Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Z góry dziękujemy za wszystkie merytoryczne opinie. Dołożymy wszelkich starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat warunków współpracy z naszą firmą.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i regulaminem GoWork.pl będą usuwane przez administratora.

Pozdrawiamy,
Zespół Drukarnia Grafkarton Polska

Ktoś inny

Panie pracodawco. Z całym szacunkiem dla Pana ale nie raz zglaszało się problemy w firmie między pracownikami lecz Pan w zasadzie nie reagował tak jakbyśmy tego od Pana oczekiwali.Brał Pan stronę tylko jednej osoby a jeśli chodzi o anonimowe wpisy to ta strona jest po to utworzona i stwierdzam z całą odpowiedzialnością że opinie są jak najbardziej prawdziwe. Atmosfera faktycznie jest paskudna jak nigdy ale nie za sprawą wpisów. Osoba brygadzisty zawsze wprowadzała terror na zakładzie czy Pan w to wierzy czy nie. Jest dobrym fachowcem i tylko tym wygrywa lecz jako współpracownik to brak określenia na takich typów! nie daj Boże żeby ktoś był lepszy! Od razu ma "OUT" to tylko kropelka w morzu co tu nabazgrane. Który pracodawca pozwoliłby sobie żeby jeden chłopek siał taki zamęt co z resztą teraz wyszło a co trwało lata i trwa do tej pory. Żal...

wieloletnia

Pracuję w tej drukarni od kilku lat, wspaniała atmosfera, symatyczny właściciel, wiarygodny. Bardzo dobre warunki pracy, czasami nie najlepiej dobrane kierownictwo, ale to się zmienia na lepsze

Dzień dobry, jak była dodawana wcześniej oferta dla technologa poligrafii to napisano w niej, że występuje atrakcyjny system wynagrodzeń. Tylko co w zasadzie się na niego składa, bo nie doprecyzowali? Mam już doświadczenie z innej drukarni i chce sobie warunki finansowe porównać

Ktoś inny Nowy wpis

pracodawco. Z całym szacunkiem dla Pana ale nie raz zglaszało się problemy w firmie między pracownikami lecz Pan w zasadzie nie reagował tak jakbyśmy tego od Pana oczekiwali.Brał Pan stronę tylko jednej osoby a jeśli chodzi o anonimowe wpisy to ta strona jest po to utworzona i stwierdzam z całą odpowiedzialnością że opinie są jak najbardziej prawdziwe. Atmosfera faktycznie jest paskudna jak nigdy ale nie za sprawą wpisów. Osoba brygadzisty zawsze wprowadzała terror na zakładzie czy Pan w to wierzy czy nie. Jest dobrym fachowcem i tylko tym wygrywa lecz jako współpracownik to brak określenia na takich typów! nie daj Boże żeby ktoś był lepszy! Od razu ma "OUT" to tylko kropelka w morzu co tu nabazgrane. Który pracodawca pozwoliłby sobie żeby jeden chłopek siał taki zamęt co z resztą teraz wyszło a co trwało lata i trwa do tej pory. Żal... Pracodawca 22.03.2024 15:03

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy,
Zespół Drukarnia Grafkarton Polska

Ktoś inny Nowy wpis

Dzień dobry. na stronie jest napisane, że poszukują pracowników. mnie o pomoc introligatora by chodziło. Czy są w ogóle jakieś konkretne warunki do spełnienia? Doświadczenia raczej nie trzeba? nie da się tam wejść w szczegóły, więc liczę na pomoc

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Grafik - Operator DTP w firmie Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Lala

@ Wszystkie ptaki ćwierkają że drukarnia tylko do czerwca,o wszystkim piszecie a takiej wiadomości nikt nie napisze , co będzie z najlepszym pracownikiem , to dopiero historia

Edi

To chyba najbardziej nielogiczny komentarz jaki tu się znalazł chciałeś się wysilić ale nie wyszło...

Plastyk

Nie trzebabyło dlugo czekać a na hali kolejny niezgloszony wypadek. Tak to się kończy dla osób bez przeszkolenia, zleceń jak dla wojska a robić nie ma kim nawet ukrainki odmawiają (usunięte przez administratora) w soboty. Czasy świetności dla tej firmy skończyły się 20 lat temu. Najwyższa pora zamknąć ten cyrk.

@Plastyk

@ plastyk jak nie masz pewności czy wypadek jest zgłoszony czy nie to nie pisz bzdur, zajmij się panem J.S który wchodzi do damskiej toalety, posunął się za daleko, chyba że jest wiesz kim

Co trzeba zrobić, żeby mieć te 40 zł od godziny gwarantowane podczas pracy jako operator? Widzę właśnie taka kwotę w ten aktualnej ofercie i po prostu zastanawiam się czy udałoby mi się tyle mieć na sam start. to po okresie próbnym byłoby dopiero przyznawane?

Dawny pracownik

Kochani jak możecie się tak wypowiadać o firmie i szefie w której pracuje, jeśli komuś coś nie pasuje to dlaczego nie odejdzie z twarzą tylko wypisuje bzdury a co myślicie o brygadziscie który mówi że odchodzi ale jak dostał podwyżkę to zmienił zdanie i zostaje, gdzie będzie mu tak dobrze i komu będzie donosił przecież to (usunięte przez administratora) numer jeden uważajcie

@Dawny pracownik

Bzdury???? Nazywasz bzdurą ubliżanie pracownikom??? Uważasz że nazywanie (usunięte przez administratora) i nie tylko... przez szefa ludzi którzy pracują na jego biznes jest w porządku? A jeśli chodzi o brygadzistę to jeśliby mógł to donosiłby sam na siebie (ale raczej nie wypada prawda???) a powinien bo obrabianie doszczętne osoby szefa i jego najbliższej rodziny ma opanowane do perfekcji szczególnie do osób nowoprzyjętych najpierw samemu trzeba być w porządku żeby móc wypowiadać się o innych a donosiciel zawsze będzie donosił i kłamał tylko na kogo dalej będzie sypał jak niedługo nikogo mądrego już nie będzie... hmmmmmm zostanie sam z zabytkowymi sprzętami i ukraincami na których z resztą też donosił

Przed chwila zobaczyłem ten komentarz odnoszący się do tego, że miał miejsce jakiś wypadek i to w dodatku zatuszowany, czy to prawda? jeśli tak to o jakie okoliczności chodzi kiedy miało to miejsce? Na operatora będę tu szedł, oferta wisi ale chce czuć się bezpiecznie

Bożka

Ostatni w sobotę. Poprzedni 2lata temujeszcze 2.5 toku temu i 3lata temu a także ok 4 lata temu... wszystkie niezgłoszone na prośbę własciciela i żadnego zadośćuczynienia z jego strony...mimo obietnic

Ktoś

Ubrań roboczych nie ma, ekwiwalentu też. Socjalny nie istnieje, żadnego dofinansowania, wczasów pod gruszą, wsparcia, o przepraszam kiedyś była paczka na święta z herbatką "minutką" (tańszej nie było).

Olo
@Ktoś

...I Mikołajek którego możnabyło dostrzec dopiero pod mikroskopem Żadnych dodatków! Nawet za nadgodziny nic nie dostajesz!!! Za soboty pracujące też nie płaci!!! Wszyscy o zdrowym rozsądku stąd pouciekali. Pan Bóg nierychliwy ale aprawiedliwy niech Pan wladca grafkartonu patrzy na swoją porażkę należy się mu za brak szacunku dla ludzi dzięki którym się dotobił na ludzkiej krzywdzie tfu!

Zibi

Nawet się tam nie pchaj firma na rozsypce kasa minimalna a wymagania jak w salonie Ferrari szef miły tylko na początku a potem wyzwiska a można wiedzieć na operatora jakiej maszyny???

Bożka

Żadna nowość. Taka sytuacja jest już od dawna. Szef przechodzi samego siebie maszyny stare trupy nigdy nie serwisowane. Kolejny zatuszowany wypadek wlasciciel obiecuje cuda w ogloszeniach a w rezultacie najnizsza krajowa wyzwizkai ataki szalu.Zatyka dziury nieprzeszkolonymi ludźmi z agencji brak BHP. Dramat I kpina

KTOŚ

A może by tak docenić finansowo pracowników dzięki którym ta firma jeszcze istnieje. Szef czyta i wie ile komu płaci i za co. Syty głodnego nie zrozumie, ale może spróbuje żyć za najniższą krajową.

Firma dozaorania. Szef już dawno stracił kontakt z rzeczywistością. Nie nadaje się na prowadzenie firmy i kontakt z ludźmi.

KRASNAL

Z tego co jest wiadome z tej "firmy" w ostatnich miesiącach uciekło sporo osób które pracowało kilka lat i co???? Żadna z nich nic dobrego nie wnosiła???? Każdy kto opuścił to miejsce jest teraz traktowany jako wróg nr 1. Takie podziękowanie za lata pracy

Pani
@KRASNAL

Czyli wobec tego co piszesz ile lat pracy za sobą mogą mieć aktualnie najstarsi stażem pracownicy? I jak te luki zostały zapełnione? Jaki zakres szkoleń przy tym występuje?

Hugo
@Pani

Jakich szkoleń??? Żadnych szkoleń nigdy nie było i nie ma robisz co masz robić i tyle...

@Hugo

A co w razie jakichś błędów? W ofercie dla technologa faktycznie nie piszą niczego o szkoleniach ale za to podkreślona jest praca zespołowa. Czy w takim razie inni współpracy pomagają jak czegoś nie ogarniesz?

Hugo

W razie błędów... to dowiesz się wtedy jak się nazywasz...i że do niczego się nie nadajesz

@Hugo

Komu przytaczasz taki przekaz? Dodatkowo co z ta kwestia kolegów o których była mowa wyżej? Współpracy są w porządku? Jak poprosisz to pomogą? są przy tym jakieś inne formy integracji?

Edyta

Nie wiem co oznacza tak w praktyce stwierdzenie, że firma może być do „zaorania” ale tez cos o kontakcie ktoś tu pisał. Miedzy pracownikami jaki jest ten obecny? Jakieś integracje są organizowane lub cokolwiek? co na przykład ze świętami teraz?

@Edyta

Firma po prostu się rozpada nikt nad niczym nie panuje i nie ma żadnych perpekstyw na lepsze "jutro" wszystko co teraz się dzieje to gra pozorów

@Słonko

Gra pozorów? I w tej całej grze jakie są teraz przewidywane zarobki od kolejnego roku? czy jakieś podwyżki może już wjechały? Albo dopiero maja? i na jakich stanowiskach ludzi brakuje jeśli już?

Słonko

Na każdym stanowisku są braki ludzie odchodzą zarobki marne najnizsza krajowa w większości... Chyba że jesteś z Ukrainy to wal śmiało zarobisz a się nie narobisz

QQQ

No i nowy pracownik (UA) niestety nic nie wnoszący do firmy od siebie... Od siebie to raczej pracę odpycha bo inaczej tego ująć nie mozna nie dosyć że dwie lewe ręce to zero chęci do pracy no ale wypłata za nic nierobienie spora więc po co się starać lepiej posiedzieć przy stole ze sluchawkami wuszach i dłubać w nosie...szef i tak wypłaci Tylko szkoda ze szef nie weryfikuje wyników pracy !! No ale pan mąż widocznie ma względy KAZDY WIE DLACZEGO...

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko Pomocy Introligatora. Jednakże nie ma napisanych żadnych informacji związanych z zatrudnieniem. Orientujecie się, czy trzeba posiadać doświadczenie pracy w zawodzie? Dodatkowo, czy jest to praca na zmiany? W jakich godzinach się pracuje?

Praca

Nie trzeba mieć doświadczenia. Praca na dwie zmiany 6-14, 14-22. Czasem były też nocki ale rzadko.

Karo
@Praca

Nocki były? A co się na nich działo tak właściwie? One jakoś w sezonie po prostu czy to wyjątkowe zamówienia? Jak one wtedy płatne były i z jakim wyprzedzeniem bywały ogłaszane? dobrze wiedzieć kiedy chłopak wróci do domu. :D

@Karo

Pracowało się wtedy na linii i do tego potrzebne były 3 osoby. Jeżeli nakład był spory to wtedy zostawała uruchamiana 3 zmiana. Może się coś zmieniło w tym roku ale w tamtym na pewno nocka nie była więcej płatna. Przynajmniej jeżeli chodzi o zlecenie. Decyzje podejmowano raczej na szybko. Wtedy szukano pracowników i już na drugi dzień można było zacząć

Słonko

Grafkarton to raj dla ukrainek! Za przyzwoleniem kierowniczki i właściciela. Kolejna moja opinia jest kasowana przez administratora????? Ukrainki robią co chcą przerwy kiedy chcą sluchawki w uszach telefony na blatach chichy smichy ociąganie się ze wszystkim a jak już coś zrobią to trzeba po nich poprawic i jeszcze opiernicz distaniesz polak nie ma szans na nadgodziny a jeśli już to nie płatne! a ukrainki po12 godzin robią i wszystko maja placone nic nie robiąc spóźnianie to na porządku dziennym nawet do pół godziny i żadnych konsekwencji nie do wiary !!

Słonko

Myślę że zarząd to guzik wie co tak na prawdę dzieje się na hali... na palcach jednej ręki moza policzyć pracowników zaangazowanych w to co dzieje się na produkcji nie chcę tu przytaczać cytatów niektórych pracusiów bo administrator tego nie dopuści do " druku"....a co do pań zza wschodniej granicy to gratuluję uwicia sobie fantastycznego gniazdka

Prawda

Kto? Tylko pary osób zostanie żeby pomóc coś skończyć a inni i 2 minute nie zostanie. A to co szef nie płaci nadgodziny to do czego tutaj Ukraińcy?? Zapytaj jego. Co złego wam zrobili Ukraińcy?

Słonko

Nie wiem bo mnie już od jakiegoś czasu nie ma ale choćby proste zbieranie kart zawsze coś było nie tak. Pomieszane, braki itp. Samo tempo pracy! Coś co powinno być zrobione w ciągu 5 sekund jest robione 45 sekund!!! śmiech przez łzy gdy pracownik jest popędzany i strofowany prez kierownictwo a damie z Ukrainy nie wypada zwrocic uwagi Kończę tą bezsensowną dyskusje i współczuję ludziom pozostalym na zakładzie szczególnie tym którzy mimo szystko dają od siebie wiele i są niedoceniani którzy pracują za najniższą krajową!!!!!!

Andżela

W tamtym roku podobno był jakiś problem z premią, jak jest obecnie? Jaka praca w drukarni jest lepiej wynagradzana? Zdacie relację z pracy na magazynie? Mój luby się interesuje, widział ofertę z tamtego roku na Nad Drwiną, gdzie netto było napisane, że wpada do 3,5 tys, w tym roku jak jest?

Kinia

A oprócz tej opisywanej przez kogoś atmosfery to jak się pracuje jako grafik? Widziałam, że parę miesięcy temu była oferta na dwa stanowiska. z treści wynika, że do 5 tys można było zgarnąć, czy to jeszcze aktualne? jak współpraca z innymi działami wygląda z perspektywy tego stanowiska? ogólnie to polecacie prace jeśli oferta wróci?

Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o. poszukuje pracownika na Pracownik Produkcji. Czy stanowisko Pracownik Produkcji wymaga nadgodzin?

Guga

Nie wymaga nadgodzin

Natalia
@Guga

A jak ktoś chce dorobić sobie nadgodzinami to istnieje taka możliwość?

Guga
@Natalia

Na chwilę obecną nie

Bożena
@Guga

A czy premie jakieś można dostać? Czy nie ma szans na dodatkowy pieniądz?

Guga300
@Bożena

Niestety na chwilę obecną mię ma takiej mozliwosci

bubu

Czy Pani I.T. nadal jest kierowniczką produkcji ??

@bubu

Na szczęście już nie

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.