Opinie o Bestpro Biuro Projektowe Sp. z o.o. w Kraków

Bestpro Biuro Projektowe Sp. z o.o.
2 7 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Bestpro Biuro Projektowe Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

TakNie
Tedy Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

TakNie

Kalina Nowy wpis

Brak umowy, brak możliwości rozwoju, wyzysk, głodowa pensja pod stołem. O pensję trzeba oczywiście się prosić, nigdy nie była wypłacona w terminie. Z pewnością nie jest to praca dla absolwenta inżynierii środowiska. Zdobywanie wiedzy w firmie Bestpro polega na kreśleniu rysunków w AutoCadzie. Niestety Pani Beata nie chce dzielić się z pracownikami zdobytą przez siebie wiedzą, ponieważ obawia się konkurencji.

Tak5Nie

zmiarka Nowy wpis

Firma swoją działalność najwidoczniej opiera na maksymalnym wyzysku nowych pracowników. W związku z tym cały czas prowadzi rekrutację, bo mało kto jest w stanie wytrzymać dłużej niż trzy miesiące. Najchętniej zatrudnia, za marne grosze, absolwentów inżynierii środowiska mamiąc ich możliwością zdobycia doświadczenia, a tak naprawdę od pracownika wymaga przede wszystkim wykonywania prac biurowych, dzięki czemu może zaoszczędzić na sekretarce. Brak umowy, niska pensja, nieustalone godziny pracy (wychodzisz jak szefostwo łaskawie wyrazi na to zgodę) a do tego zachowanie szefowej wykazujące znamiona mobbingu to kolejne czynniki świadczące o tym, że nie warto rozważać pracy w tej firmie.

Tak4Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
-.-

Uciekać jak najdalej kto nie chce mieć dziury w psychice!

Tak3Nie

Zostaw opinię o Bestpro Biuro Projektowe Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Bestpro Biuro Projektowe Sp. z o.o.