Opinie o Lift.Up Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lift.Up Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lift.Up Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lift.Up Sp. z o.o. w Kraków

Edyta

Ktoś coś wie na temat obecnej sytuacji firmy? Nikt tu na pytania od dłuższego czasu nie odpowiada aż z ciekawości sprawdziłam czy działają, po krs są aktywni, więc o co chodzi? Nie ma rotacji?

Lew Trocki
@Edyta

Ja działam. Bez obaw. Wszystko pod kontrolą. Firma się rozwija. Jest coraz lepiej. Razem tworzymy Lift Up! Ode mnie 5 gwiazdek.

Zofia
@Lew Trocki

Działasz jako pracownik, sam? Nie masz kolegów w pracy? Daj no znać, czy tam w ogóle jakaś praca jest. I czy nie potrzebują tam pary rąk do pracy. Duże są zespoły?

@Zofia

Ktoś taki jak (usunięte przez administratora) ( celowo z małej litery ) to obłudny typ i ciężko go podejrzewać o to, że ktoś taki może mieć kolegów w pracy. Zresztą domyślam się co to za typ. Co do zespołów, to w moim ( szeroko rozumianym ) pracuje + 50 osób a to tylko jeden dział. Co do przyjęć do pracy, to tak - będzie wymiana słabszych ogniw i jak w każdej firmie, nadawane są ogłoszenia. Aplikuj.

@Edyta

firma działa, wszystko w porządku. owocowe środy utrzymane - szkoda że nie z Kolumbii ale z innych tropików te owoce, muzyczka gra na open space, ludzie uśmiechnięci, zadowoleni, nawet są przyjęcia nowych osób do pracy ( w zamian za "maruderów" ) więc optymistycznie patrzymy w przyszłość

Edyta
@szymon bar-kochba

Open space? To, że owocki są to pewnie ludziom odpowiada a co z tą przestrzenią biurową? Jak koś czułby dyskomfort to ma możliwość na wybór jakiejś alternatywy może? Oferują mniejsze pomieszczenia czy nie mają takich możliwości?

Wiesław

luźna atmosfera, fajna praca, bardzo dobre zarobki, polecam i zachecam do aplikowania, bo mozna wiele zyskac

@Wiesław

Cześć, zainteresował mnie Twój wpis :) Przybliżysz co konkretnie można zyskać pracując w Lift.Up? Czy można liczyć na rozwój osobisty oraz zawodowy? Organizowane są szkolenia? Jest jakaś ścieżka kariery? Ile wynoszą zarobki?

Jolancia

Też jestem ciekawa.

Łucja
@Jolancia

I nie Ty jedna ;) problem w tym, że tu kwota zarobków pojawiła się jeden raz i nikt nie chce jej potwierdzić, ani zaprzeczyć, więc nie wiadomo, czy jest realna :)

@Małgorzata

GOLEM odpowie, prawdę wyjawi co zyskać można, otóż: - UoP ( ja dostałem od pierwszego dnia ) - dużo nauki ( przynajmniej w dziale technicznym ) - imprezy ( mam na myśli biuro w Krakowie ) - opiekę mentora ( na początku gdy Cię przyjmują do pracy i nie masz za dużo doświadczenia kierunkowego )

@Jolancia

(usunięte przez administratora) Szkolenia są, owszem. Nie jest jednak tak, że pracownik może sobie sam wybrać z jakich obszarów chciałby uzupełnić wiedzę i to jest minus. Ścieżka kariery jest i ja to potwierdzam na własnym przykładzie. W ciągu niewiele ponad roku przeskoczyłem dwa szczebelki. Zbiegło się to z tym, że jedna osoba poszła na L4 ( jakiś uraz ) ale tak czy tak awans stał się faktem.

@Wiesław

w poprzedniej pracy pracowałem w soboty ( w biurze !!! ) i przynajmniej 4 godziny w niedziele w poprzedniej pracy nosiłem śmieciowy, plastikowy "bedź" z nazwą korpo - stanowiska w poprzedniej pracy gniłem w pato biurowcu na Mokotowie w poprzedniej pracy kisiłem się wśród nędznych, pozbawionych ambicji białych kołnierzyków w poprzedniej pracy był cyrk i PR a nie praca, każdy - zamiast pracować - robił pijar wokół siebie i to było ważniejsze tutaj tego nie ma tutaj jest normalnie tutaj nie ma tej całej korpo - gadki i korpo - klimy tutaj przychodzisz na luzie / ubierasz się w co chcesz tutaj nie ma tego fałszywego nadęcia i bufonady (usunięte przez administratora)

od 9000 wzwyż

@Wiesław

mnie, do podjęcia pracy w liftapje, skłoniły rekomendacje znajomych bo w Łodzi, Krakowie firma ma naprawdę dobrą opinię a do tego słynie z naprawdę krystalicznej etyki w codziennym działaniu udawadnia jak ważne są wartości, etos pracy oraz ponadprzeciętna etyka fajnie się pracuje w littapje i zmieniać tego nie zamierzam

GOLEM

ja jutro sie wybieram do roboty a Ty? nie bede na L4 siedzieć ani więcej na urlopie dosyć tego dobrego Netfliks obejrzany, Jutube nie ma tajemnic wiec czas zakasac rekawy najwyżej pieska nie wyprowadzę w ciągu dnia 8 razy na spacerniak ale przynajmniej bez pracy nie ma kołaczy jak to mówia

GOLEM

jedyne co mi przeszkadza w tej firmie to to, że dziś po powrocie z urlopiku musiałem się natrudzić są jednak ludzie co mało co robią albo nic nie robią i siedzą sobie na L4 udaja pracę, pozorują pracę a nawet raportów nie chce im sie wysłać przez to dedlajny padają, fakapy powstają a kipiaje nie są pilnowane ja takich ludzi nie lubię i mi wadzą i mówię to otwarcie no ale jasne lepiej sobie pobawić z pieskiem w domciu na kanapie niż wpaść do biuro i ciężko tyrać życie jest niesprawiedliwe ale cóż..."mądrze świat został stworzony, dzięki za to Ci Ojcze !"

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Witam czy ktoś był już na szkoleniach wyjazdowych jak to mniej więcej wygląda.? Ile tak naprawdę się zarabia ? Proponują podstawy 3/4 netto ale dopiero po wyrobieniu targetu ? Czy można wyrobić target w pierwszym miesiącu? Ile tak naprawdę trwa dzień pracy skoro 5 wizyt umawianych jest od 13 a rano mają być spotkania z przełożonymi online. Zatrudnienie tylko działalność pierwszy miesiąc zlecenie? Jest sporo pozytywnych komentarzy lecz zero konkretów. Może ktoś napisać jak to wygląda naprawdę bo mam pewne wątpliwości?

Asia
@Nowy

Wątpię, żeby ktokolwiek z pracowników odpowiedział na te pytania. Pewnie mają jakieś tajemnice, aczkolwiek również bardzo interesuje mnie odpowiedz.

Czy firma przewiduje zatrudnienie osoby bez doświadczenia w handlu na stanowisko "Doradca handlowy"? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Asia
@Kandydat

również interesuje mnie odpowiedź na to pytanie.

Małgorzata

Wcześniej w komentarzu pojawiła się informacja o możliwości awansu w Lift.Upie. Jak wyglądają w praktyce te możliwości? W jaki sposób można awansować i po jakim czasie od przyjęcia się w firmie jest to możliwe? O ile przy tym wzrasta wysokość podstawy wynagrodzenia oraz premii?

Czesław

Nie polecam. Kiepskie wynagrodzenie, małe premie sprzedażowe

Adrian FG
@Czesław

Witam, drogi Panie Czesławie prowizje tak jak nazwa mówi, są zależne od sprzedaży, więc im lepsze wyniki, tym lepsze prowizje sprzedażowe. U nas firmie zawsze jest możliwość awansu, gdzie może wzrosnąć nawet podstawa, a także wspomniane już premię. Zawsze można się doszkalać i być lepszym, co wiąże się z większymi zarobkami. Pozdrawiam :)

Ferdynard
@Czesław

male premie a najsłabsi handlowcy osiagaja zarobki na pozimie 9-10tys. miesiecznie- cóz za paradoks :)

Czesław
@Adrian FG

Cieszę się, że żyjecie w tej firmie i na negatywne komentarze potraficie szybko odpowiadać od razu ściągając kogoś kto poprze. Szkoda tylko że wiele pytań przedmówców a propo zatrudnienia pozostało bez odpowiedzi :)

@Ferdynard

Czy mogłabym poznać więcej szczegółów na temat wcześniej wspomnianych prowizji od sprzedaży? Ile one wynoszą a ile jest podstawy? :)

małogrzata

polecam serdecznie tak wspaniałego sprzedawcy nie spotkałam nigdy a teoche lat przezylam nikt tak swietni nie wyjasnił mi prostej kobiecie jak to wszystko działa jak ten mezczyzna

@małogrzata

Pani Małgorzato, pozdrawiam serdecznie na początek oraz życzę miłego dnia i smacznej kawusi, ja póki co zastanawiam się nad współpracą z tą firmą i po takich komentarzach nie mam już więcej niepewności pomimo tego że gdzieś z konkurencji dawali mi złe sygnały, ktore okazay się być śmieszne. pozdrawiam

BS
@Anna

haha Anno, pani się w głowę stuknie. skoro zastanawia się pani nad współpracą z tą firmą to co złego stoi na przeszkodzie aby z nią współpracować? i skoro pani nie współpracuje jeszcze to skąd pani wie czy te sygnały były śmieszne? masakra poziom żenady osób wymyślających komentarze dla tej firmy przekracza normy

arkadusz

jestem zadowolony z przebiegu całego procesu zakupu i montowania

bartek

cieszę się ze dołączyłem do ekipy

kasia basia

polecam firmę daje szansę na rozwój

Doris
@kasia basia

oooj tak, zarówno intelektualny jak i finansowy :)

jarek

ta praca jest dla mnie jak i dla kazdej osoba ktory chce zostac doceniona przez pracodawce

LGKS

Widzę, ktoś ładnie nagania komentarze, tylko raczej od klientów firmy niż pracowników. Przed rozmową kwalifikacyjną dla handlowca kilka pytań. Jak z podziałem regionów? Firma w ogłoszeniu opisuje, że umawia 5 spotkań dziennie. Skąd bierze te kontakty? Co z elementem pozyskiwania rekomendacji i ewentualnych realizacji dalej? Jakie warunki przy wyborze umowy o pracę? Jak z planami sprzedażowymi?

LGKS
@LGKS

Nadal brak odpowiedzi, w związku z czym pytanie kolejne. Jak zdobyć etat naganiacza na tego typu forach i ile wynosi pensja takiego "marketingowca"? Ode mnie drobna uwaga. Jak już pisze komentarze, jaka to firma wspaniała niech chociaż rozwinie myśl, co w niej takiego świetnego oraz zachowuje dłuższe odstępy czasowe niż minuta po minucie. Miałem zamiar aplikować, ale widzę, że tu jakieś żarty się dzieją, aniżeli można się dowiedzieć czegoś poważnego o pracy.

jakub st.

firmę polecam dobra jakość

paulina

ta firma to cudo oby więcej takich pracodawców, którzy są dla pracownika!

Milena

Polecam. Fajna firma. Oferta godna uwagi.

jacek

szukacie też dyrektorów?

oszczędzacz

Miła ekipa, wszystko sami mi załatwili, polecam.

katarzyna 245

profesjonalizm polecam bardzo dobrą firmę!

Zostaw merytoryczną opinię o Lift.Up Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Lift.Up Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lift.Up Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lift.Up Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 36 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lift.Up Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lift.Up Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lift.Up Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Fabryczna 20A
    31-553 Kraków