Kk

Bardzo dobrze wspominam pracę w Jordan Group. To duża firma składająca się z kilku działów. Daje duże możliwości stopniowego rozwoju. Można się wiele nauczyć. Wypłaty zawsze na czas, co jest dużą zaletą.

Kk

Ll
Klient
@Kk

Wypłaty na czas to zaleta? To chyba podstawa.

Aa Nowy wpis
@Ll

Widac ze to wlasciciel pisal

Piotri Nowy wpis
Kandydat

Co prawda byłem tam tylko na praktykach, ale cała załoga b miła i pomocna.

anonim Nowy wpis

AL Nowy wpis

Potwierdzam Klamie, wymysla niestworzone historie i wszystko donosi do dyrektora

Na jakie wsparcie w Hotel Galaxy mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w firmie Hotel Galaxy są regularne szkolenia pracownicze?

Basenowy

Tak, szczególnie w dobie Covid-19

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Hotel Galaxy?

zarzad
@Pytanie

oczywiscie tak liczy sie chec pracy i zaangazowanie. ale teraz ze wzgledu na kryzys zatrzymalismy dzialalnosc.

Pracodawca

Wynagrodzenie sklada sie z wynagrodzenia podstawowego, wynagrodzenia wynikajacego z przepisow prawa uwzledniajace nadgodziny itp oraz premii uznaniowej, prowizji i wszystko jest wyplacane na konto pracownika. Tipy ewentualne od klientow nie sa skladnikiem wynagrodzenia.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Hotel Galaxy?

Jacek
@Pytanie

Dostaniesz najniższą krajową na oficjalnej umowie. Resztę jako 'premię uznaniową' bądź prowizję od sprzedaży. Część w gotówce.

Szymon
@Jacek

Prócz premii uznaniowych można ubiegać się także o inne dodatki z tytułu pakietu świadczeń socjalnych? Napisz na jakie konkretnie stanowiska pracodawca szuka osób. Czy można znaleźć zatrudnienie w administracji hotelu lub przy obsłudze gości?

Magda

Jaki jest zakres obowiązków recepcjonistów w firmie ?

Lop

Jak się pracuje w hotelu legend?

Karolina

Bardzo sporadyczne wpisy na forum mogą potwierdzić , że jest to fajne miejsce na pracę!

Anna

Super hotel , dobra lokalizacja , wspanialy kontakt I szybkie odpowiedzi zadawane przez emeila iwspanialy personel a wszczsegolnosci pani Ania zasluguje na pochwale , zawsze usmiechnieta I bardzo pomocna polecam hotel I daje 10 ????

Weronika

@nigdy o was nie zapomnimy, @wiki, a jak z tymi rozmowami z kierownictwem? Próbowaliście coś negocjować, starać się o wprowadzenie jakichś zmian? Od jakiegoś czasu narzekacie na zbyt wiele obowiązków, może taka interwencja przyniosłaby skutek i poprawę. Czy Hotel Galaxy jest otwarty na takie rzeczy?

Weronika

@pokojowa próbowałyście zgłaszać takie zachowanie do zarządu hotelu albo prowadzić w tej kwestii jakieś rozmowy z kierownictwem? Może wtedy atmosfera by się poprawiła? @Pędzel T dlaczego tak sądzisz? Gdyby udało Ci się dokładniej opisać skąd takie wrażenia i co właściwie się wydarzyło Twój komentarz byłby bardziej wartościowy dla czytelników tego wątku.

Pędzel T
@Weronika

Mam podać konkretne nazwiska? Wdepnąłem w (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) nazywa się Jordan Group.

Pędzel T
@Pędzel T

Wdepnąłem w wielkie G****, a G**** nazywa się Jordan Group.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Wiki

Sami sobie robimy piekiełko w pracy a później narzekamy!!!

NIGDY O WAS NIE ZAPOMNIMY.

NIC SIE NIE ZMIENILO, I NIE ZMIENI,W TYM HOTELU,NIGDY!!!,JEST NA TO PRZYZWOLENIE,PANOW Z GORY,CALEGO HR, I KIEROWNICTWA .JESTESCIE WSZYSCY ZALOSNI,OKRUTNI,ZAKLAMANI I FALSZYWI.,ROZPYCHACIE SIE LOKCIAMI,PRZECHODZICIE,JEDEN PO DRUGIM,WALKA O BYT I PIENIADZE.ZAJMUJECIE SIE INTRYGAMI,PLOTKAMI I MOBBINGIEM,NISZCZENIEM ,JEDEN DRUGIEGO.JESTESCIE JAK MONIKA LEWINSKY ,W DRODZE DO KARIERY,WYSTARCZY NA WAS SPOJRZEC,WASZE TWARZE ,I WSZYSTKO MACIE WYPISANE,NA SWOICH TWARZACH,KIM TAK NAPRAWDE,JESTESCIE!!!MOZE POZA STARA KADRA,"JORDANA",TO SA JESZCZE LUDZIE NA JAKIM,TAKIM POZIOMIE.ALE WSZYSTKIE NABYTKI,KTORE PRZYSZLY DO TEGO HOTELU,MOWA O GORZE,JEST GODNA POZALOWANIA,NIEJEDNA OSOBA PRZEZ WAS CIERPIALA ,LUB CIERPI,PAMIETAJCIE,KARMA WRACA,A PAN BOG JEST BARDZO,SPRAWIEDLIWY.KIEDYS JAK BEDZIECIE,BARDZO,CHORZY,STARCZY,NIEDOLEZNI,PRZYPOMNIJCIE,SOBIE I ZADAJCIE SOBIE,TO PYTANIE,DLACZEGO TAK BARDZO CIERPIE?CZY BYLEM,BYLAM W PORZADKU DLA LUDZI,JAK ICH TRAKTOWALEM,TRAKTOWALAM?I WTEDY BEDZIECIE ZNALI,ODPOWIEDZ,DLACZEGO TAK CIERPICIE,W BOLU,NA STAROSC.

Daniel

Wiadomo , że praca pokojowych nie jest lekka ale jeśli ktoś się decyduje to dlaczego teraz narzeka?

galapok

Powiem tak. nie byłoby nerwów i problemów gdyby nie kasa. Jestem pokojową w tym hotelu od paru lat. Nie jest tak, że ktoś jest zły lub nie szanuje innych. Praca rzeczywiście jest bardzo ciężka bo hotel duzy, grup żydowskich sporo a to wielka robota. Gdybyśmy zarabiały ze 2500 naręke byłoby dobrze. Bo tyle to warte. Jak jest dużo roboty i mała kasa to nie dobrze jest. Każdy patrzy na robote że wykorzystany jest. Kierownictwo nic nie robi żeby podwyszki były - a się nalezą. W Lidlu dużowięcej można zarobić za mniejszą prace

gall

Uluniu uleczko rządź i poniewieraj córeczka.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Galaxy - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hotel Galaxy
3/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Gęsia 8