Usługobiorca03.02.2026 11:47
Inne
To najgorsza firma, z jaką kiedykolwiek współpracowałam. Biorą pieniądze dosłownie za nic. Wystawiają faktury dopiero po dwóch miesiącach od zakończenia okresu rozliczeniowego(usunięte przez administratora) Następnie dają tylko jeden dzień na zapłatę, a jeśli nie zapłacisz od razu – przekazują sprawę do firm windykacyjnych, które ciągle dzwonią i (usunięte przez administratora) a dodatkowo naliczają odsetki.
Bez żadnych podstaw (usunięte przez administratora)również urzędem skarbowym. Informacje trzeba z nich dosłownie wyciągać – na każde pytanie brak konkretnej odpowiedzi. Przez telefon nie potrafią się normalnie komunikować, a gdy coś tłumaczysz lub o coś pytasz, słyszysz, że „nie podoba im się sposób rozmowy”.
Połowa pracowników jest niekompetentna i nie zna języka polskiego – kiedy dzwonisz, myślą, że telefon jest z urzędu.
Dodatkowo zostaliśmy podatnikami VAT, a firma poinformowała nas o tym dopiero wtedy, gdy wykonaliśmy już sprzedaż z limitem zwolnienia (z ulgą), co naraziło nas na problemy.
Współpraca zakończyła się miesiąc temu, a do dziś nie otrzymaliśmy wszystkich dokumentów. Ceny są dwa razy wyższe niż średnie w Krakowie. Za rozliczenie PIT naliczają dodatkowe opłaty, podczas gdy inne biura robią to za darmo.
Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą firmą, a szczególnie z (usunięte przez administratora) Najgorsze doświadczenie, jakie mieliśmy.