counter
5 2 15 5 1
Bartek

Firma z doświadczeniem, świetnymi opiniami a poza tym dobry pracodawca, cóż więcej oczekiwać?

Tak1Nie2
ecik Nowy wpis

Dobrze się zastanów jeśli chcesz tam pracować. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

XYZ Nowy wpis

Miła, luźna atmosfera, pensja zawsze w terminie, z zarządem można się łatwo dogadać. fajna firma

Michał Nowy wpis

Na co zwracają uwagę w cv?

Edek bez kredek Nowy wpis

Fajna firma. Ludzie spoko. Zarząd na poziomie. Kasa na czas. Jak umiesz pracować i szanujesz to co robisz to będziesz zadowolony.

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Krak

Nowy członek zarządu w postaci pana o inicjałach P C, wyrazy współczucia.

Tak1Nie
Smok
@Krak

Nowy członek zarządu zwany Piotrusiem to smutna postać. Już w tylu firmach nie mógł zagrzać miejsca, że można kilka CV obdzielić. Pocieszające jest tylko to, że wcześniej czy później poznają się na jego talentach. Dla firm lepiej jak wcześniej. To zwykły kawał (usunięte przez administratora) syn.

DJ
@Krak

Pablo wrzuć na luz, nam się dobrze z PC robi

Tak1Nie
Bartek

Tak1Nie2
Wanda
@Bartek

Co to za firma informatyczna co nie posiada własnej strony internetowej, wstyd !!!

sss
Klient
@Wanda

softnet.com.pl

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Softnet Sp. z o.o.?

Robert

Podpowiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i czy trudno dostać się do pracy?

TakNie

Hej, firma nie jest korporacją, co wg mnie jest jej zaletą. Wszystko zależy do jakiego działu trafisz, prace się między sobą przeplatają, ale każdy dział ma swoje obowiązku i zadania, ma to też związek z godzinami pracy ale i z wynagrodzeniami. Myślę, że fakt, że ludzie zostają tu na kilka, kilkanaście lat świadczy o tym, że jest nieźle wewnątrz :) Pracownicy są niespotykanie zgrani, masz bezpośredni kontakt z Zarządem, jeśli tego potrzebujesz, jest duży parking przy firmie, są benefity (liczne dopłaty do wycieczek, możliwość korzystania z FitParku i basenu AquaPark , dopłata do MultiSporta). Chyba najważniejsze, że nie jesteś anonimowym trybikiem w maszynie, tylko kimś, kto dostaje swoją działkę do roboty i za nią odpowiada, masz znaczenie i masz wpływ. Dużo można się przy tym nauczyć. Minusem jest nie najłatwiejsze wejście w obowiązki, trochę brakuje takiego przeszkolenia, zapoznania się z działami dlatego to jest dobra praca dla osób nie po korpo, chyba że czują, że muszą od korpo odpocząć ;P Polecam zostawienie swojego cv, widzę, że chyba wszystkim działom brakuje ludzi, więc warto uderzyć. I zostać :D

Karol

Jest jakiś powód tej ciszy na forum? W internecie firma ma dobre opinie. Czy można na tym polegać, interesuje mnie praca w firmie?

TakNie1

Co wiecie o firmie Softnet Sp. z o.o. w miejscowości Kraków? Nadal czekamy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Softnet Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad