Roltis

Kraków

Opinie o Roltis

Anja

Pracowałam około pół roku. Ludzie sympatyczni, za wyjątkiem prezesa, które o wszystko miał problem

falko

firma młoda ale działająca prężnie i profesjonalnie na rynku żaluzji, @ anonim z pracą będzie trudno ,ponieważ zatrudniają około 5 osób i zależy im na stałej załodze dlatego oferują dobre warunki zatrudnienia, raczej nikt aktualnie nie odchodzi z firmy

Krystyna

Polecam Firmę ROLTIS jako rzetelną i profesjonalną. Z należytą starannością i fachowością zostały wykonane i zamontowane rolety w moim domu.Życzę dalszych sukcesów . (usunięte przez administratora)

fernando alehandro

witam czy wiadomo moze ile zarabia monter w roltis?

Firma naprawdę solidna i uczciwa, profesjonalnie podchodzi do zatrudniania pracowników; Atmosfera i ludzie tam pracujący są naprawdę sympatyczni, tworzą młody, związany ze sobą zespół gwarantujący dynamiczny rozwój firmy i własny:).

Zostaw opinię o Roltis - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roltis