Jakub Wasilewski Solar Eko Instal

Opinie o Jakub Wasilewski Solar Eko Instal

Filtruj opinie po kryteriach:

Marcin
 Opinia

Firma godna polecenia jasne warunki współpracy .

@erwin
 Opinia

Trochę ściemniałem u nich,ale i tak zapłacili. Wydaje mi się że chodzi tu o umiejętność negocjacji. Albo się ją ma, albo nie nadajecie się na przedsiębiorców.

Daco
 Opinia

Zlodziej i oszust robisz a kasy nie wyplaca umowy nie podpisuje

Opinia

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Jakub Wasilewski Solar Eko Instal w mieście Wąsosz, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Rudy
Nazwa działu: Produkcja
@Administrator 12.03.2019 07:00

Nie musisz czekac jesto prawdom co ten czlowiek robi nie czlowiek tylko filcak z obory kreci gada glupoty a za jego mondrosci i glupie gadki oszustwa kare poniesie karma wraca

Opinia

Zwykły oszust ,kto może niech nawet nie szuka u niego roboty,ogłasza się na olx, daje dobre stawki,brak umowy,płatności zaraz zaraz,zero kontaktu,oszukuje ,ze wysłał przelew,ucina kary ,za mieszkanie faktury nie daje ,a odlicza,ale jakoś oszustwem trzeba zarobić na dom. Uwaga teraz na Oli ogłasza się jego żona pod numerem +48660456364, a jego +48661396091 omijać z daleka jak nie chcecie się sądzić z gowniarzem i stracić czas i pieniądze

@Damian 16.03.2019 18:26

Przepraszam za błąd olx ,a nie Oli

Opinia

szuka u niego roboty,ogłasza się na olx, daje dobre stawki,brak umowy,płatności zaraz zaraz,zero kontaktu,oszukuje ,ze wysłał przelew,ucina kary ,za mieszkanie faktury nie daje ,a odlicza,ale jakoś oszustwem trzeba zarobić na dom. Uwaga teraz na Olx ogłasza się jego żona pod numerem +48660456364, a jego +48661396091 omijać z daleka jak nie chcecie się sądzić z gowniarzem i stracić czas i pieniądze

Tamara
@Damian 16.03.2019 18:28

Pod tym numerem ogłasza sie nie jego żona, a inny pracodawca. Zazdrość i zawiść nie zna granic, żeby aż takie pomysły do głowy ludziom przychodziły ????????‍♀️

Dominik
 Opinia

Człowiek oszust,ojca wysyła do rozliczeń,sam ucina kwoty z wypłat,omijać szerokim łukiem,bo to zwykły złodziej.Dyma ludzi,rodzinie nie dopłaca.Przychodzisz do pracy i się umawiasz,a później brak pieniędzy kręcenie ,ze przelew wyszedł,później bank zablokował i cofnął.omijać z daleka Polaka ,który nauczył się trochę noemieckiego, złodzieja który się dorabia na krzywdzie i bólu naiwnych i potrzebujących.

Tak1Nie

Bogdan
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Z cyklu (usunięte przez administratora) ,jeszcze żeruje na fakturach odlicza (usunięte przez administratora).Kurwa z mercedesem za cudze (usunięte przez administratora),taka prawda o (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Bogdan
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

(usunięte przez administratora)najpierw chce udać pozniej przelewów brak ,zwlekać z terminami ,mówi że wysłał A pieniędZy ponad dwa tygodnie brak,omijać szerokim łukiem ,jeszcze (usunięte przez administratora)ludzi

Zostaw opinię o Jakub Wasilewski Solar Eko Instal - Wąsosz