Drukarnia Grafkarton

Kraków

Opinie o Drukarnia Grafkarton

hyhy

Nie polecam , bardzo nerwowa atmosfera , zarobki absurdalnie niskie . Wieczny chaos . 1 osoba odpowiedzialna za prawidlowa prace okolo polowy maszyn na zakladzie .

dante88

Szukają do pomocy na drukarni, czy ktoś tam pracuje i może wypowiedzieć się jakie warunki panują?

henoro

Też uważam, że to, że zatrudniają studentów nie jest wcale czymś złym, bo dają im szansę na zarobienie dobrych pieniędzy i zdobycie doświadczenia.

gość

kompletny brak organizacji pracy , grupa emerytek i studenci na telefon , nic się nie zmieniło od lat ,niestety postęp omija to miejsce pod każdym względem,

john

PODSUMOWUJĄC PRACĘ W TEJ FIRMIE : BAŁAGAN (usunięte przez administratora) I WIECZNA NIEPEWNOŚĆ

wieloletnia

Pracuję w tej drukarni od kilku lat, wspaniała atmosfera, symatyczny właściciel, wiarygodny. Bardzo dobre warunki pracy, czasami nie najlepiej dobrane kierownictwo, ale to się zmienia na lepsze

obiektywny

Firma niekompetentna - terminowość? Nie istnieje. Profesjonalizm - tylko na pokaz - w rzeczywistości nawet najprostsza praca przewyższa ich możliwości, a wszystko nie przez złe maszyny, czy niewykwalifikowanych pracowników, ale sposób nią zarządzania przez pana A.M. Nie polecam.

Zostaw opinię o Drukarnia Grafkarton - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Grafkarton