Nowy wpis
Inne
@Ktoś

3500 zł netto to na start już można dostać czy po okresie próbnym? Podwyżek żadnych nie ma? Czyli po jakim czasie zwalniają pracowników? Nie ma tutaj żadnych, którzy pracują od lat?

Pytanie
 Pytanie

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

JCI Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Rekrutacja w JCI jest zawsze wieloetapowa. Procesy rekrutacyjne w różnych działach mogą się od siebie nieznacznie różnić. Wynika to z różnorodności stanowisk, na które rekrutujemy oraz ze specyfiki pracy na danym stanowisku. Jednak najogólniej rzecz ujmując w JCI całość rekrutacji zamyka się w 5 etapach: zbieranie i selekcja aplikacji, wybór kandydatów, rozmowy rekrutacyjne (w tym możliwa rekrutacja telefoniczna/online), decyzja oraz informacja zwrotna.

Mira Nowy wpis
Inne
@JCI

Ok, a ile czasu może trwać taki proces? Po jakim czasie do rozmowy dostaje się informację zwrotną?? I czy to mail od firmy czy telefoniczna odpowiedź??

Alicja
Inne

Pracował ktoś tutaj? Szczególnie na posadzie Technik produkcji? Rekrutują właśnie i jestem tu po więcej informacji. Mile widziana u kandydatów jest znajomość standardów Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Co to właściwie jest? Bo nie wiem, czy na te znajomość trzeba miec jakiś certyfikat znajomości?

JCI
Pracownik
@Alicja

GMP to zestaw standardów stosowanych w produkcji przemysłowej, zwłaszcza w branży farmaceutycznej, spożywczej. W ramach szkoleń w zakresie GMP są wystawiane certyfikaty. W nawiązaniu do obecnej rekrutacji na stanowisko Technika Produkcji nie jest wymagany certyfikat. Wiedza w tym zakresie jest mile widziana. Nie jest to podstawowe wymaganie.

Administrator

Pracujesz w firmie Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

JCI
Pracownik
@Administrator

W JCI zwierane są zarówno umowy o pracę, jak również umowy o świadczenie usług.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Rejestratorka / Recepcjonistka?
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Piekary Śląskie
Redeye Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Export Manager z językiem niemieckim
Źródła
Pro-Inżynier sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy B2B Sales Engineer
Oleśnica
debesto.com
(89 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Handlowy D2D
Katowice
Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
(6 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pat
Były pracownik

Atmosfera jest ok, raczej sympatycznie. Niestety niewielkie możliwości rozwoju kariery, szczególnie jeśli nie ma się dr przed nazwiskiem. Dużym minusem pracy w tym miejscu jest wysokość wynagrodzenia oraz możliwość jego negocjacji wraz ze stażem pracy / zwiększeniem zakresu obowiązków / zmienieniem.

Administrator

W Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Jagiellońskie Centrum Innowacj
Pracownik
@Administrator

Rekrutacja na Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego została zakończona ponad miesiąc temu.

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.?

JCI
Pracownik
@Pytanie

To zależy od stanowiska, ale można przyjąć, że ogólnie w firmie obowiązuje business casual. Oczywiście można się tego dowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej od swojego przyszłego przełożonego.

Rafał
Inne

Ocena Centrum Badań Klinicznych JCI, nie całej jednostki. Miałem zrobione dwa badania. Tomografię zatok i rezonans głowy. Same badania wyszły ok. Co prawda termin ponad 2 tygodnie był długi ale akceptowalny. Do tego kontakt z rejestracją i wszystko przed - bardzo dobry. Problem jednak dotyczy zabiegu podania kontrastu i pracy pielęgniarki. Wenflon został wbity w okolice nadgarstka, gdzie został naruszony nerw palca wskazującego. Po 3 dniach od zabiegu napisałem skargę na usługę pielęgniarki. Pani dyrektor, po jednostronnym wywiadzie odrzuciła skargę, że wyszedłem bez objawów, że nie było błędów, że nie chciałem plastra na owłosioną rękę. Słabe. Na moje odwołanie nie mam odpowiedzi przez 3 tygodnie. Widać że mnie olewają. A nie dodałem że nerw mnie pobolewa i mam z tego zabiegu dolegliwości palca lewej ręki. Popsuli mi rękę a nie chcą naprawić. Mam leczenie i badania robione przez prywatną firmę z moim abonamentem, ale sprawa ciągnie się już 2 miesiące i nic nie daje. Uważajcie na zabiegi i proces reklamacyjny !

JCI
Pracownik
@Rafał

Panie Rafale naprawdę traktujemy Pana skargę z pełną powagą. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić Pana sprawę co wymaga czasu. Najmocniej przepraszamy, że ma Pan poczucie, że o Panu zapomnieliśmy. Postaramy się zachować większą ciągłość korespondencji z Panem, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła. Proszę mieć na uwadze, że cała sprawa miała miejsce w okresie sezonu urlopowego, a co więcej w naszej firmie obowiązuje praca zmianowa przez co pewne procedury zabierają więcej czasu. Pozostaniemy z Panem w kontakcie i niebawem się odezwiemy. Jeszcze raz przepraszamy za zwłokę w naszej odpowiedzi.

nick
Pracownik

Niestety tylko po znajomości dostaniesz odpowiednią wypłatę... Reszta nie ma na co liczyć, by godziwie zarobić :( Ale niestety takie mamy realia w tych czasach. Nie warto tracić czasu i nerwów na tę firmę oraz stresować się humorkami innych...

Jagiellońskie Centrum Innowacj
Pracownik
@nick

Regulamin wynagrodzenia pracowników w Jagiellońskim Centrum Innowacji jest ustalony na podstawie obowiązującego prawa, czyli art. 77(2) ustawy z 26.06.1974 Kodeksu pracy (Dz.U. 1974 nr 24, poz. 141, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 1040, ze zm.). Co więcej, wysokość wynagrodzenia nowego pracownika ustalana jest zgodnie z polityką wynagradzania firmy i mieści się w ustalonych przedziałach dla konkretnego poziomu zaszeregowania danego stanowiska oraz doświadczenia i wykształcenia nowego pracownika.

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.?

Jagiellońskie Centrum Innowacj
Pracownik
@Pytanie

Jeśli masz na myśli dodatkowe benefity to: karta Multi Sport, dopłata do posiłków, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i pakiet medyczny w Luxmed. Są jeszcze zniżki na badania w Centrum Badań Klinicznych JCI i jeśli posiada się dziecko to na Przedszkole JCI. To są te główne ale w bonusów jest więcej i o wszystkich można się dowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Katarzyna
Inne

Jak wygląda rekrutacja w Jagiellońskim Centrum Innowacji? Czy jest wieloetapowa? Czy może składa się jedynie z rozmowy kwalifikacyjnej? Jak to wszystko tutaj przebiega?

JCI
Pracownik
@Katarzyna

Pani Katarzyno wszystko zależy od tego, do którego działu stara się Pani dostać. Jeśli chce Pani złożyć swoje CV na konkretne stanowisko to najlepiej zadzwonić do Dyrektora tego działu i o wszystko wypytać.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Re: Pytanie
Inne
 Pytanie
@Pytanie

Ale odzew na jakie pytanie?

JCI
Pracownik
@Pytanie

Proszę napisać do nas bezpośrednio lub zadzwonić.

Mikael
Inne
@Re: Pytanie

Ja skladalem skargę na pracownika i zero odzewu.

Alfa
Inne

Dale 1 ze względu na Jedrucha.

Alfa
Inne
 Pytanie

Ten cały Jedruch to kto? Niezbyt ma opinie, słyszałem że nierownowazony.

1
Madzia
Inne

Czy centrum działa w weekendy?

JCIadmin
Pracownik
@Madzia

Większość aktywności firmowej w weekendy jest wygaszona. Działa ochrona oraz niektórzy najemcy Life Science Parku.

Rufi
Inne

Mam nadzieję, że taki spokój na forum dla pracowników to musi być efekt zadowolenia z pracy w firmie?

Pytanie
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Rafał Szkaradek
Pracownik
 Problem
@Pytanie

W tym roku Wigilia jest dniem wolnym od pracy (za Święto 26 grudnia 2020r. które w tym roku wypada w sobotę).

Stefano
Inne

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś i czy warto w ogóle składać dokumenty?

specjalista

Prawda jest taka, że JCI to kilka różnych biznesów w jednym, więc inaczej wygląda pewnie praca i atmosfera w laboratoriach inaczej w administracji, Przedszkolu czy CBK. Ja pracuje tu od kilku lat i to co w mojej ocenie istotne, to przede wszystkim atmosfera i podejście pro-pracownicze. Kasa może nie jest najlepsza, ale nie jest źle (zależy co dla kogo jest ważne, dla mnie to przede wszystkim elastyczność i taktowanie fair - to tutaj znajduje).

admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mosze
@admin

Śmieszna firemka. Śmieszne pieniądze za rozstrój nerwowy, którego można się tam nabawić.

Laborant
@Mosze

Hm, zapraszam na spotkanie do JCI żeby się o tym przekonać. Jeśli ktoś chce jak zobaczyć jak wygląda stresująca praca w laboratorium to polecam pracę w #Selvita. A jak ktoś chcę bezstresowej pracy w labie to uczelnie czekają - tam na wszystko jest czas.

Aga
@Laborant

@Laborant pracowałeś w Selvicie i przeniosłeś się do tej firmy?

JuJu
@Aga

Że się wtrącę, zobacz jakie są komentarze na GoWork a propos pracy w selvicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bobrzyńskiego 14
  30-348 Kraków
 • NIP: 6762266685 KRS: 0000212725
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii