Opinie o Jakub Wasilewski Solar Eko Instal w Wąsosz

counter
3 4 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie wartości są cenione w Jakub Wasilewski Solar Eko Instal?

adam Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałem w Solar Eco Instal od września 2016 do września 2019 i nie zgodzę sie z opinią Panów którzy tu zostawili niechlubne komentarze .Firma na prawdę jest w porządku i nie spotkałem się ani razu z oszustwem ze strony szefa J.Wasilewskiego ,może zdarzyły się sporadyczne poślizgi z terminem wypłaty ale to w większości szybko prostował Jakub .Panowie !, Jemu firmy też robią poślizgi nie na parę tys. lecz na kilkadziesiąt tys. i tym się nie przejmują .A on musi coś dla Was zawsze mieć, więc nie mówcie ,że Was (usunięte przez administratora) .Po prostu stara się z tego jakoś wybrnąć.

jano Nowy wpis
 Rekomendacja

Radzę wszystkim wątpiącym spróbować współpracy z Panem Jakubem. W branży budowlanej przewijają się często bardzo niesłowne, zawistne jednostki, którym przeszkadza kogoś sukces. Wynika to z komentarzy na gowork i autopsji. Jeśli pracujesz normalnie i przestrzegasz terminów pojawienia się na budowie - współpraca przebiega pomyślnie. Pracowałem przez kilka miesięcy, lecz zdecydowałem się zostać w Polsce. Wielu wspaniałych ludzi pracuje u Pana Jakuba, od których można się sporo nauczyć. Pozdro dla foki, czosnka, majkiego, jasia.

Lulu Nowy wpis

Halo! To jak to w końcu jest z tymi płatnościami bo widzę tu równą walkę między komentarzami, że jest wszystko ok i że zupełnie nie jest ok.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piotrek
Nazwa działu: Marketing

Tak jak piszą o firmie (usunięte przez administratora)Jakuba Wasilewskiego powszednie osoby ja równiesz mogę stwierdzić że żeruje na ludzi którzy chcą godnie zarobić pies łajza matkę by sprzedał aby zarobić ale narkomanii tak już mają po trupach ale do celu nie liczą się z ludźmi kiedyś po czuje co to bul jak się mu noga powinie a karma wraca tylko żeby nie płakał ????????????bo tak może być

TakNie3
solar eco instal
@Piotrek

Piotrze za takie slowa w dzisiejszych czas sa paragrafy i pamietaj ze w sieci juz sie nie jest anonimowym , zycze ci duzo pracy nad swoja osobowością

Damian

szuka u niego roboty,ogłasza się na olx, daje dobre stawki,brak umowy,płatności zaraz zaraz,zero kontaktu,oszukuje ,ze wysłał przelew,ucina kary ,za mieszkanie faktury nie daje ,a odlicza,ale jakoś oszustwem trzeba zarobić na dom. Uwaga teraz na Olx ogłasza się jego żona pod numerem +48660456364, a jego +48661396091 omijać z daleka jak nie chcecie się sądzić z gowniarzem i stracić czas i pieniądze

TakNie2
Tamara
@Damian

Pod tym numerem ogłasza sie nie jego żona, a inny pracodawca. Zazdrość i zawiść nie zna granic, żeby aż takie pomysły do głowy ludziom przychodziły ????????‍♀️

solar eco instal
@Damian

Damian jeżeli masz jakieś problem to dzwon ,a nie piszesz bzdury które nie maja potwierdzenia w rzeczywistosci nikogo nigdy nie oszukałem . wrecz przeciwnie pomoglem wielu osoba . Pozdrawiam

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 150 dni.

Czy można liczyć w Jakub Wasilewski Solar Eko Instal na prywatną opiekę medyczną?

Marcin

Firma godna polecenia jasne warunki współpracy .

@erwin

Trochę ściemniałem u nich,ale i tak zapłacili. Wydaje mi się że chodzi tu o umiejętność negocjacji. Albo się ją ma, albo nie nadajecie się na przedsiębiorców.

Daco

Zlodziej i oszust robisz a kasy nie wyplaca umowy nie podpisuje

TakNie1

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Jakub Wasilewski Solar Eko Instal w mieście Wąsosz, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Rudy
Nazwa działu: Produkcja
@Administrator

Nie musisz czekac jesto prawdom co ten czlowiek robi nie czlowiek tylko filcak z obory kreci gada glupoty a za jego mondrosci i glupie gadki oszustwa kare poniesie karma wraca

Damian

Zwykły oszust ,kto może niech nawet nie szuka u niego roboty,ogłasza się na olx, daje dobre stawki,brak umowy,płatności zaraz zaraz,zero kontaktu,oszukuje ,ze wysłał przelew,ucina kary ,za mieszkanie faktury nie daje ,a odlicza,ale jakoś oszustwem trzeba zarobić na dom. Uwaga teraz na Oli ogłasza się jego żona pod numerem +48660456364, a jego +48661396091 omijać z daleka jak nie chcecie się sądzić z gowniarzem i stracić czas i pieniądze

Przepraszam za błąd olx ,a nie Oli

Dominik

Człowiek oszust,ojca wysyła do rozliczeń,sam ucina kwoty z wypłat,omijać szerokim łukiem,bo to zwykły złodziej.Dyma ludzi,rodzinie nie dopłaca.Przychodzisz do pracy i się umawiasz,a później brak pieniędzy kręcenie ,ze przelew wyszedł,później bank zablokował i cofnął.omijać z daleka Polaka ,który nauczył się trochę noemieckiego, złodzieja który się dorabia na krzywdzie i bólu naiwnych i potrzebujących.

Bogdan
Nazwa działu: Handlowy

Z cyklu (usunięte przez administratora) ,jeszcze żeruje na fakturach odlicza (usunięte przez administratora).Kurwa z mercedesem za cudze (usunięte przez administratora),taka prawda o (usunięte przez administratora)

Bogdan
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora)najpierw chce udać pozniej przelewów brak ,zwlekać z terminami ,mówi że wysłał A pieniędZy ponad dwa tygodnie brak,omijać szerokim łukiem ,jeszcze (usunięte przez administratora)ludzi

Zostaw opinię o Jakub Wasilewski Solar Eko Instal - Wąsosz

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad