Hotel Galaxy

Kraków

Opinie o Hotel Galaxy

Ulka

Czy firma potrzebuje może pracowników?. Słyszałam sporo dobrego i chętnie bym podjęła tu pracę. Niektórzy niezadowoleni mogą zwolnić etaty??

Rynek

Krakus - miałeś swoją okazję, lecz pokazałeś, że takich jak Ty nie chce nikt. W przypadku Galaxy-Legend sam się zwolniłeś ale tylko uprzedziłeś swojego szefa, który od dawna myślał o zwolnieniu ciebie. Twoje słowa mają jeden podtekst "Zemsta" choć tak naprawdę właśnie pokazałeś jak malutki jesteś w środku. Tak na koniec życzymy ci powodzenia. Może jakaś fucha za np 3 tys za nic nie robienie trafi ci się rychło :) Pzd

krakus
@Rynek 09.07.2017 23:07

Rynek ty wazeliniarzu wchodz dalej w (usunięte przez administratora) i donoś na innych pajacu

Krakus

hotel Galaxy jak Hotel Legend to jedna z najgorszych prac jakię miałem a najgorszy dział to oczywiście Haouse Keeping zarówno w hotelu Galaxy jak i Legend Uwaga na główną Kierowniczke Haouskeeping blondynkę po 4o tce zadbaną udającą miła w rzeczywistości jest zakłamana obłudna , gnebiąca personel Nie zdziwię się jak ktoś poda ją do sądu pracy a także kierowniczkę z hotelu Legend Fałszywą czarna brunetka Brunetka , druga kierowniczka jest w miarę w porządku recepcja obserwuję i donosi na innych pracowników w Legendzie pracuję również rozpieszczona córeczka kierowniczki House keeepingu która się panoszy i donosi na innych . nie powiem pracuję też tam ludzie normalni w porządku np techniczni czy belmeni w obydwu hotelach atmosfera jest fatalna i to za sprawą Kierownictwa kobiet płacą marnie i każą pracować np 7 dni pod rząd lub 5 dni po 12 godzin Ludzie uwierzcie na słowo trzymajcie się z daleka od tej firmy lepiej !!!!!!

Weronika

@maxus podsumowując polecasz firmę?

maxus

Pracowała, ogólnie miła atmosfera. Pracodawca dba o pracowników. Odradzam dział HSK. Koszmarne kierownictwo.

lis

Dużej rotacji mieć w firmie @mixer nie będziesz, może się trafić coś na pokojową.

HR Jordan Group

Aktualne oferty pracy w Hotelu Galaxy i innych placówkach należących do Jordan Group znajdują się na www.praca.jordan.pl

Belle Helene

Pracuję w Hotelu Galaxy od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona; pracuję w części administracyjnej. To, co mnie uderzyło w tej firmie to bardzo duży szacunek właścicieli do pracowników, troska o tych, którzy pracują tu od lat (nawet jeśli już niekoniecznie są 100% efektywnymi pracownikami), dużo inicjatyw pro-pracowniczych - atrakcyjne zniżki na usługi, angielski,dogodne godziny pracy. W porównaniu do innych miejsc, w których pracowałam, to jest naprawdę bardzo przyjazne i mam nadzieję pozostać tu dłużej:)

xxxyyy

Nie mam zamiaru nikomu ubliżać ale odkąd sie zwolniłam z HSK to wróciło kolorowe życie a nie szara rzeczywistość. Tak naprawde pozytywnie wypowiadają się tu osoby, które albo nie pracowały w tym hotelu albo kierownicy.... Ja pracowałam i nigdy bym sie nie wróciłą już do HSK. Czysty mobbing, każdy dzień zależy od humoru menadżera. Jedyne co mnie tam trzymało to tylko sympatyczne koleżanki pokojowe. Tak naprawdę to odwalają najwięcej roboty a są najmniej wynagradzane za to i traktowane jak śmieci. Ogólnie działu HSK nie polecam, nigdy bym sie tam nie wróciła. I wielkie gratulacje dla dziewczyn z najdłuższym stażem :) I nie życzę sobie żadnego hejtowania , ponieważ to cała prawda o tym hotelu.

zdziwienie

Ludzie warto samemu się przekonać, czy warto pracować w danym miejscu. Na forach siedzą przeważnie ludzie zwolnieni, lub niezadowoleni.

Paweł

Witam. Można coś więcej się dowiedzieć o kuchni bo zamierzam podejść tam z cv i nie wiem czy warto.Z góry dzięki!

maxtork

co za kucharze,nie douczeni bez jakiegokolwiek rozumu i pojecia o prowadzeniu restauracji,ciągle nerwy i panika ze szybko ze teraz.zero organizacji pracy i każdy h...na swój strój,szefowie dno-oba tomki totalne nieporozumienie.amaro by ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

aladina

A ja uważam że kierownictwo zarówno działu hsk jak i gastronomii w tym hotelu jest bardzo sympatyczne. Zupełnie nie rozumiem tych strasznie negatywnych komentarzy... Uważam że piszą to osoby które mają wielkie pretensje o to, że zostały wyrzucone za swoją niekompetentność. Szkoda tylko, że nie mają odwagi przyznać się przed wszyskimi kim są tylko anonimowo oczerniać ludzi. "Cymbał – im puściejszy w środku – tym głośniej dzwoni."

Chlopak z Pomorza i chlopak z Kazimierzowskiego.
@sixth sense 20.11.2014 18:30
jest taki jeden szczupły gość; Lukaszku, to ty ? :)

Nie to Ulka,robi karierę,wiecie u kogo?Chlopak z Pomorza,i chłopak z Kazimierzowskiego.

haha
@aladina 16.09.2014 01:17

chyba wiem kto to napisał :-)

galaxy

nie polecam tego hotelu !!! ludzie są traktowani jak śmiecie!!! najwięcej osiągną tak pijaczki oraz wazeliniarze !!! im więcej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liżesz wtedy cię awansują!!! chodzi tylko i wyłącznie o dział HSK!!! raz ,że dostaniecie śmieszną stawkę za pokój ! a Pani manager będzie stwarzała pozory miłej a jak przyjdzie co do czego , to Wam pokaże swoje prawdziwe oblicze !!!nie ludzkiego człowieka bez żadnych uczuć moralnych !

obserwatorki

Cala ,"gora",w kazdym dziale, jest do wymiany,i hotel bedzie ,odpowiednio,funkcjonowal,proste?,a "ponton",jak sie schowal u ,"lochy",niech nie mysli,ze mu sie udalo,a ten ,&quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;,niech sie dalej,zaslania,androidem.

Grzegorz

Najgorszy hotel we Krakowie. Nie mówię o wystroju wnętrz, jakości łazienek. Obsługa ludzka - kierownictwo hotelu - fatalna. Zero uprzejmości, to nie to co szukamy w hotelu. Stanowczo odradzam!

Grzegorz
@Grzegorz 22.10.2013 00:16

POPIERAM STANOWCZO !!!!

"Widzialam go,byl ubrany w biala ,koszule......"-KR 456 JW-kombinuj dalej.Pozdrawiam.

jeden z byłych

Cześć nie wiem jak teraz jest ale pewnie gorzej zastanów się na prawdę inne działy ok ale jako pokojowa to sie mocno zastanów

Mam pytanie jestem zaproszona na rozmowę do tego hotelu, czy warto iść? Po przeczytaniu tych wpisów aż się przeraziłam..... I jeszcze jedno ile płacą na stanowisku pokojowej????

anonimek

Nie wszyscy ludzie muszą mieć wyższe wykształcenie, znać łacinę ( poza podwórkową, oczywiście ).Pisanie pięknych zdań ( a raczej pewnego rodzaju popisywanie się, w jakim celu? a może za ile?) nie świadczy o tym, ze jesteś porządnym człowiekiem. Prawdą jest to, że większość pracodawców ( być może "główny" szef o niczym nie wie, różnie to bywa) nadużywają swoich kompetencji, zwłaszcza ci co mają straszne kompleksy, którym jak to się mówi powszechnie i zrozumiale dla wszystkich "słoma z butów wychodzi". To chyba nawet tak wykształcona osoba jak ty potrafi zrozumieć.

FRANEK

Nie świete krowy tylko praca pokojowej jest uwłaczająca wszystkie pokojowe są jeszcze do tego poniżane więc z czego mają byc zadowolone "WSZYSTKO CO ZŁE KIEDYS WRÓCI DO CIEBIE ZOBACZYSZ "

NO NARESZCIE KTOS JĄ PODAŁ DO SĄDU PRACY JA TEZ TAM PRACOWAŁAM I WIEM CO SIE DZIAŁO.ZOBACZYMY TYLKO CO WYGRA INTYMNE RELACJE ...CZY W KONCU KTOS OTWORZY OCZY

pokojowe-święte krowy

RADA DLA WSZYSTKICH PAŃ POKOJOWYCH: Powinnyście się leczyć, bo wszędzie jesteście pokrzywdzone. Wszędzie Wam źle, w każdym hotelu. Wszędzie jest to samo - leserstwo. Nie sprzątacie dokładnie i zajmujecie się tylko plotkami. Czas na plotki przeznaczcie lepiej na dokładne sprzątanie. Jak macie dużo zarabiać, skoro ciągle siedzicie na L4 i udajecie że sprzątacie?! Otrząśnijcie się wreszcie święte krowy!!! W każdym hotelu najgorsze zło i plugastwo to housekeeping i wszyscy hotelarze to potwierdzą.

zaprosili mnie na rozmowe kwalifikacyjną na stanowisko "pracownika gospodarczego". Iść? Ile płacą? jak wygląda praca? Prosze o poważne i treściwe wypowiedzi. Z góry dziękuje.

Barcelonista
@anonim 21.06.2012 12:39

Odradzam ci prace w tym hotelu a już w szczególności pracownik gospodarczy to najgorsza fucha jaka może być praca po 12 godzin np 3 dni pod rząd za minmalną pensje zdaża się i 5 to jest katorżnicza praca poniżej godnosći , pracownik gospodarczy jest traktowany jak niewolnik goniony opiepszany ,do tego donosi się na niego wiadomo zrobi pan jak chce

triczko

Kierownicy bardzo sympatyczni, troche zabigani ale bardzo mili

na jakiej zmianie tego jeszcze nie wiem... A jak szefostwo na gastronomii? Kierownik ok?

triczko

Zależy na której zmianie, jak na popoludniowej to polecam

michal

hej, mam propozycje pracy w tym hotelu na gastronomii, proszę napiszcie jaka tam panuje atmosfera, czy kierownictwo ok i jak z kasa??

Jula

Panie wykonują bardzo dobrą robotę! Byłam zadowolona z ich pracy. Jeżeli nie są doceniane jeśli chodzi o zarobki czy traktowanie to ubolewam nad tym serdecznie.

yyyyyyy

kogo zwolniono jakie leserki ...... ????jakąś z przodowniczek pracy z drugie piętra ekipa GOTOWE NA WSZYSTKO

śmieszkaa

po przeczytaniu wszystkich opinii można wywnioskować że nic się nie zmieniło po mimo tego że zwolniono leserki które podobno wprowadzały złą atmosferę w mniemaniu pani z drugiego piętra .ale jak widać największa osoba która wprowadza zamieszanie dalej tam pracuje.

DUDU

w ogłoszeniu d/t pracy mowa jest o "wykwalifikowanych trenerach"- tylko nikt taki nie pracuje w tym hotelu!!!! No chyba że określenie to stosuje się do osób posiadających kontakty i dużą ilość wazeliny.

wwww

jak tak dalej pójdzie to chętnych braknie do pracy w tym hotelu bo nigdzie indziej nie ma takiej rotacji jak tam.nie polecam tam pracy fałsz i obłuda

ulala ogłoszenie o prace się pojawiło Hotel GALAXY poszukuje taniej siły roboczej zeby dziewczynki miały kogo poniżac

W całym hotelu tylko jedna osoba jest na odpowiednim stanowisku- wtajemniczeni wiedzą kto! :)

xxxx

ZWYKŁY BAŁAGAN PANIE SPRAWDZAJĄCE POKOJE TO NIE ODPOWIEDNIE OSOBY NA NIE ODPOWIEDNICH STANOWISKACH

swirus

Nie byłaś, nie wiesz, nie oceniaj - wypowiedzi pozostawmy tym osobom, które tam pracowały lub pracują...a jest co oceniać negatywnie...

nowa

właśnie chciałam wysłać CV do tegoż hotelu w sprawie pracy jako pokojówka, ale po przeczytaniu tychże wiadomości tego nie zrobię. tragedia tu się wszyscy ze sobą kłócą!! ludzie pierwszy raz w życiu się z czyms takim spotykam, aż strach ta iść pracować, takim zachowaniem wszystkich odstraszacie :O szok, jak można tak ludzi obgadywać i to jeszcze na forum internetowym. po tych wiadomosciach mozna odczuc tylko oblude i zazdrosc wsrod was. wspolczuje kierownicce tegoz hotelu ze ma tak malo kulturalnych pracownikow..

Zostaw opinię o Hotel Galaxy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Galaxy