INTER-AUTO KRAKÓW

Kraków

Opinie o INTER-AUTO KRAKÓW

Olejarka

Pozdrowienia dla fiata szczegolnie dla tego pseudo mechanika Grzegorza Romka ktory potrafi regularnie dorabiac na kliencie ;) moze ktos wkoncu przejrzy na oczy i bedzie mniej takich pół i pseudo mechaników. Usuwajcie dalej wpisy ale prawda zawsze wyjdzie na swiatlo dzienne

Olejarka
@Olejarka wczoraj, 08:34

A o co chodzi to juz pisze ;) klient posiada jeepa grand cheeroke czy fiat ducato ;) dajmy na to ze na takie auto wejdzie 8 litrow oleju ;) prosta matematyka 1 litr kosztuje ok 80zl nie byle jaki bo selenia ;) wiec klient troche placi ;) ale za co ? Za to ze taki Grzegorz wspanialy mechanik sposci polowe oleju a reszta do plecaka ;) cos tu jest nie tak !!! A najwyzsza pora zeby ktos sie tym zajal ! Kto by chcial takiego mechanika trzymac....

gość

Pan Siwek zleca usuwanie z gowork.pl "niewygodnych" a prawdziwych komentarzy.

Nick

istnieją inne możliwości usuwania postów, niekoniecznie zlecając tę usługę Gowork.pl. Posty "zniknęły" i nie jest to z pewnością spowodowane gumką do mazania.

Abby

Oj powróci i to już na dniach!!!!!!! Chociażby żeby zadbać o uświadomienie dokumentacyjne co niektórych , np kiedy wystawić świadectwo pracy i jak się rozstać z pracownikiem. Z daleka od tej firmy. Nawet się zwolnić jak cywilizowany człowiek , bez sądu i PIP u nie można!!!!!

xx

Jak w tej firmie wyliczane są premie jeśli chodzi o serwis? Trzeba sie o wszystko upominać czy nie ?

IA

W ciągu najbliższych kilku tygodni Inter Auto uruchomi na Ulicy Jasnogórskiej jeden z największych zakładów blacharsko lakierniczych w Polsce, co jest powodem obecnych rekrutacji na stanowiska związane z pracami blacharskimi i lakierniczymi.

Wisnia
@IA 17.09.2017, 09:08

Się znaczy koukoz pracy?

@Wisnia 2 tygodnie temu
Się znaczy koukoz pracy?

Tak. Trzeba przychodzić, żeby dostać pieniądze. Żeby dostać premię trzeba pracować.

Fiacik

Nie warto tracić swojego cennego czasu. Dzień dobry panie W częsty gościu tego forum, masz pewnie bardzo mało pracy skoro tutaj przesiadujesz. Próbujesz może pokazać inny lepszy wizerunek firmy? Każdy wie jak jest, a ten co przyjdzie i tak prędzej czy później się przekona.

Mariusz z Niemiec

Zajefajnie jak w całej firmie. Kraina miodem i mlekiem płynąca ????

Nowicjusz
@Mariusz z Niemiec 05.09.2017, 10:27
Zajefajnie jak w całej firmie. Kraina miodem i mlekiem płynąca ????

Jakieś szczegóły ?

Nowicjusz

Podobno poszukują lakiernika i pomocnika lakiernika. Jak wyglada praca na tych stanowiskach oraz wynagrodzenie ?

IA

Panie "Wąsik". Inter Auto nie prowadzi polityki budowania swojego wizerunku w oparciu o tego typu przekaz i nie wyobrażamy sobie aby tego rodzaju działania były akceptowane przez jakiegokolwiek dealera, choć oczywiście każdy decyduje tutaj sam. Od decyzji dealera zależy też ocena zachowania pracownika, który wypowiada się w taki sposób.

IA

Polityka Firmy Inter Auto o czym powszechnie wiadomo jest taka, że płaci wynagrodzenie zgodnie z przepisami, w tym premię. Znakomita większość pracowników pracuje dobrze więc premię dostaje. Przyjęcie, że pracodawcy nie opłaca się premiować pracownika o wysokich, czy nawet średnich umiejętnościach i zaangażowaniu jest bardzo karkołomne i ma słabe podstawy merytoryczne.

gość
@IA 25.07.2017, 11:17

"Zgodnie z przepisami" czyli najniższa krajowa i "premia" czyli pozostała część wynagrodzenia, która jest wypłacana lub nie, w zależności czy pracujemy po godzinach czy nie. Nie jest to premia za szczególne zasługi tylko wynagrodzenie którego można nie zapłacić. W przypadku rozwiązania umowy nigdy nie jest wypłacana.

nic nie zmieni faktu,że RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY A GŁOWĄ FIRMY JEST WS KTÓRY W OGÓLE NIE SZANUJE LUDZI ! Idźcie, zapraszam sami się przekonacie ! i prędko uciekniecie !

IA

Trochę brak logiki w tej wypowiedzi. Po co uciekać skoro można awansować. Poza tym skoro to dobra praca , żeby się czegoś nauczyć to już jest wartość sama w sobie. No i dlaczego ponad 70% załogi to ludzie z długim stażem pracy ?

@IA 28.06.2017, 00:23

Dla uzupełnienia warto dodać, że duża część nowej załogi, to osoby które zostały zatrudnione w oddziałach lub działach powstałych w ostatnich 2-3 latach, oraz w ramach rozszerzania zatrudnienia w punktach już wcześniej istniejących. Np. jeden z działów sprzedaży kredytów i ubezpieczeń w firmie to były kiedyś 2 osoby a obecnie pracuje tam już 5 osób.

leszcz

Praca dla mlodych, ktorzy chca zdobyc doswiadczenie. Popracowac zeby miec wpis w CV i uciekac.

Bąk

A iluż to wartościowych pracowników odeszło .

IA

Kolejny awans w Inter Auto. Sprzedawca z Jasnogórskiej został zastępcą kierownika na Zakopiance. Powodzenia

nicky
@IA 14.06.2017, 22:44
Polityka firmy taka jest. Firma ciągle się rozrasta. To kolejny awans w strukturach firmy. W tym roku to 5ty awans pracownika l...

wychodzi na to ze menagerowie nie moga juz spac spokojnie zaczeli rotowac w szybkim tempie :-) ..... co za zycie blady strach pada nawet na kierownikow ...... ciekawe kiedy przyjdzie dzien na dyrektorow

AI
@nicky 17.06.2017, 01:16

To element rozwoju. Powstają nowe Salonu, Serwisy się rozrastają, i jest potrzeba tworzenia nowych stanowisk związanych z zarządzaniem. Jak w każdej konkretnej firmie takie zmiany mają charakter planowy i nie są związane z rotacją na stanowiskach menedżerskich. Sprzedawca z Jasnogóskiej nie zastąpił żadnego byłego ani obecnego menedżera na Zakopiańskiej.

nick

kolejny sprzedawca poszukiwany .... kolejny .... kolejny .... itd .... bez konca

zygfryd

rotacje pracowników maja tam przeogromna, dzien za dniem nowe ogloszenie w poszukiwaniu pracownika, jak nie sprzedawca to serwisant, pewnei nie bez powodu ludzie ciagle ochodza

Mateusznn

Oj widzę ze opinie znikają, tylko szkoda że tylko negatywne. Żenada !!! ( usunięte przez administratora ) Nie warto tracić nerwów i czasu. Zero perspektyw, obiecują wiele ale niestety bez pokrycia. Nie polecam.

takie_sobie_zlecenie
@Mateusznn 31.05.2017, 17:38

czasem pisze coś, nie widzę zaraz posta. Dziwne. Znika. No cóż, (rum) burak raje rady. Skoro kadrowe puszcza się z dyscyplinarką , a nowej szuka od kwartału, nie dziwi, że nikt dla idei pracować nie będzie.

Johnycash

Szkoda, bo Ci, którzy wylewają tutaj swoje żale tak naprawdę nigdy nie będą z niczego w życiu zadowoleni - zresztą co tu dużo pisać: to nie jest praca dla lalusiow, którzy ciągle płaczą jak im jest źle, a po godzinach siedzą na forach. Pracuje tutaj już dłuższy czaś. Raz jest gorzej, raz lepiej - jak wszedzie. (usunięte przez administratora) Najpierw trzeba dac coś z siebie, a potem wymagać od innych, ale co tam - najlepiej sprzedać 2 auta na pół roku i robić z siebie sierotke na forach, że firma nie wypłaca premii. Powodzenia!

Tadek

Aha Akademia Interauto Hehe bez zbędnych słów

pyzaty

dobra szkoła jazdy, najlepiej się przekonać przychodząc popracować, dla tych co nie chcą, nie mogą, nie lubią, lepiej niech nie przychodzą- szkoda czasu w której jest lepiej, mniej wymagają, a lepiej płacą ? a co ja umiem i co mogę zaoferować ?

Rumburak - czarodziej pierwszej klasy

Opinia świadczy o tym, że pracował pan tak krótko, że nie wie pan nawet gdzie w sąsiednim pokoju znajdowała się niszczarka na papier, przekonuje to o żenująco niskim poziomie zaangażowania ..... Po godzinach gdy trzeba zostać to zawsze jest to rozliczane z pracownikiem, ale nie zaraz na drugi dzień - nikt tak nie działa ...... Ta tzw. druga część kasy to premia , to na co się pan umawiał zawsze wypłacane jest na czas dla pracowników. Musiał mieć pan dużo czasu w pracy, skoro wystarczyło go panu, żeby patrzeć na to kto trzyma, a kto nie ręce w kieszeniach..... Nie dziwne by było gdyby dużo osób z pana było niezadowolonych..... chyba więc już pan nie pracuje w tej firmie.... Swoją drogą personalne komentarze które pan formułuje przekonują o frustracji ( czyżby kryzys wieku średniego ? ) i braku argumentów przy silnej potrzebie formułowania jakichkolwiek zarzutów - choćby gołosłownych ......

Johnycash

Raczej nikt nie będzie płakał po Twoim zwolnieniu sierotko - w każdej następnej firmie też będziesz płakał jak to nie jest źle... Ojoj...

nowy

Praca tragedia. Śmieszne pieniądze( usunięte przez administratora )Niestety do tego dochodzi kiepska atmosfera ( usunięte przez administratora ) Jak ktoś chcę sobie zepsuć najbliższe parę miesięcy do zapraszam :p

n

Pracuję w tej firmie już ładnych kilka miesięcy, i jestem zaskoczony. Firma jak firma, nie pierwsza i nie ostatnia w której pracuję. Na pewno poukładana. Na tym forum jest wiele kłamstw na jej temat. Za pensją idzie lista a jak ktoś pracuje to zarobi.

ppp

Taniej jest pisać, a oszczędności w firmie są na pierwszym miejscu , najczęściej kosztem pracownika.

hala

Przyjąłem się tu i nie narzekam idzie zarobić.

@miastowy 28.02.2017, 05:33
no i ?

No i? No i to, że głupoty gadasz. Twoje słowa nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Na jasnogórskiej nie ma kierowników, którzy uprzednio pracowali na niższych stanowiskach w InterAuto. Każdy kto tam pracował o tym wie, Ameryki nie odkryłem. Zresztą, czegoś nie rozumiem. Dlaczego wam, kierownictwu (bo nie wierzę by jakiś pracownik z własnej woli pisał kłamstwa), tak zależy na sztucznym poprawianiu opinii firmy na takich portalach? Przecież każde kłamstwo wyjdzie na jaw prędzej czy później. Po miesiącu pracy każdy nowy pracownik zaczyna rozumieć gdzie się znalazł. Nie lepiej wziąć sobie do serca kilka rad i zmienić coś w firmie?

miastowy
@. 28.02.2017, 07:53

Oj kropeczka kłamczuszku. Kierownik Serwisu Kia, wcześniej mistrz hali, kierownik Serwisu Peugeot wcześniej doradca w serwisie Peugeot na Jasnogórskiej. Kierownik jednego z działów części to pracownik , który wcześniej pracował na magazynie. Kierownik serwisu Fiat był wcześniej gwarantem choć na innym salonie siwka.

Krk

Nie warto zawracać sobie głowy :/

Wiki

Firma nie warta uwagi. Na rozmowie obiecywane dobre pieniądze jednak po wypłacie wyglada to słabo. Mizerna podstawa, plus premia uznaniowa z która różnie bywa, trzeba sie prosić. A jak nie to dostajesz najniższą i radź sobie sam.

podwiśnią

U mnie było zlecenie, umowa na 3 miesiące a teraz mam umowę stałą. Ciekawe co było inaczej.

AKTUAL

Na którym obiekcie? Zresztą. Ludzie przychodzą i odchodzą jak wszędzie , w firmie w której pracuje ponad 300 osób trudno żeby było inaczej. Frustratów, którym się nie udało co widać po tym forum nie brakuje. Gdyby było jak piszesz to by ta firma nie istniała.

Powrót
użytkownik zarejestrowany

No jesli potrzebujecie dobrych samochodów i fajnie chcecie trafić, to zdecydowanie mozna polecić ten salon, fury są naprawdę do wyboru do koloru, jak dla mnie to dobra wiadomość, pracownicy mili i pomogą

rzeszowiak

Witam Jak wyglada sprawa z targetem handlowca ile samochodów musi sprzedać w ciągu miesiaca aby pracodawca byl z niego zadowolony .

były pracownik
@rzeszowiak 20.08.2016, 18:08

sprzedasz 1 będzie mało , sprzedasz 50 zapyta dlaczego nie sprzedałeś 100. Nigdy nie będzie zadowolony ... wiem z doświadczenia. Pracowałem tam 2 lata w Krk.

Tamten

Szkoda czasu

Tomek

Nie polecam tej firmy, dużo godzin i wynagrodzenie wg mnie slabe a atmosfera jak kogoś to obchodzi nie specjalna

nosoro

Ile dostajesz na rękę?

ONA

Zainteresowany
@ONA 08.07.2016, 14:12
Ja polecam. Miała pewne obawy, ale nie wygląda to źle. Kasa jest i jest ok. Zapiepszam, ale przynajmniej wiem za co....

Od jakiej kwoty ubezpieczają skoro dobra kasa to znaczy żer na umowie też jest ok ?

ONA
@Zainteresowany 18.07.2016, 09:39

Przynoszą listę płac do podpisu i do tej pory się zgadzało.

Siwek zatrudnia 350 osób z których prawie 2/3 ma staż pracy ponad 7 lat. Jakoś nie czują się skrzywdzenia, bo jakby się czuli to by pewnie ich tam nie było.

młodszy

Zrobiło się z tego serwisu dobre miejsce do pracy.Aż fajnie przychodzić. Po przyjściu nowego kierownika serwis zaczął normalnie działać. Krzaku jest ok. Dyr. W. też nie ma strachu. Jest porządek . Masz rację stary dość nagonki.

stary

Dosyć tej nagonki. Firma jest ok. Na janosgórskiej ludzie chodzą zadowoleni. Wymagania są , ale są i zarobki. Nie ma co narzekać. Firma duża, nic złego co czytałem o dyr W się nie potwierdziło. Jest słowny i nie opowiada bajek, co nie jest takie znowu powszechne.

Smok Wawelski

Nikt nikogo nie pomawia , jedynie wygłasza swoją subiektywna opinie. Po to właśnie jest ten portal. Potencjalny pracownik , sam wyciągnie sobie wnioski. Śmieszą mnie wpisy mówiące o tym jak w interauto jest wspaniale. Na pewno piszą to zadowoleni pracownicy :) Kto tam pracował to wie jak jest, a ci którzy będą tam pracować , o tym się przekonają.

mo
@Smok Wawelski 01.07.2016, 18:48

Maciej też tak twierdził. I sąd w Wieliczce miał inne zdanie na ten temat. Zdaniem sądu to co pisał to była nieprawda. Chyba , tego nie wiem na pewno ale taka informacja została przekazana, ma pół roku ograniczenia wolności i 5000 na PCK. Wyrok daje firmie możliwość wystąpienia do sądu cywilnego. Brrr

wolny
@mo 02.07.2016, 07:13

Wróżbita czy jakiś inny? Skąd wymyśliłeś taką historie?

Karamba

Ale bzdury , dyrektor na jasnogórskiej jest ten sam , Fiat z Oplem zmienił budynek i pan W przeszedł razem z Fiatem. Teraz bryluje na większym obiekcie, ale ludzie się nie zmieniają i na bank nie jest ok. Do interauto przychodzą ludzie którzy wcześniej nie mieli styczności z branżą motoryzacyjną , a na pewno nie z ASO. Ci którzy maja jakiekolwiek pojecie o pracodawcach w Krakowie omijają to miejsce szerokim łukiem :) Żaden budynek tego nie zmieni. Szefem jest cały czas ta sama osoba.

ssss
@Karamba 30.06.2016, 21:53

Nie potwierdzam,. To co wypisywali na jego temat (W.) na tym forum, to jakieś bzdety i kłamstwa. A na tym obiekcie jest nowy. Pracujesz jest ok. Uczciwie i dużo pomaga.

stary

Potwierdzam. Facet na Jasnogórskiej lata jak z piórem, żeby wszystko pozałatwiać i jest wporzo. Mam na myśli tam gdzie jest Peugeot, Kia i Fiat.

nick
@stary 30.06.2016, 14:03

to bzdury

Sondin

Sporo zmieniło się też na Jasnogórskiej Kia, Peugeot , Fiat). Po zmianie dyrektora jest ok. . Nowy pilnuje wypłat. Jest spoko. Zarobki ponad średnią w Krakowie.

ciekawy

...Po przeczytaniu wpisów nasuwa mi się pytanie - ile w tym prawdy ?? Kto szczerze powie ile zarabia sprzedawca samochodów a ile doradca serwisu - mowa o Zakopiance w Krakowie ??

MUMIN

CO WY TU WYGADUJECIE!!! PRACÓJE TAM 10 LAT, DOSTAŁEM AUTO SŁURZBOWE I CO MIESIĄC PRAWIE 10TYS WYPŁATY ZA CHODZENIE PO SCHODACH Z GÓRY NA DÓŁ. JAK WAM SIE NIE PODOBA TO BIAŁA KARTKA!!! HAHAHAHAHAHA

w jednym dniu zwolniło się dwóch pracowników z działu szkód-to tylko początek. Jeżeli się nie poprawi,będą następne zwolnienia grupowe-a o dobrego pracownika jest bardzo ciężko (chyba , że zatrudni się zielonego i jakoś będzie). Niech lepiej dyrektorstwo i ( usunięte przez administratora ) zastanowią się nad tym. Więcej będzie trzeba łatać dziur istniejącymi osobami. A i one też odejdą bo,( usunięte przez administratora ) ZADOWOLONY PRACOWNIK TO DOBRY PRACOWNIK. Dobry pracownik-zadowolony pracodawca.

Happy bo nie w IA

Pracowałem w tej firmie troszkę i mam porównanie do tej w której pracuje teraz, i odradzam kandydatom zdecydowanie Inter Auto. Poziom wynagrodzenia mówiąc delikatnie dość niejasny :-), ale co pewne niski.Za garnitury grosza nie zwracają, mechanicy w zimie to mają lipę zimno bardzo z resztą na salonie nie lepiej, po kontrolach trochę się poprawia :-). Wiele by mówić w negatywie bo pozytywów brak, może poza jednym że człowiek dowie się gdzie nie warto pracować. Amen

Paweł

Serwisuję samochody od wielu lat w różnych serwisach. Jeżeli umawiam się na jakąś usługę to zawsze ustalam co mają wykonać i mam podaną przybliżoną kwotę. Nigdy nie miałem wymienionej jakieś części bez mojej zgody. Jeżeli coś dodatkowego doszło- to mnie informowali. Zresztą w Skodzie zawsze przy odbiorze samochodu byłem informowany o każdej pozycji części i pozycji usługi robocizny.Chyba takie mają standardy.Zawsze mi to czytają, a mnie to wkurza, bo strasznie wydłuża czas.

Luzik

Jaka płaca taka praca. Po co mają się wysilać skoro się ich nie szanuje i mało płaci???

Zostaw opinię o INTER-AUTO KRAKÓW - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER-AUTO KRAKÓW