INTER-AUTO KRAKÓW

Opinie o INTER-AUTO KRAKÓW

Siwy
@Konar 13.12.2017 20:56
Czyli w Inter Auto , po staremu , hahaha

Dzień jak co dzień od daaawna.

homarek

Pewnie nie dostał premii za nieodebrany telefon. Żal chłopaka z najniższej krajowej to tylko na przelew bedzie i jedzenie z torebki.

qwe

A może mi ktoś powiedzieć czy pracownikom biurowym, którzy nie mają wpływu na sprzedaż zawsze wypłacają premie ?

Gal anonim

Dużo strasznie opinii negatywnych jak i pozytywnych . Może ktoś szczerze odpowiedzieć na poniższe pytanie: Z tego co wiedzę to wynagrodzenie się skalda z dwóch części zasadnicze plus premia czy ta premia zawsze zostaje wypłacana w 100% czy pracodawca je pomniejsza ? Jeśli pomniejsza to jakie są powody ?

nick

kolejny sprzedawca poszukiwany .... kolejny .... kolejny .... itd .... bez konca

@nick 08.06.2017 19:22

Między innymi dzięki polityce zwiększania zatrudnienia i szkoleniom Inter Auto osiągnęło w listopadzie 2017 bardzo dobre wyniki handlowe. Dla przykładu załoga Fiata wypracowała prawie 12% udział w sprzedaży krajowej Fiata dostawczego, a Serwis i Magazyn Peugeot zostały laureatem organizowanego przez centralę konkursu Masters. To tylko przykłady. Zmotywowany i pozytywnie nastawiony do życia zespół pozostawił "kwękaczom" forum gowork.pl, a sam swoją pracą i zaangażowaniem uzyskał coś dzięki czemu ma satysfakcję i kasę adekwatną do swojego wkładu i zaangażowania.

MUMIN

CO WY TU WYGADUJECIE!!! PRACÓJE TAM 10 LAT, DOSTAŁEM AUTO SŁURZBOWE I CO MIESIĄC PRAWIE 10TYS WYPŁATY ZA CHODZENIE PO SCHODACH Z GÓRY NA DÓŁ. JAK WAM SIE NIE PODOBA TO BIAŁA KARTKA!!! HAHAHAHAHAHA

@MUMIN 02.02.2016 23:58

coś słabo z ortografią i ktoś taki niby 10 tys. zarabia?

anonymous

Najgorsza obsługa z jakąkolwiek się spotkałam. NIKOMU nie polecam tego salonu zwłaszcza salonu Opla na ul. jasnogórskiej.

Ziko

Ja juz jakiś czas tam nie pracuje ale wylewającym szambem do szatni i jadalni to pewnie do tej pory śmierdzi.

Byly pracownik

Chcialbym przeprosic Grzeska z Fiata jak i cala firme Fiata za klamstwa ktore napisalem tutaj na temat bania oleju, jest to tylko i wylacznie moj wymysl ktory jest nie prawda. Jestem bylym pracownikiem i takie rzeczy nigdy sie nie dzialy. Firma jest wporzadku, nie robi zadnych przekretow jak inni tu pisza na temat premii czy wynagrodzenia. Zawsze dotrzymuja terminu wyplaty. Jesli ktos sie umawia na konkretna sume to ja otrzymuje. Jeszcze raz przepraszam za te klamstwa

@Byly pracownik 30.10.2017 19:41

akurat przekręty to specjalność tej firemki, tylko przekręty pracodawcy w stronę pracownika... kto by pomyślał , że tak przepraszasz ... a może ktoś z Inter Auto pod tym nickiem wypisuje takie bzdury...

bebetka
@* 21.11.2017 14:34

Nie. Nikt pod tym nickiem z z inter auto nie dokonał tego wpisu. Ten Pan dla realizacji własnych interesów, postanowił pomówić dobrego i uczciwego pracownika. Nie powinno to nikogo dziwić bo na tym forum pełno takich wpisów. Jak wyszło szydło z worka, to po wyjściu z klopa, bo firma ujęła się za tym uczciwym gościem, zobowiązał się że przeprosi publicznie. Brakło tylko odwagi do podpisania się pod postem, ale sporo goworkowych gierojów to ten poziom.

IA

Polityka Firmy Inter Auto o czym powszechnie wiadomo jest taka, że płaci wynagrodzenie zgodnie z przepisami, w tym premię. Znakomita większość pracowników pracuje dobrze więc premię dostaje. Przyjęcie, że pracodawcy nie opłaca się premiować pracownika o wysokich, czy nawet średnich umiejętnościach i zaangażowaniu jest bardzo karkołomne i ma słabe podstawy merytoryczne.

@IA 25.07.2017 11:17

Na żywym organizmie to wygląda tak że w czasie przyuczania dostawalem lepsze premie niż wtedy gdy już byłem 100 % samodzielny w dodatku pochwały od dyr. I pokkepywanie po plecach a premia ciągle zmalała. Po rezygnacji ze współpracy przebudzenie przełożonych

Kumpel
@anonymous 22.11.2017 15:50

Myślę, że jak przeczytasz wpis wiodący to zrozumiesz, że firma najpierw w Ciebie inwestowała a potem zacząłeś być oceniany nie za chęci, ale za efekty.

Bąk

A iluż to wartościowych pracowników odeszło .

@Bąk 16.06.2017 18:10
A iluż to wartościowych pracowników odeszło .

a iluż to wartościowych pracowników musiało odejść , bo byli za porządni .... zostali zmuszeni do odejścia .... małą premią uznaniową ....

IA

Trochę brak logiki w tej wypowiedzi. Po co uciekać skoro można awansować. Poza tym skoro to dobra praca , żeby się czegoś nauczyć to już jest wartość sama w sobie. No i dlaczego ponad 70% załogi to ludzie z długim stażem pracy ?

@IA 28.06.2017 00:23

Dla uzupełnienia warto dodać, że duża część nowej załogi, to osoby które zostały zatrudnione w oddziałach lub działach powstałych w ostatnich 2-3 latach, oraz w ramach rozszerzania zatrudnienia w punktach już wcześniej istniejących. Np. jeden z działów sprzedaży kredytów i ubezpieczeń w firmie to były kiedyś 2 osoby a obecnie pracuje tam już 5 osób.

@IA 28.06.2017 00:23

awansować ? bzdura, pomysły szeregowych pracowników są podkradane i realizowane przez inne osoby, a awansu ani widu ani słychu.... i nie jest to dobra praca do nauki czegokolwiek, chyba tylko do krętactwa .... bzdurą również jest że 70% załogi to ludzie z długim stażem, ach nie ładnie tak kłamać IA....

Sylwek

Dzięki Bogu już tam nie pracuję, było tragicznie, garnitury za 100 zł z łatami tam się nosi taka elegancja :-) , uśmiałem się i podziękowałem. Wypłaty są manipulowane, zasada jak najmniej wypłacić pod różnymi pretekstami.

zygfryd

rotacje pracowników maja tam przeogromna, dzien za dniem nowe ogloszenie w poszukiwaniu pracownika, jak nie sprzedawca to serwisant, pewnei nie bez powodu ludzie ciagle ochodza

@zygfryd 03.06.2017 01:39

Coraz to nowe ogłoszenia to pracę to efekt rozwoju firmy. Przez rozwój rozumiemy tu powstawanie nowych działów i zwiększanie zatrudniania już istniejących. Nowa blacharnia, nowy dział flotowy, a za tym idą większe potrzeby w dziale części i innych działach bo to efekt wzrastającej konkurencji. Można odnosić wrażenie, że najtrudniej jest się tu zatrudnić, bo potem o ile pracownik uczciwie pracuje i angażuje się jak należy to raczej nie odchodzi. Bo po co?!

gość

Pan Siwek zleca usuwanie z gowork.pl "niewygodnych" a prawdziwych komentarzy.

@gość 14.10.2017 19:46
Pan Siwek zleca usuwanie z gowork.pl "niewygodnych" a prawdziwych komentarzy.

Inter Auto nie wykupiło usługi o której tu mowa.

Wuwunio

A za pracująca sobotę należy sie dzien wolnego chyba dawno kontroli z PIP-u nie mieli

Abby

Oj powróci i to już na dniach!!!!!!! Chociażby żeby zadbać o uświadomienie dokumentacyjne co niektórych , np kiedy wystawić świadectwo pracy i jak się rozstać z pracownikiem. Z daleka od tej firmy. Nawet się zwolnić jak cywilizowany człowiek , bez sądu i PIP u nie można!!!!!

IA

W ciągu najbliższych kilku tygodni Inter Auto uruchomi na Ulicy Jasnogórskiej jeden z największych zakładów blacharsko lakierniczych w Polsce, co jest powodem obecnych rekrutacji na stanowiska związane z pracami blacharskimi i lakierniczymi.

IA

Tak. Trzeba przychodzić, żeby dostać pieniądze. Żeby dostać premię trzeba pracować.

xx

Jak w tej firmie wyliczane są premie jeśli chodzi o serwis? Trzeba sie o wszystko upominać czy nie ?

Fiacik

Nie warto tracić swojego cennego czasu. Dzień dobry panie W częsty gościu tego forum, masz pewnie bardzo mało pracy skoro tutaj przesiadujesz. Próbujesz może pokazać inny lepszy wizerunek firmy? Każdy wie jak jest, a ten co przyjdzie i tak prędzej czy później się przekona.

Mariusz z Niemiec

Zajefajnie jak w całej firmie. Kraina miodem i mlekiem płynąca ????

Nowicjusz
@Mariusz z Niemiec 05.09.2017 10:27
Zajefajnie jak w całej firmie. Kraina miodem i mlekiem płynąca ????

Jakieś szczegóły ?

Nowicjusz

Podobno poszukują lakiernika i pomocnika lakiernika. Jak wyglada praca na tych stanowiskach oraz wynagrodzenie ?

IA

Panie "Wąsik". Inter Auto nie prowadzi polityki budowania swojego wizerunku w oparciu o tego typu przekaz i nie wyobrażamy sobie aby tego rodzaju działania były akceptowane przez jakiegokolwiek dealera, choć oczywiście każdy decyduje tutaj sam. Od decyzji dealera zależy też ocena zachowania pracownika, który wypowiada się w taki sposób.

nic nie zmieni faktu,że RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY A GŁOWĄ FIRMY JEST WS KTÓRY W OGÓLE NIE SZANUJE LUDZI ! Idźcie, zapraszam sami się przekonacie ! i prędko uciekniecie !

leszcz

Praca dla mlodych, ktorzy chca zdobyc doswiadczenie. Popracowac zeby miec wpis w CV i uciekac.

IA

Kolejny awans w Inter Auto. Sprzedawca z Jasnogórskiej został zastępcą kierownika na Zakopiance. Powodzenia

nicky
@IA 14.06.2017 22:44
Polityka firmy taka jest. Firma ciągle się rozrasta. To kolejny awans w strukturach firmy. W tym roku to 5ty awans pracownika l...

wychodzi na to ze menagerowie nie moga juz spac spokojnie zaczeli rotowac w szybkim tempie :-) ..... co za zycie blady strach pada nawet na kierownikow ...... ciekawe kiedy przyjdzie dzien na dyrektorow

AI
@nicky 17.06.2017 01:16

To element rozwoju. Powstają nowe Salonu, Serwisy się rozrastają, i jest potrzeba tworzenia nowych stanowisk związanych z zarządzaniem. Jak w każdej konkretnej firmie takie zmiany mają charakter planowy i nie są związane z rotacją na stanowiskach menedżerskich. Sprzedawca z Jasnogóskiej nie zastąpił żadnego byłego ani obecnego menedżera na Zakopiańskiej.

Mateusznn

Oj widzę ze opinie znikają, tylko szkoda że tylko negatywne. Żenada !!! ( usunięte przez administratora ) Nie warto tracić nerwów i czasu. Zero perspektyw, obiecują wiele ale niestety bez pokrycia. Nie polecam.

takie_sobie_zlecenie
@Mateusznn 31.05.2017 17:38

czasem pisze coś, nie widzę zaraz posta. Dziwne. Znika. No cóż, (rum) burak raje rady. Skoro kadrowe puszcza się z dyscyplinarką , a nowej szuka od kwartału, nie dziwi, że nikt dla idei pracować nie będzie.

Johnycash

Szkoda, bo Ci, którzy wylewają tutaj swoje żale tak naprawdę nigdy nie będą z niczego w życiu zadowoleni - zresztą co tu dużo pisać: to nie jest praca dla lalusiow, którzy ciągle płaczą jak im jest źle, a po godzinach siedzą na forach. Pracuje tutaj już dłuższy czaś. Raz jest gorzej, raz lepiej - jak wszedzie. (usunięte przez administratora) Najpierw trzeba dac coś z siebie, a potem wymagać od innych, ale co tam - najlepiej sprzedać 2 auta na pół roku i robić z siebie sierotke na forach, że firma nie wypłaca premii. Powodzenia!

Tadek

Aha Akademia Interauto Hehe bez zbędnych słów

pyzaty

dobra szkoła jazdy, najlepiej się przekonać przychodząc popracować, dla tych co nie chcą, nie mogą, nie lubią, lepiej niech nie przychodzą- szkoda czasu w której jest lepiej, mniej wymagają, a lepiej płacą ? a co ja umiem i co mogę zaoferować ?

Rumburak - czarodziej pierwszej klasy

Opinia świadczy o tym, że pracował pan tak krótko, że nie wie pan nawet gdzie w sąsiednim pokoju znajdowała się niszczarka na papier, przekonuje to o żenująco niskim poziomie zaangażowania ..... Po godzinach gdy trzeba zostać to zawsze jest to rozliczane z pracownikiem, ale nie zaraz na drugi dzień - nikt tak nie działa ...... Ta tzw. druga część kasy to premia , to na co się pan umawiał zawsze wypłacane jest na czas dla pracowników. Musiał mieć pan dużo czasu w pracy, skoro wystarczyło go panu, żeby patrzeć na to kto trzyma, a kto nie ręce w kieszeniach..... Nie dziwne by było gdyby dużo osób z pana było niezadowolonych..... chyba więc już pan nie pracuje w tej firmie.... Swoją drogą personalne komentarze które pan formułuje przekonują o frustracji ( czyżby kryzys wieku średniego ? ) i braku argumentów przy silnej potrzebie formułowania jakichkolwiek zarzutów - choćby gołosłownych ......

Johnycash

Raczej nikt nie będzie płakał po Twoim zwolnieniu sierotko - w każdej następnej firmie też będziesz płakał jak to nie jest źle... Ojoj...

nowy

Praca tragedia. Śmieszne pieniądze( usunięte przez administratora )Niestety do tego dochodzi kiepska atmosfera ( usunięte przez administratora ) Jak ktoś chcę sobie zepsuć najbliższe parę miesięcy do zapraszam :p

n

Pracuję w tej firmie już ładnych kilka miesięcy, i jestem zaskoczony. Firma jak firma, nie pierwsza i nie ostatnia w której pracuję. Na pewno poukładana. Na tym forum jest wiele kłamstw na jej temat. Za pensją idzie lista a jak ktoś pracuje to zarobi.

ppp

Taniej jest pisać, a oszczędności w firmie są na pierwszym miejscu , najczęściej kosztem pracownika.

hala

Przyjąłem się tu i nie narzekam idzie zarobić.

@miastowy 28.02.2017 05:33
no i ?

No i? No i to, że głupoty gadasz. Twoje słowa nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Na jasnogórskiej nie ma kierowników, którzy uprzednio pracowali na niższych stanowiskach w InterAuto. Każdy kto tam pracował o tym wie, Ameryki nie odkryłem. Zresztą, czegoś nie rozumiem. Dlaczego wam, kierownictwu (bo nie wierzę by jakiś pracownik z własnej woli pisał kłamstwa), tak zależy na sztucznym poprawianiu opinii firmy na takich portalach? Przecież każde kłamstwo wyjdzie na jaw prędzej czy później. Po miesiącu pracy każdy nowy pracownik zaczyna rozumieć gdzie się znalazł. Nie lepiej wziąć sobie do serca kilka rad i zmienić coś w firmie?

miastowy
@. 28.02.2017 07:53

Oj kropeczka kłamczuszku. Kierownik Serwisu Kia, wcześniej mistrz hali, kierownik Serwisu Peugeot wcześniej doradca w serwisie Peugeot na Jasnogórskiej. Kierownik jednego z działów części to pracownik , który wcześniej pracował na magazynie. Kierownik serwisu Fiat był wcześniej gwarantem choć na innym salonie siwka.

Krk

Nie warto zawracać sobie głowy :/

Wiki

Firma nie warta uwagi. Na rozmowie obiecywane dobre pieniądze jednak po wypłacie wyglada to słabo. Mizerna podstawa, plus premia uznaniowa z która różnie bywa, trzeba sie prosić. A jak nie to dostajesz najniższą i radź sobie sam.

podwiśnią

U mnie było zlecenie, umowa na 3 miesiące a teraz mam umowę stałą. Ciekawe co było inaczej.

AKTUAL

Na którym obiekcie? Zresztą. Ludzie przychodzą i odchodzą jak wszędzie , w firmie w której pracuje ponad 300 osób trudno żeby było inaczej. Frustratów, którym się nie udało co widać po tym forum nie brakuje. Gdyby było jak piszesz to by ta firma nie istniała.

Powrót

No jesli potrzebujecie dobrych samochodów i fajnie chcecie trafić, to zdecydowanie mozna polecić ten salon, fury są naprawdę do wyboru do koloru, jak dla mnie to dobra wiadomość, pracownicy mili i pomogą

rzeszowiak

Witam Jak wyglada sprawa z targetem handlowca ile samochodów musi sprzedać w ciągu miesiaca aby pracodawca byl z niego zadowolony .

były pracownik
@rzeszowiak 20.08.2016 18:08

sprzedasz 1 będzie mało , sprzedasz 50 zapyta dlaczego nie sprzedałeś 100. Nigdy nie będzie zadowolony ... wiem z doświadczenia. Pracowałem tam 2 lata w Krk.

Tamten

Szkoda czasu

Tomek

Nie polecam tej firmy, dużo godzin i wynagrodzenie wg mnie slabe a atmosfera jak kogoś to obchodzi nie specjalna

nosoro

Ile dostajesz na rękę?

ONA

Zainteresowany
@ONA 08.07.2016 14:12
Ja polecam. Miała pewne obawy, ale nie wygląda to źle. Kasa jest i jest ok. Zapiepszam, ale przynajmniej wiem za co....

Od jakiej kwoty ubezpieczają skoro dobra kasa to znaczy żer na umowie też jest ok ?

ONA
@Zainteresowany 18.07.2016 09:39

Przynoszą listę płac do podpisu i do tej pory się zgadzało.

Siwek zatrudnia 350 osób z których prawie 2/3 ma staż pracy ponad 7 lat. Jakoś nie czują się skrzywdzenia, bo jakby się czuli to by pewnie ich tam nie było.

młodszy

Zrobiło się z tego serwisu dobre miejsce do pracy.Aż fajnie przychodzić. Po przyjściu nowego kierownika serwis zaczął normalnie działać. Krzaku jest ok. Dyr. W. też nie ma strachu. Jest porządek . Masz rację stary dość nagonki.

stary

Dosyć tej nagonki. Firma jest ok. Na janosgórskiej ludzie chodzą zadowoleni. Wymagania są , ale są i zarobki. Nie ma co narzekać. Firma duża, nic złego co czytałem o dyr W się nie potwierdziło. Jest słowny i nie opowiada bajek, co nie jest takie znowu powszechne.

Smok Wawelski

Nikt nikogo nie pomawia , jedynie wygłasza swoją subiektywna opinie. Po to właśnie jest ten portal. Potencjalny pracownik , sam wyciągnie sobie wnioski. Śmieszą mnie wpisy mówiące o tym jak w interauto jest wspaniale. Na pewno piszą to zadowoleni pracownicy :) Kto tam pracował to wie jak jest, a ci którzy będą tam pracować , o tym się przekonają.

mo
@Smok Wawelski 01.07.2016 18:48

Maciej też tak twierdził. I sąd w Wieliczce miał inne zdanie na ten temat. Zdaniem sądu to co pisał to była nieprawda. Chyba , tego nie wiem na pewno ale taka informacja została przekazana, ma pół roku ograniczenia wolności i 5000 na PCK. Wyrok daje firmie możliwość wystąpienia do sądu cywilnego. Brrr

wolny
@mo 02.07.2016 07:13

Wróżbita czy jakiś inny? Skąd wymyśliłeś taką historie?

Karamba

Ale bzdury , dyrektor na jasnogórskiej jest ten sam , Fiat z Oplem zmienił budynek i pan W przeszedł razem z Fiatem. Teraz bryluje na większym obiekcie, ale ludzie się nie zmieniają i na bank nie jest ok. Do interauto przychodzą ludzie którzy wcześniej nie mieli styczności z branżą motoryzacyjną , a na pewno nie z ASO. Ci którzy maja jakiekolwiek pojecie o pracodawcach w Krakowie omijają to miejsce szerokim łukiem :) Żaden budynek tego nie zmieni. Szefem jest cały czas ta sama osoba.

ssss
@Karamba 30.06.2016 21:53

Nie potwierdzam,. To co wypisywali na jego temat (W.) na tym forum, to jakieś bzdety i kłamstwa. A na tym obiekcie jest nowy. Pracujesz jest ok. Uczciwie i dużo pomaga.

Zostaw opinię o INTER-AUTO KRAKÓW - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER-AUTO KRAKÓW