Teresa Stokłosa Zrb - Stokłosa Hotel City Sm

Kraków

Teresa Stokłosa Zrb - Stokłosa Hotel City Sm

Opinie o Teresa Stokłosa Zrb - Stokłosa Hotel City Sm

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Teresa Stokłosa Zrb - Stokłosa Hotel City Sm? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

brudda

Atmosfera w pracy jest naprawdę dobra, 3 Panie kierownik są mocno zabiegane i trzeba przypominać się 100 razy ale da się wszystko załatwić i idą pracownikowi na rękę (jeśli to jest oczywiście możliwe), Wszyscy pracownicy mają zapewnione wyżywienie. Zarobki ? raczej standardowe tzn. nie super ogromne ale też nie super niskie. Czy jest dużo "roboty" ? To zależy, w sezonie tzn. okres letni zdecydowanie tak: grupy, konferencje, indywidualni goście, poza sezonem jest spokojnie. Czy polecam pracę w tym miejscu ? : tak

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o ZRB Stokłosa, Hotel City SM jako pracodawcy.

Alda

Pokojowi psują atmosferę w pracy

?

Masakrycznie niskie zarobki, Atmosfera pracy faktycznie fajna, psują ją jedynie skargi gości na działalność hotelu (zimno w pokojach, jedzenie w restauracji)

Aiszsza

Polecam, ponieważ w tej firmie panuje bardzo dobra atmosfera. Współpracownicy są dla siebie mili i bardzo fajnie się pracuje. Hotel zarządzany jest przez trzy córki Pana Właściciela, które niezawsze ze sobą się zgadzają i wychodzą z tego różne nieporozumienia. Nawet jak coś ustalą to i tak ostateczne zdanie ma Pan Właściciel. Trzeba pracować jak wszędzie,ale nie ma co się wysilać bo i tak to nie zostanie docenione. Byli tam oddani pracownicy,ale coś się nie spodobało córkom właściciela i w sprytny sposób się ich pozbyli degradując ich na niższe stanowiska. Po czym osoby odchodziły same. To ich stary numer.

Zostaw opinię o Teresa Stokłosa Zrb - Stokłosa Hotel City Sm - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teresa Stokłosa Zrb - Stokłosa Hotel City Sm