Czesław

Nie polecam. Kiepskie wynagrodzenie, małe premie sprzedażowe

Małgorzata Nowy wpis

Wcześniej w komentarzu pojawiła się informacja o możliwości awansu w Lift.Upie. Jak wyglądają w praktyce te możliwości? W jaki sposób można awansować i po jakim czasie od przyjęcia się w firmie jest to możliwe? O ile przy tym wzrasta wysokość podstawy wynagrodzenia oraz premii?

Czesław

Nie polecam. Kiepskie wynagrodzenie, małe premie sprzedażowe

Adrian FG
@Czesław

Witam, drogi Panie Czesławie prowizje tak jak nazwa mówi, są zależne od sprzedaży, więc im lepsze wyniki, tym lepsze prowizje sprzedażowe. U nas firmie zawsze jest możliwość awansu, gdzie może wzrosnąć nawet podstawa, a także wspomniane już premię. Zawsze można się doszkalać i być lepszym, co wiąże się z większymi zarobkami. Pozdrawiam :)

Ferdynard
@Czesław

male premie a najsłabsi handlowcy osiagaja zarobki na pozimie 9-10tys. miesiecznie- cóz za paradoks :)

Czesław Nowy wpis
@Adrian FG

Cieszę się, że żyjecie w tej firmie i na negatywne komentarze potraficie szybko odpowiadać od razu ściągając kogoś kto poprze. Szkoda tylko że wiele pytań przedmówców a propo zatrudnienia pozostało bez odpowiedzi :)

Małgorzata Nowy wpis
@Ferdynard

Czy mogłabym poznać więcej szczegółów na temat wcześniej wspomnianych prowizji od sprzedaży? Ile one wynoszą a ile jest podstawy? :)

małogrzata

polecam serdecznie tak wspaniałego sprzedawcy nie spotkałam nigdy a teoche lat przezylam nikt tak swietni nie wyjasnił mi prostej kobiecie jak to wszystko działa jak ten mezczyzna

Anna
@małogrzata

Pani Małgorzato, pozdrawiam serdecznie na początek oraz życzę miłego dnia i smacznej kawusi, ja póki co zastanawiam się nad współpracą z tą firmą i po takich komentarzach nie mam już więcej niepewności pomimo tego że gdzieś z konkurencji dawali mi złe sygnały, ktore okazay się być śmieszne. pozdrawiam

BS Nowy wpis
@Anna

haha Anno, pani się w głowę stuknie. skoro zastanawia się pani nad współpracą z tą firmą to co złego stoi na przeszkodzie aby z nią współpracować? i skoro pani nie współpracuje jeszcze to skąd pani wie czy te sygnały były śmieszne? masakra poziom żenady osób wymyślających komentarze dla tej firmy przekracza normy

arkadusz

jestem zadowolony z przebiegu całego procesu zakupu i montowania

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

anetka

jestem na tak, profesjonalizm

Jurek
Klient

Omijać, na rynku jest wiele lepszych firm

Adrian FG
@Jurek

Szanowny Panie Jurku, owszem jest wiele firm na rynku, w Polsce mamy 16 tys. firm PV, każda tak na prawdę ma coś innego do zaproponowania, myślę że nasza firma daje wiele możliwości oraz na prawdę dobrą opiekę pozakupową, nie trzeba się sugerować złymi opiniami konkurencji.

Gabi
@Jurek

a ja wrecz przeciwnie zachęcam do rekrutacji- praca wymagająca, ale fajna, zarobki tez bardzo dobre, tylko trzeba chciec pracowac :)

czarek
@Jurek

ja uważam że jest właśnie jedną z lepszych firm których ofertę miałem okazje poznać

bartek

cieszę się ze dołączyłem do ekipy

Wiesław

luźna atmosfera, fajna praca, bardzo dobre zarobki, polecam i zachecam do aplikowania, bo mozna wiele zyskac

felek

kuszaca propozycja pracy, uprzejmy rekruter, podobało mi sie

Patrycha
@felek

ja byłam bardzo zaskoczona profesjonalizmem, uprzejmością i kompetencjami. Warunki pracy bardzo dobre

kasia basia

polecam firmę daje szansę na rozwój

Doris
@kasia basia

oooj tak, zarówno intelektualny jak i finansowy :)

jarek

ta praca jest dla mnie jak i dla kazdej osoba ktory chce zostac doceniona przez pracodawce

LGKS
Kandydat

Widzę, ktoś ładnie nagania komentarze, tylko raczej od klientów firmy niż pracowników. Przed rozmową kwalifikacyjną dla handlowca kilka pytań. Jak z podziałem regionów? Firma w ogłoszeniu opisuje, że umawia 5 spotkań dziennie. Skąd bierze te kontakty? Co z elementem pozyskiwania rekomendacji i ewentualnych realizacji dalej? Jakie warunki przy wyborze umowy o pracę? Jak z planami sprzedażowymi?

LGKS
@LGKS

Nadal brak odpowiedzi, w związku z czym pytanie kolejne. Jak zdobyć etat naganiacza na tego typu forach i ile wynosi pensja takiego "marketingowca"? Ode mnie drobna uwaga. Jak już pisze komentarze, jaka to firma wspaniała niech chociaż rozwinie myśl, co w niej takiego świetnego oraz zachowuje dłuższe odstępy czasowe niż minuta po minucie. Miałem zamiar aplikować, ale widzę, że tu jakieś żarty się dzieją, aniżeli można się dowiedzieć czegoś poważnego o pracy.

jakub st.

firmę polecam dobra jakość

paulina

ta firma to cudo oby więcej takich pracodawców, którzy są dla pracownika!

Milena
Kandydat

Polecam. Fajna firma. Oferta godna uwagi.

jacek

szukacie też dyrektorów?

oszczędzacz
Klient

Miła ekipa, wszystko sami mi załatwili, polecam.

katarzyna 245
Klient

profesjonalizm polecam bardzo dobrą firmę!

wazny pracownik

świetna firma, polecam :)

Ola

praca wymagająca czasu i poświecenia ale cos za cos, zarobki rekompensują ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Lift.Up Sp. z o.o. - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lift.Up Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Łódzka 31