Blek Paweł Jacykowski

Wrocław

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Blek Paweł Jacykowski

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blek Paweł Jacykowski

Lidia

@aa, to dla większość kandydatów najważniejsza kwestia. Jednak czasami, jest tak, że dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej padają takie odpowiedzi. Dobrze byłoby , gdyby ktoś z obecnych pracowników udzielił informacji na ten temat. Forum Blek Paweł Jacykowski, po to służy by wymieniać się między sobą takimi informacjami ale i informować o nich zainteresowanych.

aa

Dla mnie idealnie jest to, że zapewniona jest umowa o pracę, taka stabilna praca to zdecydowanie rzadkość, a przecież dodatkowo dają jakieś socjale i inne benefity.

pik

Jakie dodatki do pensji jak kierownik produkcji dostaje 1400 na rękę.

leon

to co się dzieje w tej firmie to tylko pracownicy wiedzą! latem 50stopni na hali a zimą po 10! szef rzuca mięsem na prawo i lewo uważa sie za bóg wie kogo !pracowników ma za roboli myśli ze jak jest szefem to może rządzić i traktować pracowników jak on tego chce !!!

lula

w tym zakladzie to mobbing i tylko mobbing. Pracownicy sa wyzywani, leca ciagle przeklenstwa ze strony pracodawcy ,wrzaski w glowie sie nie miesci ze tak mozna traktowac drugiego czlowieka.

VTL200

Praca w (usunięte przez administratora) to praca dla ludzi którzy są odporni na stres, nie chodzi tu jednak o stres związany z pracą lecz stres związany z tym że szefostwo tego zakładu pracy zapomniało o dobrych manierach, nie dbają o ludzi, poniżają ludzi i myślą że za 1200 zł znajdą zawsze kogoś nowego, tak będzie ale do czasu. Pył unoszący się w zakładzie pracy jest często nie do zniesienia, szefostwo twierdzi że tam nie ma nic szkodliwego, jednakże pył z proszków sypanych do tonerów drukarskich jest niebezpieczny dla naszych płuc, maszyny wciągające pył nie dają sobie rady więc my ludzie wdychamy resztę. Szef na początku jak przychodzi się do pracy wydaje się być konkretnym gościem a tak na prawdę to parówa jakich mało, zarobił trochę kasy i kozaczy, wszystkich pracujących na produkcji uważa za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko on jest mądry. W firmie tej będziecie mogli produkować tanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] często z chińskich zamienników więc towar jest taki sam jak jego szefostwo czyli do niczego. Kiedyś karta się odwróci i jak główne 2 firmy odbierające to badziewie zrezygnują to padną i cały ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] też.

:)

Firm DNO!!! Wydzielają nawet papier toaletowy, myszy biegają po całym zakładzie nikt z tym nic nie robi. Trzeba wychodzić jeść na dwór (jeżeli pogoda odpowiada) na którym można tylko nasrać a i tak nie będzie różnicy. FIRMA PORAŻKA!!!!!!!!!!!!

xx

A wiec nie ma co liczyc w tej firmie na noalna umowe. Oni obiecuja ale daja tylko zlecenie a to moze soe jak juz cos ciagnac miesiacami. I moze w koncu dadza. Byly pracownice co przez dwa nawet trzy LATA miały umowe zlecenie.Więc po co obiecywac w ogloszeniach skoro prawda jest inna. A zarobki same kokosy 5- 6zl za godz. Porażka.

ZŁOTOWŁOSA
@xx 22.10.2014 20:54
A wiec nie ma co liczyc w tej firmie na noalna umowe. Oni obiecuja ale daja tylko zlecenie a to moze soe jak juz cos ciagnac mi...

zgadzam się z XX W OGŁOSZENIACH OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY A PODCZAS ROZMOWY WYCHODZI CO INNEGO.DO NORMALNEJ UMOWY WCALE SIĘ NIE ŚPIESZĄ A NAWET WRĘCZ NIE SĄ SKŁONNI JEJ DAĆ.PRACOWNIKÓW TRAKTUJĄ JAK ŚMIECI.NIE POLECAM

zawiedziona

Na początku bylo jak bylo kasa marna ale godz dobre. Ale teraz co w tej firmie to co sie dzieje to jest parodia. Cud ze jeszcze ci ludzie którzy tam zostali jeszvze moga pracowac. Nowi pracownicy wogóle nie za bardzo sie pchaja. Szefostwo wyżywa sie i msci na ludziach ktorzy tam pracuja i nie wiadomo za co i o co. Tylko pismo do Inspekcji pozostaje napisac bo juz nie wiadomo gdzie szukac pomocy.

Magda

Brak jakiejkolwiek organizacji! Marne wynagrodzenie. Atmosfera poniżej jakichkolwiek norm. Maszyny w firmie wszystkie są prowizoryczne i budzą zastrzeżenia co do bezpieczeństwa pracownika. Nie polecam!

adella

Atmosfera na poziomie zerowym. Szef nieprzyjemny dla pracowników. Mam wrażenie że zapomniał iż czasy niewolnictwa za marne ''grosze'' już dawno się skończył!!!

Pracownica

. Szef bardzo kłóci się z żoną przy pracownikach, co wpływa na atmosferę w firmie, gdyż razem ją prowadzą.

Zhryl

(usunięte przez administratora). Zero organizacji. DNO!

Zostaw opinię o Blek Paweł Jacykowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blek Paweł Jacykowski