Opinie o FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona) w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona) w Kraków

Byku Nowy wpis

(usunięte przez administratora) z dofinansowań!!!! Firma nierzetelna!!!!!

Gracjan

Unikać tego dziadostwa jak ognia Firma działa na szkode klientów Jak ktoś jest niedowiarkiem to niech poczyta ilu milionową karę dostali od urzędu ochrony praw konsumenta

magister ( ON )
@Gracjan

mówisz o twojej firmie gdzie jako spec od marketingu pracujesz ? już was licytują czy na razie dobierają się do udziałowców ?

Małgorzata Nowy wpis
@magister ( ON )

Z czego wynika informacja dotycząca licytacji firmy? Zauważyłam, że w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się negatywne opinie od klientów. Czy wpływają one jakkolwiek na warunki zatrudnienia? Dla przykładu na warunki finansowe, chociażby premie?

NIEDTETYKLIENT Nowy wpis

Okradli mnie z dofinansowania… zero kontaktu, ludzie uważajcie!

OPTYMISTA Nowy wpis

Wysoka ocena firmy wiąże się z tym ze każdy negatywny komentarz został szybko usunięty. Brawo marketing :) Ludzie, uważajcie gdzie się przyjmujecie. Ściagają ludzi z innych dużych miast jako specjalistów, po czym wręczają wypowiedzenia życząc powodzenia, firma upada, nie ma skąd brać pieniędzy a kara na nich nałożona w niczym nie pomaga.

Pierwsza rozmowa na skype ok… nastepnie telefon z zaproszeniem na kolejna rozmowe, a dzien przed planowana druga rozmowa telefon, ze jednak nie bedzie rozmowy. Zadnego wytlumaczenia, ani przepraszam, ani zadnego wiecej kontaktu… od tej pory juz nikt sie nie odezwal. Nieprofesjonalne i nieeleganckie zachowanie ze strony firmy.

Brak

logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
Dosia

Wytłumaczcie mi proszę bo nie bardzo rozumiem.. Jest firma EDP (Energia Dla Przyszłości) która poszukuje handlowców, no dobra doradcy energetycznego.. Po szkoleniu i podpisaniu umowy okazuje się że samochód służbowy jest z FG Energy (BO Energy) i wszystko wskazuje na to, że osoby koordynujące pracę jak i sami handlowcy to właśnie FG Energy. Jeśli tak to nadal firma z dorobkiem kary UOKIK.. Czy warto brnąc w to czy lepiej odpuścić??

@Dosia

Pracowałam w siedzibie ok 2 lat Obie spółki+ Panda Energy to jest jedno i to samo Pracownicy biurowi robią sobie tylko osobne arkusze exelowe, często mają po 2/3 skrzynki mailowe z innymi domenami, żeby DH się nie zorientowali. KO ME DIA

Krystian

Nie bardzo rozumiem Twój wywód ale ukrywanie się za inną firmą (Energia dla przyszłości czyli EDP) to jawne (usunięte przez administratora) Co niby jest dobre? Kto jest zadowolony?? Piszesz jakbyś był/a z ukrainy. Nie umiesz zbudować zdania nie mówiąc o odpieraniu zarzutów które mają potwierdzenie w rzeczywistości.

@Krystian

czyzbys nie czytał mojego poprzedniego posta w którym napisałem iż wedlug prasy branzowej pod katem obslugi klienta i serwisu posprzedazowego jestesmy na drugim miejscu w polsce ( dane na koncowke lutego 2023 roku )

Salsa
@BAWÓŁ RZECZNY

To wytłumacz mi jak to jest, że ukrywacie się za innymi firmami? Zupełnie jak Bolt. Zabrali licencję to założyli kolejna firmę.. To jest profesjonalizm? A kara od UOKIK to za niewinność tak?

Karolina F.

Niestety firma jest bardzo nierzetelna. Jest bardzo utrudniony kontakt z przedstawicielami firmy. W czerwcu 2022 montowali panele fotowoltaiczne i niestety w trakcie zimy dach zaczął przeciekać. Firma przez długi czas nie podjęła działania a w momencie gdy przyjechał ktoś z obsługi i niby naprawił usterkę dach nadal przecieka. Mimo zapewnienia, ze dach zostanie w najbliższym czasie naprawiony nikt z firmy nie podjął próby kontaktu ani wyjaśnienia sytuacji.

Widać, że firma stara się żeby pracownicy byli zadowoleni. Mogę tutaj liczyć na naprawdę dobre warunki pracy. Szczerze polecam każdemu.

hensi
@Marek

firma ma spory wachlarz kar, nie sądzę żeby tego typu opinie były prawdziwe, pojawiają się też plotki że płacą za usuwanie negatywnych wpisów

@hensi

Dzień dobry. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma prawo do wyrażania opinii, niekoniecznie pochlebnej. Jednak dalecy jesteśmy od usuwania takich komentarzy. Pozdrawiamy!

Panie Łukaszu, ale po co takie słownictwo? To, że komuś podoba się praca w FG Energy nie zasługuje na krytykę. Mówi się ile osób, tyle opinii i coś w tym jest :) Pozdrawiamy serdecznie!

Krzysiek
@Marek

Proszę przypiąć posty niezadowolonych klientów i pracowników zamiast wpływać na usuwanie ich!!!!

Można prosić o szczegóły? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy jako handlowiec

Daniel Z
@Kandydat

Jak nie szkoda Ci czasu to idź i zobacz

Żaneta

To nie są plotki...

miko

prawda

Emil
@Marek

Śmiechu warte, Napewno pracownicy w biurze pracujący na umowę o dzieło za najniższą stawke na godzine skaczą ze szczescia

mister_babadook
@Marek

mnie się dobrze pracuje, nie narzekam a co? a jak?

mister_babadook
@Krzysiek

zasada jest taka ze jeśli trzy razy napiszesz zły komentarz to odwiedzi cię w halołin mister babadook

@mister_babadook

Piszesz, że dobrze Ci się pracuje i nie narzekasz, a jest tu coś co mógłbyś pochwalić? Dla jakich warunkó według Ciebie warto się zaciągnąć, do dziś jeszcze coś się polepszyło?

@Małgorzata

za każdym razem gdy zaszczycam obecnością swoją Kraków, jestem pełen podziwu dla jakości pracy pracowników ale i profesjonalizmu firmy co można pochwalić? otóż bardzo wiele rzeczy i aspektów pracy, m.in. dobry kolektyw, wiem co mówię bo przez 20 lat pracowałem w innych spółkach fotowoltaicznych, w tym spółkach skarbu państwa, także profesjonalizm w wyznaczaniu ścieżek kariery dla pracowników, nie wspominając już o wysokiej jakości kadry managerskiej, przez skromność nie wspomnę o sobie

magister ( ON )
@Marek

no racja ja tez polecam bo firma jest elegancka i rzetelna bardzo

Małgorzata

jak to "zawinęła"? w sposób dosłowny? co miałoby się wtedy stać ze wszystkimi pracownikami? pytam, bo widzę, że tutaj na stronie jest chociażby ogłoszenie dla handlowca. po co mieliby kogoś szukać do siebie w takiej sytuacji?

@Małgorzata

konkurencja mocno dziala na forum jak widze no coz obroty wam spadly wiec trzeba atakowac firme do ktorej przeszli wasi handlarze zamiast atakowac firme, ktora jest dobra zadbajcie o siebie bo to bezecenstwo pisac takie rzeczy i wchodzic na nasze forum (usunięte przez administratora) moja kumpela w tym tygodniu przyszla na handlowca do nas na szkolenie rekrutacja trwa w najlepsza a firma sie rozwija i tyle w temacie moi mili

@Małgorzata

ja pracuje w administracji i zapewniam ze firma ma się dobrze a plotki rozsiewają tak zwane „złe jęnzyki” z konkurencji, powiem więcej właśnie teraz jest największy rozwój firmy a niemal to kraina mlekiem i miodem ociekająca

Celina
@Małgorzata

Firma juz nie istnieje Zgarneli szmal i uciekli

Tomasz
@BAWÓŁ RZECZNY

Po pierwsze to nie jest wasze forum tylko informacje o firmie zamieszczane przez każdego kto ma jakąś wiedzę na temat firmy czy pracy w tej firmie. Po drugie Misiu nie bądź taki do przodu bo Cie z tyłu zabraknie. Czy nadal mówicie klientom, że EDP to nie FGE i nie macie z nimi nic wspólnego? Był u mnie wczoraj chłopak chcąc wcisnąć najdroższą ofertę. Nie wyszło bo sprawdziłem przy nim oferty i wyszło że w jego cenie za 5kWp mogę mieć 10. To chyba mówi wszystko. A do tego miałem już wstępną wycenę i okazało się że dołożył kilka tysięcy marży. Nieładnie tak robić..

Nina

Firma krzak Zawyżone ceny Usługi pozostawiają bardzo wiele do życzenie Pracownicy pracują za najnizszą możliwą stawke na godzine Brak umow o prace

@Nina

Przepraszam ale nie mogę się zgodzić Raporty branżowe i eksperci mówia co innego a mianowicie ze firma jest w top 3 na Polskę pod względem serwisu posprzedażowego i t(usunięte przez administratora) odnośnie montażu

Kris

Witam Proszę o informację jakie zarobki są na stanowisku przedstawiciela handlowego. Jaka jest podstawa i jaka premia sprzedażowa. Czy praca trwa 8h czy dłużej? Dziękuję

Panel
@Kris

Nie wiem , nie korzystałem z usług tej firmy ale ma tak "wspaniałe opinie". Ale mam kilka pytań? 1. Czy można dostać karę za o że się czegoś nie zrobiło? 2. Czy trzeba płacić z własnej kieszeni za dojazd na szkolenie i nocleg? 3. Czy Jakość paneli jest dobra i czy ceny niskie? 4. Czy trzeba mieć własną działalność aby firma nie miała z tego tytułu kosztów? 5. Czy duża jest rotacja? 6. Czy dużo pracowników jest niezadowolonych? 7. Czy przyjmują praktycznie wszystkich i czy po dwóch tyg czy miesiącu dużo osób rezygnuje?

@Panel

Bardzo prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury na stanowisko doradcy w FG Energy. Pracownicy działu HR podczas rozmowy rekrutacyjnej bardzo chętnie odpowiedzą na nurtujące Pana pytania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

@Panel

Nie płaciliśmy za dojazdy do firmy czy nawet ma szkolenia jestem byłym pracownikiem ale współpracę sobie chwalę z FG Energy ????

@Piotr

Czyli piszesz, że mimo jakichś mankamentów polecasz? To w drugą stronę z jakich największych powodów byś polecił tu pracę mojemu partnerowi?

Jacek

3 miesiące temu Niestety nie polecam firmy FG Energy, instalacja nie działa, serwis przyjechał stwierdził usterkę uszkodzonego falownika i od tego czasu cisza, awaria nastąpiła na koniec sierpnia i do dnia dzisiejszego nie jest naprawiona, kontakt z firmą nie istnieje, infolinia nie jest w stanie pomóc z żadnym problemem a przekierować do osób gdzieś wyżej aby uzyskać jakąś informacje nie chce albo nie może.

Andrzej Kalwajtys

moje pytanie dotyczy aplikacji FoxCloud. Przestała działać. Po zalogowaniu od kilkunastu dni pokazuje mi produkcję dnia 0.00. Może mi ktoś podpowie co mam zrobić aby uaktywnić powyższą aplikację.

Piotr Jacek Ozimczak
@Andrzej Kalwajtys

u mnie dziala bez zastrzezen

Firma nierzetelna. (usunięte przez administratora) mnie. Dotacje które miałem dostać z programu "Mój Prąd" firma(lub pracownik firmy)podała swój numer konta i tam zostały na to konto przelane. Pomimo pisma i kilku telefonów brak odpowiedzi. Po świętach zgłaszam sprawę do prokuratury. Wszystkich przestrzegam przed tą firmą!!!

Witam podaje swój numer meilowy (usunięte przez administratora) szukam osoby które przez te firmę zostały (usunięte przez administratora) jak my pisałam do programu uwaga opisałam ich niema na co czekać od miesiaca awaria u nas popalilo pompki nam zwarcie jest A okazało się że w ziemi lonczony kabel owiniety srebetkiem i spięty tytkami rząd prawo podobnie zwarcie i cisza od tej firmy na jakie kolwirk telefony maila więc jedyne rozwiązanie zebrać się razem i pokazać (usunięte przez administratora) pozdrawiam Monika

GOLEM
@Monika

drogi dziale marketingu firmy konkurencyjnej tylko w tym tajnym zadaniu siania chaosu na forach konkurencji nie pomyl sie i nie podaj mejla sluzbowego bo wiesz ze to by sie skonczylo wezwaniem przez twojego prezesa upadajacej firmy na dywanik pozdrawiam dzial marketingu PS. ile ci placa za wrzucanie u nas takich komentarzy bo zle jenzyki mowia ze za pinc zeta to robita

Diana
@Monika

To wszystko prawda Firma działa na szkode klientów Dostali kare 30 milionow od urzędu ochrony praw konsumenta

Czy wszystkie te opinie dotyczą firmy znajdującej się pod adresem: Fabryczna 20A?

A czy możesz powiedzieć coś więcej? O jaką kare chodzi?

Wika
@Michał

30 milionów od Urzędu ochrony konsumenta plus zwrot pieniędzy pokrzywdzonym klientom Wszystko jest poopisywane w internecie wystarczy poszukać

@Michał

Firmy bede bronil, bronil niczym niepodleglosci poniewaz jest dla mnie czyms zupelnie wyjatkowym Sa ludzie, sa ci co atakuja na wniosek konkurencji Zazdrosc bowiem rozwijamy sie ponadprzecietnie i znajda sie wilki co atakowac zechca Sa niegodni. I sa takze zwolnieni pracownicy wylewajacy swe zale Daremne zale, prozny trud chcialoby sie rzec...

@Marcin z Łodzi

Panie to (usunięte przez administratora) jakich mało

@Michał

Tak. Już 3 raz zmieniają lokalizacje i prężnie (usunięte przez administratora) ludzi

Marcin z Łodzi

firma jest w top 3 jesli chodzi o rodzimy, krajowy rynek fotowoltaiczny ja pracuje tutaj niemal od samego poczatku zaczynalem w biurze glownym w Krakowie i choc teraz jestem w innym oddziale, nie moge powiedziec ani jednego zlego slowa o firmie mam wielu dobrych znajomych, wspolpracownikow i bardzo cenie sobie prace tutaj fakt, ze mija kolejny dlugi rok - niechaj bedzie swiadectwem ! oto moje swiadectwo!

@Marcin z Łodzi

MAREK

JESTEM WŚCIEKŁY NA SPOSÓB ZAŁATWIANIA SPRAWY ORAZ BRAK ODPOWIEDZI NA MOJE MAILE! Nr umowy 09/999/013/2022 z dnia 06.05.2022 (przedstawiciel: Jędrzej Wieczorek) zamontowana dopiero 29.09.2022 Czekam już drugi miesiąc od rozmowy z waszym technikiem Panem Raczyńskim, który stwierdził , że nie można uruchomić baterii zdalnie i nawet GOODWEE nie pomogło i potrzebna jest wizyta u mnie waszego technika. W każdej próbie podlaczenia baterii wyrzuca bezpieczniki. Ile można czekać ? od września nawet nie wiem czy instalacja dobrze działa?

@MAREK

Witam jestem w podobnej sytuacji i uważam że osoby z takimi problemami powinny się w (usunięte przez administratora) zebrać bo inaczej czekać będziemy ja maila z opisem swojej sytuacji opisałam do programu uwaga uważam że media powinny się oszustami zajęć pozdrawiam

Daniel

Kiedy zapłacicie karę do UOK?

BAWÓŁ RZECZNY

heloł wszystkim jestem bawół rzeczny i wcale się tego nie wstydzę długo rozmyślałem czy napisać prawdę o firmie fg ale uznałem po rozmowach z narzeczonom ze tylko prawda nas wyzwoli a ja tez uważam ze czas napisać prawdę i tylko prawde nie każdemu się spodoba co napisze ale jednak to zrobie i wskaże ukrywana prawde o firmie w dziesięciu punktach 1/ dobry parking 2/ miła lokalizacja w centrum miasta 3/ koleżeńscy koledzy 4/ inspirujące mitingi 5/ smakuśne owocowe piatunia 6/ interesujące wyjazdy i delegacyje 7/ rozwijające wszem i wobec zadania 8/ stabilna umowa o prace 9/ niezaprzeczalne perspektywy 10/ gwarantowane podwyżki 11/ motywujące premie i mocne wynagrodzenie wiec podsumowując ode mnie piątka z plusem wchodzi i piec gwiazdek daje

Bożena
@BAWÓŁ RZECZNY

Dużo tu do tych opinii, większość pracowników chwali dobre zarobki. Jakie to są kwoty? Od czego zależą? Chętnie się dowiem, bo moja znajoma szuka takiej właśnie pracy

@BAWÓŁ RZECZNY

A co to znaczy niezaprzeczalne perspektywy, możesz rozwinąć? :) Dzięki z gory

@BAWÓŁ RZECZNY

I jeszcze pytanie, gdzie pracujesz? W biurze?

Aka

Hej, właśnie taki trochę nietypowy ten profil, ciężko znaleźć informacje. Pracujesz może w biurze i mogłabyś mi coś powiedzieć na ten temat? Byłabym wdzięczna

@Bożena

pieniądze są niezaprzeczalnie dobre ale wiesz, zależy z czym porównywać, ja przed przejściem tutaj miałem swój własny mały bo mały ale rodzinny biznes i byłem groomerem więc na grooming'u pieniądze się robiło nie małe sama rozumiesz

@Aka

tak ale jestem niecałe cztery miesiące tutaj i jeszcze nie znam wszystkiego warunki sie roznia w zaleznosci od dzialow ,w niektorych dzialach jest dobrze a w innych jeszcze lepiej nietypowy profil bo ludzie na forum moga mnie rozpoznac a juz dzis na kuchni przy robieniu kawy na mnie dziwnie patrzono jakby ktos sie domyslal ze ja to ja :( i czulem na sobie spojrzenia

towarzyszGUMUŁKA
@BAWÓŁ RZECZNY

10/ gwarantowane podwyżki mnie dzis kadry wezwaly do siebie myslalem ze mnie zwolnia albo przynajmniej nagane wlepia a tu jaka mila niespodzianka dostalem przedluzenie umowy i stawke wieksza od pierwszego marca zmiana warunkow placy wiec to prawda co jest pisane

@Aka

ja baaardzo cenię firmę za tolerancje i pełność otwartość, za to że bez względu na poglądy czy wyznanie, czy jesteś (usunięte przez administratora) czy nie, firma jest naprawdę dla osób takich jak ja mega tolerancyjna, chiałbym też napisać

@Aka

w dniu dzisiejszym zakończyłem współpracę z firmą życzę powodzenia, w dalszej drodze zawodowej, pracownikom administracji oraz kadrze zarządzającej ten krótki czas współpracy był nie tylko owocowy ale i bardzo motywujący z poważaniem panKREWETKA

Jataktylko
@towarzyszGUMUŁKA

Pozdrawiam serdecznie dział marketingu!

Marcin K
@towarzyszGUMUŁKA

TowarzyszuGumułka możesz nas oświecić w jakiej firmie pracujesz bo FG ENERGY nie istnieje od listopada zeszłego roku tj. 2022 r. Więc jaka firma daje ci podwyżki. Oświeć nasz proszę. Miłej pracy życzę

Leon

Inwestycja w farmę fotowoltaiczną to był świetny biznes! Pracownicy FG Energy zawsze bardzo mili i pomocni. :)

@Leon

W pełni się z Panem zgadzamy. Dziękujemy za miłe słowa o naszych pracownikach. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

@Leon

samo OZE jest nudne jak flaki z olejem, to trzeba lubic albo sie przyzwyczaic bo jesli ktos 4 lata pracowal w sferze uslug to wejscie w nowe tematy techniczne moze byc trudne szczegolnie jak ktos nie skonczyl polibudy ani nie ma umyslu scislego ja troche przez przypadek tutaj trafilem ale malo mnie kreca tematy padania promieni slonecznych czy jakis fotonow i sa na swiecie ciekawsze tematy ale trudno. ja do dzis nie odrozniam kilowatow od kilowatopikow

Jataktylko
@BAWÓŁ RZECZNY

To raczej wiedza podstawowa ...

• Jak się pracuje w FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona)?

Zobacz opinie na temat firmy FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 606.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 396, z czego 314 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona)?

Kandydaci do pracy w FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona) napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona)
4.5/5 Na podstawie 1088 ocen.

FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona)