Ascar - agencja skutecznej reklamy

Kraków

Opinie o Ascar - agencja skutecznej reklamy

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@kaska czy sytuacja w firmie się dla Ciebie jakoś wyjaśniła i możesz napisać, jak to faktycznie wszystko wyglada w praktyce? Wszystkie aktualne opinie o Ascar - agencja skutecznej reklamy są pomocne w podejmowaniu wielu decyzji.

Kaska
użytkownik zarejestrowany

Cześć wszystkim. Trochę jestem zszokowana waszymi komentarzami. Kurczę widziałam gdzieś ostatnio ogłoszenie w sprawie pracy jakie zamieścili warunki wydawały się ok, napiszcie proszę co jest nie tak w takim razie

i.
użytkownik zarejestrowany

@Pola, a skąd takie podejrzenia, w ogóle co miałas wspólnego z agencja Ascar, skoro wydajesz taką opinię..

zawiedzina

Witam. Moge tylko jedno powiedziec szkoda slow na wlasicielke tej firmy,szkodami tylko pana (usunięte przez administratora)w jakiej jest teraz sytuacji po interesach z pania (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

były pracownik

Nie polecam nikomu , pracowałem bez umowy , kasa czasami była czasami nie , przy rozmowie wstępnej obiecywała złote góry, i nic z tego, ogólny brak kultury i zwykle chamstwo w kontaktach z pracownikiem. Firm prowadziła chyba z 5 różnych, ostatnio reklama oraz nieruchomości + hodowla kotów. W czasie wizyt pana z PIP musiałem się ukrywać :) Pracownicy zmieniają się jak w kalejdoskopie.

dobra rada

pracowałem, nie polecam :( pensja raczej marna, bez obiecanej podwyżki po okresie próbnym pensja - rzadko wypłacana na czas :( z powodu braku płynności finansowej właścicielki cóż można naiwnie wierzyć, że teraz jest inaczej

dobra rada

lepiej trzymać się od firm, których właścicielką jest p.(usunięte przez administratora). z daleka :( nie wyszło z przedszkolem to rozkręca z powrotem reklamę

była pracownica przedszkola -też oszukana!

TU MACIE NA NIA NAMIARY - PROWADZI JAK ZWYKLE ZŁOTY INTERES KOCI ;-)..... JAK cos to ma dom nowo postawiony w (usunięte przez administratora)WAL ŚMIAŁO !! - NA PEWNO OTWORZY Z RADOŚCIA ;-)

pająk

witajcie poszkodowani. Ja również jestem oszukany przez panią ( usunięte przez administratora ) lecz w innej dziedzinie. Wykonywałem roboty w przedszkolu i mi nie zapłaciła za nie...oszukiwała cały czas, kłamała że potrzebuje czasu i tak minęło 12miesięcy..podjeżdzam pod przedszkole a tu nie ma( usunięte przez administratora ) jej złotego interesu...powiedzcie jak można się skontaktowac z tą oszustką..miałem tel ale oczywiście...NIE MA TAKIEGO NR...wszystkich pozdrawiam i życzę aby nie spotykać już takich oszustów wyrachowanych

wierzyciel

uwaga na ta firmę nie płacą praktycznie nikomu za wykonane usługi, Pani Prezes ( usunięte przez administratora ) na każdym kroku, wiecznie tylko mówi że nie ma pieniędzy, bo utopiła w przedszkolu Jej następny złoty interes, tak że przestrzegam i lepiej trzymać się od niej z daleka, a niebawem utonie bo nikt z nią nie będzie współpracował

Pracowałam w tej firmie jako przedstawiciel handlowy. ( usunięte przez administratora ) Wszystko było super do momentu kiedy należała mi się prowizja za zlecenia (a nie były to małe zlecenia) dzięki mnie firma przeszła w kilku znaczących przetargach na duże pieniądze. Potwierdzam opinię przedmówcy: atmosfera w pracy fatalna, że zacytuję: \"( usunięte przez administratora ) (nie muszę mówić jak mogła wyglądać toaleta!). ( usunięte przez administratora ) Życzenia na Nowy Rok dla tej firmy: Wszystkiego najgorszego!!!!!!!!!!

były

Nie polecam nikomu pracy w tej "firmie". ( usunięte przez administratora )Atmosfera w pracy żenująca( usunięte przez administratora ) Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Ascar to zakończ ten temat już teraz! No chyba że szukasz "wrażeń"

buki

Potwierdzam powyższa opinie( usunięte przez administratora )u , na romowie kwalifikacyjnej obiecywali zlote gory i opowiadali jaka to wspaniala firme prowadza . ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPOLPRCE

mariannnno

Naciąłem się już jakiś czas temu ale i tak postanowiłem opisać sytuację i przestrzec przed firmą Ascar. Pracowałem od 3 lat w agencji reklamowej X ( jednej z większych krakowskich agencji reklamowych ). W prasie pojawiło się ogłoszenie "acount manager" w firmie Ascar - po trzech rozmowach kwalifikacyjnych, złożyłem wypowiedzenie i pojawiłem się w ascar... od pierwszych minut zapewnienia, że umowa już się pisze i że tego samego dnia zostanie podpisana...myślę ok, mimo tego że stanowisko pracy nie zostało jeszcze przygotowane (komputer) zacząłem wyceniać różne tematy (gadżety reklamowe)... wróciłem do domu a wieczorem telefon: yyy nie możemy pana zatrudnić bo myslelismy ze pan potrafi wiecej. pojawiłem się dzień później na rozmowę, dostałem propozycję zostania na "nauki" za 1/3 kwoty którą miałem tam dostawać. Podczas rozmowy padło "myśleliśmy że pan przyprowadzi z poprzedniej agencji jakiegos klienta" , chcemy poznać pana kontakty itp... olałem temat, nie dostałem wynagrodzenia za jeden dzień pracy ale co gorsze odszedłem z firmy w której byłem 3 lata i w której mogłem być do dzisiaj. Żałuję jednego a mianowicie tego że nie zgłosiłem tego faktu do PIP - w ciągu dnia pracy wykonałem kilka telefonów do zaprzyjaźnionych firm - które napewno potwierdziłyby ten fakt. Odradzam wszystkich chętnym firmę ascar !

Zostaw opinię o Ascar - agencja skutecznej reklamy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ascar - agencja skutecznej reklamy