BestPro

Kraków

Opinie o BestPro

zmiarka

Firma swoją działalność najwidoczniej opiera na maksymalnym wyzysku nowych pracowników. W związku z tym cały czas prowadzi rekrutację, bo mało kto jest w stanie wytrzymać dłużej niż trzy miesiące. Najchętniej zatrudnia, za marne grosze, absolwentów inżynierii środowiska mamiąc ich możliwością zdobycia doświadczenia, a tak naprawdę od pracownika wymaga przede wszystkim wykonywania prac biurowych, dzięki czemu może zaoszczędzić na sekretarce. Brak umowy, niska pensja, nieustalone godziny pracy (wychodzisz jak szefostwo łaskawie wyrazi na to zgodę) a do tego zachowanie szefowej wykazujące znamiona mobbingu to kolejne czynniki świadczące o tym, że nie warto rozważać pracy w tej firmie.

-.-

Uciekać jak najdalej kto nie chce mieć dziury w psychice!

Zostaw opinię o BestPro - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BestPro