Opinie o Drukarnia Rubin Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Drukarnia Rubin Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drukarnia Rubin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Rubin Sp. z o.o. w Kraków

Jakie godziny pracy obowiązują w Drukarnia Rubin Sp. z o.o.?

Kierowca Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora), słabe płace do tego część pod stołem, wieczne wrzaski sfrustrowanej właścicielki, musisz być pracownikiem i jednocześnie jej służącym, bo sama nie może swoich spraw załatwiać. Komfort pracy dramatyczny. Trzeba przychodzić na chorobowym a jak nie to wyjazd. Nie polecam tego przybytku.

Czy w Drukarnia Rubin Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jan

To teraz ja jako wieloletni pracownik tej firmy zarówno biura, magazynu, obsługi maszyn i kierowca się wypowiem, bo widzę że moi poprzednicy nie dość że nie umieją powiedzieć niczego zgodnego z prawdą to poprawnie czegoś napisać zgodnie z gramatyką też mają problem :) Jeśli chodzi o atmosferę na hali jest taka jaka powinna być, na hali gra radio, nie ma problemu żeby porozmawiać na luźne tematy, bo wszyscy się znają jak to w małej firmie i nie ma z tym żadnego problemu. Jeśli coś trzeba załatwić- żaden problem odebrać telefon, wyjść godzinę, dwie, trzy wcześniej z pracy wystarczy przyjść powiedzieć, nie ma żadnej mowy o jakiś kołchozach pracy ciężkiej żmudnej harówce co to są za bzdety?!?! Jeden z ulubionych tekstów naszej szefowej to że ,,u nas nie ma równości obowiązków" mówione półżartem kiedy tylko jakaś kobieta chwyta się za ciężki klej lub paletę od razu jest ,,odpędzana", że mężczyzna ma jej pomóc. W kwestii zarobków każdy niech patrzy we własną kieszeń i taką zasadą się tu kierujemy, przecież na rozmowie każdy ma czarno na białym przedstawione na jakie zarobki może liczyć, ale jak można powiedzieć że za grosze się tu pracuje a wiele jest wymagane? To ciężko pójść porozmawiać o podwyżce, zmienić pracę lub choćby zwiększyć swoje kompetencje ucząc się obsługi nowych maszyn ? Nikt nie jest tu zmuszany do pracy a jakoś ekipa którą teraz jesteśmy jest praktycznie stała od co najmniej 3/4 lat, wątpię żeby to świadczyło o wyzysku fizycznym i materialnym.... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! Terminy może i owszem zdarza się że nie są dopilnowane co do dnia, ale nikt nigdy nie robi o to problemów bo każdy wie jak jest i czym co jest spowodowane, a jakość wykonania, że niby niska? Śmiech na sali szefowa zainwestowała w wiele nowych maszyn (apropo wpisu o maszynach z muzeum, chyba ktoś sam się nie zna na swojej branży i go tu dawno nie było) które bardzo usprawniają pracę i robi się po prostu szybciej i przyjemniej. Jakość naszych produktów sama o sobie świadczy dzięki stałym wracającym do nas klientom z całej polski, dla których żadne inne firmy nie chcą się podjąć takich prac :) Ja osobiście z pracy w tej firmie jestem bardzo zadowolony, z rozmów z współpracownikami wnioskuję że oni też :) Są wzloty i upadki - jak wszędzie, ale nikt na nikogo nie naskakuje i ciężko znaleźć taką atmosferę w innym zakładzie pracy, jeśli ktoś się kieruje bajkami wyssanymi z palca na goworku zamiast przyjść porozmawiać samemu zobaczyć to no cóż, życzę powodzenia :) A wszystkim tym fałszywcom z tąd którzy wymyślają chore historie, nie mają pojęcia o branży i wylewają hejt pod fałszywymi pseudonimami anonimowo w internecie życzę żeby ich spotkały takie fałszywe oskarżenia w ich kierunku jak sami tutaj prezentują :) Szefowa to na prawdę bardzo dobra i pomocna osoba, każdy tu pracujący wiele razy się o tym przekonywał, niestety niektórzy nawet po otrzymaniu pomocy potrafią wylewać takie pomyje na kogoś. Straszne jak ktoś może komuś robić na złość drugiej osobie bez powodu... Ogólnie reasumując ten dłuższy wpis sądzę, że praca tutaj to jedna z najlepszych jakie miałem pod względem atmosfery i samych warunków pracy. Cała obecna ekipa jest na prawdę mocno zgrana i sądzę, że w takiej firmie to wiele znaczy. Najlepiej przyjść i samemu się przekonać, a nie czytać opinie na internecie....

Vio Nowy wpis
@Jan

a propo stałej ekipy chyba oprócz tych których wyrzuciła a najpierw kazała pracować na chorobowym i za to nie zapłaciła!!! Taki to raj na ziemi.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Drukarnia Rubin Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Beata

Czy drukarnia Rubin to jest to samo co Diament Maria Michałowska?

Agnieszka
@Beata

Tak

@Beata

Niestety tak

Marzena
@Paweł

Jakoś to "niestety" brzmi dość niepokojąco, do tego ktoś tu jakieś ostrzeżenie odnośnie niskich pensji pisał. O to Ci chodzi?

Vio
@Agnieszka

Niestety tak, najgorsza firma , praca jak w kołchozie, pensje niskie, a włascicielka wozi sie po egiptach, samochody, domy. (usunięte przez administratora)

Jan
@Vio

Tak żałośnie fałszywej odpowiedzi jeszcze nie widziałem jak w tej firmie pracuję wiele lat.... Szefowa w czasie pandemii sprzedała swój samochód żeby utrzymać pracowników na przestoju, dom ma w kredycie po 10 latach prowadzenia firmy więc o czymś to chyba świadczy że nie wyzyskuje wszystkiego dla siebie????? Do Egiptu pojechała na urlop 1 raz od ponad 2lat I TO ZA BON PODARUNKOWY WYGRANY W LOTERII A NIE ZA WŁASNE PIENIĄDZE !!! Wszystko to każdy w firmie wie bo przychodzi ,,na halę" i z nami rozmawia jak człowiek z człowiekiem a nie tylko daje polecenia jak w niektórych moich poprzednich firmach... w internecie każdy się wypowiada a w rzeczywistości boi się podejść i powiedzieć o co mu na prawdę chodzi, żałosne.

Zetka

Ostrzegam przed ta firmą, wyzysk, kiepska płaca, pensje (usunięte przez administratora), oszukiwanie na prowizjach. Firma występuje też pod nazwą Drukarnia Diament.

Marzena

no jak pod stołem to zus pewnie boli... a doprecyzujesz to jeszcze? ile ostatecznie da radę tutaj w rzeczywistości wyciągnąć?

Magna
@Marzena

Nigdy nie wiesz, właścicielka dolicza jakieś swoje tzw podatki, dodatki itd i nie masz pojęcia ile i za co dostajesz prowizje, do tego bab udaje koleżankę ale ciągle po Tobie jeździ. Do tego minimalne pojęcie o handlu i poligrafii, a maszyny nadają sie do muzeum druku :P Terminy i jakość ciągle kuleją.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Rubin Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Drukarnia Rubin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Rubin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Rubin Sp. z o.o.?

Drukarnia Rubin Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Biskupińska 26
    30-732 Kraków

Drukarnia Rubin Sp. z o.o.