SoftNet Sp. z o.o.

Opinie o SoftNet Sp. z o.o.

Dzień dobry!

Chcielibyśmy wszystkich serdecznie powitać na naszym profilu w portalu GoWork. Liczymy na to, że znajdą Państwo u nas interesujące oferty pracy oraz ciekawe i przydatne informacje na temat naszej firmy.

Gorąco zachęcamy do komentowania, zadawania pytań i dzielenia się opiniami na temat pracy w SoftNet.  Na każdy wpis postaramy się jak najszybciej odpisać i wyciągnąć wnioski.

Prosimy jednak o kulturę wypowiedzi, na portalu nie ma miejsca na obrażanie, naruszanie godności, wulgaryzmy i pisanie nieprawdy. Komentarze naruszające zasady regulaminu będą archiwizowane przez Administratora.

Wierzymy, że otwarta komunikacja wpłynie pozytywnie na współpracę i dalszy rozwój firmy.

Pozdrawiamy,

zespół SoftNet

Aktualność

Serdeczne życzenia w Dniu Kobiet dla Wszystkich Pań!

Pięknego świętowania!
Życzy zespół SoftNet

Aktualność

"Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, pysznych pączków nasmażyła".

Wszystkiego najsmaczniejszego!
Życzy zespół SoftNet

czy do dziś można uznać jak poprzednicy, że rozmowa jest merytoryczna? Jest teraz dostępna oferta dla analityka S-B w bankowości elektronicznej. Piszą w niej o minimum trzech latach doświadczenia, to jak przy tym umiejętności są sprawdzane?

Drodzy użytkownicy,

Coraz bliżej Święta!

Z tej okazji pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.
Aby ten magiczny czas przepełniony był radością i życzliwością.
Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Z wyrazami szacunku
Zespół SoftNet
Aplikowałeś na stanowisko Asystent Wsparcia Aplikacji Bankowych oferowane przez firmę SoftNet Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Aplikant

Zbieram się do aplikowania na analityka i podzwoniłem trochę po znajomych. Podobno firma jest po sporych zmianach organizacyjnych. Ziomki polecali mi, żeby starać się trafić do zespołu od bankowości elektronicznej, albo jeszcze lepiej do systemów wspomagających. W tym drugim przypadku podobno jest najbardziej decyzyjny i konkretny gość nadzorujący. Podobno ma to duże znaczenie bo pozostali to jakieś leśne dziadki.

@Aplikant

To tylko mnie spośród tych trzech ofert, które są wystawione właśnie helpdesk jak na razie interesował? :) mam mniejszą konkurencję? Czy Twoi znajomki cos na temat pracy młodszego speca od HD cos mówili? Ja dopiero zaczynam swoją przygodę, warto ją rozpocząć tutaj?

Kandi

Byłem. Rozmowa ok. Merytorycznie. Przekazano mi tylko, że na końcu o wszystkim ostatecznie decyduje prezio i że osobiście chce przesłuchać kandydatów. Niestety z mojego info wynika, że podobno to jest najsłabszy punkt tej rekrutacji, bo jest bardzo niesłowny. Co więcej o wszystkim decyduje ostatecznie księgowa, która trzęsie firmą. Póki co nie chcę się negatywnie nastawiać, zobaczymy w praniu.

W mieście Kraków można podjąć prację jako Konsultant Ds. Obsługi Klienta. Średnie zarobki na tym stanowisku to 4300 . Co sądzicie o pracy w firmie SoftNet Sp. z o.o.?

Dobra prezentacja na ZBP, patrząc obiektywnie firma zaczyna wracać z dalekiej podróży. Oby starczyło energii i zapału dla dalszych zmian. Powodzenia.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SoftNet Sp. z o.o.?

Pracownik firmy

Atmosfera pracy w SoftNecie jest wyjątkowa. Ludzie się lubią i często spędzają ze sobą czas nawet po pracy.

Stefan
@Pracownik firmy

Fajnie. Sami ludzie się umawiają na takie spotkania? Firma też coś organizuje raz na jakiś czas i finansuje takie integracje?

Doda

Proszę usunąć nie ma sensu bez kontekstu

Jakub

Jak wygląda praca jeśli chodzi o backend? Jest szansa na rozwój, nowe technologie? jakie zarobki jak na IT?

jk
@Jakub

zarobki ? dwie miski ryżu na tydzień

T.

Gdyby kadra zarzadzajaca chciała iść do przodu byla otwarta i elastyczna a nie podatna na beton z góry to ta firma mialaby potencial. Niestety cala kadra kierownicza i wzwyz do wymiany. Wielki minus za tzw rodzinna atmosfere....kazdy gada o kazdym, dla ciebie bedzie mily a za plecami zrobi swoje... ogolnie nie polecam i sam juz za czyms sie rozglądam....

Ktoś
@T.

Masz rację z tą rodzinną atmosferą. Pracuję relatywnie krótko a rownież wychodzi mi bokami. Fałsz i obłuda wszędzie.

Ilona
@Ktoś

Nie no jak to konkretnie wygląda, bo sobie jakoś tego nie wyobrażam. Przecież wszyscy jesteście dorośli, na pracy nie powinni się tu skupić?

Czortwico
@Ktoś

Czy całe s.a zaliczysz dla tej grupy?

Czortwico
@Ktoś

Czy całe s.a jest takie niedobre

Alik
@Czortwico

Tak caly sa. Od kadry zarzadzajacej po kierowników. Szkolenia kadry w tej firemce nic nie wnoszą jesli o management chodzi... ludzie po kolei od nas pryskają a ci co jeszcze pracują aktywnie poszukują pracy...

@Alik

Nawet nie znasz mnie bo na pewnbo nie wiesz co to s.a. Szkoła trolii czyż by sie mylił?

Alik
@Andrzej

Serwis aplikacji, to chyba oczywiste

MJ
@T.

Spokojnie ludziska. To wszystko już było. Ludzie odchodzą i ludzie przychodzą. Kryzys zaraz przyjdzie. Corpo też nie płaci za darmo, a zamówienia w IT lecą na łeb. Fala zwolnień przyjdzie i w tym sektorze. Owszem chwilę to potrwa może kilkanaście m-cy dopóki zlecenia są do wypełnienia. Jak tylko rentowność projektów spadnie to Corpo Cię odczepi szybciutko bo jesteś zasobem pogarszającym efektywność. Czy nasz Zarząd popełnia błędy - owszem. Niestety otacza się klakierami i cwaniakami/czkami którzy latami im sączą nieprawdziwy obraz sytuacji o firmie, chroniąc swoje interesy. To dlatego Panowie przespali czas kiedy trzeba było dokonywać zmian w firmie. W mojej ocenie obecnie wywołany szok jest dla firmy idealny, żeby się chłopcy obudzili i wzięli do roboty.

S.

Żenujące podwyzki, pensja dalece odległa od rynkowej, a o przestarzałych technologiach juz nie wspomnę. Odradzam. Nic tylko pryskać do korpo co zrobilem. Pozdrawiam

Sylwia
@S.

to ile wyniosły podwyżki w czasie inflacji? skoro są takie żenujące

R.
@Sylwia

Ewelina
@R.

i nic się nie zapowiada na to, żeby podwyższyli wam te pensje? Rozmawiacie w ogole o tym z przełożonymi?

Qwerty
@Ewelina

Teraz niby chcą podnosić kiedy zaczęła się fala zwolnień i czuja nóż na gardle. Jakoś nie wierze, żeby się cos zmieniło, a na pewno nie we wszystkich zespołach i na pewno nie będą to ceny rynkowe, bo musieliby podwyższyć BARDZO dużo

Qwerty
@Ewelina

Teraz kiedy zaczęła się fala zwolnień i maja nóż na gardle, obiecują podwyżki, ale na pewno nie we wszystkich zespołach i na pewno nie wyrównają wynagrodzeń ze standardami rynkowymi, bo musieliby podnieść je BARDZO dużo. Najśmieszniejsze w tej firmie jest nierówne traktowanie pracowników, czyli nagradzanie np. zagranicznymi wyjazdami na podstawie bliżej nieokreślonych zasad (możemy się tylko domyślić ze chodzi o sympatie „góry”), co tylko dzieli pracowników na lepszych i gorszych zamiast integrowac. Druga sprawa to opowiadanie o świetnych wynikach firmy, podczas gdy ludzie nie maja za co żyć i pracują tu jedynie dla atmosfery, która jak widać tez zaczyna już szwankować.

Gabriela

czy ktos moze wie jaka jest płaca na oferowanym stanowisku "Młodszy Konsultant ds. Systemów Bankowych ze specjalizacją - bankowość elektroniczna" ? bo w ogloszeniu o tym nic nie ma tylko lista wymagan :(

M.
@Gabriela

dalece nieadekwatna do zakresu obowiązków, stąd też tak duża rotacja... około 5500 brutto/mies przy dobrych wiatrach czyt. kiedy nie zabiorą ci premii co się zdarza....

Renata
@M.

A za co zabierają przeważnie tą premię?

Jeszcze_pracownik

Nowe biuro, mebelki, nowa recepcja... z wierzchu przyznam pięknie, a wewnatrz? Wewnątrz przestarzałe technologie, open-source software, beton a o menagment już nie wspomne... Doceniany zostajesz kiedy idziesz z wypowiedzeniem, o tak wtedy nagle są pieniadze na małą podwyzkę o której wcześniej mogleś pomarzyć a ty okazujesz sie być osobą niezastąpioną... Generalnie jeśli chcesz sie rozwijać, pracowac w ciekawych projektach, zarabiac dobre pieniądze to jak najdalej od tej firmy.... szkoda czasu poprostu.

@Jeszcze_pracownik

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że spotkałeś/łaś się z taką sytuacją, ponieważ od zawsze staramy się traktować naszych pracowników jak najlepiej. Ciągle się rozwijamy i próbujemy nowych rozwiązań, żeby zarówno pracownicy jak i klienci byli jak najbardziej zadowoleni, niestety pewne zmiany wymagają czasu. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za wyrażenie swojego zdania, ponieważ pomoże nam to skupić się na obszarach, które wymagają poprawy. Pozdrawiamy, zespół SoftNet!

@Jeszcze_pracownik

W punkt! W końcu ktoś napisał pare słów prawdy...

Emilia
@S.

Serio to prawda jest dla ciebie? A ty tam długo pracujesz?

@Emilia

Wystarczająco dlugo. Ale widać problem z ludzmi do roboty jest. Chcesz odejsc to groszem sypną i tak sie interes kręci.

Janek

Czy w firmie wyplacane będzie dodatkowe świadczenie pieniężne/premia na święta która dotyczyłaby wszystkich pracownikow?

@Janek

Jeżeli pojawi się taka decyzja, na pewno wszyscy pracownicy zostaną o tym poinformowani. Pozdrawiamy, zespół SoftNet!

Eliza

Nie lubię takich forów, gdzie każdy pisze co chce, ale muszę przyznać, że w końcu firma zaczyna dojrzewać organizacyjnie. Widać efekty takie jak zmiana wizerunku, siedziby, są nowe ciekawe projekty. Ostatnio po raz pierwszy usłyszałam pozytywne opinie naszych klientów, że w firmie są zmiany w dobrą stronę, że jest do kogo zadzwonić i że Zarząd stał się bardziej otwarty. Nie ukrywam, że jeszcze kila lat temu bywały momenty, że się frustrowałam, ale teraz przychodzę do pracy zadowolona.

@Eliza

Dziękujemy za wpis! Bardzo cieszą nas takie pozytywne słowa wypowiadane przez pracowników. Pozdrawiamy, zespół SoftNet!

Paco77

Całkiem fajna firma, zarobki ok, wypłaty zawsze w terminie. Jak się dłużej popracuje to można naprawdę złapać dobre relacje z ludźmi. Wiadomo, pojawiają się jakieś zgrzyty i problemy z komunikacją, ale gdzie tak nie jest? Ogólnie polecam ;)

@Paco77

Bardzo dziękujemy za opinie! Cieszymy się, że dobrze Ci się pracuje u nas. Spróbujemy popracować nad tym, żeby komunikacja w naszej firmie się poprawiła. Pozdrawiamy, zespół SoftNet!

jago1

Dziwna firma, dziwna atmosfera, nieco sztywno. Owszem, ciekawe projekty, ale coś jest chyba nie tak z atmosferą. Ludzie pracują tu po naście lat, można odnieść wrażenie, że powstały pewne układy i znajomości przez co podchodzą nieufnie do nowych pracowników. Ale może to tylko na początku, zobaczymy za kilka miesięcy.

jango
@jago1

Też jestem nowy i potwierdzam. Tu są jakieś dziwne układy i kolesiostwo. Przez przypadek słyszałem w kuchni jak starzy pracownicy robili ustawkę na jednego z członków Zarządu. Naradzali się żeby gromadnie składać wypowiedzenia to spuchnie i będzie musiał dać podwyżki.

@jago1

Dziękujemy za opinię! Mamy nadzieję, że to tylko wrażenie, wywołane dobrymi relacjami wśród naszych pracowników i długoletnią znajomością. Staramy się pomagać każdemu pracownikowi podczas adaptacji w zespole. Wierzymy więc, że z czasem Twoje odczucie się zmieni i również poczujesz się dobrze w naszej firmie. Pozdrawiamy, zespół SoftNet!

ecik

ciekawe czemu komentarze są usuwane? ponawiam: zastanów się człowieku zanim zechcesz tam pracować, nie wszystko złoto co się swieci a szczebel dyrektorski pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza płci męskiej... zostawiam pod rozwagę

Wanda
@ecik

Możesz więcej szczegółów na ten temat? Dlaczego radzisz się zastanowić zanim zechce się pracować w SoftNecie? Mnie akurat interesują warunki zatrudnienia w firmie.. Czy do tego możesz się odnieść? Jak wyglądają zarobki?

@ecik

Dziękujemy za wyrażenie swojego zdania. Wcześniejszy komentarz został usunięty zapewne dlatego, że naruszał regulamin lub kogoś obrażał. Prosilibyśmy o rozwinięcie wypowiedzi, dlaczego należy się zastanowić nad pracą w naszej firmie. Przykro nam, że Twoje relacje z naszą Dyrekcją nie ułożyły się najlepiej. Prosilibyśmy o rozwinięcie wypowiedzi, dlaczego należy się zastanowić nad pracą u nas. Pozdrawiamy, zespół SoftNet!

dks4

Fajna firma z wieloletnim doświadczeniem, miła atmosfera wśród pracowników, każdy chętnie pomaga. Zarząd chętny do rozmów i otwarty na propozycje. Niedawno firma zmieniła budynek na większy i bardziej nowoczesny.

@dks4

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Miło nam czytać tak pozytywne słowa o naszej firmie. Pozdrawiamy, zespół SoftNet!

Zostaw merytoryczną opinię o SoftNet Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SoftNet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SoftNet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SoftNet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SoftNet Sp. z o.o.