Opinie o Leadersteam Sp. z o.o. w Węgrzce Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Leadersteam Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leadersteam Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leadersteam Sp. z o.o. w Węgrzce Wielkie

Czy w Leadersteam Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

klientka Nowy wpis

szef ucieka przed wierzycielami którym jest winien pieniądze. z ostatnich wiadomości wiem że teraz nabiera klientów na zaliczki na terenie Austrii.

Czy pracownicy w Leadersteam Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Klientka w Austrii Nowy wpis

To wszystko jest jakas paranoja! Dzwonilam na numer telefonu podany na tym portalu i dostalam wiadomosc sms: " sorry, nieznany numer". Oczywiscie, ze sie dogaduja! Mam wystarczajaco swiadkow. W Austrii przedstawiaja sie tak: "Lisowski,, jako Prezes i Wajda nadrzaca budow".

Coś się dzieje w firmie Leadersteam Sp. z o.o. w mieście Węgrzce Wielkie? Dajcie znać jeśli coś wiecie nowego! Szczególnie zapraszamy zatrudnionych do podzielenia się opinią!

klientka

firma się zwinąć. tez jej szukam. na miejscu nikt nic nie wie

Karol M. inwestor
@klientka

robota poniżej wszelkich standardów. nieprofesjonalni. Szef Adam Lisowski bierze dużą zaliczkę po czym jakimiś robotnikami bez pojęcia usiłuje coś tam zrobić. Porażka kompletna. Oczywiście nie ma mowy o oddaniu pieniędzy. Na dekarstwue nikt łącznie z szefem sie nie zna. od lat nie spotkałem aż takiego partactwa

Inwestor
@Karol M. inwestor

Takich oszukanych osób jest wiele, ten sam schemat działania Pana Lisowskiego. Szukam poszkodowanych osób, żeby wreszcie ukrócić te działania. Proszę o kontakt.

@Inwestor

proszę o kontakt. zostałam oszukana na dużą kwotę / kilkanaście tysięcy zlotych/. Mam opinie rzeczoznawcy. Sprawe zgłosiłam do prokuratury tel. 508518789

Klientka w Austrii Nowy wpis
@Inwestor

(usunięte przez administratora) Niestety , my rowniez nalezymy do osob poszkodowanych. Pobrali od klientow zaliczki i ani materialu, ani robocizny, ani pieniedzy. Robotnik, ktorego zatrudnili, tez nie otrzymal wynagrodzenia.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Leadersteam Sp. z o.o.?

klientka

a gdzie można szefa Leaderstream namierzyć? bo ukrywa się zarówno przed poszkodowanym klirntam jak i przed pracownikami którym nie zaplacil mIMO że od klientów pobral duże pieniądze !!!

Klient@@
@klientka

Proszę o kontakt chętnie wymienię informację na temat oszukańczych działań tej spółki.

@Klient@@

proszę o kontakt pod 508518789 nadal poszukuję kontaktu na szefa firmy bo (usunięte przez administratora) mnie na sporą kwotę wykonujac robotę poniżej wszelkich standardów na co mam opinie niezależnego biegłego z zakresu budownictwa

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Leadersteam Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wspólnota Kraków

Abosolutnie uważać na tę firmę i szefa Andrzeja L. - wykonanie dachu z usterkami - dach przecieka, biorą forsę i w nogi. Nie odbiera telefonów spodziewajac się, że znowu w sprawie reklamacji. (usunięte przez administratora) z komornikiem na karku!

@Wspólnota Kraków

proszę o kontakt 508518689. z tego co ustalilam p. Lisowski (usunięte przez administratora) wiele osób na duże kwoty. przygotowuję pozew przeciwko niemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Leadersteam Sp. z o.o. - Węgrzce Wielkie

Leadersteam Sp. z o.o.